1. liga

Vedoucí ligy: Miroslav Švancara
Adresa: Luční 301, 569 02 Březová nad Svitavou
Telefon: +420 731 231 510
E-mail: mir.svancara@seznam.cz

EVIDENCE SOUTĚŽE

1. liga – ligová tabulka 2021

PořadíKlubZápasyVýhryRemízyProhrySkóre proSkóre protiBody
1SK VIKTORIA Suchý „A“9900691927
2BK SADROS Boskovice9801951924
3FC Rašov9603413718
4AC Kozárov9513312216
5FK Rozhraní9504292815
6FC KVASAR ČH/Býkovice9414213213
7TJ OREL Boskovice921631537
8TJ SOKOL Křetín921613427
9KMK Újezd u Kunštátu912616375
10TORPÉDA Vážany900914710

1. liga – rozlosování 2021

DatumUtkáníČasVýsledkyHřištěKolo
2021-05-22 17:00:0022.5.2021 TORPÉDA Vážany - FC KVASAR ČH/Býkovice 17:00:0017:001 - 2Vážany1
2021-05-22 17:00:0022.5.2021 FK Rozhraní - TJ OREL Boskovice 17:00:0017:005 - 2Rozhraní1
2021-05-22 19:30:0022.5.2021 BK SADROS Boskovice - FC Rašov 19:30:0019:3011 - 3Bce, Č.zahrada1
2021-05-23 10:00:0023.5.2021 SK VIKTORIA Suchý „A“ - AC Kozárov 10:00:0010:005 - 1Suchý1
2021-05-23 10:00:0023.5.2021 TJ SOKOL Křetín - KMK Újezd u Kunštátu 10:00:0010:004 - 3Křetín1
2021-05-27 18:00:0027.5.2021 TJ SOKOL Křetín - SK VIKTORIA Suchý „A“ 18:00:0018:002 - 10Suchý2
2021-05-29 17:00:0029.5.2021 FC Rašov - KMK Újezd u Kunštátu 17:00:0017:005 - 2Rašov2
2021-05-29 19:30:0029.5.2021 BK SADROS Boskovice - TORPÉDA Vážany 19:30:0019:3016 - 0Bce, Č.zahrada2
2021-05-30 10:00:0030.5.2021 TJ OREL Boskovice - AC Kozárov 10:00:0010:004 - 5Bce, Čížovky2
2021-05-30 10:00:0030.5.2021 FC KVASAR ČH/Býkovice - FK Rozhraní 10:00:0010:007 - 1Sport areál, ČH2
2021-06-02 18:30:002.6.2021 TORPÉDA Vážany - FC Rašov 18:30:0018:302 - 9Vážany3
2021-06-02 18:30:002.6.2021 FK Rozhraní - BK SADROS Boskovice 18:30:0018:300 - 4Rozhraní3
2021-06-02 18:30:002.6.2021 AC Kozárov - FC KVASAR ČH/Býkovice 18:30:0018:302 - 1Kozárov3
2021-06-02 18:30:002.6.2021 KMK Újezd u Kunštátu - SK VIKTORIA Suchý "A" 18:30:0018:302 - 3Újezd u Kunštátu3
2021-06-02 18:30:002.6.2021 TJ SOKOL Křetín - TJ OREL Boskovice 18:30:0018:301 - 2Křetín3
2021-06-05 17:00:005.6.2021 FC Rašov - SK VIKTORIA Suchý "A" 17:00:0017:003 - 12Rašov4
2021-06-06 10:00:006.6.2021 FC KVASAR ČH/Býkovice - TJ SOKOL Křetín 10:00:0010:004 - 2Sport areál, ČH4
2021-06-06 10:00:006.6.2021 TJ OREL Boskovice - KMK Újezd u Kunštátu 10:00:0010:002 - 2Bce, Čížovky4
2021-06-07 19:00:007.6.2021 BK SADROS Boskovice - AC Kozárov 19:00:0019:0010 - 4Bce, Č.zahrada4
2021-06-09 18:30:009.6.2021 TORPÉDA Vážany - FK Rozhraní 18:30:0018:303 - 6Vážany4
2021-06-12 17:00:0012.6.2021 AC Kozárov - TORPÉDA Vážany 17:00:0017:008 - 0Kozárov5
2021-06-14 18:30:0014.6.2021 FK Rozhraní - FC Rašov 18:30:0018:304 - 2Rozhraní5
2021-06-16 18:30:0016.6.2021 FK Rozhraní - AC Kozárov 18:30:0018:300 - 4Rozhraní6
2021-06-16 18:30:0016.6.2021 TORPÉDA Vážany - TJ SOKOL Křetín 18:30:0018:300 - 1Vážany6
2021-06-16 18:30:0016.6.2021 BK SADROS Boskovice - KMK Újezd u Kunštátu 18:30:0018:308 - 2Bce, Č.zahrada6
2021-06-16 18:30:0016.6.2021 FC KVASAR ČH/Býkovice - SK VIKTORIA Suchý "A" 18:30:0018:301 - 4Sport areál, ČH6
2021-06-18 18:00:0018.6.2021 FC Rašov - TJ OREL Boskovice 18:00:0018:0010 - 5Rašov6
2021-06-19 17:00:0019.6.2021 AC Kozárov - FC Rašov 17:00:0017:000 - 1Kozárov7
2021-06-19 17:00:0019.6.2021 KMK Újezd u Kunštátu - TORPÉDA Vážany 17:00:0017:003 - 1Újezd u Kunštátu7
2021-06-20 10:00:0020.6.2021 TJ SOKOL Křetín - FK Rozhraní 10:00:0010:001 - 6Křetín7
2021-06-20 10:00:0020.6.2021 TJ OREL Boskovice - FC KVASAR ČH/Býkovice 10:00:0010:003 - 5Bce, Čížovky7
2021-06-21 19:00:0021.6.2021 SK VIKTORIA Suchý „A“ - BK SADROS Boskovice 19:00:0019:008 - 5Suchý7
2021-06-22 18:30:0022.6.2021 KMK Újezd u Kunštátu - FC KVASAR ČH/Býkovice 18:30:0018:301 - 1Újezd u Kunštátu5
2021-06-25 18:30:0025.6.2021 FC Rašov - FC KVASAR ČH/Býkovice 18:30:0018:302 - 0Rašov8
2021-06-26 17:00:0026.6.2021 FK Rozhraní - KMK Újezd u Kunštátu 17:00:0017:006 - 0Rozhraní8
2021-06-26 18:15:0026.6.2021 TJ OREL Boskovice - TORPÉDA Vážany 18:15:0018:1511 - 4Bce, Čížovky9
2021-06-28 19:00:0028.6.2021 AC Kozárov - TJ SOKOL Křetín 19:00:0019:000 - 0Kozárov8
2021-07-01 18:30:001.7.2021 TORPÉDA Vážany - SK VIKTORIA Suchý "A" 18:30:0018:303 - 15Vážany8
2021-07-01 19:00:001.7.2021 TJ SOKOL Křetín - BK SADROS Boskovice 19:00:0019:001 - 11Křetín5
2021-07-02 18:30:002.7.2021 FC KVASAR ČH/Býkovice - BK SADROS Boskovice 18:30:0018:300 - 16Sport areál, ČH9
2021-07-03 17:00:003.7.2021 KMK Újezd u Kunštátu - AC Kozárov 17:00:0017:001 - 7Újezd u Kunštátu9
2021-07-04 10:00:004.7.2021 SK VIKTORIA Suchý „A“ - FK Rozhraní 10:00:0010:005 - 1Suchý9
2021-07-05 18:00:005.7.2021 TJ SOKOL Křetín - FC Rašov 18:00:0018:001 - 6Křetín9
2021-07-05 18:30:005.7.2021 SK VIKTORIA Suchý „A“ - TJ OREL Boskovice 18:30:0018:307 - 1Suchý5
2021-07-06 18:30:006.7.2021 BK SADROS Boskovice - TJ OREL Boskovice 18:30:0018:3014 - 1Bce, Č.zahrada8
2021-08-21 17:00:0021.8.2021 AC Kozárov - SK VIKTORIA Suchý "A" 17:00:0017:00-Kozárov10
2021-08-21 17:00:0021.8.2021 KMK Újezd u Kunštátu - TJ SOKOL Křetín 17:00:0017:00-Újezd u Kunštátu10
2021-08-21 17:00:0021.8.2021 FC Rašov - BK SADROS Boskovice 17:00:0017:00-Rašov10
2021-08-22 10:00:0022.8.2021 FC KVASAR ČH/Býkovice - TORPÉDA Vážany 10:00:0010:00-Sport areál, ČH10
2021-08-22 10:00:0022.8.2021 TJ OREL Boskovice - FK Rozhraní 10:00:0010:00-Bce, Čížovky10
2021-08-28 17:00:0028.8.2021 KMK Újezd u Kunštátu - FC Rašov 17:00:0017:00-Újezd u Kunštátu11
2021-08-28 17:00:0028.8.2021 TORPÉDA Vážany - BK SADROS Boskovice 17:00:0017:00-Vážany11
2021-08-28 17:00:0028.8.2021 AC Kozárov - TJ OREL Boskovice 17:00:0017:00-Kozárov11
2021-08-28 17:00:0028.8.2021 FK Rozhraní - FC KVASAR ČH/Býkovice 17:00:0017:00-Rozhraní11
2021-08-29 10:00:0029.8.2021 TJ SOKOL Křetín - SK VIKTORIA Suchý "A" 10:00:0010:00-Křetín11
2021-09-04 17:00:004.9.2021 FC Rašov - TORPÉDA Vážany 17:00:0017:00-Rašov12
2021-09-04 19:30:004.9.2021 BK SADROS Boskovice - FK Rozhraní 19:30:0019:30-Bce, Č.zahrada12
2021-09-05 10:00:005.9.2021 FC KVASAR ČH/Býkovice - AC Kozárov 10:00:0010:00-Sport areál, ČH12
2021-09-05 10:00:005.9.2021 SK VIKTORIA Suchý „A“ - KMK Újezd u Kunštátu 10:00:0010:00-Suchý12
2021-09-05 10:00:005.9.2021 TJ OREL Boskovice - TJ SOKOL Křetín 10:00:0010:00-Bce, Čížovky12
2021-09-11 17:00:0011.9.2021 KMK Újezd u Kunštátu - TJ OREL Boskovice 17:00:0017:00-Újezd u Kunštátu13
2021-09-11 17:00:0011.9.2021 FK Rozhraní - TORPÉDA Vážany 17:00:0017:00-Rozhraní13
2021-09-11 17:00:0011.9.2021 AC Kozárov - BK SADROS Boskovice 17:00:0017:00-Kozárov13
2021-09-12 10:00:0012.9.2021 TJ SOKOL Křetín - FC KVASAR ČH/Býkovice 10:00:0010:00-Křetín13
2021-09-12 10:00:0012.9.2021 SK VIKTORIA Suchý „A“ - FC Rašov 10:00:0010:00-Suchý13
2021-09-18 17:00:0018.9.2021 FC Rašov - FK Rozhraní 17:00:0017:00-Rašov14
2021-09-18 17:00:0018.9.2021 TORPÉDA Vážany - AC Kozárov 17:00:0017:00-Vážany14
2021-09-18 19:30:0018.9.2021 BK SADROS Boskovice - TJ SOKOL Křetín 19:30:0019:30-Bce, Č.zahrada14
2021-09-19 10:00:0019.9.2021 FC KVASAR ČH/Býkovice - KMK Újezd u Kunštátu 10:00:0010:00-Sport areál, ČH14
2021-09-19 10:00:0019.9.2021 TJ OREL Boskovice - SK VIKTORIA Suchý "A" 10:00:0010:00-Bce, Čížovky14
2021-09-25 17:00:0025.9.2021 KMK Újezd u Kunštátu - BK SADROS Boskovice 17:00:0017:00-Újezd u Kunštátu15
2021-09-25 17:00:0025.9.2021 AC Kozárov - FK Rozhraní 17:00:0017:00-Kozárov15
2021-09-26 10:00:0026.9.2021 TJ SOKOL Křetín - TORPÉDA Vážany 10:00:0010:00-Křetín15
2021-09-26 10:00:0026.9.2021 TJ OREL Boskovice - FC Rašov 10:00:0010:00-Bce, Čížovky15
2021-09-26 10:00:0026.9.2021 SK VIKTORIA Suchý „A“ - FC KVASAR ČH/Býkovice 10:00:0010:00-Suchý15
2021-10-02 16:00:002.10.2021 FC Rašov - AC Kozárov 16:00:0016:00-Rašov16
2021-10-02 16:00:002.10.2021 TORPÉDA Vážany - KMK Újezd u Kunštátu 16:00:0016:00-Vážany16
2021-10-02 16:00:002.10.2021 FK Rozhraní - TJ SOKOL Křetín 16:00:0016:00-Rozhraní16
2021-10-02 19:30:002.10.2021 BK SADROS Boskovice - SK VIKTORIA Suchý "A" 19:30:0019:30-Bce, Č.zahrada16
2021-10-03 10:00:003.10.2021 FC KVASAR ČH/Býkovice - TJ OREL Boskovice 10:00:0010:00-Sport areál, ČH16
2021-10-09 16:00:009.10.2021 KMK Újezd u Kunštátu - FK Rozhraní 16:00:0016:00-Újezd u Kunštátu17
2021-10-10 10:00:0010.10.2021 TJ SOKOL Křetín - AC Kozárov 10:00:0010:00-Křetín17
2021-10-10 10:00:0010.10.2021 SK VIKTORIA Suchý „A“ - TORPÉDA Vážany 10:00:0010:00-Suchý17
2021-10-10 10:00:0010.10.2021 FC KVASAR ČH/Býkovice - FC Rašov 10:00:0010:00-Sport areál, ČH17
2021-10-10 10:00:0010.10.2021 TJ OREL Boskovice - BK SADROS Boskovice 10:00:0010:00-Bce, Čížovky17
2021-10-16 16:00:0016.10.2021 AC Kozárov - KMK Újezd u Kunštátu 16:00:0016:00-Kozárov18
2021-10-16 16:00:0016.10.2021 FC Rašov - TJ SOKOL Křetín 16:00:0016:00-Rašov18
2021-10-16 16:00:0016.10.2021 FK Rozhraní - SK VIKTORIA Suchý "A" 16:00:0016:00-Rozhraní18
2021-10-16 16:00:0016.10.2021 TORPÉDA Vážany - TJ OREL Boskovice 16:00:0016:00-Vážany18
2021-10-16 19:30:0016.10.2021 BK SADROS Boskovice - FC KVASAR ČH/Býkovice 19:30:0019:30-Bce, Č.zahrada18