2. DOZBOS liga

Adresa: Havlíčkova 62, Blansko, 678 01
Vedoucí ligy: Ivo Dobiášek
Telefon: +420 775 190 154
E-mail: ivo.dobiasek@smfbl.cz

EVIDENCE SOUTĚŽE

2. DOZBOS liga – ligová tabulka 2017

PořadíTýmZápasyVýhryRemízyProhrySkóre proSkóre protiBody
1FC ALUPO Dolní Lhota201406724142
2PentaCo Boskovice201217492237
3FC SAMPDORIA Poříčí201127604435
4AJETO Adamov201037322633
5FC Světlá20938393930
6FC DYNAMO Čížovky2010010555630
7FK Rudná20857353129
8AC Kozárov209011314727
9DKS KOPEČEK Rájec20758414126
10FC Šebetov207112294922
11BC-ČERVÁNKY Rájec20141521687

2. DOZBOS liga – rozlosování 2017

DatumUdálostČasVýsledkyMísto zápasuKolo
FC SAMPDORIA Poříčí - DKS KOPEČEK Rájec
Prostřední Poříčí
1
FC Světlá - AJETO Adamov
Světlá
1
AC Kozárov - FC ALUPO Dolní Lhota
Kozárov
1
PentaCo Boskovice - volné kolo
1
FC Šebetov - FK Rudná
Šebetov
1
BC-ČERVÁNKY Rájec - FC DYNAMO ČÍŽOVKY
Rájec-Jestřebí
1
DKS KOPEČEK Rájec - FC DYNAMO ČÍŽOVKY
Rájec-Jestřebí
2
FK Rudná - BC-ČERVÁNKY Rájec
Rudná
2
volné kolo - FC Šebetov
2
FC SAMPDORIA Poříčí - FC Světlá
Prostřední Poříčí
2
AJETO Adamov - AC Kozárov
Adamov
2
FC ALUPO Dolní Lhota - PentaCo Boskovice
Dolní Lhota
2
FC Světlá - DKS KOPEČEK Rájec
Světlá
3
AC Kozárov - FC SAMPDORIA Poříčí
Kozárov
3
PentaCo Boskovice - AJETO Adamov
Boskovice
3
FC Šebetov - FC ALUPO Dolní Lhota
Šebetov
3
BC-ČERVÁNKY Rájec -volné kolo
3
FC DYNAMO ČÍŽOVKY - FK Rudná
Bce, Čížovky
3
DKS KOPEČEK Rájec - FK Rudná
Rájec-Jestřebí
4
volné kolo - FC DYNAMO ČÍŽOVKY
4
FC Světlá - AC Kozárov
Světlá
4
AJETO Adamov - FC Šebetov
Adamov
4
FC SAMPDORIA Poříčí - PentaCo Boskovice
Prostřední Poříčí
4
FC ALUPO Dolní Lhota - BC-ČERVÁNKY Rájec
Dolní Lhota
4
AC Kozárov - DKS KOPEČEK Rájec
Kozárov
5
PentaCo Boskovice - FC Světlá
Boskovice
5
FC Šebetov - FC SAMPDORIA Poříčí
Šebetov
5
BC-ČERVÁNKY Rájec - AJETO Adamov
Rájec-Jestřebí
5
FK Rudná - volné kolo
5
FC DYNAMO ČÍŽOVKY - FC ALUPO Dolní Lhota
Bce, Čížovky
5
DKS KOPEČEK Rájec - volné kolo
6
AC Kozárov - PentaCo Boskovice
Kozárov
6
AJETO Adamov - FC DYNAMO ČÍŽOVKY
Adamov
6
FC SAMPDORIA Poříčí - BC-ČERVÁNKY Rájec
Prostřední Poříčí
6
FC Světlá - FC Šebetov
Světlá
6
FC ALUPO Dolní Lhota - FK Rudná
Dolní Lhota
6
PentaCo Boskovice - DKS KOPEČEK Rájec
Boskovice
7
FC Šebetov - AC Kozárov
Šebetov
7
BC-ČERVÁNKY Rájec - FC Světlá
Rájec-Jestřebí
7
volné kolo - FC ALUPO Dolní Lhota
7
FK Rudná - AJETO Adamov
Rudná
7
FC DYNAMO ČÍŽOVKY - FC SAMPDORIA Poříčí
Bce, Čížovky
7
DKS KOPEČEK Rájec - FC ALUPO Dolní Lhota
Rájec-Jestřebí
8
AJETO Adamov - volné kolo
8
FC SAMPDORIA Poříčí - FK Rudná
Prostřední Poříčí
8
FC Světlá - FC DYNAMO ČÍŽOVKY
Světlá
8
AC Kozárov - BC-ČERVÁNKY Rájec
Kozárov
8
PentaCo Boskovice - FC Šebetov
Boskovice
8
FC Šebetov - DKS KOPEČEK Rájec
Šebetov
9
BC-ČERVÁNKY Rájec - PentaCo Boskovice
Rájec-Jestřebí
9
volné kolo - FC SAMPDORIA Poříčí
9
FK Rudná - FC Světlá
Rudná
9
FC DYNAMO ČÍŽOVKY - AC Kozárov
Bce, Čížovky
9
FC ALUPO Dolní Lhota - AJETO Adamov
Dolní Lhota
9
DKS KOPEČEK Rájec - AJETO Adamov
Rájec-Jestřebí
10
FC SAMPDORIA Poříčí - FC ALUPO Dolní Lhota
Prostřední Poříčí
10
FC Světlá - volné kolo
10
AC Kozárov - FK Rudná
Kozárov
10
PentaCo Boskovice - FC DYNAMO ČÍŽOVKY
Vísky
10
FC Šebetov - BC-ČERVÁNKY Rájec
Šebetov
10
BC-ČERVÁNKY Rájec - DKS KOPEČEK Rájec
Rájec-Jestřebí
11
AJETO Adamov - FC SAMPDORIA Poříčí
Adamov
11
FK Rudná - PentaCo Boskovice
Rudná
11
volné kolo - AC Kozárov
11
FC ALUPO Dolní Lhota - FC Světlá
Dolní Lhota
11
FC DYNAMO ČÍŽOVKY - FC Šebetov
Bce, Čížovky
11
DKS KOPEČEK Rájec - FC SAMPDORIA Poříčí
Rájec-Jestřebí
12
AJETO Adamov - FC Světlá
Adamov
12
FK Rudná - FC Šebetov
Rudná
12
volné kolo - PentaCo Boskovice
12
FC ALUPO Dolní Lhota - AC Kozárov
Dolní Lhota
12
FC DYNAMO ČÍŽOVKY - BC-ČERVÁNKY Rájec
Bce, Čížovky
12
PentaCo Boskovice - FC ALUPO Dolní Lhota
Boskovice
13
BC-ČERVÁNKY Rájec - FK Rudná
Rájec-Jestřebí
13
FC Šebetov - volné kolo
13
FC Světlá - FC SAMPDORIA Poříčí
Světlá
13
AC Kozárov - AJETO Adamov
Kozárov
13
FC DYNAMO ČÍŽOVKY - DKS KOPEČEK Rájec
Bce, Čížovky
13
DKS KOPEČEK Rájec - FC Světlá
Rájec-Jestřebí
14
FC SAMPDORIA Poříčí - AC Kozárov
Prostřední Poříčí
14
AJETO Adamov - PentaCo Boskovice
Adamov
14
FK Rudná - FC DYNAMO ČÍŽOVKY
Rudná
14
volné kolo - BC-ČERVÁNKY Rájec
14
FC ALUPO Dolní Lhota - FC Šebetov
Dolní Lhota
14
FK Rudná - DKS KOPEČEK Rájec
Rudná
15
BC-ČERVÁNKY Rájec - FC ALUPO Dolní Lhota
Rájec-Jestřebí
15
AC Kozárov - FC Světlá
Kozárov
15
FC Šebetov - AJETO Adamov
Šebetov
15
PentaCo Boskovice - FC SAMPDORIA Poříčí
Boskovice
15
FC DYNAMO ČÍŽOVKY - volné kolo
15
DKS KOPEČEK Rájec - AC Kozárov
Rájec-Jestřebí
16
FC Světlá - PentaCo Boskovice
Světlá
16
FC SAMPDORIA Poříčí - FC Šebetov
Prostřední Poříčí
16
AJETO Adamov - BC-ČERVÁNKY Rájec
Adamov
16
volné kolo - FK Rudná
16
FC ALUPO Dolní Lhota - FC DYNAMO ČÍŽOVKY
Dolní Lhota
16
volné kolo - DKS KOPEČEK Rájec
17
PentaCo Boskovice - AC Kozárov
Boskovice
17
FK Rudná - FC ALUPO Dolní Lhota
Rudná
17
BC-ČERVÁNKY Rájec - FC SAMPDORIA Poříčí
Rájec-Jestřebí
17
FC Šebetov - FC Světlá
Šebetov
17
FC DYNAMO ČÍŽOVKY - AJETO Adamov
Bce, Čížovky
17
DKS KOPEČEK Rájec - PentaCo Boskovice
Rájec-Jestřebí
18
FC Světlá - BC-ČERVÁNKY Rájec
Světlá
18
FC SAMPDORIA Poříčí - FC DYNAMO ČÍŽOVKY
Prostřední Poříčí
18
AJETO Adamov - FK Rudná
Adamov
18
FC ALUPO Dolní Lhota - volné kolo
18
AC Kozárov - FC Šebetov
18
FC Šebetov - PentaCo Boskovice
Šebetov
19
volné kolo - AJETO Adamov
19
FK Rudná - FC SAMPDORIA Poříčí
Rudná
19
BC-ČERVÁNKY Rájec - AC Kozárov
Rájec-Jestřebí
19
FC DYNAMO ČÍŽOVKY - FC Světlá
Bce, Čížovky
19
FC ALUPO Dolní Lhota - DKS KOPEČEK Rájec
Dolní Lhota
19
DKS KOPEČEK Rájec - FC Šebetov
Rájec-Jestřebí
20
PentaCo Boskovice - BC-ČERVÁNKY Rájec
Boskovice
20
FC SAMPDORIA Poříčí - volné kolo
20
FC Světlá - FK Rudná
Světlá
20
AC Kozárov - FC DYNAMO ČÍŽOVKY
Kozárov
20
AJETO Adamov - FC ALUPO Dolní Lhota
Adamov
20
AJETO Adamov - DKS KOPEČEK Rájec
Adamov
21
BC-ČERVÁNKY Rájec - FC Šebetov
Rájec-Jestřebí
21
volné kolo - FC Světlá
21
FK Rudná - AC Kozárov
Rudná
21
FC DYNAMO ČÍŽOVKY - PentaCo Boskovice
Bce, Čížovky
21
FC ALUPO Dolní Lhota - FC SAMPDORIA Poříčí
Dolní Lhota
21
DKS KOPEČEK Rájec - BC-ČERVÁNKY Rájec
Rájec-Jestřebí
22
FC SAMPDORIA Poříčí - AJETO Adamov
Prostřední Poříčí
22
PentaCo Boskovice - FK Rudná
Boskovice
22
AC Kozárov - volné kolo
22
FC Světlá - FC ALUPO Dolní Lhota
Světlá
22
FC Šebetov - FC DYNAMO ČÍŽOVKY
Šebetov
22