O pohár SENÁTORKY 2024

Vedoucí poháru: Jiří Blažek
Adresa: Na Pískách 12, 678 01 Blansko
Telefon: +420 776 088 333
E-mail: blazek.smfbl@post.cz

Internetové stránky: www.malyfotbalbk.webmium.com

1. KOLO:  sobota 06.04. v 17:00, neděle 07.04. v 10:00, pondělí 08.04. v 18:00
01 BK SADROS Boskovice bez boje volné kolo
02 FC AUTO-BENKE Ráječko 15:1 FC ROMA Olešnice
03 TJ Ostrov u Macochy 5:0 PANTHERS Vanovice
04 AC Okrouhlá bez boje volné kolo
05 FC Lysice bez boje volné kolo
06 TJ Křenov 3:0 MK JISKRA Brněnec
07 FC Spešov 1:2 OREL ROCK Boskovice
08 CELTIC Újezd u Boskovic bez boje volné kolo
 09 M.K. Louka bez boje volné kolo
10 TJ JISKRA Brodek u Konice 3:3

(1:3 pen)

FC Žďárná
11 SHARKS Štěchov 6:1 FC ALUPO Dolní Lhota
12 KMK Újezd u Kunštátu bez boje volné kolo
13 KANAP Karolín bez boje volné kolo
14 TORPÉDA Vážany 2:3 FK Rudná
15 FC DYNAMO Čížovky 5:4 AJETO Adamov
16 FC Rašov bez boje volné kolo
17 TJ OREL Boskovice bez boje volné kolo
18 FC BAYERN Míchov 7:0 AC Kozárov
19 StB Jabloňany/Lhota Rapotina 5:3 DL Lysice
20 FC Světlá bez boje volné kolo
21 BC-ČERVÁNKY Rájec bez boje volné kolo
22 HSK Holešín 4:2 FC Sebranice 2002
23 FC ARTIS Bedřichov 3:3

(3:2 pen)

FC Brťov
24 SK MORAVAN Svitávka bez boje volné kolo
25 FC MICROTEX Lomnice bez boje volné kolo
26 SK Jestřebí 15:3 FK Obora
27 FC FULGUR Býkovice 5:1 SOKOL Chornice
28 TJ SOKOL Křetín bez boje volné kolo
29 SK JKP Olešná bez boje volné kolo
30 42 BLEND TEAM (Valchov) 0:4 TJ K20 Šošůvka
31 FC Brumov 5:1 MK Šerkovice
32 FC KVASAR Černá Hora bez boje volné kolo

 

2. KOLO:  sobota 27.04. v 17:00, neděle 28.04. v 10:00, pondělí 29.04. v 18:00
A FC AUTO-BENKE Ráječko : BK SADROS Boskovice
B AC Okrouhlá : TJ Ostrov u Macochy
C TJ Křenov : FC Lysice
D CELTIC Újezd u Boskovic : OREL ROCK Boskovice
E FC Žďárná : M.K. Louka
F KMK Újezd u Kunštátu : SHARKS Štěchov
G FK Rudná : KANAP Karolín
H FC Rašov : FC DYNAMO Čížovky
CH FC BAYERN Míchov : TJ OREL Boskovice
I FC Světlá : StB Jabloňany/Lhota Rapotina
J HSK Holešín : BC-ČERVÁNKY Rájec
K SK MORAVAN Svitávka : FC ARTIS Bedřichov
L SK Jestřebí : FC MICROTEX Lomnice
M TJ SOKOL Křetín : FC FULGUR Býkovice
N TJ K20 Šošůvka : SK JKP Olešná
O FC KVASAR Černá Hora : FC Brumov

 

3. KOLO: sobota 18.05. v 17:00, neděle 19.05. v 10:00, pondělí 20.05. v 18:00
I. A : B
II. C : D
III. E : F
IV. G : H
V. CH : I
VI. J : K
VII. L : M
VIII. N : O

 

FINÁLOVÝ TURNAJ:   pátek 05.07.2024 v 10 hod. na hřišti v Radiměři, povrch tráva

Účastníci finálového turnaje:

MK Rozhraní(pořadatel), SK VIKTORIA Suchý (obhájce) + 8 vítězů 3. kola 

 

Internetové stránky: www.malyfotbalbk.webmium.com