3. DOZBOS liga

Vedoucí ligy: Zdeněk Nedoma
Adresa: Brusná 35, 679 23 Lomnice
Telefon: +420 732 965 965
E-mail: nedomaz@seznam.cz

EVIDENCE SOUTĚŽE

3. liga – ligová tabulka 2021

PořadíKlubZápasyVýhryRemízyProhrySkóre proSkóre protiBody
1M.K. Louka9711421722
2KANAP Karolín „A“9612312719
3BC-ČERVÁNKY Rájec9603361918
4FK Rudná9603251718
5SK Jestřebí9423382314
6FK Holešín / Kuničky9324182111
7FC DYNAMO Čížovky822419408
8TJ Rudka921620337
9FPO Blansko820623316
10FC SAMPDORIA Poříčí911710344

3. DOZBOS liga – rozlosování 2021

DatumUtkáníČasVýsledkyHřištěKolo
2021-05-22 17:00:0022.5.2021 BC-ČERVÁNKY Rájec - FC SAMPDORIA Poříčí 17:00:0017:005 - 0Rájec - Jestřebí1
2021-05-22 17:00:0022.5.2021 M.K. Louka - TJ Rudka 17:00:0017:006 - 2Louka1
2021-05-22 17:00:0022.5.2021 FK Rudná - SK Jestřebí 17:00:0017:000 - 3Rudná1
2021-05-22 17:00:0022.5.2021 KANAP Karolín „A“ - FK Holešín / Kuničky 17:00:0017:002 - 1Karolín1
2021-05-23 10:00:0023.5.2021 FC DYNAMO Čížovky - FPO Blansko 10:00:0010:00-Bce, Čížovky1
2021-05-29 17:00:0029.5.2021 BC-ČERVÁNKY Rájec - M.K. Louka 17:00:0017:000 - 2Rájec - Jestřebí2
2021-05-29 18:00:0029.5.2021 FK Holešín / Kuničky - FK Rudná 18:00:0018:000 - 3Holešín2
2021-05-30 10:00:0030.5.2021 FPO Blansko - KANAP Karolín "A" 10:00:0010:002 - 4Blansko2
2021-05-30 10:00:0030.5.2021 TJ Rudka - FC DYNAMO Čížovky 10:00:0010:004 - 1Rudka2
2021-05-30 10:00:0030.5.2021 FC SAMPDORIA Poříčí - SK Jestřebí 10:00:0010:002 - 2Prostřední Poříčí2
2021-06-02 18:30:002.6.2021 M.K. Louka - FC SAMPDORIA Poříčí 18:30:0018:305 - 0(K)Louka3
2021-06-02 18:30:002.6.2021 SK Jestřebí - FK Holešín / Kuničky 18:30:0018:306 - 1Jestřebí3
2021-06-02 18:30:002.6.2021 KANAP Karolín „A“ - TJ Rudka 18:30:0018:305 - 4Karolín3
2021-06-02 18:30:002.6.2021 FK Rudná - FPO Blansko 18:30:0018:304 - 1Rudná3
2021-06-02 18:30:002.6.2021 FC DYNAMO Čížovky - BC-ČERVÁNKY Rájec 18:30:0018:305 - 4Bce, Čížovky3
2021-06-05 17:00:005.6.2021 BC-ČERVÁNKY Rájec - KANAP Karolín "A" 17:00:0017:003 - 1Rájec - Jestřebí4
2021-06-05 17:00:005.6.2021 M.K. Louka - FC DYNAMO Čížovky 17:00:0017:0011 - 2Louka4
2021-06-06 10:00:006.6.2021 TJ Rudka - FK Rudná 10:00:0010:001 - 2Rudka4
2021-06-06 10:00:006.6.2021 FC SAMPDORIA Poříčí - FK Holešín / Kuničky 10:00:0010:001 - 3Prostřední Poříčí4
2021-06-06 10:00:006.6.2021 FPO Blansko - SK Jestřebí 10:00:0010:003 - 4Blansko4
2021-06-12 17:00:0012.6.2021 KANAP Karolín „A“ - M.K. Louka 17:00:0017:000 - 5(K)Karolín5
2021-06-12 17:00:0012.6.2021 FK Rudná - BC-ČERVÁNKY Rájec 17:00:0017:002 - 3Rudná5
2021-06-12 18:00:0012.6.2021 FK Holešín / Kuničky - FPO Blansko 18:00:0018:005 - 1Holešín5
2021-06-13 10:00:0013.6.2021 FC DYNAMO Čížovky - FC SAMPDORIA Poříčí 10:00:0010:007 - 2Bce, Čížovky5
2021-06-16 18:30:0016.6.2021 BC-ČERVÁNKY Rájec - SK Jestřebí 18:30:0018:303 - 1Rájec - Jestřebí6
2021-06-16 18:30:0016.6.2021 M.K. Louka - FK Rudná 18:30:0018:303 - 5Louka6
2021-06-16 18:30:0016.6.2021 FC SAMPDORIA Poříčí - FPO Blansko 18:30:0018:301 - 5Prostřední Poříčí6
2021-06-16 18:30:0016.6.2021 TJ Rudka - FK Holešín / Kuničky 18:30:0018:303 - 0Rudka6
2021-06-16 18:30:0016.6.2021 FC DYNAMO Čížovky - KANAP Karolín "A" 18:30:0018:303 - 3Bce, Čížovky6
2021-06-19 17:00:0019.6.2021 KANAP Karolín „A“ - FC SAMPDORIA Poříčí 17:00:0017:004 - 2Karolín7
2021-06-19 17:00:0019.6.2021 FK Rudná - FC DYNAMO Čížovky 17:00:0017:005 - 0(K)Rudná7
2021-06-19 17:00:0019.6.2021 SK Jestřebí - M.K. Louka 17:00:0017:002 - 3Jestřebí7
2021-06-19 18:00:0019.6.2021 FK Holešín / Kuničky - BC-ČERVÁNKY Rájec 18:00:0018:005 - 2Holešín7
2021-06-20 10:00:0020.6.2021 FPO Blansko - TJ Rudka 10:00:0010:004 - 0Blansko7
2021-06-23 18:00:0023.6.2021 SK Jestřebí - TJ Rudka 18:00:0018:005 - 5Jestřebí5
2021-06-26 17:00:0026.6.2021 KANAP Karolín „A“ - FK Rudná 17:00:0017:006 - 2Karolín8
2021-06-26 17:00:0026.6.2021 BC-ČERVÁNKY Rájec - FPO Blansko 17:00:0017:008 - 3Rájec - Jestřebí8
2021-06-27 10:00:0027.6.2021 FC DYNAMO Čížovky - SK Jestřebí 10:00:0010:000 - 10Bce, Čížovky8
2021-06-27 10:00:0027.6.2021 FC SAMPDORIA Poříčí - TJ Rudka 10:00:0010:002 - 1Prostřední Poříčí8
2021-06-27 18:00:0027.6.2021 M.K. Louka - FK Holešín / Kuničky 18:00:0018:002 - 2Louka8
2021-07-03 16:00:003.7.2021 SK Jestřebí - KANAP Karolín "A" 16:00:0016:005 - 6Jestřebí9
2021-07-03 17:00:003.7.2021 FK Rudná - FC SAMPDORIA Poříčí 17:00:0017:002 - 0Rudná9
2021-07-04 10:00:004.7.2021 FPO Blansko - M.K. Louka 10:00:0010:004 - 5Blansko9
2021-07-04 10:00:004.7.2021 TJ Rudka - BC-ČERVÁNKY Rájec 10:00:0010:000 - 8Rudka9
2021-07-07 18:00:007.7.2021 FK Holešín / Kuničky - FC DYNAMO Čížovky 18:00:0018:001 - 1Holešín9
2021-08-21 17:00:0021.8.2021 SK Jestřebí - FK Rudná 17:00:0017:00-Jestřebí10
2021-08-21 18:00:0021.8.2021 FK Holešín / Kuničky - KANAP Karolín "A" 18:00:0018:00-Holešín10
2021-08-22 10:00:0022.8.2021 FC SAMPDORIA Poříčí - BC-ČERVÁNKY Rájec 10:00:0010:00-Prostřední Poříčí10
2021-08-22 10:00:0022.8.2021 TJ Rudka - M.K. Louka 10:00:0010:00-Rudka10
2021-08-22 10:00:0022.8.2021 FPO Blansko - FC DYNAMO Čížovky 10:00:0010:00-Blansko10
2021-08-28 17:00:0028.8.2021 M.K. Louka - BC-ČERVÁNKY Rájec 17:00:0017:00-Louka11
2021-08-28 17:00:0028.8.2021 FK Rudná - FK Holešín / Kuničky 17:00:0017:00-Rudná11
2021-08-28 17:00:0028.8.2021 KANAP Karolín „A“ - FPO Blansko 17:00:0017:00-Karolín11
2021-08-28 17:00:0028.8.2021 SK Jestřebí - FC SAMPDORIA Poříčí 17:00:0017:00-Jestřebí11
2021-08-29 10:00:0029.8.2021 FC DYNAMO Čížovky - TJ Rudka 10:00:0010:00-Bce, Čížovky11
2021-09-04 17:00:004.9.2021 BC-ČERVÁNKY Rájec - FC DYNAMO Čížovky 17:00:0017:00-Rájec - Jestřebí12
2021-09-04 18:00:004.9.2021 FK Holešín / Kuničky - SK Jestřebí 18:00:0018:00-Holešín12
2021-09-05 10:00:005.9.2021 TJ Rudka - KANAP Karolín "A" 10:00:0010:00-Rudka12
2021-09-05 10:00:005.9.2021 FPO Blansko - FK Rudná 10:00:0010:00-Blansko12
2021-09-05 10:00:005.9.2021 FC SAMPDORIA Poříčí - M.K. Louka 10:00:0010:00-Prostřední Poříčí12
2021-09-11 17:00:0011.9.2021 KANAP Karolín „A“ - BC-ČERVÁNKY Rájec 17:00:0017:00-Karolín13
2021-09-11 17:00:0011.9.2021 SK Jestřebí - FPO Blansko 17:00:0017:00-Jestřebí13
2021-09-11 17:00:0011.9.2021 FK Rudná - TJ Rudka 17:00:0017:00-Rudná13
2021-09-11 18:00:0011.9.2021 FK Holešín / Kuničky - FC SAMPDORIA Poříčí 18:00:0018:00-Holešín13
2021-09-12 10:00:0012.9.2021 FC DYNAMO Čížovky - M.K. Louka 10:00:0010:00-Bce, Čížovky13
2021-09-18 17:00:0018.9.2021 BC-ČERVÁNKY Rájec - FK Rudná 17:00:0017:00-Rájec - Jestřebí14
2021-09-18 17:00:0018.9.2021 M.K. Louka - KANAP Karolín "A" 17:00:0017:00-Louka14
2021-09-19 10:00:0019.9.2021 TJ Rudka - SK Jestřebí 10:00:0010:00-Rudka14
2021-09-19 10:00:0019.9.2021 FPO Blansko - FK Holešín / Kuničky 10:00:0010:00-Blansko14
2021-09-19 10:00:0019.9.2021 FC SAMPDORIA Poříčí - FC DYNAMO Čížovky 10:00:0010:00-Prostřední Poříčí14
2021-09-25 17:00:0025.9.2021 SK Jestřebí - BC-ČERVÁNKY Rájec 17:00:0017:00-Jestřebí15
2021-09-25 17:00:0025.9.2021 FK Rudná - M.K. Louka 17:00:0017:00-Rudná15
2021-09-25 17:00:0025.9.2021 KANAP Karolín „A“ - FC DYNAMO Čížovky 17:00:0017:00-Karolín15
2021-09-25 18:00:0025.9.2021 FK Holešín / Kuničky - TJ Rudka 18:00:0018:00-Holešín15
2021-09-26 10:00:0026.9.2021 FPO Blansko - FC SAMPDORIA Poříčí 10:00:0010:00-Blansko15
2021-10-02 16:00:002.10.2021 M.K. Louka - SK Jestřebí 16:00:0016:00-Louka16
2021-10-02 16:00:002.10.2021 BC-ČERVÁNKY Rájec - FK Holešín / Kuničky 16:00:0016:00-Rájec - Jestřebí16
2021-10-03 10:00:003.10.2021 FC SAMPDORIA Poříčí - KANAP Karolín "A" 10:00:0010:00-Prostřední Poříčí16
2021-10-03 10:00:003.10.2021 FC DYNAMO Čížovky - FK Rudná 10:00:0010:00-Bce, Čížovky16
2021-10-03 10:00:003.10.2021 TJ Rudka - FPO Blansko 10:00:0010:00-Rudka16
2021-10-09 16:00:009.10.2021 FK Rudná - KANAP Karolín "A" 16:00:0016:00-Rudná17
2021-10-09 16:00:009.10.2021 SK Jestřebí - FC DYNAMO Čížovky 16:00:0016:00-Jestřebí17
2021-10-09 18:00:009.10.2021 FK Holešín / Kuničky - M.K. Louka 18:00:0018:00-Holešín17
2021-10-10 10:00:0010.10.2021 FPO Blansko - BC-ČERVÁNKY Rájec 10:00:0010:00-Blansko17
2021-10-10 10:00:0010.10.2021 TJ Rudka - FC SAMPDORIA Poříčí 10:00:0010:00-Rudka17
2021-10-16 16:00:0016.10.2021 M.K. Louka - FPO Blansko 16:00:0016:00-Louka18
2021-10-16 16:00:0016.10.2021 KANAP Karolín „A“ - SK Jestřebí 16:00:0016:00-Karolín18
2021-10-16 16:00:0016.10.2021 BC-ČERVÁNKY Rájec - TJ Rudka 16:00:0016:00-Rájec - Jestřebí18
2021-10-17 10:00:0017.10.2021 FC SAMPDORIA Poříčí - FK Rudná 10:00:0010:00-Prostřední Poříčí18
2021-10-17 10:00:0017.10.2021 FC DYNAMO Čížovky - FK Holešín / Kuničky 10:00:0010:00-Bce, Čížovky18