2. ZEAS liga

Vedoucí ligy: Petr Čuhel
Adresa: Kolmá 406, 569 02 Březová nad Svitavou
Telefon: +420 731 483 414
E-mail: petrcuhel@seznam.cz

V sekci dokumenty naleznete ROČENKU 2020, ve které se nachází rozlosování všech soutěží.

2. liga – ligová tabulka 2020

PořadíKlubZápasyVýhryRemízyProhrySkóre proSkóre protiBody
1AC Okrouhlá0000000
1AJETO Adamov0000000
1FC ALUPO Dolní Lhota0000000
1FC Lhota u Lysic0000000
1FC Lysice0000000
1FC MICROTEX Lomnice0000000
1FC Rašov0000000
1FC Světlá0000000
1SK JKP Olešná0000000
1TJ Šerkovice „A“0000000

2. ZEAS liga – rozlosování 2020

DatumUtkáníČasVýsledkyHřištěKolo
2020-04-18 16:00:0018.4.2020 TJ Šerkovice „A“ - AC Okrouhlá 16:00:0016:00-Šerkovice, SKA1
2020-04-18 16:00:0018.4.2020 FC Rašov - SK JKP Olešná 16:00:0016:00-Nad parkem, Rašov1
2020-04-18 16:00:0018.4.2020 AJETO Adamov - FC Světlá 16:00:0016:00-ZŠ Ronovská1
2020-04-18 18:00:0018.4.2020 FC MICROTEX Lomnice - FC Lhota u Lysic 18:00:0018:00-U ZŠ Lomnice1
2020-04-19 10:00:0019.4.2020 FC ALUPO Dolní Lhota - FC Lysice 10:00:0010:00-Dolní Lhota1
2020-04-25 16:00:0025.4.2020 FC Lysice - AC Okrouhlá 16:00:0016:00-Lysice Sokolovna2
2020-04-25 16:00:0025.4.2020 FC Světlá - TJ Šerkovice "A" 16:00:0016:00-Světlá Pod lipami2
2020-04-26 10:00:0026.4.2020 FC Lhota u Lysic - AJETO Adamov 10:00:0010:00-Lysice Sokolovna2
2020-04-26 10:00:0026.4.2020 SK JKP Olešná - FC MICROTEX Lomnice 10:00:0010:00-Šebrov V luzích2
2020-04-26 10:00:0026.4.2020 FC ALUPO Dolní Lhota - FC Rašov 10:00:0010:00-Dolní Lhota2
2020-05-02 17:00:002.5.2020 FC Rašov - FC Lysice 17:00:0017:00-Nad parkem, Rašov3
2020-05-02 17:00:002.5.2020 AC Okrouhlá - FC Světlá 17:00:0017:00-Okrouhlá, Za KD3
2020-05-02 17:00:002.5.2020 AJETO Adamov - SK JKP Olešná 17:00:0017:00-ZŠ Ronovská3
2020-05-02 17:00:002.5.2020 TJ Šerkovice „A“ - FC Lhota u Lysic 17:00:0017:00-Šerkovice, SKA3
2020-05-02 18:00:002.5.2020 FC MICROTEX Lomnice - FC ALUPO Dolní Lhota 18:00:0018:00-U ZŠ Lomnice3
2020-05-09 17:00:009.5.2020 FC Lysice - AC Okrouhlá 17:00:0017:00-Lysice Sokolovna4
2020-05-09 17:00:009.5.2020 FC Světlá - TJ Šerkovice "A" 17:00:0017:00-Světlá Pod lipami4
2020-05-10 10:00:0010.5.2020 FC Lhota u Lysic - AJETO Adamov 10:00:0010:00-Lysice Sokolovna4
2020-05-10 10:00:0010.5.2020 SK JKP Olešná - FC MICROTEX Lomnice 10:00:0010:00-Šebrov V luzích4
2020-05-10 10:00:0010.5.2020 FC ALUPO Dolní Lhota - FC Rašov 10:00:0010:00-Dolní Lhota4
2020-05-16 17:00:0016.5.2020 FC Světlá - FC Lhota u Lysic 17:00:0017:00-Světlá Pod lipami5
2020-05-16 17:00:0016.5.2020 AJETO Adamov - FC Rašov 17:00:0017:00-ZŠ Ronovská5
2020-05-16 17:00:0016.5.2020 TJ Šerkovice „A“ - FC ALUPO Dolní Lhota 17:00:0017:00-Šerkovice, SKA5
2020-05-16 17:00:0016.5.2020 AC Okrouhlá - SK JKP Olešná 17:00:0017:00-Okrouhlá, Za KD5
2020-05-16 18:00:0016.5.2020 FC MICROTEX Lomnice - FC Lysice 18:00:0018:00-U ZŠ Lomnice5
2020-05-23 17:00:0023.5.2020 FC Lysice - FC Světlá 17:00:0017:00-Lysice Sokolovna6
2020-05-23 17:00:0023.5.2020 FC Rašov - FC MICROTEX Lomnice 17:00:0017:00-Nad parkem, Rašov6
2020-05-23 18:00:0023.5.2020 SK JKP Olešná - TJ Šerkovice "A" 18:00:0018:00-Šebrov V luzích6
2020-05-24 10:00:0024.5.2020 FC ALUPO Dolní Lhota - AJETO Adamov 10:00:0010:00-Dolní Lhota6
2020-05-24 10:00:0024.5.2020 FC Lhota u Lysic - AC Okrouhlá 10:00:0010:00-Lysice Sokolovna6
2020-05-30 17:00:0030.5.2020 AJETO Adamov - FC Lysice 17:00:0017:00-ZŠ Ronovská7
2020-05-30 17:00:0030.5.2020 TJ Šerkovice „A“ - FC MICROTEX Lomnice 17:00:0017:00-Šerkovice, SKA7
2020-05-30 17:00:0030.5.2020 AC Okrouhlá - FC Rašov 17:00:0017:00-Okrouhlá, Za KD7
2020-05-30 17:00:0030.5.2020 FC Světlá - FC ALUPO Dolní Lhota 17:00:0017:00-Světlá Pod lipami7
2020-05-31 10:00:0031.5.2020 FC Lhota u Lysic - SK JKP Olešná 10:00:0010:00-Lysice Sokolovna7
2020-06-06 17:00:006.6.2020 FC Lysice - FC Lhota u Lysic 17:00:0017:00-Lysice Sokolovna8
2020-06-06 17:00:006.6.2020 FC Rašov - TJ Šerkovice "A" 17:00:0017:00-Nad parkem, Rašov8
2020-06-06 17:00:006.6.2020 FC MICROTEX Lomnice - AJETO Adamov 17:00:0017:00-U ZŠ Lomnice8
2020-06-06 18:00:006.6.2020 SK JKP Olešná - FC Světlá 18:00:0018:00-Šebrov V luzích8
2020-06-07 10:00:007.6.2020 FC ALUPO Dolní Lhota - AC Okrouhlá 10:00:0010:00-Dolní Lhota8
2020-06-13 17:00:0013.6.2020 TJ Šerkovice „A“ - FC Lysice 17:00:0017:00-Šerkovice, SKA9
2020-06-13 17:00:0013.6.2020 AC Okrouhlá - AJETO Adamov 17:00:0017:00-Okrouhlá, Za KD9
2020-06-13 17:00:0013.6.2020 FC Světlá - FC MICROTEX Lomnice 17:00:0017:00-Světlá Pod lipami9
2020-06-14 10:00:0014.6.2020 FC Lhota u Lysic - FC Rašov 10:00:0010:00-Lysice Sokolovna9
2020-06-14 10:00:0014.6.2020 SK JKP Olešná - FC ALUPO Dolní Lhota 10:00:0010:00-Šebrov V luzích9
2020-08-22 17:00:0022.8.2020 AC Okrouhlá - TJ Šerkovice "A" 17:00:0017:00-Okrouhlá, Za KD10
2020-08-22 17:00:0022.8.2020 FC Lysice - FC ALUPO Dolní Lhota 17:00:0017:00-Lysice Sokolovna10
2020-08-22 17:00:0022.8.2020 FC Světlá - AJETO Adamov 17:00:0017:00-Světlá Pod lipami10
2020-08-23 10:00:0023.8.2020 FC Lhota u Lysic - FC MICROTEX Lomnice 10:00:0010:00-Lysice Sokolovna10
2020-08-23 10:00:0023.8.2020 SK JKP Olešná - FC Rašov 10:00:0010:00-Šebrov V luzích10
2020-08-29 17:00:0029.8.2020 AC Okrouhlá - FC Lysice 17:00:0017:00-Okrouhlá, Za KD11
2020-08-29 17:00:0029.8.2020 TJ Šerkovice „A“ - FC Světlá 17:00:0017:00-Šerkovice, SKA11
2020-08-29 17:00:0029.8.2020 AJETO Adamov - FC Lhota u Lysic 17:00:0017:00-ZŠ Ronovská11
2020-08-29 17:00:0029.8.2020 FC Rašov - FC ALUPO Dolní Lhota 17:00:0017:00-Nad parkem, Rašov11
2020-08-29 18:00:0029.8.2020 FC MICROTEX Lomnice - SK JKP Olešná 18:00:0018:00-U ZŠ Lomnice11
2020-09-05 17:00:005.9.2020 FC Lysice - FC Rašov 17:00:0017:00-Lysice Sokolovna12
2020-09-05 17:00:005.9.2020 FC Světlá - AC Okrouhlá 17:00:0017:00-Světlá Pod lipami12
2020-09-06 10:00:006.9.2020 SK JKP Olešná - AJETO Adamov 10:00:0010:00-Šebrov V luzích12
2020-09-06 10:00:006.9.2020 FC Lhota u Lysic - TJ Šerkovice "A" 10:00:0010:00-Lysice Sokolovna12
2020-09-06 10:00:006.9.2020 FC ALUPO Dolní Lhota - FC MICROTEX Lomnice 10:00:0010:00-Dolní Lhota12
2020-09-12 17:00:0012.9.2020 FC Světlá - FC Lysice 17:00:0017:00-Světlá Pod lipami13
2020-09-12 17:00:0012.9.2020 AC Okrouhlá - FC Lhota u Lysic 17:00:0017:00-Okrouhlá, Za KD13
2020-09-12 17:00:0012.9.2020 TJ Šerkovice „A“ - SK JKP Olešná 17:00:0017:00-Šerkovice, SKA13
2020-09-12 17:00:0012.9.2020 AJETO Adamov - FC ALUPO Dolní Lhota 17:00:0017:00-ZŠ Ronovská13
2020-09-12 18:00:0012.9.2020 FC MICROTEX Lomnice - FC Rašov 18:00:0018:00-U ZŠ Lomnice13
2020-09-19 17:00:0019.9.2020 FC Lysice - FC MICROTEX Lomnice 17:00:0017:00-Lysice Sokolovna14
2020-09-19 17:00:0019.9.2020 FC Rašov - AJETO Adamov 17:00:0017:00-Nad parkem, Rašov14
2020-09-20 10:00:0020.9.2020 FC ALUPO Dolní Lhota - TJ Šerkovice "A" 10:00:0010:00-Dolní Lhota14
2020-09-20 10:00:0020.9.2020 SK JKP Olešná - AC Okrouhlá 10:00:0010:00-Šebrov V luzích14
2020-09-20 10:00:0020.9.2020 FC Lhota u Lysic - FC Světlá 10:00:0010:00-Lysice Sokolovna14
2020-09-26 17:00:0026.9.2020 AC Okrouhlá - FC ALUPO Dolní Lhota 17:00:0017:00-Okrouhlá, Za KD15
2020-09-26 17:00:0026.9.2020 TJ Šerkovice „A“ - FC Rašov 17:00:0017:00-Šerkovice, SKA15
2020-09-26 17:00:0026.9.2020 AJETO Adamov - FC MICROTEX Lomnice 17:00:0017:00-ZŠ Ronovská15
2020-09-26 17:00:0026.9.2020 FC Světlá - SK JKP Olešná 17:00:0017:00-Světlá Pod lipami15
2020-09-27 10:00:0027.9.2020 FC Lhota u Lysic - FC Lysice 10:00:0010:00-Lysice Sokolovna15
2020-10-03 16:00:003.10.2020 FC Lysice - AJETO Adamov 16:00:0016:00-Lysice Sokolovna16
2020-10-03 16:00:003.10.2020 FC Rašov - AC Okrouhlá 16:00:0016:00-Nad parkem, Rašov16
2020-10-03 18:00:003.10.2020 FC MICROTEX Lomnice - TJ Šerkovice "A" 18:00:0018:00-U ZŠ Lomnice16
2020-10-04 10:00:004.10.2020 FC ALUPO Dolní Lhota - FC Světlá 10:00:0010:00-Dolní Lhota16
2020-10-04 10:00:004.10.2020 SK JKP Olešná - FC Lhota u Lysic 10:00:0010:00-Šebrov V luzích16
2020-10-10 16:00:0010.10.2020 AC Okrouhlá - FC MICROTEX Lomnice 16:00:0016:00-Okrouhlá, Za KD17
2020-10-10 16:00:0010.10.2020 TJ Šerkovice „A“ - AJETO Adamov 16:00:0016:00-Šerkovice, SKA17
2020-10-10 16:00:0010.10.2020 FC Světlá - FC Rašov 16:00:0016:00-Světlá Pod lipami17
2020-10-11 10:00:0011.10.2020 SK JKP Olešná - FC Lysice 10:00:0010:00-Šebrov V luzích17
2020-10-11 10:00:0011.10.2020 FC Lhota u Lysic - FC ALUPO Dolní Lhota 10:00:0010:00-Lysice Sokolovna17
2020-10-17 16:00:0017.10.2020 FC Lysice - TJ Šerkovice "A" 16:00:0016:00-Lysice Sokolovna18
2020-10-17 16:00:0017.10.2020 AJETO Adamov - AC Okrouhlá 16:00:0016:00-ZŠ Ronovská18
2020-10-17 16:00:0017.10.2020 FC Rašov - FC Lhota u Lysic 16:00:0016:00-Nad parkem, Rašov18
2020-10-17 18:00:0017.10.2020 FC MICROTEX Lomnice - FC Světlá 18:00:0018:00-U ZŠ Lomnice18
2020-10-18 10:00:0018.10.2020 FC ALUPO Dolní Lhota - SK JKP Olešná 10:00:0010:00-Dolní Lhota18