4. DOZBOS liga

Vedoucí ligy: Miroslav Švancara
Adresa: Luční 301, 569 02 Březová nad Svitavou
Telefon: +420 731 231 510
E-mail: mir.svancara@seznam.cz

EVIDENCE SOUTĚŽE

4. liga – ligová tabulka 2019

PořadíKlubZápasyVýhryRemízyProhrySkóre proSkóre protiBody
1SK Jestřebí181512703246
2SK MORAVAN Svitávka181413852843
3SK Kněževes 2006181044492934
4TJ Rudka181116664734
5FC Brťov18846444228
6FC Velenov17836435127
7FC Sebranice 200217827413426
8OREL ROCK Boskovice17638525421
9HŘEBCI Ludíkov17548263519
10SHARKS Štěchov17386274017
11FC Rozsíčka182511286211
12FC PICCOLO Černá Hora172411205010
13TJ Ostrov u Macochy18121534815

4. DOZBOS liga – rozlosování 2019

DatumUtkáníČasVýsledkyHřištěKolo
2019-03-23 16:00:0023.3.2019 FC Velenov - volné kolo 16:00:00Zrušeno-1
2019-03-23 16:00:0023.3.2019 OREL ROCK Boskovice - TJ Ostrov u Macochy 16:00:0016:009 - 2Bce Čížovky1
2019-03-23 16:00:0023.3.2019 FC Sebranice 2002 - FC Brťov 16:00:0016:004 - 1Sebranice1
2019-03-23 16:00:0023.3.2019 SK MORAVAN Svitávka - FC Rozsíčka 16:00:0016:0011 - 0Svitávka park1
2019-04-03 18:00:003.4.2019 SK Jestřebí - FC PICCOLO Černá Hora 18:00:0018:008 - 1Hybešova 2921
2019-03-24 10:00:0024.3.2019 SK Kněževes 2006 - SHARKS Štěchov 10:00:0010:004 - 2Rozseč nad Kunštátem1
2019-05-19 10:00:0019.5.2019 TJ Rudka - HŘEBCI Ludíkov 10:00:0010:004 - 1Rudka pod skalou1
2019-03-30 16:00:0030.3.2019 volné kolo - FC PICCOLO Černá Hora 16:00:00Zrušeno-2
2019-03-30 16:00:0030.3.2019 SHARKS Štěchov - SK Jestřebí 16:00:0016:001 - 1Štěchov-Lačnov2
2019-03-30 16:00:0030.3.2019 HŘEBCI Ludíkov - SK Kněževes 2006 16:00:0016:002 - 1Němčice2
2019-03-29 17:00:0029.3.2019 FC Rozsíčka - TJ Rudka 17:00:0017:000 - 5Rozseč nad Kunštátem2
2019-03-30 16:00:0030.3.2019 FC Brťov - SK MORAVAN Svitávka 16:00:0016:000 - 0Brťov-Jeneč2
2019-03-30 16:00:0030.3.2019 FC Velenov - OREL ROCK Boskovice 16:00:0016:005 - 2Velenov za KD2
2019-03-31 10:00:0031.3.2019 TJ Ostrov u Macochy - FC Sebranice 2002 10:00:0010:001 - 3Ostrov u Macochy2
2019-04-06 16:00:006.4.2019 OREL ROCK Boskovice - volné kolo 16:00:00Zrušeno-3
2019-04-06 16:00:006.4.2019 FC Sebranice 2002 - FC Velenov 16:00:0016:008 - 2Sebranice3
2019-04-06 16:00:006.4.2019 SK MORAVAN Svitávka - TJ Ostrov u Macochy 16:00:0016:003 - 1Svitávka park3
2019-04-06 16:00:006.4.2019 SK Jestřebí - HŘEBCI Ludíkov 16:00:0016:003 - 2Hybešova 2923
2019-04-06 16:00:006.4.2019 FC PICCOLO Černá Hora - SHARKS Štěchov 16:00:0016:001 - 2Sport. areál ČH3
2019-04-07 10:00:007.4.2019 TJ Rudka - FC Brťov 10:00:0010:002 - 2Rudka pod skalou3
2019-04-07 10:00:007.4.2019 SK Kněževes 2006 - FC Rozsíčka 10:00:0010:004 - 0Rozseč nad Kunštátem3
2019-04-20 16:00:0020.4.2019 volné kolo - SHARKS Štěchov 16:00:00Zrušeno-4
2019-04-20 16:00:0020.4.2019 HŘEBCI Ludíkov - FC PICCOLO Černá Hora 16:00:0016:000 - 1Němčice4
2019-04-20 16:00:0020.4.2019 FC Rozsíčka - SK Jestřebí 16:00:0016:000 - 4Rozsíčka4
2019-04-19 17:00:0019.4.2019 FC Brťov - SK Kněževes 2006 17:00:0017:002 - 2Brťov-Jeneč4
2019-04-20 16:00:0020.4.2019 OREL ROCK Boskovice - FC Sebranice 2002 16:00:0016:001 - 2Bce Čížovky4
2019-04-20 16:00:0020.4.2019 FC Velenov - SK MORAVAN Svitávka 16:00:0016:002 - 9Velenov za KD4
2019-04-21 10:00:0021.4.2019 TJ Ostrov u Macochy - TJ Rudka 10:00:0010:005 - 2Ostrov u Macochy4
2019-04-27 16:00:0027.4.2019 FC Sebranice 2002 - volné kolo 16:00:00Zrušeno-5
2019-04-27 16:00:0027.4.2019 SK MORAVAN Svitávka - OREL ROCK Boskovice 16:00:0016:006 - 1Svitávka park5
2019-04-27 16:00:0027.4.2019 FC PICCOLO Černá Hora - FC Rozsíčka 16:00:0016:002 - 0Sport. areál ČH5
2019-04-27 16:00:0027.4.2019 SHARKS Štěchov - HŘEBCI Ludíkov 16:00:0016:000 - 0Štěchov-Lačnov5
2019-04-27 16:00:0027.4.2019 SK Jestřebí - FC Brťov 16:00:0016:003 - 2Hybešova 2925
2019-04-28 10:00:0028.4.2019 TJ Rudka - FC Velenov 10:00:0010:005 - 1Rudka pod skalou5
2019-04-28 10:00:0028.4.2019 SK Kněževes 2006 - TJ Ostrov u Macochy 10:00:0010:006 - 2Kněževes5
2019-05-04 17:00:004.5.2019 volné kolo - HŘEBCI Ludíkov 17:00:00Zrušeno-6
2019-05-04 17:00:004.5.2019 FC Rozsíčka - SHARKS Štěchov 17:00:0017:002 - 2Rozsíčka6
2019-05-03 17:30:003.5.2019 FC Brťov - FC PICCOLO Černá Hora 17:30:0017:304 - 1Brťov-Jeneč6
2019-05-04 17:00:004.5.2019 FC Sebranice 2002 - SK MORAVAN Svitávka 17:00:0017:002 - 4Sebranice6
2019-05-04 17:00:004.5.2019 FC Velenov - SK Kněževes 2006 17:00:0017:005 - 3Velenov za KD6
2019-05-04 17:00:004.5.2019 OREL ROCK Boskovice - TJ Rudka 17:00:0017:003 - 7Bce Čížovky6
2019-05-05 10:00:005.5.2019 TJ Ostrov u Macochy - SK Jestřebí 10:00:0010:001 - 6Ostrov u Macochy6
2019-05-11 17:00:0011.5.2019 SK MORAVAN Svitávka - volné kolo 17:00:00Zrušeno-7
2019-05-11 17:00:0011.5.2019 SHARKS Štěchov - FC Brťov 17:00:0017:001 - 3Štěchov-Lačnov7
2019-05-11 17:00:0011.5.2019 HŘEBCI Ludíkov - FC Rozsíčka 17:00:0017:001 - 1Němčice7
2019-05-11 17:00:0011.5.2019 SK Jestřebí - FC Velenov 17:00:0017:004 - 2Hybešova 2927
2019-05-11 17:00:0011.5.2019 FC PICCOLO Černá Hora - TJ Ostrov u Macochy 17:00:0017:003 - 3Sport. areál ČH7
2019-05-12 10:00:0012.5.2019 TJ Rudka - FC Sebranice 2002 10:00:0010:001 - 4Rudka pod skalou7
2019-05-12 10:00:0012.5.2019 SK Kněževes 2006 - OREL ROCK Boskovice 10:00:0010:002 - 2Kněževes7
2019-05-18 17:00:0018.5.2019 volné kolo - FC Rozsíčka 17:00:00Zrušeno-8
2019-05-17 17:30:0017.5.2019 FC Brťov - HŘEBCI Ludíkov 17:30:0017:302 - 1Brťov-Jeneč8
2019-05-18 17:00:0018.5.2019 SK MORAVAN Svitávka - TJ Rudka 17:00:0017:008 - 1Svitávka park8
2019-05-22 18:30:0022.5.2019 FC Velenov - FC PICCOLO Černá Hora 18:30:0018:301 - 1Valchov8
2019-05-18 17:00:0018.5.2019 OREL ROCK Boskovice - SK Jestřebí 17:00:0017:003 - 7Bce Čížovky8
2019-05-18 17:00:0018.5.2019 FC Sebranice 2002 - SK Kněževes 2006 17:00:0017:000 - 2Sebranice8
2019-05-16 17:30:0016.5.2019 TJ Ostrov u Macochy - SHARKS Štěchov 17:30:0017:302 - 5Ostrov u Macochy8
2019-05-26 10:00:0026.5.2019 TJ Rudka - volné kolo 10:00:00Zrušeno-9
2019-05-25 17:00:0025.5.2019 FC Rozsíčka - FC Brťov 17:00:0017:001 - 1Rozsíčka9
2019-05-25 17:00:0025.5.2019 SK Jestřebí - FC Sebranice 2002 17:00:0017:002 - 0Hybešova 2929
2019-05-25 17:00:0025.5.2019 FC PICCOLO Černá Hora - OREL ROCK Boskovice 17:00:0017:001 - 4Sport. areál ČH9
2019-05-25 17:00:0025.5.2019 SHARKS Štěchov - FC Velenov 17:00:0017:002 - 2Štěchov-Lačnov9
2019-06-07 17:30:007.6.2019 HŘEBCI Ludíkov - TJ Ostrov u Macochy 17:30:0017:302 - 1Němčice9
2019-05-26 10:00:0026.5.2019 SK Kněževes 2006 - SK MORAVAN Svitávka 10:00:0010:002 - 1Kněževes9
2019-06-01 17:00:001.6.2019 volné kolo - FC Brťov 17:00:00Zrušeno-10
2019-06-01 17:00:001.6.2019 SK MORAVAN Svitávka - SK Jestřebí 17:00:0017:003 - 1Svitávka park10
2019-06-01 17:00:001.6.2019 FC Velenov - HŘEBCI Ludíkov 17:00:0017:003 - 2Valchov10
2019-05-29 18:00:0029.5.2019 OREL ROCK Boskovice - SHARKS Štěchov 18:00:0018:004 - 2Bce Čížovky10
2019-06-01 17:00:001.6.2019 FC Sebranice 2002 - FC PICCOLO Černá Hora 17:00:0017:002 - 1Sebranice10
2019-06-02 10:00:002.6.2019 TJ Ostrov u Macochy - FC Rozsíčka 10:00:0010:001 - 5Ostrov u Macochy10
2019-06-02 10:00:002.6.2019 TJ Rudka - SK Kněževes 2006 10:00:0010:003 - 0Rudka pod skalou10
2019-06-08 17:00:008.6.2019 SK Kněževes 2006 - volné kolo 17:00:00Zrušeno-11
2019-06-07 17:00:007.6.2019 TJ Rudka - SK Jestřebí 17:00:0017:003 - 5Rudka11
2019-06-08 17:00:008.6.2019 FC PICCOLO Černá Hora - SK MORAVAN Svitávka 17:00:0017:003 - 5Sport. areál ČH11
2019-06-08 17:00:008.6.2019 SHARKS Štěchov - FC Sebranice 2002 17:00:0017:001 - 1Štěchov-Lačnov11
2019-06-18 19:00:0018.6.2019 HŘEBCI Ludíkov - OREL ROCK Boskovice 19:00:0019:002 - 1Němčice11
2019-06-08 17:00:008.6.2019 FC Rozsíčka - FC Velenov 17:00:0017:002 - 2Rozsíčka11
2019-06-06 18:00:006.6.2019 FC Brťov - TJ Ostrov u Macochy 18:00:0018:001 - 0Brťov-Jeneč11
2019-06-15 17:00:0015.6.2019 volné kolo - TJ Ostrov u Macochy 17:00:00Zrušeno-12
2019-06-15 17:00:0015.6.2019 FC Velenov - FC Brťov 17:00:0017:006 - 3Velenov za KD12
2019-06-15 17:00:0015.6.2019 OREL ROCK Boskovice - FC Rozsíčka 17:00:0017:005 - 2Bce Čížovky12
2019-06-15 17:00:0015.6.2019 FC Sebranice 2002 - HŘEBCI Ludíkov 17:00:0017:000 - 2Sebranice12
2019-06-15 17:00:0015.6.2019 SK MORAVAN Svitávka - SHARKS Štěchov 17:00:0017:008 - 0Svitávka park12
2019-06-16 10:00:0016.6.2019 TJ Rudka - FC PICCOLO Černá Hora 10:00:0010:004 - 0Rudka pod skalou12
2019-06-16 10:00:0016.6.2019 SK Kněževes 2006 - SK Jestřebí 10:00:0010:003 - 4Kněževes12
2019-06-22 17:00:0022.6.2019 SK Jestřebí - volné kolo 17:00:00Zrušeno-13
2019-06-30 18:00:0030.6.2019 FC PICCOLO Černá Hora - SK Kněževes 2006 18:00:0018:000 - 0Sport. areál ČH13
2019-06-22 17:00:0022.6.2019 SHARKS Štěchov - TJ Rudka 17:00:0017:002 - 4Lysice13
2019-06-22 17:00:0022.6.2019 HŘEBCI Ludíkov - SK MORAVAN Svitávka 17:00:0017:000 - 6Němčice13
2019-06-22 17:00:0022.6.2019 FC Rozsíčka - FC Sebranice 2002 17:00:0017:003 - 4Rozsíčka13
2019-06-21 18:00:0021.6.2019 FC Brťov - OREL ROCK Boskovice 18:00:0018:003 - 2Brťov-Jeneč13
2019-06-22 16:00:0022.6.2019 TJ Ostrov u Macochy - FC Velenov 16:00:0016:001 - 3Ostrov u Macochy13
2019-08-10 17:00:0010.8.2019 volné kolo - FC Velenov 17:00:00Zrušeno-14
2019-08-10 17:00:0010.8.2019 FC PICCOLO Černá Hora - SK Jestřebí 17:00:0017:001 - 4Sport. areál ČH14
2019-08-10 17:00:0010.8.2019 FC Brťov - FC Sebranice 2002 17:00:0017:003 - 2Brťov-Jeneč14
2019-08-10 17:00:0010.8.2019 FC Rozsíčka - SK MORAVAN Svitávka 17:00:0017:002 - 7Rozsíčka14
2019-08-10 17:00:0010.8.2019 HŘEBCI Ludíkov - TJ Rudka 17:00:0017:002 - 4Němčice14
2019-08-10 17:00:0010.8.2019 SHARKS Štěchov - SK Kněževes 2006 17:00:0017:000 - 0Štěchov-Lačnov14
2019-08-11 10:00:0011.8.2019 TJ Ostrov u Macochy - OREL ROCK Boskovice 10:00:0010:004 - 4Ostrov u Macochy14
2019-08-17 17:00:0017.8.2019 FC PICCOLO Černá Hora - volné kolo 17:00:00Zrušeno-15
2019-08-15 18:00:0015.8.2019 SK Jestřebí - SHARKS Štěchov 18:00:0018:003 - 1Hybešova 29215
2019-08-17 17:00:0017.8.2019 FC Sebranice 2002 - TJ Ostrov u Macochy 17:00:0017:004 - 3Sebranice15
2019-08-16 18:00:0016.8.2019 OREL ROCK Boskovice - FC Velenov 18:00:0018:002 - 0Bce Čížovky15
2019-08-16 17:30:0016.8.2019 SK MORAVAN Svitávka - FC Brťov 17:30:0017:304 - 3Svitávka park15
2019-08-18 10:00:0018.8.2019 SK Kněževes 2006 - HŘEBCI Ludíkov 10:00:0010:002 - 1Kněževes15
2019-08-18 10:00:0018.8.2019 TJ Rudka - FC Rozsíčka 10:00:0010:004 - 1Rudka pod skalou15
2019-08-24 17:00:0024.8.2019 volné kolo - OREL ROCK Boskovice 17:00:00Zrušeno-16
2019-08-24 17:00:0024.8.2019 FC Velenov - FC Sebranice 2002 17:00:0017:003 - 2Velenov za KD16
2019-08-21 17:00:0021.8.2019 SHARKS Štěchov - FC PICCOLO Černá Hora 17:00:0017:002 - 1Štěchov-Lačnov16
2019-08-25 18:00:0025.8.2019 FC Brťov - TJ Rudka 18:00:0018:006 - 5Brťov-Jeneč16
2019-08-24 17:00:0024.8.2019 FC Rozsíčka - SK Kněževes 2006 17:00:0017:002 - 2 Rozsíčka16
2019-08-24 18:00:0024.8.2019 HŘEBCI Ludíkov - SK Jestřebí 18:00:0018:004 - 2Němčice16
2019-08-25 10:00:0025.8.2019 TJ Ostrov u Macochy - SK MORAVAN Svitávka 10:00:0010:001 - 5Ostrov u Macochy16
2019-08-31 17:00:0031.8.2019 SHARKS Štěchov - volné kolo 17:00:00Zrušeno-17
2019-09-03 18:00:003.9.2019 FC PICCOLO Černá Hora - HŘEBCI Ludíkov 18:00:0018:002 - 2Sport. areál ČH17
2019-08-31 17:00:0031.8.2019 SK Jestřebí - FC Rozsíčka 17:00:0017:005 - 2Hybešova 29217
2019-08-31 17:00:0031.8.2019 SK MORAVAN Svitávka - FC Velenov 17:00:0017:001 - 3Svitávka park17
2019-08-31 17:00:0031.8.2019 FC Sebranice 2002 - OREL ROCK Boskovice 17:00:0017:002 - 2Sebranice17
2019-09-01 10:00:001.9.2019 SK Kněževes 2006 - FC Brťov 10:00:0010:003 - 2Kněževes17
2019-09-01 10:00:001.9.2019 TJ Rudka - TJ Ostrov u Macochy 10:00:0010:006 - 2Rudka pod skalou17
2019-09-07 17:00:007.9.2019 volné kolo - FC Sebranice 2002 17:00:0017:00-volné kolo18
2019-09-07 17:00:007.9.2019 OREL ROCK Boskovice - SK MORAVAN Svitávka 17:00:0017:005 - 2Bce Čížovky18
2019-09-07 17:00:007.9.2019 FC Velenov - TJ Rudka 17:00:0017:003 - 1Velenov za KD18
2019-09-07 18:00:007.9.2019 HŘEBCI Ludíkov - SHARKS Štěchov 18:00:0018:002 - 2Němčice18
2019-09-07 17:00:007.9.2019 FC Brťov - SK Jestřebí 17:00:0017:000 - 4Brťov-Jeneč18
2019-09-07 17:00:007.9.2019 FC Rozsíčka - FC PICCOLO Černá Hora 17:00:0017:003 - 0Rozsíčka18
2019-09-08 10:00:008.9.2019 TJ Ostrov u Macochy - SK Kněževes 2006 10:00:0010:001 - 10Ostrov u Macochy18
2019-09-14 17:00:0014.9.2019 HŘEBCI Ludíkov - volné kolo 17:00:0017:00-Němčice19
2019-09-14 17:00:0014.9.2019 SHARKS Štěchov - FC Rozsíčka 17:00:0017:002 - 2Štěchov-Lačnov19
2019-09-14 17:00:0014.9.2019 FC PICCOLO Černá Hora - FC Brťov 17:00:0017:001 - 6Sport. areál ČH19
2019-09-14 17:00:0014.9.2019 SK Jestřebí - TJ Ostrov u Macochy 17:00:0017:004 - 3Hybešova 29219
2019-09-14 17:00:0014.9.2019 SK MORAVAN Svitávka - FC Sebranice 2002 17:00:0017:002 - 1Svitávka park19
2019-09-15 10:00:0015.9.2019 TJ Rudka - OREL ROCK Boskovice 10:00:0010:005 - 2Rudka pod skalou19
2019-09-15 10:00:0015.9.2019 SK Kněževes 2006 - FC Velenov 10:00:0010:003 - 0Kněževes19
2019-09-21 17:00:0021.9.2019 volné kolo - SK MORAVAN Svitávka 17:00:0017:00-volné kolo20
2019-09-21 17:00:0021.9.2019 FC Sebranice 2002 - TJ Rudka 17:00:0017:00-Sebranice20
2019-09-21 17:00:0021.9.2019 OREL ROCK Boskovice - SK Kněževes 2006 17:00:0017:00-Bce Čížovky20
2019-09-21 17:00:0021.9.2019 FC Velenov - SK Jestřebí 17:00:0017:00-Velenov za KD20
2019-09-21 17:00:0021.9.2019 FC Rozsíčka - HŘEBCI Ludíkov 17:00:0017:00-Rozsíčka20
2019-09-21 17:00:0021.9.2019 FC Brťov - SHARKS Štěchov 17:00:0017:00-Brťov-Jeneč20
2019-09-22 10:00:0022.9.2019 TJ Ostrov u Macochy - FC PICCOLO Černá Hora 10:00:0010:00-Ostrov u Macochy20
2019-09-28 17:00:0028.9.2019 FC Rozsíčka - volné kolo 17:00:0017:00-Rozsíčka21
2019-09-28 17:00:0028.9.2019 HŘEBCI Ludíkov - FC Brťov 17:00:0017:00-Němčice21
2019-09-28 17:00:0028.9.2019 SHARKS Štěchov - TJ Ostrov u Macochy 17:00:0017:00-Štěchov-Lačnov21
2019-09-28 17:00:0028.9.2019 FC PICCOLO Černá Hora - FC Velenov 17:00:0017:00-Sport. areál ČH21
2019-09-28 17:00:0028.9.2019 SK Jestřebí - OREL ROCK Boskovice 17:00:0017:00-Hybešova 29221
2019-09-29 10:00:0029.9.2019 SK Kněževes 2006 - FC Sebranice 2002 10:00:0010:00-Kněževes21
2019-09-29 10:00:0029.9.2019 TJ Rudka - SK MORAVAN Svitávka 10:00:0010:00-Rudka pod skalou21
2019-10-05 16:00:005.10.2019 volné kolo - TJ Rudka 16:00:0016:00-volné kolo22
2019-10-05 16:00:005.10.2019 SK MORAVAN Svitávka - SK Kněževes 2006 16:00:0016:00-Svitávka park22
2019-10-05 16:00:005.10.2019 FC Sebranice 2002 - SK Jestřebí 16:00:0016:00-Sebranice22
2019-10-05 16:00:005.10.2019 OREL ROCK Boskovice - FC PICCOLO Černá Hora 16:00:0016:00-Bce Čížovky22
2019-10-05 16:00:005.10.2019 FC Velenov - SHARKS Štěchov 16:00:0016:00-Velenov za KD22
2019-10-05 16:00:005.10.2019 FC Brťov - FC Rozsíčka 16:00:0016:00-Brťov-Jeneč22
2019-10-06 10:00:006.10.2019 TJ Ostrov u Macochy - HŘEBCI Ludíkov 10:00:0010:00-Ostrov u Macochy22
2019-10-12 16:00:0012.10.2019 FC Brťov - volné kolo 16:00:0016:00-Brťov-Jeneč23
2019-10-12 16:00:0012.10.2019 FC Rozsíčka - TJ Ostrov u Macochy 16:00:0016:00-Rozsíčka23
2019-10-12 16:00:0012.10.2019 HŘEBCI Ludíkov - FC Velenov 16:00:0016:00-Němčice23
2019-10-12 16:00:0012.10.2019 SHARKS Štěchov - OREL ROCK Boskovice 16:00:0016:00-Štěchov-Lačnov23
2019-10-12 16:00:0012.10.2019 FC PICCOLO Černá Hora - FC Sebranice 2002 16:00:0016:00-Sport. areál ČH23
2019-10-12 16:00:0012.10.2019 SK Jestřebí - SK MORAVAN Svitávka 16:00:0016:00-Hybešova 29223
2019-10-13 10:00:0013.10.2019 SK Kněževes 2006 - TJ Rudka 10:00:0010:00-Kněževes23
2019-10-19 16:00:0019.10.2019 volné kolo - SK Kněževes 2006 16:00:0016:00-volné kolo24
2019-10-19 16:00:0019.10.2019 FC Velenov - FC Rozsíčka 16:00:0016:00-Velenov za KD24
2019-10-19 16:00:0019.10.2019 SK MORAVAN Svitávka - FC PICCOLO Černá Hora 16:00:0016:00-Svitávka park24
2019-10-19 16:00:0019.10.2019 FC Sebranice 2002 - SHARKS Štěchov 16:00:0016:00-Sebranice24
2019-10-19 16:00:0019.10.2019 OREL ROCK Boskovice - HŘEBCI Ludíkov 16:00:0016:00-Bce Čížovky24
2019-10-19 15:00:0019.10.2019 SK Jestřebí - TJ Rudka 15:00:0015:00-Hybešova 29224
2019-10-20 10:00:0020.10.2019 TJ Ostrov u Macochy - FC Brťov 10:00:0010:00-Ostrov u Macochy24
2019-10-26 16:00:0026.10.2019 TJ Ostrov u Macochy - volné kolo 16:00:00Zrušeno-25
2019-10-26 16:00:0026.10.2019 FC Brťov - FC Velenov 16:00:0016:00-Brťov-Jeneč25
2019-10-26 16:00:0026.10.2019 FC Rozsíčka - OREL ROCK Boskovice 16:00:0016:00-Rozsíčka25
2019-10-26 16:00:0026.10.2019 HŘEBCI Ludíkov - FC Sebranice 2002 16:00:0016:00-Němčice25
2019-10-26 16:00:0026.10.2019 SHARKS Štěchov - SK MORAVAN Svitávka 16:00:0016:00-Štěchov-Lačnov25
2019-10-26 16:00:0026.10.2019 FC PICCOLO Černá Hora - TJ Rudka 16:00:0016:00-Sport. areál ČH25
2019-10-26 16:00:0026.10.2019 SK Jestřebí - SK Kněževes 2006 16:00:0016:00-Hybešova 29225
2019-11-02 15:00:002.11.2019 volné kolo - SK Jestřebí 15:00:00Zrušeno-26
2019-11-02 15:00:002.11.2019 OREL ROCK Boskovice - FC Brťov 15:00:0015:00-Bce Čížovky26
2019-11-02 15:00:002.11.2019 FC Velenov - TJ Ostrov u Macochy 15:00:0015:00-Velenov za KD26
2019-11-02 15:00:002.11.2019 SK MORAVAN Svitávka - HŘEBCI Ludíkov 15:00:0015:00-Svitávka park26
2019-11-02 15:00:002.11.2019 FC Sebranice 2002 - FC Rozsíčka 15:00:0015:00-Sebranice26
2019-11-03 10:00:003.11.2019 SK Kněževes 2006 - FC PICCOLO Černá Hora 10:00:0010:00-Kněževes26
2019-11-03 10:00:003.11.2019 TJ Rudka - SHARKS Štěchov 10:00:0010:00-Rudka pod skalou26