2. VM-IZOLACE liga

Vedoucí ligy: Petr Čuhel
Adresa: Kolmá 406, 569 02 Březová nad Svitavou
Telefon: +420 731 483 414
E-mail: petrcuhel@seznam.cz

EVIDENCE SOUTĚŽE

2. liga – ligová tabulka 2021

PořadíKlubZápasyVýhryRemízyProhrySkóre proSkóre protiBody
1TJ Šerkovice „A“980135924
2SK MORAVAN Svitávka9702371421
3FC MICROTEX Lomnice9603352018
4FC Světlá9603332218
5FC Lhota u Lysic9504281915
6AC Okrouhlá9504323115
7FC Lysice9405233912
8SK JKP Olešná921624357
9FC ALUPO Dolní Lhota910811433
10AJETO Adamov901813391

2. VM-IZOLACE liga – rozlosování 2021

DatumUtkáníČasVýsledkyHřištěKolo
2021-05-22 17:00:0022.5.2021 SK MORAVAN Svitávka - TJ Šerkovice "A" 17:00:0017:001 - 3Svitávka1
2021-05-22 17:00:0022.5.2021 AC Okrouhlá - FC Lhota u Lysic 17:00:0017:001 - 2Okrouhlá1
2021-05-22 17:00:0022.5.2021 FC Světlá - AJETO Adamov 17:00:0017:006 - 1Světlá1
2021-05-23 10:00:0023.5.2021 SK JKP Olešná - FC Lysice 10:00:0010:002 - 3Šebrov V luzích1
2021-05-23 10:00:0023.5.2021 FC ALUPO Dolní Lhota - FC MICROTEX Lomnice 10:00:0010:000 - 7Dolní Lhota1
2021-05-28 18:00:0028.5.2021 FC Lysice - FC Světlá 18:00:0018:001 - 4Lysice2
2021-05-29 17:00:0029.5.2021 TJ Šerkovice „A“ - FC Lhota u Lysic 17:00:0017:004 - 0Šerkovice2
2021-05-29 17:00:0029.5.2021 AJETO Adamov - AC Okrouhlá 17:00:0017:001 - 6Adamov2
2021-05-29 17:00:0029.5.2021 SK MORAVAN Svitávka - FC ALUPO Dolní Lhota 17:00:0017:006 - 2Svitávka2
2021-05-29 18:00:0029.5.2021 FC MICROTEX Lomnice - SK JKP Olešná 18:00:0018:004 - 2Lomnice2
2021-06-02 18:30:002.6.2021 AC Okrouhlá - FC Lysice 18:30:0018:306 - 3Okrouhlá3
2021-06-02 18:30:002.6.2021 FC Světlá - FC MICROTEX Lomnice 18:30:0018:305 - 3Světlá3
2021-06-02 18:30:002.6.2021 SK JKP Olešná - SK MORAVAN Svitávka 18:30:0018:300 - 4Šebrov V luzích3
2021-06-02 18:30:002.6.2021 FC ALUPO Dolní Lhota - TJ Šerkovice "A" 18:30:0018:300 - 6Dolní Lhota3
2021-06-02 18:30:002.6.2021 FC Lhota u Lysic - AJETO Adamov 18:30:0018:308 - 0Lhota u Lysic3
2021-06-05 17:00:005.6.2021 TJ Šerkovice „A“ - AJETO Adamov 17:00:0017:005 - 3Šerkovice4
2021-06-05 17:00:005.6.2021 FC Lysice - FC Lhota u Lysic 17:00:0017:003 - 4Lysice4
2021-06-05 18:00:005.6.2021 FC MICROTEX Lomnice - AC Okrouhlá 18:00:0018:004 - 3Lomnice4
2021-06-06 10:00:006.6.2021 FC ALUPO Dolní Lhota - SK JKP Olešná 10:00:0010:001 - 4Dolní Lhota4
2021-06-09 18:30:009.6.2021 SK MORAVAN Svitávka - FC Světlá 18:30:0018:302 - 1Svitávka4
2021-06-11 18:30:0011.6.2021 SK JKP Olešná - TJ Šerkovice "A" 18:30:0018:301 - 3Šebrov V luzích5
2021-06-12 17:00:0012.6.2021 AJETO Adamov - FC Lysice 17:00:0017:000 - 1Adamov5
2021-06-12 17:00:0012.6.2021 AC Okrouhlá - SK MORAVAN Svitávka 17:00:0017:001 - 10Okrouhlá5
2021-06-13 10:00:0013.6.2021 FC Lhota u Lysic - FC MICROTEX Lomnice 10:00:0010:000 - 5(K)Lhota u Lysic5
2021-06-16 18:30:0016.6.2021 TJ Šerkovice „A“ - FC Lysice 18:30:0018:309 - 1Šerkovice6
2021-06-16 18:30:0016.6.2021 SK MORAVAN Svitávka - FC Lhota u Lysic 18:30:0018:303 - 2Svitávka6
2021-06-16 18:30:0016.6.2021 FC MICROTEX Lomnice - AJETO Adamov 18:30:0018:304 - 1Lomnice6
2021-06-16 18:30:0016.6.2021 FC ALUPO Dolní Lhota - AC Okrouhlá 18:30:0018:303 - 4Dolní Lhota6
2021-06-16 18:30:0016.6.2021 SK JKP Olešná - FC Světlá 18:30:0018:305 - 9Šebrov V luzích6
2021-06-18 18:30:0018.6.2021 TJ Šerkovice "A" - FC Světlá 18:30:0018:301 - 2Šerkovice7
2021-06-19 17:00:0019.6.2021 AJETO Adamov - SK MORAVAN Svitávka 17:00:0017:001 - 2Adamov7
2021-06-20 10:00:0020.6.2021 FC Lhota u Lysic - FC ALUPO Dolní Lhota 10:00:0010:006 - 0Lhota u Lysic7
2021-06-23 18:30:0023.6.2021 FC ALUPO Dolní Lhota - FC Světlá 18:30:0018:300 - 4Dolní Lhota5
2021-06-23 18:30:0023.6.2021 FC MICROTEX Lomnice - SK MORAVAN Svitávka 18:30:0018:303 - 0Lomnice9
2021-06-25 18:30:0025.6.2021 AC Okrouhlá - SK JKP Olešná 18:30:0018:307 - 4Okrouhlá7
2021-06-26 17:00:0026.6.2021 TJ Šerkovice „A“ - FC MICROTEX Lomnice 17:00:0017:002 - 1Šerkovice8
2021-06-26 17:00:0026.6.2021 SK MORAVAN Svitávka - FC Lysice 17:00:0017:009 - 1Svitávka8
2021-06-26 17:00:0026.6.2021 AC Okrouhlá - FC Světlá 17:00:0017:004 - 2Okrouhlá8
2021-06-30 18:30:0030.6.2021 FC Lysice - FC MICROTEX Lomnice 18:30:0018:307 - 4Lysice7
2021-06-30 18:30:0030.6.2021 FC ALUPO Dolní Lhota - AJETO Adamov 18:30:0018:304 - 3Dolní Lhota8
2021-07-03 16:00:003.7.2021 AC Okrouhlá - TJ Šerkovice "A" 16:00:0016:000 - 2Okrouhlá9
2021-07-03 16:00:003.7.2021 SK JKP Olešná - AJETO Adamov 16:00:0016:003 - 3Šebrov9
2021-07-03 17:00:003.7.2021 FC Lysice - FC ALUPO Dolní Lhota 17:00:0017:003 - 1Lysice9
2021-07-04 10:00:004.7.2021 FC Lhota u Lysic - FC Světlá 10:00:0010:005 - 0(K)Lhota u Lysic9
2021-07-11 10:00:0011.7.2021 SK JKP Olešná - FC Lhota u Lysic 10:00:0010:003 - 1Šebrov V luzích8
2021-08-21 17:00:0021.8.2021 TJ Šerkovice „A“ - SK MORAVAN Svitávka 17:00:0017:00-Šerkovice10
2021-08-21 17:00:0021.8.2021 FC Lysice - SK JKP Olešná 17:00:0017:00-Lysice10
2021-08-21 17:00:0021.8.2021 AJETO Adamov - FC Světlá 17:00:0017:00-Adamov10
2021-08-21 18:00:0021.8.2021 FC MICROTEX Lomnice - FC ALUPO Dolní Lhota 18:00:0018:00-Lomnice10
2021-08-22 10:00:0022.8.2021 FC Lhota u Lysic - AC Okrouhlá 10:00:0010:00-Lhota u Lysic10
2021-08-28 17:00:0028.8.2021 FC Světlá - FC Lysice 17:00:0017:00-Světlá11
2021-08-28 17:00:0028.8.2021 AC Okrouhlá - AJETO Adamov 17:00:0017:00-Okrouhlá11
2021-08-29 10:00:0029.8.2021 FC ALUPO Dolní Lhota - SK MORAVAN Svitávka 10:00:0010:00-Dolní Lhota11
2021-08-29 10:00:0029.8.2021 SK JKP Olešná - FC MICROTEX Lomnice 10:00:0010:00-Šebrov V luzích11
2021-08-29 10:00:0029.8.2021 FC Lhota u Lysic - TJ Šerkovice "A" 10:00:0010:00-Lhota u Lysic11
2021-09-04 17:00:004.9.2021 AJETO Adamov - FC Lhota u Lysic 17:00:0017:00-Adamov12
2021-09-04 17:00:004.9.2021 FC Lysice - AC Okrouhlá 17:00:0017:00-Lysice12
2021-09-04 17:00:004.9.2021 SK MORAVAN Svitávka - SK JKP Olešná 17:00:0017:00-Svitávka12
2021-09-04 17:00:004.9.2021 TJ Šerkovice „A“ - FC ALUPO Dolní Lhota 17:00:0017:00-Šerkovice12
2021-09-04 18:00:004.9.2021 FC MICROTEX Lomnice - FC Světlá 18:00:0018:00-Lomnice12
2021-09-11 17:00:0011.9.2021 AJETO Adamov - TJ Šerkovice "A" 17:00:0017:00-Adamov13
2021-09-11 17:00:0011.9.2021 FC Světlá - SK MORAVAN Svitávka 17:00:0017:00-Světlá13
2021-09-11 17:00:0011.9.2021 AC Okrouhlá - FC MICROTEX Lomnice 17:00:0017:00-Okrouhlá13
2021-09-12 10:00:0012.9.2021 FC Lhota u Lysic - FC Lysice 10:00:0010:00-Lhota u Lysic13
2021-09-12 10:00:0012.9.2021 SK JKP Olešná - FC ALUPO Dolní Lhota 10:00:0010:00-Šebrov V luzích13
2021-09-18 17:00:0018.9.2021 FC Lysice - AJETO Adamov 17:00:0017:00-Lysice14
2021-09-18 17:00:0018.9.2021 TJ Šerkovice „A“ - SK JKP Olešná 17:00:0017:00-Šerkovice14
2021-09-18 17:00:0018.9.2021 SK MORAVAN Svitávka - AC Okrouhlá 17:00:0017:00-Svitávka14
2021-09-18 18:00:0018.9.2021 FC MICROTEX Lomnice - FC Lhota u Lysic 18:00:0018:00-Lomnice14
2021-09-19 10:00:0019.9.2021 FC Světlá - FC ALUPO Dolní Lhota 10:00:0010:00-Světlá14
2021-09-25 17:00:0025.9.2021 AC Okrouhlá - FC ALUPO Dolní Lhota 17:00:0017:00-Okrouhlá15
2021-09-25 17:00:0025.9.2021 AJETO Adamov - FC MICROTEX Lomnice 17:00:0017:00-Adamov15
2021-09-25 17:00:0025.9.2021 FC Světlá - SK JKP Olešná 17:00:0017:00-Světlá15
2021-09-25 17:00:0025.9.2021 FC Lysice - TJ Šerkovice "A" 17:00:0017:00-Lysice15
2021-09-26 10:00:0026.9.2021 FC Lhota u Lysic - SK MORAVAN Svitávka 10:00:0010:00-Lhota u Lysic15
2021-10-02 16:00:002.10.2021 FC Světlá - TJ Šerkovice „A“ 16:00:0016:00-Světlá16
2021-10-02 16:00:002.10.2021 SK MORAVAN Svitávka - AJETO Adamov 16:00:0016:00-Svitávka16
2021-10-02 18:00:002.10.2021 FC MICROTEX Lomnice - FC Lysice 18:00:0018:00-Lomnice16
2021-10-03 10:00:003.10.2021 SK JKP Olešná - AC Okrouhlá 10:00:0010:00-Šebrov V luzích16
2021-10-03 10:00:003.10.2021 FC ALUPO Dolní Lhota - FC Lhota u Lysic 10:00:0010:00-Dolní Lhota16
2021-10-09 16:00:009.10.2021 FC Lysice - SK MORAVAN Svitávka 16:00:0016:00-Lysice17
2021-10-09 16:00:009.10.2021 AJETO Adamov - FC ALUPO Dolní Lhota 16:00:0016:00-Adamov17
2021-10-09 16:00:009.10.2021 FC Světlá - AC Okrouhlá 16:00:0016:00-Světlá17
2021-10-09 18:00:009.10.2021 FC MICROTEX Lomnice - TJ Šerkovice "A" 18:00:0018:00-Lomnice17
2021-10-10 10:00:0010.10.2021 FC Lhota u Lysic - SK JKP Olešná 10:00:0010:00-Lhota u Lysic17
2021-10-16 16:00:0016.10.2021 TJ Šerkovice „A“ - AC Okrouhlá 16:00:0016:00-Šerkovice18
2021-10-16 16:00:0016.10.2021 SK MORAVAN Svitávka - FC MICROTEX Lomnice 16:00:0016:00-Svitávka18
2021-10-16 16:00:0016.10.2021 FC Světlá - FC Lhota u Lysic 16:00:0016:00-Světlá18
2021-10-16 16:00:0016.10.2021 AJETO Adamov - SK JKP Olešná 16:00:0016:00-Adamov18
2021-10-17 10:00:0017.10.2021 FC ALUPO Dolní Lhota - FC Lysice 10:00:0010:00-Dolní Lhota18