6. DS BRNO liga

Vedoucí ligy: Filip Odehnal
Adresa: Hřbitovní 214, 569 02 Březová nad Svitavou
Telefon: +420 739 156 753
E-mail: qido1992@seznam.cz

V sekci dokumenty naleznete ROČENKU 2020, ve které se nachází rozlosování všech soutěží.

6. liga – ligová tabulka 2020

PořadíKlubZápasyVýhryRemízyProhrySkóre proSkóre protiBody
1FC PICCOLO Černá Hora0000000
1FC ROMA Olešnice0000000
1FK Obora0000000
1MK BANÁNI Rájec0000000
1MK JISKRA Brněnec0000000
1SK VIKTORIA Suchý „B“0000000
1SK ŽÍZEŇ Petrovice0000000
1STARS Letovice0000000
1TJ K20 Šošůvka0000000
1TJ Ostrov u Macochy0000000

6. DS BRNO liga – rozlosování 2020

DatumUtkáníČasVýsledkyHřištěKolo
2020-04-18 16:00:0018.4.2020 FK Obora - SK ŽÍZEŇ Petrovice 16:00:0016:00-Obora1
2020-04-18 16:00:0018.4.2020 FC PICCOLO Černá Hora - MK JISKRA Brněnec 16:00:0016:00-Sport. areál ČH1
2020-04-18 16:00:0018.4.2020 MK BANÁNI Rájec - FC ROMA Olešnice 16:00:0016:00-Sportovní 6031
2020-04-18 16:00:0018.4.2020 STARS Letovice - TJ K20 Šošůvka 16:00:0016:00-Komenského 51
2020-04-19 10:00:0019.4.2020 TJ Ostrov u Macochy - SK VIKTORIA Suchý "B" 10:00:0010:00-Ostrov u Mac. 3451
2020-04-25 16:00:0025.4.2020 SK VIKTORIA Suchý „B“ - SK ŽÍZEŇ Petrovice 16:00:0016:00-Suchý za sokolov.2
2020-04-25 16:00:0025.4.2020 TJ K20 Šošůvka - FK Obora 16:00:0016:00-Šošůvka 2252
2020-04-26 10:00:0026.4.2020 FC ROMA Olešnice - STARS Letovice 10:00:0010:00-Olešnice V lukách2
2020-04-26 10:00:0026.4.2020 MK JISKRA Brněnec - MK BANÁNI Rájec 10:00:0010:00-ZŠ, Brněnec 282
2020-04-26 10:00:0026.4.2020 TJ Ostrov u Macochy - FC PICCOLO Černá Hora 10:00:0010:00-Ostrov u Mac. 3452
2020-05-02 17:00:002.5.2020 FC PICCOLO Černá Hora - SK VIKTORIA Suchý "B" 17:00:0017:00-Sport. areál ČH3
2020-05-02 17:00:002.5.2020 MK BANÁNI Rájec - TJ Ostrov u Macochy 17:00:0017:00-Sportovní 6033
2020-05-02 17:00:002.5.2020 STARS Letovice - MK JISKRA Brněnec 17:00:0017:00-Komenského 53
2020-05-02 17:00:002.5.2020 FK Obora - FC ROMA Olešnice 17:00:0017:00-Obora3
2020-05-02 17:00:002.5.2020 SK ŽÍZEŇ Petrovice - TJ K20 Šošůvka 17:00:0017:00-Petrovice za KD3
2020-05-09 17:00:009.5.2020 SK VIKTORIA Suchý „B“ - TJ K20 Šošůvka 17:00:0017:00-Suchý za sokolov.4
2020-05-09 17:00:009.5.2020 FC PICCOLO Černá Hora - MK BANÁNI Rájec 17:00:0017:00-Sport. areál ČH4
2020-05-10 10:00:0010.5.2020 MK JISKRA Brněnec - FK Obora 10:00:0010:00-ZŠ, Brněnec 284
2020-05-10 10:00:0010.5.2020 TJ Ostrov u Macochy - STARS Letovice 10:00:0010:00-Ostrov u Mac. 3454
2020-05-10 10:00:0010.5.2020 FC ROMA Olešnice - SK ŽÍZEŇ Petrovice 10:00:0010:00-Olešnice V lukách4
2020-05-16 17:00:0016.5.2020 MK BANÁNI Rájec - SK VIKTORIA Suchý "B" 17:00:0017:00-Sportovní 6035
2020-05-16 17:00:0016.5.2020 STARS Letovice - FC PICCOLO Černá Hora 17:00:0017:00-Komenského 55
2020-05-16 17:00:0016.5.2020 FK Obora - TJ Ostrov u Macochy 17:00:0017:00-Obora5
2020-05-16 17:00:0016.5.2020 SK ŽÍZEŇ Petrovice - MK JISKRA Brněnec 17:00:0017:00-Petrovice za KD5
2020-05-16 17:00:0016.5.2020 TJ K20 Šošůvka - FC ROMA Olešnice 17:00:0017:00-Šošůvka 2255
2020-05-23 17:00:0023.5.2020 SK VIKTORIA Suchý „B“ - FC ROMA Olešnice 17:00:0017:00-Suchý za sokolov.6
2020-05-23 17:00:0023.5.2020 FC PICCOLO Černá Hora - FK Obora 17:00:0017:00-Sport. areál ČH6
2020-05-23 17:00:0023.5.2020 MK BANÁNI Rájec - STARS Letovice 17:00:0017:00-Sportovní 6036
2020-05-24 10:00:0024.5.2020 MK JISKRA Brněnec - TJ K20 Šošůvka 10:00:0010:00-ZŠ, Brněnec 286
2020-05-24 10:00:0024.5.2020 TJ Ostrov u Macochy - SK ŽÍZEŇ Petrovice 10:00:0010:00-Ostrov u Mac. 3456
2020-05-30 17:00:0030.5.2020 STARS Letovice - SK VIKTORIA Suchý "B" 17:00:0017:00-Komenského 57
2020-05-30 17:00:0030.5.2020 FK Obora - MK BANÁNI Rájec 17:00:0017:00-Obora7
2020-05-30 17:00:0030.5.2020 SK ŽÍZEŇ Petrovice - FC PICCOLO Černá Hora 17:00:0017:00-Petrovice za KD7
2020-05-30 17:00:0030.5.2020 TJ K20 Šošůvka - TJ Ostrov u Macochy 17:00:0017:00-Šošůvka 2257
2020-05-31 10:00:0031.5.2020 FC ROMA Olešnice - MK JISKRA Brněnec 10:00:0010:00-Olešnice V lukách7
2020-06-06 17:00:006.6.2020 SK VIKTORIA Suchý „B“ - MK JISKRA Brněnec 17:00:0017:00-Suchý za sokolov.8
2020-06-06 17:00:006.6.2020 STARS Letovice - FK Obora 17:00:0017:00-Komenského 58
2020-06-06 17:00:006.6.2020 FC PICCOLO Černá Hora - TJ K20 Šošůvka 17:00:0017:00-Sport. areál ČH8
2020-06-06 17:00:006.6.2020 MK BANÁNI Rájec - SK ŽÍZEŇ Petrovice 17:00:0017:00-Sportovní 6038
2020-06-07 10:00:007.6.2020 TJ Ostrov u Macochy - FC ROMA Olešnice 10:00:0010:00-Ostrov u Mac. 3458
2020-06-13 17:00:0013.6.2020 FK Obora - SK VIKTORIA Suchý "B" 17:00:0017:00-Obora9
2020-06-13 17:00:0013.6.2020 SK ŽÍZEŇ Petrovice - STARS Letovice 17:00:0017:00-Petrovice za KD9
2020-06-13 17:00:0013.6.2020 TJ K20 Šošůvka - MK BANÁNI Rájec 17:00:0017:00-Šošůvka 2259
2020-06-14 10:00:0014.6.2020 FC ROMA Olešnice - FC PICCOLO Černá Hora 10:00:0010:00-Olešnice V lukách9
2020-06-14 10:00:0014.6.2020 MK JISKRA Brněnec - TJ Ostrov u Macochy 10:00:0010:00-ZŠ, Brněnec 289
2020-08-22 17:00:0022.8.2020 SK ŽÍZEŇ Petrovice - FK Obora 17:00:0017:00-Petrovice za KD10
2020-08-22 17:00:0022.8.2020 TJ K20 Šošůvka - STARS Letovice 17:00:0017:00-Šošůvka 22510
2020-08-22 17:00:0022.8.2020 SK VIKTORIA Suchý „B“ - TJ Ostrov u Macochy 17:00:0017:00-Suchý za sokolov.10
2020-08-23 10:00:0023.8.2020 MK JISKRA Brněnec - FC PICCOLO Černá Hora 10:00:0010:00-ZŠ, Brněnec 2810
2020-08-23 10:00:0023.8.2020 FC ROMA Olešnice - MK BANÁNI Rájec 10:00:0010:00-Olešnice V lukách10
2020-08-29 17:00:0029.8.2020 SK ŽÍZEŇ Petrovice - SK VIKTORIA Suchý "B" 17:00:0017:00-Petrovice za KD11
2020-08-29 17:00:0029.8.2020 FK Obora - TJ K20 Šošůvka 17:00:0017:00-Obora11
2020-08-29 17:00:0029.8.2020 STARS Letovice - FC ROMA Olešnice 17:00:0017:00-Komenského 511
2020-08-29 17:00:0029.8.2020 MK BANÁNI Rájec - MK JISKRA Brněnec 17:00:0017:00-Sportovní 60311
2020-08-29 17:00:0029.8.2020 FC PICCOLO Černá Hora - TJ Ostrov u Macochy 17:00:0017:00-Sport. areál ČH11
2020-09-05 17:00:005.9.2020 SK VIKTORIA Suchý „B“ - FC PICCOLO Černá Hora 17:00:0017:00-Suchý za sokolov.12
2020-09-05 17:00:005.9.2020 TJ K20 Šošůvka - SK ŽÍZEŇ Petrovice 17:00:0017:00-Šošůvka 22512
2020-09-06 10:00:006.9.2020 MK JISKRA Brněnec - STARS Letovice 10:00:0010:00-ZŠ, Brněnec 2812
2020-09-06 10:00:006.9.2020 FC ROMA Olešnice - FK Obora 10:00:0010:00-Olešnice V lukách12
2020-09-06 10:00:006.9.2020 TJ Ostrov u Macochy - MK BANÁNI Rájec 10:00:0010:00-Ostrov u Mac. 34512
2020-09-12 17:00:0012.9.2020 TJ K20 Šošůvka - SK VIKTORIA Suchý "B" 17:00:0017:00-Šošůvka 22513
2020-09-12 17:00:0012.9.2020 MK BANÁNI Rájec - FC PICCOLO Černá Hora 17:00:0017:00-Sportovní 60313
2020-09-12 17:00:0012.9.2020 FK Obora - MK JISKRA Brněnec 17:00:0017:00-Obora13
2020-09-12 17:00:0012.9.2020 STARS Letovice - TJ Ostrov u Macochy 17:00:0017:00-Komenského 513
2020-09-12 17:00:0012.9.2020 SK ŽÍZEŇ Petrovice - FC ROMA Olešnice 17:00:0017:00-Petrovice za KD13
2020-09-19 17:00:0019.9.2020 SK VIKTORIA Suchý „B“ - MK BANÁNI Rájec 17:00:0017:00-Suchý za sokolov.14
2020-09-19 17:00:0019.9.2020 FC PICCOLO Černá Hora - STARS Letovice 17:00:0017:00-Sport. areál ČH14
2020-09-20 10:00:0020.9.2020 TJ Ostrov u Macochy - FK Obora 10:00:0010:00-Ostrov u Mac. 34514
2020-09-20 10:00:0020.9.2020 MK JISKRA Brněnec - SK ŽÍZEŇ Petrovice 10:00:0010:00-ZŠ, Brněnec 2814
2020-09-20 10:00:0020.9.2020 FC ROMA Olešnice - TJ K20 Šošůvka 10:00:0010:00-Olešnice V lukách14
2020-09-26 17:00:0026.9.2020 SK ŽÍZEŇ Petrovice - TJ Ostrov u Macochy 17:00:0017:00-Petrovice za KD15
2020-09-26 17:00:0026.9.2020 FK Obora - FC PICCOLO Černá Hora 17:00:0017:00-Obora15
2020-09-26 17:00:0026.9.2020 STARS Letovice - MK BANÁNI Rájec 17:00:0017:00-Komenského 515
2020-09-26 17:00:0026.9.2020 TJ K20 Šošůvka - MK JISKRA Brněnec 17:00:0017:00-Šošůvka 22515
2020-09-27 10:00:0027.9.2020 FC ROMA Olešnice - SK VIKTORIA Suchý "B" 10:00:0010:00-Olešnice V lukách15
2020-10-03 16:00:003.10.2020 SK VIKTORIA Suchý „B“ - STARS Letovice 16:00:0016:00-Suchý za sokolov.16
2020-10-03 16:00:003.10.2020 MK BANÁNI Rájec - FK Obora 16:00:0016:00-Sportovní 60316
2020-10-03 16:00:003.10.2020 FC PICCOLO Černá Hora - SK ŽÍZEŇ Petrovice 16:00:0016:00-Sport. areál ČH16
2020-10-04 10:00:004.10.2020 TJ Ostrov u Macochy - TJ K20 Šošůvka 10:00:0010:00-Ostrov u Mac. 34516
2020-10-04 10:00:004.10.2020 MK JISKRA Brněnec - FC ROMA Olešnice 10:00:0010:00-ZŠ, Brněnec 2816
2020-10-10 16:00:0010.10.2020 SK ŽÍZEŇ Petrovice - MK BANÁNI Rájec 16:00:0016:00-Petrovice za KD17
2020-10-10 16:00:0010.10.2020 FK Obora - STARS Letovice 16:00:0016:00-Obora17
2020-10-10 16:00:0010.10.2020 TJ K20 Šošůvka - FC PICCOLO Černá Hora 16:00:0016:00-Šošůvka 22517
2020-10-11 10:00:0011.10.2020 MK JISKRA Brněnec - SK VIKTORIA Suchý "B" 10:00:0010:00-ZŠ, Brněnec 2817
2020-10-11 10:00:0011.10.2020 FC ROMA Olešnice - TJ Ostrov u Macochy 10:00:0010:00-Olešnice V lukách17
2020-10-17 16:00:0017.10.2020 SK VIKTORIA Suchý „B“ - FK Obora 16:00:0016:00-Suchý za sokolov.18
2020-10-17 16:00:0017.10.2020 STARS Letovice - SK ŽÍZEŇ Petrovice 16:00:0016:00-Komenského 518
2020-10-17 16:00:0017.10.2020 MK BANÁNI Rájec - TJ K20 Šošůvka 16:00:0016:00-Sportovní 60318
2020-10-17 16:00:0017.10.2020 FC PICCOLO Černá Hora - FC ROMA Olešnice 16:00:0016:00-Sport. areál ČH18
2020-10-18 10:00:0018.10.2020 TJ Ostrov u Macochy - MK JISKRA Brněnec 10:00:0010:00-Ostrov u Mac. 34518