5. PÍRO DSO liga

Vedoucí ligy: Libor Molt
Adresa: Husova 1b, 680 01 Boskovice
Telefon: +420 606 735 155
E-mail:  molt@lidokov.cz

Tým FK Jabloňany z důvodu většího počtu hráčů do 18 let, u nichž je problém se souhlasem rodičů, nechce hrát jarní část ligy. Po jednání jsme se dohodli na návrhu, že zůstanou evidováni v dané soutěži, nicméně všechny neodehrané zápasy jim budou kontumovány 5:0 a do soutěže vstoupí v podzimní části soutěže.
Všechny výše uvedené kontumace budou bez pokut a nebude se na ně vztahovat pravidlo o maximálním počtu 3 kontumací.

EVIDENCE SOUTĚŽE

5. liga – ligová tabulka 2020

PořadíKlubZápasyVýhryRemízyProhrySkóre proSkóre protiBody
1OREL ROCK Boskovice862031520
2HŘEBCI Ludíkov962128920
3CELTIC Újezd u Boskovic861122519
4SOKOL Chornice8521241017
5FC Rozsíčka851224716
6FC Sebranice 20028314192210
7SHARKS Štěchov820610206
8FC ARTIS Bedřichov820612336
9TJ Šerkovice „B“811612264
10FK Jabloňany90090450

5. PÍRO DSO liga – rozlosování 2020

DatumUtkáníČasVýsledkyHřištěKolo
2020-05-16 17:00:0016.5.2020 FK Jabloňany - FC ARTIS Bedřichov 17:00:0017:000 - 5(K)Jabloňany V luhu5
2020-05-16 17:00:0016.5.2020 OREL ROCK Boskovice - HŘEBCI Ludíkov 17:00:0017:002 - 0Bce Čížovky5
2020-05-16 17:00:0016.5.2020 SHARKS Štěchov - FC Sebranice 2002 17:00:0017:000 - 1Štěchov-Lačnov5
2020-05-16 17:00:0016.5.2020 FC Rozsíčka - TJ Šerkovice "B" 17:00:0017:004 - 2Sp.areál, Rozsíčka5
2020-05-16 17:00:0016.5.2020 SOKOL Chornice - CELTIC Újezd u Boskovic 17:00:0017:000 - 2Sluneční 253 Chorn5
2020-05-23 17:00:0023.5.2020 FC ARTIS Bedřichov - CELTIC Újezd u Boskovic 17:00:0017:000 - 5U tábora6
2020-05-23 17:00:0023.5.2020 FK Jabloňany - OREL ROCK Boskovice 17:00:0017:000 - 5(K)Jabloňany V luhu6
2020-05-23 17:00:0023.5.2020 FC Sebranice 2002 - FC Rozsíčka 17:00:0017:000 - 4Sebr, V podchaloup.6
2020-05-23 17:00:0023.5.2020 HŘEBCI Ludíkov - SHARKS Štěchov 17:00:0017:003 - 1Němčice6
2020-05-24 10:00:0024.5.2020 TJ Šerkovice „B“ - SOKOL Chornice 10:00:0010:001 - 4Šerkovice, SKA6
2020-05-30 17:00:0030.5.2020 OREL ROCK Boskovice - FC ARTIS Bedřichov 17:00:0017:0011 - 1Bce Čížovky7
2020-05-30 17:00:0030.5.2020 SHARKS Štěchov - FK Jabloňany 17:00:0017:005 - 0(K)Štěchov-Lačnov7
2020-05-30 17:00:0030.5.2020 FC Rozsíčka - HŘEBCI Ludíkov 17:00:0017:000 - 0Sp.areál, Rozsíčka7
2020-05-30 17:00:0030.5.2020 SOKOL Chornice - FC Sebranice 2002 17:00:0017:004 - 3Sluneční 253 Chorn7
2020-05-31 10:00:0031.5.2020 CELTIC Újezd u Boskovic - TJ Šerkovice "B" 10:00:0010:003 - 1Újezd u Boskovic7
2020-06-06 17:00:006.6.2020 FC ARTIS Bedřichov - TJ Šerkovice "B" 17:00:0017:003 - 0U tábora8
2020-06-06 17:00:006.6.2020 FC Sebranice 2002 - CELTIC Újezd u Boskovic 17:00:0017:002 - 5Sebr, V podchaloup.8
2020-06-06 17:00:006.6.2020 HŘEBCI Ludíkov - SOKOL Chornice 17:00:0017:002 - 2Němčice8
2020-06-06 17:00:006.6.2020 FK Jabloňany - FC Rozsíčka 17:00:0017:000 - 5(K)Jabloňany V luhu8
2020-06-06 17:00:006.6.2020 OREL ROCK Boskovice - SHARKS Štěchov 17:00:0017:004 - 1Bce Čížovky8
2020-06-13 17:00:0013.6.2020 SHARKS Štěchov - FC ARTIS Bedřichov 17:00:0017:003 - 2Štěchov-Lačnov9
2020-06-13 17:00:0013.6.2020 FC Rozsíčka - OREL ROCK Boskovice 17:00:0017:001 - 2Sp.areál, Rozsíčka9
2020-06-13 17:00:0013.6.2020 SOKOL Chornice - FK Jabloňany 17:00:0017:005 - 0(K)Sluneční 253 Chorn9
2020-06-14 10:00:0014.6.2020 CELTIC Újezd u Boskovic - HŘEBCI Ludíkov 10:00:0010:001 - 2Újezd u Boskovic9
2020-06-14 10:00:0014.6.2020 TJ Šerkovice „B“ - FC Sebranice 2002 10:00:0010:002 - 2Šerkovice, SKA9
2020-06-19 18:00:0019.6.2020 OREL ROCK Boskovice - SOKOL Chornice 18:00:0018:002 - 2Bce Čížovky1
2020-06-20 17:00:0020.6.2020 FC Sebranice 2002 - FC ARTIS Bedřichov 17:00:0017:004 - 1Sebr, V podchaloup.1
2020-06-20 17:00:0020.6.2020 HŘEBCI Ludíkov - TJ Šerkovice "B" 17:00:0017:005 - 1Němčice1
2020-06-20 17:00:0020.6.2020 FK Jabloňany - CELTIC Újezd u Boskovic 17:00:0017:000 - 5(K)Jabloňany V luhu1
2020-06-20 17:00:0020.6.2020 SHARKS Štěchov - FC Rozsíčka 17:00:0017:000 - 5Štěchov-Lačnov1
2020-06-24 18:00:0024.6.2020 FC ARTIS Bedřichov - FC Rozsíčka 18:00:0018:000 - 5U tábora2
2020-06-24 18:00:0024.6.2020 SOKOL Chornice - SHARKS Štěchov 18:00:0018:004 - 0Sluneční 253 Chorn2
2020-06-24 18:00:0024.6.2020 FC Sebranice 2002 - HŘEBCI Ludíkov 18:00:0018:002 - 6Sebr, V podchaloup.2
2020-06-24 18:00:0024.6.2020 TJ Šerkovice „B“ - FK Jabloňany 18:00:0018:005 - 0(K)Šerkovice, SKA2
2020-06-24 18:00:0024.6.2020 CELTIC Újezd u Boskovic - OREL ROCK Boskovice 18:00:0018:000 - 0Újezd u Boskovic2
2020-06-26 18:00:0026.6.2020 FC Rozsíčka - SOKOL Chornice 18:00:0018:000 - 3Sp.areál, Rozsíčka3
2020-06-27 17:00:0027.6.2020 HŘEBCI Ludíkov - FC ARTIS Bedřichov 17:00:0017:005 - 0 (K)Němčice3
2020-06-27 17:00:0027.6.2020 FK Jabloňany - FC Sebranice 2002 17:00:0017:000 - 5(K)Jabloňany V luhu3
2020-06-27 17:00:0027.6.2020 OREL ROCK Boskovice - TJ Šerkovice "B" 17:00:0017:005 - 0 (K)Bce Čížovky3
2020-06-27 17:00:0027.6.2020 SHARKS Štěchov - CELTIC Újezd u Boskovic 17:00:0017:000 - 1Štěchov-Lačnov3
2020-08-22 17:00:0022.8.2020 FC ARTIS Bedřichov - FC Sebranice 2002 17:00:0017:00-U tábora10
2020-08-22 17:00:0022.8.2020 SOKOL Chornice - OREL ROCK Boskovice 17:00:0017:00-Sluneční 253 Chorn10
2020-08-22 17:00:0022.8.2020 FC Rozsíčka - SHARKS Štěchov 17:00:0017:00-Sp.areál, Rozsíčka10
2020-08-23 10:00:0023.8.2020 TJ Šerkovice „B“ - HŘEBCI Ludíkov 10:00:0010:00-Šerkovice, SKA10
2020-08-23 10:00:0023.8.2020 CELTIC Újezd u Boskovic - FK Jabloňany 10:00:0010:00-Újezd u Boskovic10
2020-08-29 17:00:0029.8.2020 FC Rozsíčka - FC ARTIS Bedřichov 17:00:0017:00-Sp.areál, Rozsíčka11
2020-08-29 17:00:0029.8.2020 SHARKS Štěchov - SOKOL Chornice 17:00:0017:00-Štěchov-Lačnov11
2020-08-29 17:00:0029.8.2020 HŘEBCI Ludíkov - FC Sebranice 2002 17:00:0017:00-Němčice11
2020-08-29 17:00:0029.8.2020 FK Jabloňany - TJ Šerkovice "B" 17:00:0017:00-Jabloňany V luhu11
2020-08-29 17:00:0029.8.2020 OREL ROCK Boskovice - CELTIC Újezd u Boskovic 17:00:0017:00-Bce Čížovky11
2020-09-05 17:00:005.9.2020 FC ARTIS Bedřichov - HŘEBCI Ludíkov 17:00:0017:00-U tábora12
2020-09-05 17:00:005.9.2020 FC Sebranice 2002 - FK Jabloňany 17:00:0017:00-Sebr, V podchaloup.12
2020-09-05 17:00:005.9.2020 SOKOL Chornice - FC Rozsíčka 17:00:0017:00-Sluneční 253 Chorn12
2020-09-06 10:00:006.9.2020 CELTIC Újezd u Boskovic - SHARKS Štěchov 10:00:0010:00-Újezd u Boskovic12
2020-09-06 10:00:006.9.2020 TJ Šerkovice „B“ - OREL ROCK Boskovice 10:00:0010:00-Šerkovice, SKA12
2020-09-12 17:00:0012.9.2020 SOKOL Chornice - FC ARTIS Bedřichov 17:00:0017:00-Sluneční 253 Chorn13
2020-09-12 17:00:0012.9.2020 OREL ROCK Boskovice - FC Sebranice 2002 17:00:0017:00-Bce Čížovky13
2020-09-12 17:00:0012.9.2020 FK Jabloňany - HŘEBCI Ludíkov 17:00:0017:00-Jabloňany V luhu13
2020-09-12 17:00:0012.9.2020 FC Rozsíčka - CELTIC Újezd u Boskovic 17:00:0017:00-Sp.areál, Rozsíčka13
2020-09-12 17:00:0012.9.2020 SHARKS Štěchov - TJ Šerkovice "B" 17:00:0017:00-Štěchov-Lačnov13
2020-09-19 17:00:0019.9.2020 FC ARTIS Bedřichov - FK Jabloňany 17:00:0017:00-U tábora14
2020-09-19 17:00:0019.9.2020 HŘEBCI Ludíkov - OREL ROCK Boskovice 17:00:0017:00-Němčice14
2020-09-19 17:00:0019.9.2020 FC Sebranice 2002 - SHARKS Štěchov 17:00:0017:00-Sebr, V podchaloup.14
2020-09-20 10:00:0020.9.2020 TJ Šerkovice „B“ - FC Rozsíčka 10:00:0010:00-Šerkovice, SKA14
2020-09-20 10:00:0020.9.2020 CELTIC Újezd u Boskovic - SOKOL Chornice 10:00:0010:00-Újezd u Boskovic14
2020-09-26 17:00:0026.9.2020 SOKOL Chornice - TJ Šerkovice "B" 17:00:0017:00-Sluneční 253 Chorn15
2020-09-26 17:00:0026.9.2020 OREL ROCK Boskovice - FK Jabloňany 17:00:0017:00-Bce Čížovky15
2020-09-26 17:00:0026.9.2020 FC Rozsíčka - FC Sebranice 2002 17:00:0017:00-Sp.areál, Rozsíčka15
2020-09-26 17:00:0026.9.2020 SHARKS Štěchov - HŘEBCI Ludíkov 17:00:0017:00-Štěchov-Lačnov15
2020-09-27 10:00:0027.9.2020 CELTIC Újezd u Boskovic - FC ARTIS Bedřichov 10:00:0010:00-Újezd u Boskovic15
2020-10-03 16:00:003.10.2020 FC ARTIS Bedřichov - OREL ROCK Boskovice 16:00:0016:00-U tábora16
2020-10-03 16:00:003.10.2020 FK Jabloňany - SHARKS Štěchov 16:00:0016:00-Jabloňany V luhu16
2020-10-03 16:00:003.10.2020 HŘEBCI Ludíkov - FC Rozsíčka 16:00:0016:00-Němčice16
2020-10-03 16:00:003.10.2020 FC Sebranice 2002 - SOKOL Chornice 16:00:0016:00-Sebr, V podchaloup.16
2020-10-04 10:00:004.10.2020 TJ Šerkovice „B“ - CELTIC Újezd u Boskovic 10:00:0010:00-Šerkovice, SKA16
2020-10-10 16:00:0010.10.2020 FC Rozsíčka - FK Jabloňany 16:00:0016:00-Sp.areál, Rozsíčka17
2020-10-10 16:00:0010.10.2020 SHARKS Štěchov - OREL ROCK Boskovice 16:00:0016:00-Štěchov-Lačnov17
2020-10-10 16:00:0010.10.2020 SOKOL Chornice - HŘEBCI Ludíkov 16:00:0016:00-Sluneční 253 Chorn17
2020-10-11 10:00:0011.10.2020 CELTIC Újezd u Boskovic - FC Sebranice 2002 10:00:0010:00-Újezd u Boskovic17
2020-10-11 10:00:0011.10.2020 TJ Šerkovice „B“ - FC ARTIS Bedřichov 10:00:0010:00-Šerkovice, SKA17
2020-10-17 16:00:0017.10.2020 FC ARTIS Bedřichov - SHARKS Štěchov 16:00:0016:00-U tábora18
2020-10-17 16:00:0017.10.2020 OREL ROCK Boskovice - FC Rozsíčka 16:00:0016:00-Bce Čížovky18
2020-10-17 16:00:0017.10.2020 FK Jabloňany - SOKOL Chornice 16:00:0016:00-Jabloňany V luhu18
2020-10-17 16:00:0017.10.2020 HŘEBCI Ludíkov - CELTIC Újezd u Boskovic 16:00:0016:00-Němčice18
2020-10-17 16:00:0017.10.2020 FC Sebranice 2002 - TJ Šerkovice "B" 16:00:0016:00-Sebr, V podchaloup.18
2020-10-24 16:00:0024.10.2020 FC ARTIS Bedřichov - SOKOL Chornice 16:00:0016:00-U tábora4
2020-10-24 16:00:0024.10.2020 FC Sebranice 2002 - OREL ROCK Boskovice 16:00:0016:00-Sebr, V podchaloup.4
2020-10-24 16:00:0024.10.2020 HŘEBCI Ludíkov - FK Jabloňany 16:00:0016:005 - 0(K)Němčice4
2020-10-25 10:00:0025.10.2020 CELTIC Újezd u Boskovic - FC Rozsíčka 10:00:0010:00-Újezd u Boskovic4
2020-10-25 10:00:0025.10.2020 TJ Šerkovice „B“ - SHARKS Štěchov 10:00:0010:00-Šerkovice, SKA4