1. liga

Vedoucí ligy: Petr Čuhel
Adresa: Kolmá 406, 569 02 Březová nad Svitavou
Telefon: +420 731 483 414
E-mail: petrcuhel@seznam.cz

EVIDENCE SOUTĚŽE

1. liga – ligová tabulka 2019

PořadíKlubZápasyVýhryRemízyProhrySkóre proSkóre protiBody
1SK VIKTORIA Suchý10910892828
2BK SADROS Boskovice10901762927
3LPP Lhota u Lysic10712633822
4KMK Újezd u Kunštátu10613343019
5TJ SOKOL Křetín10523293617
6ARSENAL Lomnice10514353616
7FC KVASAR Černá Hora10316274510
8TJ OREL Boskovice1022631498
9FK Rozhraní1020818496
10FC FULGUR Býkovice1011818534
11FC ALUPO Dolní Lhota1010928553

1. liga – rozlosování 2019

DatumUtkáníČasVýsledkyHřištěKolo
2019-03-31 10:00:0031.3.2019 TJ SOKOL Křetín - FC KVASAR Černá Hora 10:00:0010:004 - 2Křetín "Pod lipami"1
2019-03-31 10:00:0031.3.2019 FK Rozhraní - FC FULGUR Býkovice 10:00:0010:002 - 0Rozhraní1
2019-03-31 10:00:0031.3.2019 LPP Lhota u Lysic - FC ALUPO Dolní Lhota 10:00:0010:0013 - 4Drnovice u Lysic 421
2019-04-01 19:00:001.4.2019 BK SADROS Boskovice - ARSENAL Lomnice 19:00:0019:006 - 2Bce Č.zahrada1
2019-03-31 10:00:0031.3.2019 TJ OREL Boskovice - KMK Újezd u Kunštátu 10:00:0010:003 - 3Bce Čížovky1
2019-03-31 10:00:0031.3.2019 SK VIKTORIA Suchý - volné kolo 10:00:00Zrušeno-1
2019-04-07 10:00:007.4.2019 LPP Lhota u Lysic - SK VIKTORIA Suchý 10:00:0010:007 - 7Drnovice u Lysic 422
2019-04-07 10:00:007.4.2019 FC ALUPO Dolní Lhota - BK SADROS Boskovice 10:00:0010:003 - 5Dolní Lhota2
2019-04-06 16:00:006.4.2019 KMK Újezd u Kunštátu - FK Rozhraní 16:00:0016:006 - 1Újezd u Kunštátu2
2019-04-05 18:00:005.4.2019 TJ OREL Boskovice - ARSENAL Lomnice 18:00:0018:001 - 7Bce Čížovky2
2019-04-07 16:00:007.4.2019 volné kolo - FC KVASAR Černá Hora 16:00:00Zrušeno-2
2019-04-07 10:00:007.4.2019 FC FULGUR Býkovice - TJ SOKOL Křetín 10:00:0010:002 - 2Býkovice u koupal.2
2019-05-06 19:00:006.5.2019 BK SADROS Boskovice - SK VIKTORIA Suchý 19:00:0019:004 - 5Bce Č.zahrada3
2019-04-21 10:00:0021.4.2019 TJ SOKOL Křetín - KMK Újezd u Kunštátu 10:00:0010:002 - 5Křetín "Pod lipami"3
2019-04-21 10:00:0021.4.2019 TJ OREL Boskovice - FC ALUPO Dolní Lhota 10:00:0010:005 - 3Bce Čížovky3
2019-04-24 18:00:0024.4.2019 FC KVASAR Černá Hora - FC FULGUR Býkovice 18:00:0018:002 - 0Sport. areál ČH3
2019-04-29 18:00:0029.4.2019 FK Rozhraní - ARSENAL Lomnice 18:00:0018:000 - 5Rozhraní3
2019-04-21 10:00:0021.4.2019 LPP Lhota u Lysic - volné kolo 10:00:00Zrušeno-3
2019-04-28 10:00:0028.4.2019 SK VIKTORIA Suchý - TJ OREL Boskovice 10:00:0010:009 - 3Okrouhlá4
2019-04-28 10:00:0028.4.2019 FC ALUPO Dolní Lhota - FK Rozhraní 10:00:0010:008 - 0Dolní Lhota4
2019-04-28 10:00:0028.4.2019 ARSENAL Lomnice - TJ SOKOL Křetín 10:00:0010:002 - 2Lomnice V oboře4
2019-04-27 16:00:0027.4.2019 KMK Újezd u Kunštátu - FC KVASAR Černá Hora 16:00:0016:006 - 1Újezd u Kunštátu4
2019-04-28 10:00:0028.4.2019 LPP Lhota u Lysic - BK SADROS Boskovice 10:00:0010:004 - 7Drnovice u Lysic 424
2019-04-28 16:00:0028.4.2019 volné kolo - FC FULGUR Býkovice 16:00:00Zrušeno-4
2019-05-05 10:00:005.5.2019 FC FULGUR Býkovice - KMK Újezd u Kunštátu 10:00:0010:001 - 5Býkovice u koupal.5
2019-05-05 10:00:005.5.2019 TJ SOKOL Křetín - FC ALUPO Dolní Lhota 10:00:0010:003 - 1Křetín "Pod lipami"5
2019-05-06 18:00:006.5.2019 FC KVASAR Černá Hora - ARSENAL Lomnice 18:00:0018:002 - 3Sport. areál ČH5
2019-05-05 10:00:005.5.2019 FK Rozhraní - SK VIKTORIA Suchý 10:00:0010:002 - 8Rozhraní5
2019-05-05 10:00:005.5.2019 TJ OREL Boskovice - LPP Lhota u Lysic 10:00:0010:004 - 5Bce Čížovky5
2019-05-05 10:00:005.5.2019 BK SADROS Boskovice - volné kolo 10:00:00Zrušeno-5
2019-05-27 18:00:0027.5.2019 BK SADROS Boskovice - TJ OREL Boskovice 18:00:0018:008 - 2Bce Č.zahrada6
2019-05-13 18:30:0013.5.2019 LPP Lhota u Lysic - FK Rozhraní 18:30:0018:308 - 3Drnovice u Lysic 426
2019-05-13 18:30:0013.5.2019 SK VIKTORIA Suchý - TJ SOKOL Křetín 18:30:0018:3011 - 0Okrouhlá6
2019-05-12 10:00:0012.5.2019 FC ALUPO Dolní Lhota - FC KVASAR Černá Hora 10:00:0010:003 - 5Dolní Lhota6
2019-05-12 10:00:0012.5.2019 ARSENAL Lomnice - FC FULGUR Býkovice 10:00:0010:005 - 2Lomnice V oboře6
2019-05-11 10:00:0011.5.2019 volné kolo - KMK Újezd u Kunštátu 10:00:00Zrušeno-6
2019-05-23 18:30:0023.5.2019 TJ SOKOL Křetín - LPP Lhota u Lysic 18:30:0018:305 - 3Křetín "Pod lipami"7
2019-05-19 10:00:0019.5.2019 FK Rozhraní - BK SADROS Boskovice 10:00:0010:002 - 6Rozhraní7
2019-05-30 18:30:0030.5.2019 KMK Újezd u Kunštátu - ARSENAL Lomnice 18:30:0018:303 - 0Újezd u Kunštátu7
2019-05-19 10:00:0019.5.2019 TJ OREL Boskovice - volné kolo 10:00:00Zrušeno-7
2019-05-19 10:00:0019.5.2019 FC FULGUR Býkovice - FC ALUPO Dolní Lhota 10:00:0010:005 - 1Býkovice u koupal.7
2019-05-22 18:30:0022.5.2019 FC KVASAR Černá Hora - SK VIKTORIA Suchý 18:30:0018:301 - 6Sport. areál ČH7
2019-05-26 10:00:0026.5.2019 volné kolo - ARSENAL Lomnice 10:00:00Zrušeno-8
2019-05-26 10:00:0026.5.2019 FC ALUPO Dolní Lhota - KMK Újezd u Kunštátu 10:00:0010:002 - 4Dolní Lhota8
2019-05-26 10:00:0026.5.2019 SK VIKTORIA Suchý - FC FULGUR Býkovice 10:00:0010:0011 - 5Okrouhlá8
2019-05-27 18:30:0027.5.2019 LPP Lhota u Lysic - FC KVASAR Černá Hora 18:30:0018:309 - 3Drnovice u Lysic 428
2019-05-29 19:00:0029.5.2019 BK SADROS Boskovice - TJ SOKOL Křetín 19:00:0019:008 - 4Bce Č.zahrada8
2019-05-26 10:00:0026.5.2019 TJ OREL Boskovice - FK Rozhraní 10:00:0010:002 - 6Bce Čížovky8
2019-06-02 10:00:002.6.2019 FK Rozhraní - volné kolo 10:00:00Zrušeno-9
2019-06-05 18:30:005.6.2019 KMK Újezd u Kunštátu - SK VIKTORIA Suchý 18:30:0018:300 - 6Újezd u Kunštátu9
2019-05-31 18:30:0031.5.2019 TJ SOKOL Křetín - TJ OREL Boskovice 18:30:0018:304 - 2Křetín "Pod lipami"9
2019-06-02 10:00:002.6.2019 FC FULGUR Býkovice - LPP Lhota u Lysic 10:00:0010:000 - 4Býkovice u koupal.9
2019-06-12 18:00:0012.6.2019 FC KVASAR Černá Hora - BK SADROS Boskovice 18:00:0018:004 - 8Sport. areál ČH9
2019-06-02 10:00:002.6.2019 ARSENAL Lomnice - FC ALUPO Dolní Lhota 10:00:0010:004 - 1Lomnice V oboře9
2019-06-09 10:00:009.6.2019 volné kolo - FC ALUPO Dolní Lhota 10:00:00Zrušeno-10
2019-06-10 18:30:0010.6.2019 SK VIKTORIA Suchý - ARSENAL Lomnice 18:30:0018:3015 - 4Okrouhlá10
2019-06-09 10:00:009.6.2019 KMK Újezd u Kunštátu - LPP Lhota u Lysic 10:00:0010:002 - 6Újezd u Kunštátu10
2019-06-09 10:00:009.6.2019 BK SADROS Boskovice - FC FULGUR Býkovice 10:00:0010:0016 - 3Bce Č.zahrada10
2019-06-09 10:00:009.6.2019 TJ OREL Boskovice - FC KVASAR Černá Hora 10:00:0010:004 - 4Bce Čížovky10
2019-06-10 18:30:0010.6.2019 FK Rozhraní - TJ SOKOL Křetín 18:30:0018:300 - 3Rozhraní10
2019-06-15 17:00:0015.6.2019 TJ SOKOL Křetín - volné kolo 17:00:00Zrušeno-11
2019-06-15 17:00:0015.6.2019 KMK Újezd u Kunštátu - BK SADROS Boskovice 17:00:0017:000 - 8Újezd u Kunštátu11
2019-06-13 18:30:0013.6.2019 FC FULGUR Býkovice - TJ OREL Boskovice 18:30:0018:300 - 5Býkovice u koupal.11
2019-06-16 10:00:0016.6.2019 FC ALUPO Dolní Lhota - SK VIKTORIA Suchý 10:00:0010:002 - 11Dolní Lhota11
2019-06-17 18:30:0017.6.2019 ARSENAL Lomnice - LPP Lhota u Lysic 18:30:0018:303 - 4Lomnice V oboře11
2019-06-17 18:00:0017.6.2019 FC KVASAR Černá Hora - FK Rozhraní 18:00:0018:003 - 2Sport. areál ČH11
2019-08-17 17:00:0017.8.2019 volné kolo - SK VIKTORIA Suchý 17:00:00Zrušeno-12
2019-08-17 17:00:0017.8.2019 KMK Újezd u Kunštátu - TJ OREL Boskovice 17:00:0017:00-Újezd u Kunštátu12
2019-08-18 10:00:0018.8.2019 FC ALUPO Dolní Lhota - LPP Lhota u Lysic 10:00:0010:00-Dolní Lhota12
2019-08-18 10:00:0018.8.2019 FC FULGUR Býkovice - FK Rozhraní 10:00:0010:00-Býkovice u koupal.12
2019-08-18 10:00:0018.8.2019 FC KVASAR Černá Hora - TJ SOKOL Křetín 10:00:0010:00-Sport. areál ČH12
2019-08-18 10:00:0018.8.2019 ARSENAL Lomnice - BK SADROS Boskovice 10:00:0010:00-Lomnice V oboře12
2019-08-24 17:00:0024.8.2019 FC KVASAR Černá Hora - volné kolo 17:00:00Zrušeno-13
2019-08-25 10:00:0025.8.2019 FK Rozhraní - KMK Újezd u Kunštátu 10:00:0010:00-Rozhraní13
2019-08-25 10:00:0025.8.2019 BK SADROS Boskovice - FC ALUPO Dolní Lhota 10:00:0010:00-Bce Č.zahrada13
2019-08-25 10:00:0025.8.2019 ARSENAL Lomnice - TJ OREL Boskovice 10:00:0010:00-Lomnice V oboře13
2019-08-25 10:00:0025.8.2019 TJ SOKOL Křetín - FC FULGUR Býkovice 10:00:0010:00-Křetín "Pod lipami"13
2019-08-25 10:00:0025.8.2019 SK VIKTORIA Suchý - LPP Lhota u Lysic 10:00:0010:00-Suchý za sokolov.13
2019-08-31 17:00:0031.8.2019 volné kolo - LPP Lhota u Lysic 17:00:00Zrušeno-14
2019-08-31 17:00:0031.8.2019 KMK Újezd u Kunštátu - TJ SOKOL Křetín 17:00:0017:00-Újezd u Kunštátu14
2019-09-01 10:00:001.9.2019 SK VIKTORIA Suchý - BK SADROS Boskovice 10:00:0010:00-Suchý za sokolov.14
2019-09-01 10:00:001.9.2019 ARSENAL Lomnice - FK Rozhraní 10:00:0010:00-Lomnice V oboře14
2019-09-01 10:00:001.9.2019 FC FULGUR Býkovice - FC KVASAR Černá Hora 10:00:0010:00-Býkovice u koupal.14
2019-09-01 10:00:001.9.2019 FC ALUPO Dolní Lhota - TJ OREL Boskovice 10:00:0010:00-Dolní Lhota14
2019-09-08 10:00:008.9.2019 FC FULGUR Býkovice - volné kolo 10:00:00Zrušeno-15
2019-09-08 10:00:008.9.2019 TJ SOKOL Křetín - ARSENAL Lomnice 10:00:0010:00-Křetín "Pod lipami"15
2019-09-08 10:00:008.9.2019 FC KVASAR Černá Hora - KMK Újezd u Kunštátu 10:00:0010:00-Sport. areál ČH15
2019-09-08 10:00:008.9.2019 FK Rozhraní - FC ALUPO Dolní Lhota 10:00:0010:00-Rozhraní15
2019-09-08 10:00:008.9.2019 TJ OREL Boskovice - SK VIKTORIA Suchý 10:00:0010:00-Bce Čížovky15
2019-09-08 10:00:008.9.2019 BK SADROS Boskovice - LPP Lhota u Lysic 10:00:0010:00-Bce Č.zahrada15
2019-09-14 17:00:0014.9.2019 volné kolo - BK SADROS Boskovice 17:00:00Zrušeno-16
2019-09-14 17:00:0014.9.2019 KMK Újezd u Kunštátu - FC FULGUR Býkovice 17:00:0017:00-Újezd u Kunštátu16
2019-09-15 10:00:0015.9.2019 SK VIKTORIA Suchý - FK Rozhraní 10:00:0010:00-Suchý za sokolov.16
2019-09-15 10:00:0015.9.2019 ARSENAL Lomnice - FC KVASAR Černá Hora 10:00:0010:00-Lomnice V oboře16
2019-09-15 10:00:0015.9.2019 FC ALUPO Dolní Lhota - TJ SOKOL Křetín 10:00:0010:00-Dolní Lhota16
2019-09-15 10:00:0015.9.2019 LPP Lhota u Lysic - TJ OREL Boskovice 10:00:0010:00-Drnovice u Lysic 4216
2019-09-22 10:00:0022.9.2019 KMK Újezd u Kunštátu - volné kolo 10:00:00Zrušeno-17
2019-09-22 10:00:0022.9.2019 FC KVASAR Černá Hora - FC ALUPO Dolní Lhota 10:00:0010:00-Sport. areál ČH17
2019-09-22 10:00:0022.9.2019 FC FULGUR Býkovice - ARSENAL Lomnice 10:00:0010:00-Býkovice u koupal.17
2019-09-22 10:00:0022.9.2019 TJ SOKOL Křetín - SK VIKTORIA Suchý 10:00:0010:00-Křetín "Pod lipami"17
2019-09-22 10:00:0022.9.2019 FK Rozhraní - LPP Lhota u Lysic 10:00:0010:00-Rozhraní17
2019-09-22 10:00:0022.9.2019 TJ OREL Boskovice - BK SADROS Boskovice 10:00:0010:00-Bce Čížovky17
2019-09-29 10:00:0029.9.2019 volné kolo - TJ OREL Boskovice 10:00:00Zrušeno-18
2019-09-29 10:00:0029.9.2019 ARSENAL Lomnice - KMK Újezd u Kunštátu 10:00:0010:00-Lomnice V oboře18
2019-09-29 10:00:0029.9.2019 BK SADROS Boskovice - FK Rozhraní 10:00:0010:00-Bce Č.zahrada18
2019-09-29 10:00:0029.9.2019 LPP Lhota u Lysic - TJ SOKOL Křetín 10:00:0010:00-Drnovice u Lysic 4218
2019-09-29 10:00:0029.9.2019 FC ALUPO Dolní Lhota - FC FULGUR Býkovice 10:00:0010:00-Dolní Lhota18
2019-09-29 10:00:0029.9.2019 SK VIKTORIA Suchý - FC KVASAR Černá Hora 10:00:0010:00-Suchý za sokolov.18
2019-10-05 16:00:005.10.2019 ARSENAL Lomnice - volné kolo 16:00:00Zrušeno-19
2019-10-05 16:00:005.10.2019 KMK Újezd u Kunštátu - FC ALUPO Dolní Lhota 16:00:0016:00-Újezd u Kunštátu19
2019-10-06 10:00:006.10.2019 FC FULGUR Býkovice - SK VIKTORIA Suchý 10:00:0010:00-Býkovice u koupal.19
2019-10-06 10:00:006.10.2019 FC KVASAR Černá Hora - LPP Lhota u Lysic 10:00:0010:00-Sport. areál ČH19
2019-10-06 10:00:006.10.2019 TJ SOKOL Křetín - BK SADROS Boskovice 10:00:0010:00-Křetín "Pod lipami"19
2019-10-06 10:00:006.10.2019 FK Rozhraní - TJ OREL Boskovice 10:00:0010:00-Rozhraní19
2019-10-13 10:00:0013.10.2019 volné kolo - FK Rozhraní 10:00:00Zrušeno-20
2019-10-13 10:00:0013.10.2019 SK VIKTORIA Suchý - KMK Újezd u Kunštátu 10:00:0010:00-Suchý za sokolov.20
2019-10-13 10:00:0013.10.2019 TJ OREL Boskovice - TJ SOKOL Křetín 10:00:0010:00-Bce Čížovky20
2019-10-13 10:00:0013.10.2019 LPP Lhota u Lysic - FC FULGUR Býkovice 10:00:0010:00-Drnovice u Lysic 4220
2019-10-13 10:00:0013.10.2019 BK SADROS Boskovice - FC KVASAR Černá Hora 10:00:0010:00-Bce Č.zahrada20
2019-10-13 10:00:0013.10.2019 FC ALUPO Dolní Lhota - ARSENAL Lomnice 10:00:0010:00-Dolní Lhota20
2019-10-19 16:00:0019.10.2019 FC ALUPO Dolní Lhota - volné kolo 16:00:00Zrušeno-21
2019-10-19 16:00:0019.10.2019 KMK Újezd u Kunštátu - LPP Lhota u Lysic 16:00:0016:00-Újezd u Kunštátu21
2019-10-20 10:00:0020.10.2019 FC KVASAR Černá Hora - TJ OREL Boskovice 10:00:0010:00-Sport. areál ČH21
2019-10-20 10:00:0020.10.2019 FC FULGUR Býkovice - BK SADROS Boskovice 10:00:0010:00-Býkovice u koupal.21
2019-10-20 10:00:0020.10.2019 TJ SOKOL Křetín - FK Rozhraní 10:00:0010:00-Křetín "Pod lipami"21
2019-10-20 10:00:0020.10.2019 ARSENAL Lomnice - SK VIKTORIA Suchý 10:00:0010:00-Lomnice V oboře21
2019-10-27 10:00:0027.10.2019 volné kolo - TJ SOKOL Křetín 10:00:00Zrušeno-22
2019-10-27 10:00:0027.10.2019 BK SADROS Boskovice - KMK Újezd u Kunštátu 10:00:0010:00-Bce Č.zahrada22
2019-10-27 10:00:0027.10.2019 TJ OREL Boskovice - FC FULGUR Býkovice 10:00:0010:00-Bce Čížovky22
2019-10-27 10:00:0027.10.2019 SK VIKTORIA Suchý - FC ALUPO Dolní Lhota 10:00:0010:00-Suchý za sokolov.22
2019-10-27 10:00:0027.10.2019 LPP Lhota u Lysic - ARSENAL Lomnice 10:00:0010:00-Drnovice u Lysic 4222
2019-10-27 10:00:0027.10.2019 FK Rozhraní - FC KVASAR Černá Hora 10:00:0010:00-Rozhraní22