O Pohár SENÁTORKY 2023

Vedoucí poháru: Jiří Blažek
Adresa: Na Pískách 12, 678 01 Blansko
Telefon: +420 776 088 333
E-mail: blazek.smfbl@post.cz

Internetové stránky: www.malyfotbalbk.webmium.com

1. KOLO:     sobota 1. dubna v 17:00 hod. / neděle 2. dubna v 10:00 hod. / pondělí 3. dubna v 18:00 hod.
01 FC DYNAMO Čížovky bez boje volné kolo
02 BC-ČERVÁNKY Rájec : TJ Rudka
03 42 BLEND TEAM (Valchov) : FC ALUPO Dolní Lhota
04 TORPÉDA Vážany bez boje volné kolo
05 FK Holešín/Kuničky : OREL ROCK Boskovice
06 FC Lysice : SK VIKTORIA Suchý „B“
07 FC Lhota u Lysic bez boje volné kolo
08 TJ K20 Šošůvka : TJ Ostrov u Macochy
09 SK Jestřebí : AJETO Adamov
10 FC Rašov bez boje volné kolo
11 SHARKS Štěchov : FC Velenov
12 FC ARTIS Bedřichov : MK Rozhraní
13 BK SADROS Boskovice bez boje volné kolo
14 FC Brťov : SK MORAVAN Svitávka
15 TJ OREL Boskovice : FK Rudná
16 FC KVASAR Černá Hora bez boje volné kolo
17 FC Spešov : TJ Šerkovice
18 SOKOL Chornice : MK JISKRA Brněnec
19 StB Jabloňany/Lhota Rapotina bez boje volné kolo
20 FC ROMA Olešnice : FC Brumov
21 FK Obora : FC BAYERN Míchov
22 FC Světlá bez boje volné kolo
23 FC FULGUR Býkovice : TJ SOKOL Valchov
24 FC Sebranice 2002 : DL Lysice
25 SK JKP Olešná bez boje volné kolo
26 AC Kozárov/BABYLON : KANAP Karolín
27 CELTIC Újezd u Boskovic : FC AUTO-BENKE Ráječko
28 KMK Újezd u Kunštátu bez boje volné kolo
29 FC MICROTEX Lomnice : HŘEBCI Ludíkov
30 TJ SOKOL Křetín : PANTHERS Vanovice
31 TJ Křenov  bez boje volné kolo
32 AC Okrouhlá : FK Jabloňany
2. KOLO:   sobota 22. dubna v 17:00 hod. / neděle 23. dubna v 10:00 hod. / pondělí 24. dubna v 17:00 hod.
A vítěz 02 : FC DYNAMO Čížovky
B TORPÉDA Vážany : vítěz 03
C vítěz 06 : vítěz 05
D vítěz 08 : FC Lhota u Lysic
E FC Rašov : vítěz 09
F vítěz 12 : vítěz 11
G vítěz 14 : BK SADROS Boskovice
H FC KVASAR Černá Hora : vítěz 15
CH vítěz 18 : vítěz 17
I vítěz 20 : StB Jabloňany/Lhota Rapotina
J FC Světlá : vítěz 21
K vítěz 24 : vítěz 23
L vítěz 26 : SK JKP Olešná
M KMK Újezd u Kunštátu : vítěz 27
N vítěz 30 : vítěz 29
O vítěz 32 : TJ Křenov
3. KOLO:   sobota 6. května v 17:00 hod. / neděle 7. května v 10:00 hod. / pondělí 8. května v 17:00 hod.
I. vítěz A : vítěz B
II. vítěz C : vítěz D
III. vítěz E : vítěz F
IV. vítěz G : vítěz H
V. vítěz CH : vítěz I
VI. vítěz J : vítěz K
VII. vítěz L : vítěz M
VIII. vítěz N : vítěz O
4. KOLO:   sobota 3. června v 17:00 hod. / neděle 4. června v 10:00 hod. / pondělí 5. června v 17:00 hod.
a vítěz II. : vítěz I.
b vítěz IV. : vítěz III.
c vítěz VI. : vítěz V.
d vítěz VIII. : vítěz VII.

FINÁLOVÝ TURNAJ:   sobota 1. července od 10:00 hod.  /  M.K. Louka   

Účastníci finálového turnaje:

M.K. Louka (pořadatel), SK VIKTORIA Suchý (obhájce) + ?, ?, ?, ? (4 postupující 2023)