4. ZEAS liga

Vedoucí ligy: Pavel Zemach
Adresa: Průchodní 2, 679 61 Letovice
Telefon: +420 721 961 361
E-mail: pavelzemach@gmail.com

EVIDENCE SOUTĚŽE

Při stejném počtu bodů rozhodují vzájemné zápasy daných týmu. Jestli je pořadí týmů v tabulce špatně, tak tabulka bude opravena v neděli odpoledne.

4. liga – ligová tabulka 2021

PořadíKlubZápasyVýhryRemízyProhrySkóre proSkóre protiBody
1CELTIC Újezd u Boskovic181503912345
2FC Velenov181332934542
3MK Březová18963513733
4St.B Jabloňany18936746230
5SOKOL Chornice18756564826
6PANTHERS Vanovice18756444226
7SK Kněževes 2006186210436220
8FC Spešov185211497717
9TJ SOKOL Valchov185013539015
10FC Brťov18021626942

4. ZEAS liga – rozlosování 2021

DatumUtkáníČasVýsledkyHřištěKolo
2021-05-22 17:00:0022.5.2021 SOKOL Chornice - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:003 - 3Chornice1
2021-05-22 17:00:0022.5.2021 FC Velenov - FC Brťov 17:00:0017:009 - 4Velenov1
2021-05-22 17:00:0022.5.2021 TJ SOKOL Valchov - FC Spešov 17:00:0017:002 - 8Valchov1
2021-05-23 10:00:0023.5.2021 CELTIC Újezd u Boskovic - MK Březová 10:00:0010:006 - 3Újezd u Boskovic1
2021-05-23 10:00:0023.5.2021 SK Kněževes 2006 - St.B Jabloňany 10:00:0010:002 - 3Kněževes1
2021-05-29 17:00:0029.5.2021 PANTHERS Vanovice - FC Spešov 17:00:0017:003 - 3Vanovice2
2021-05-29 17:00:0029.5.2021 SOKOL Chornice - FC Velenov 17:00:0017:002 - 4Chornice2
2021-05-29 17:00:0029.5.2021 St.B Jabloňany - MK Březová 17:00:0017:005 - 5Jabloňany2
2021-05-30 10:00:0030.5.2021 SK Kněževes 2006 - FC Brťov 10:00:0010:004 - 0Kněževes2
2021-05-30 10:00:0030.5.2021 CELTIC Újezd u Boskovic - TJ SOKOL Valchov 10:00:0010:0011 - 2Újezd u Boskovic2
2021-06-02 18:30:002.6.2021 FC Velenov - PANTHERS Vanovice 18:30:0018:306 - 2Velenov3
2021-06-02 18:30:002.6.2021 TJ SOKOL Valchov - St.B Jabloňany 18:30:0018:304 - 7Valchov3
2021-06-02 18:30:002.6.2021 FC Spešov - CELTIC Újezd u Boskovic 18:30:0018:301 - 5Spešov3
2021-06-02 18:30:002.6.2021 SK Kněževes 2006 - SOKOL Chornice 18:30:0018:303 - 1Kněževes3
2021-06-02 18:30:002.6.2021 MK Březová - FC Brťov 18:30:0018:304 - 2Březová3
2021-06-05 17:00:005.6.2021 PANTHERS Vanovice - CELTIC Újezd u Boskovic 17:00:0017:001 - 5Vanovice4
2021-06-05 17:00:005.6.2021 St.B Jabloňany - FC Spešov 17:00:0017:0014 - 2Jabloňany4
2021-06-05 17:00:005.6.2021 TJ SOKOL Valchov - FC Brťov 17:00:0017:005 - 2Valchov4
2021-06-05 17:00:005.6.2021 FC Velenov - SK Kněževes 2006 17:00:0017:004 - 4Velenov4
2021-06-10 19:00:0010.6.2021 SOKOL Chornice - MK Březová 19:00:0019:004 - 4Chornice4
2021-06-12 17:00:0012.6.2021 TJ SOKOL Valchov - SOKOL Chornice 17:00:0017:004 - 5Valchov5
2021-06-12 17:00:0012.6.2021 FC Spešov - FC Brťov 17:00:0017:002 - 1Spešov5
2021-06-13 10:00:0013.6.2021 SK Kněževes 2006 - PANTHERS Vanovice 10:00:0010:003 - 0Kněževes5
2021-06-13 10:00:0013.6.2021 CELTIC Újezd u Boskovic - St.B Jabloňany 10:00:0010:001 - 2Újezd u Boskovic5
2021-06-13 17:00:0013.6.2021 FC Velenov - MK Březová 17:00:0017:005 - 0Velenov5
2021-06-16 18:30:0016.6.2021 PANTHERS Vanovice - St.B Jabloňany 18:30:0018:304 - 4Vanovice6
2021-06-16 18:30:0016.6.2021 FC Velenov - TJ SOKOL Valchov 18:30:0018:3011 - 3Velenov6
2021-06-16 18:30:0016.6.2021 SOKOL Chornice - FC Spešov 18:30:0018:303 - 2Chornice6
2021-06-16 18:30:0016.6.2021 CELTIC Újezd u Boskovic - FC Brťov 18:30:0018:3013 - 0Újezd u Boskovic6
2021-06-17 19:00:0017.6.2021 SK Kněževes 2006 - MK Březová 19:00:0019:002 - 2Kněževes6
2021-06-19 17:00:0019.6.2021 St.B Jabloňany - FC Brťov 17:00:0017:006 - 2Jabloňany7
2021-06-19 17:00:0019.6.2021 TJ SOKOL Valchov - SK Kněževes 2006 17:00:0017:003 - 5Valchov7
2021-06-19 17:00:0019.6.2021 FC Spešov - FC Velenov 17:00:0017:003 - 5Spešov7
2021-06-20 10:00:0020.6.2021 CELTIC Újezd u Boskovic - SOKOL Chornice 10:00:0010:002 - 1Újezd u Boskovic7
2021-06-22 19:00:0022.6.2021 PANTHERS Vanovice - MK Březová 19:00:0019:001 - 1Vanovice7
2021-06-25 18:00:0025.6.2021 FC Velenov - CELTIC Újezd u Boskovic 18:00:0018:000 - 1Velenov8
2021-06-25 18:30:0025.6.2021 PANTHERS Vanovice - FC Brťov 18:30:0018:305 - 0Vanovice8
2021-06-26 17:00:0026.6.2021 SOKOL Chornice - St.B Jabloňany 17:00:0017:003 - 0Chornice8
2021-06-26 17:00:0026.6.2021 TJ SOKOL Valchov - MK Březová 17:00:0017:003 - 5Valchov8
2021-06-27 10:00:0027.6.2021 SK Kněževes 2006 - FC Spešov 10:00:0010:004 - 0Kněževes8
2021-07-03 16:00:003.7.2021 PANTHERS Vanovice - TJ SOKOL Valchov 16:00:0016:003 - 1Valchov9
2021-07-03 17:00:003.7.2021 FC Spešov - MK Březová 17:00:0017:001 - 3Spešov9
2021-07-03 17:00:003.7.2021 SOKOL Chornice - FC Brťov 17:00:0017:004 - 3Chornice9
2021-07-04 10:00:004.7.2021 CELTIC Újezd u Boskovic - SK Kněževes 2006 10:00:0010:005 - 0(K)Újezd u Boskovic9
2021-07-06 18:00:006.7.2021 St.B Jabloňany - FC Velenov 18:00:0018:003 - 9Jabloňany9
2021-08-21 17:00:0021.8.2021 PANTHERS Vanovice - SOKOL Chornice 17:00:0017:001 - 1Vanovice10
2021-08-21 17:00:0021.8.2021 FC Spešov - TJ SOKOL Valchov 17:00:0017:005 - 9Spešov10
2021-08-22 10:00:0022.8.2021 MK Březová - CELTIC Újezd u Boskovic 10:00:0010:001 - 4Rozhraní10
2021-08-26 17:30:0026.8.2021 FC Spešov - PANTHERS Vanovice 17:30:0017:301 - 4Spešov11
2021-08-27 18:30:0027.8.2021 FC Brťov - FC Velenov 18:30:0018:301 - 7Dlouhá Lhota10
2021-08-28 17:00:0028.8.2021 FC Brťov - SK Kněževes 2006 17:00:0017:001 - 4Dlouhá Lhota11
2021-08-29 10:00:0029.8.2021 TJ SOKOL Valchov - CELTIC Újezd u Boskovic 10:00:0010:002 - 4Valchov11
2021-08-29 10:00:0029.8.2021 MK Březová - St.B Jabloňany 10:00:0010:006 - 1Rozhraní11
2021-09-01 18:00:001.9.2021 FC Velenov - SOKOL Chornice 18:00:0018:009 - 8Velenov11
2021-09-04 17:00:004.9.2021 St.B Jabloňany - TJ SOKOL Valchov 17:00:0017:009 - 3Jabloňany12
2021-09-04 17:00:004.9.2021 FC Brťov - MK Březová 17:00:0017:001 - 3Dlouhá Lhota12
2021-09-04 17:00:004.9.2021 SOKOL Chornice - SK Kněževes 2006 17:00:0017:006 - 4Chornice12
2021-09-05 10:00:005.9.2021 CELTIC Újezd u Boskovic - FC Spešov 10:00:0010:005 - 0(K)Újezd u Boskovic12
2021-09-08 18:00:008.9.2021 St.B Jabloňany - SK Kněževes 2006 18:00:0018:006 - 3Jabloňany10
2021-09-09 17:00:009.9.2021 PANTHERS Vanovice - FC Velenov 17:00:0017:004 - 2Vanovice12
2021-09-11 17:00:0011.9.2021 FC Brťov - TJ SOKOL Valchov 17:00:0017:001 - 4Dlouhá Lhota13
2021-09-11 17:00:0011.9.2021 FC Spešov - St.B Jabloňany 17:00:0017:004 - 2Spešov13
2021-09-12 10:00:0012.9.2021 CELTIC Újezd u Boskovic - PANTHERS Vanovice 10:00:0010:002 - 3Újezd u Boskovic13
2021-09-12 10:00:0012.9.2021 MK Březová - SOKOL Chornice 10:00:0010:001 - 1Rozhraní13
2021-09-12 10:00:0012.9.2021 SK Kněževes 2006 - FC Velenov 10:00:0010:000 - 6Kněževes13
2021-09-18 17:00:0018.9.2021 SOKOL Chornice - TJ SOKOL Valchov 17:00:0017:007 - 0Chornice14
2021-09-18 17:00:0018.9.2021 FC Brťov - FC Spešov 17:00:0017:003 - 3Dlouhá Lhota14
2021-09-18 17:00:0018.9.2021 St.B Jabloňany - CELTIC Újezd u Boskovic 17:00:0017:000 - 5(K)Jabloňany14
2021-09-18 17:00:0018.9.2021 PANTHERS Vanovice - SK Kněževes 2006 17:00:0017:002 - 1Vanovice14
2021-09-19 10:00:0019.9.2021 MK Březová - FC Velenov 10:00:0010:001 - 1Rozhraní14
2021-09-25 17:00:0025.9.2021 St.B Jabloňany - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:004 - 2Jabloňany15
2021-09-25 17:00:0025.9.2021 FC Spešov - SOKOL Chornice 17:00:0017:002 - 1Spešov15
2021-09-25 17:00:0025.9.2021 FC Brťov - CELTIC Újezd u Boskovic 17:00:0017:001 - 10Dlouhá Lhota15
2021-09-26 10:00:0026.9.2021 TJ SOKOL Valchov - FC Velenov 10:00:0010:002 - 3Valchov15
2021-09-26 10:00:0026.9.2021 MK Březová - SK Kněževes 2006 10:00:0010:003 - 0Rozhraní15
2021-09-28 17:00:0028.9.2021 SOKOL Chornice - CELTIC Újezd u Boskovic 17:00:0017:002 - 4Chornice16
2021-10-01 17:00:001.10.2021 FC Velenov - FC Spešov 17:00:0017:007 - 3Velenov16
2021-10-02 16:00:002.10.2021 FC Brťov - St.B Jabloňany 16:00:0016:001 - 4Dlouhá Lhota16
2021-10-03 10:00:003.10.2021 MK Březová - PANTHERS Vanovice 10:00:0010:001 - 0Rozhraní16
2021-10-03 10:00:003.10.2021 SK Kněževes 2006 - TJ SOKOL Valchov 10:00:0010:001 - 4Kněževes16
2021-10-09 16:00:009.10.2021 FC Brťov - PANTHERS Vanovice 16:00:0016:002 - 6Dlouhá Lhota17
2021-10-09 16:00:009.10.2021 St.B Jabloňany - SOKOL Chornice 16:00:0016:001 - 3Jabloňany17
2021-10-09 16:00:009.10.2021 FC Spešov - SK Kněževes 2006 16:00:0016:009 - 1Spešov17
2021-10-10 10:00:0010.10.2021 MK Březová - TJ SOKOL Valchov 10:00:0010:003 - 0Rozhraní17
2021-10-10 10:00:0010.10.2021 CELTIC Újezd u Boskovic - FC Velenov 10:00:0010:001 - 2Újezd u Boskovic17
2021-10-15 16:00:0015.10.2021 FC Velenov - St.B Jabloňany 16:00:0016:003 - 3Velenov18
2021-10-15 18:00:0015.10.2021 TJ SOKOL Valchov - PANTHERS Vanovice 18:00:0018:002 - 0Valchov18
2021-10-16 16:00:0016.10.2021 FC Brťov - SOKOL Chornice 16:00:0016:001 - 1Dlouhá Lhota18
2021-10-17 10:00:0017.10.2021 MK Březová - FC Spešov 10:00:0010:005 - 0(K)Rozhraní18
2021-10-17 10:00:0017.10.2021 SK Kněževes 2006 - CELTIC Újezd u Boskovic 10:00:0010:002 - 7Kněževes18