4. DOZBOS liga

Vedoucí ligy: Pavel Zemach
Adresa: Průchodní 2, 679 61 Letovice
Telefon: +420 721 961 361
E-mail: pavelzemach@gmail.com

Tým St.B Jabloňany z důvodu viru Covid-19, nechtěl hrát jarní část ligy. Po jednání jsme se dohodli, že tato utkání jim byly kontumovány 5:0. Tým Sokol Lhota Rapotina z důvodu viru Covid-19 nezasáhl do soutěže a veškeré zápasy jim byly kontumovány 5:0.

EVIDENCE SOUTĚŽE

4. liga – ligová tabulka 2020

PořadíKlubZápasyVýhryRemízyProhrySkóre proSkóre protiBody
1BC-ČERVÁNKY Rájec151131603036
2FC Velenov161132573236
3SK Kněževes 200614914411728
4MK Březová14734422024
5TJ SOKOL Valchov14716412622
6PANTHERS Vanovice15627423720
7FC Spešov14626353620
8St.B Jabloňany155010415315
9FC Brťov154110325513
10SOKOL Lhota Rapotina1800180850

Při stejném počtu bodů rozhoduje vzájemný zápas a tabulka na konci soutěže bude upravena.
Týmy, které se umístí na 1. – 4. místě, postupují v příštím ročníku do vyšší soutěže.
Týmy, které se umístí na 7. – 10. místě, sestupují v příštím ročníku do nižší soutěže.

4. DOZBOS liga – rozlosování 2020

DatumUtkáníČasVýsledkyHřištěKolo
2020-05-16 17:00:0016.5.2020 TJ SOKOL Valchov - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:004 - 1Valchov U Sokol.5
2020-05-16 17:00:0016.5.2020 FC Velenov - MK Březová 17:00:0017:004 - 2Velenov, za OÚ5
2020-05-16 17:00:0016.5.2020 FC Brťov - BC-ČERVÁNKY Rájec 17:00:0017:003 - 7Brťov-Jeneč5
2020-05-17 10:00:0017.5.2020 SOKOL Lhota Rapotina - FC Spešov 10:00:0010:000 - 5(K)Lhota Rapotina5
2020-05-17 10:00:0017.5.2020 SK Kněževes 2006 - St.B Jabloňany 10:00:0010:005 - 0(K)Kněževes5
2020-05-23 17:00:0023.5.2020 PANTHERS Vanovice - St.B Jabloňany 17:00:0017:005 - 0(K)Vanovice6
2020-05-23 17:00:0023.5.2020 TJ SOKOL Valchov - SOKOL Lhota Rapotina 17:00:0017:005 - 0(K)Valchov U Sokol.6
2020-05-23 17:00:0023.5.2020 BC-ČERVÁNKY Rájec - FC Velenov 17:00:0017:005 - 3Fügnerova 6826
2020-05-23 17:00:0023.5.2020 FC Spešov - FC Brťov 17:00:0017:003 - 3Spešov Na bahnech6
2020-05-24 10:00:0024.5.2020 MK Březová - SK Kněževes 2006 10:00:0010:000 - 1Březová nad Svit.6
2020-05-30 17:00:0030.5.2020 St.B Jabloňany - MK Březová 17:00:0017:000 - 5(K)Jabloňany V luhu7
2020-05-30 17:00:0030.5.2020 FC Brťov - TJ SOKOL Valchov 17:00:0017:000 - 5Brťov-Jeneč7
2020-05-30 17:00:0030.5.2020 FC Velenov - FC Spešov 17:00:0017:002 - 3Velenov, za OÚ7
2020-05-31 10:00:0031.5.2020 SK Kněževes 2006 - BC-ČERVÁNKY Rájec 10:00:0010:001 - 2Kněževes7
2020-05-31 10:00:0031.5.2020 SOKOL Lhota Rapotina - PANTHERS Vanovice 10:00:0010:000 - 5(K)Lhota Rapotina7
2020-06-06 17:00:006.6.2020 PANTHERS Vanovice - MK Březová 17:00:0017:001 - 1Vanovice8
2020-06-06 17:00:006.6.2020 BC-ČERVÁNKY Rájec - St.B Jabloňany 17:00:0017:005 - 0(K)Fügnerova 6828
2020-06-06 17:00:006.6.2020 FC Spešov - SK Kněževes 2006 17:00:0017:001 - 4Spešov Na bahnech8
2020-06-06 17:00:006.6.2020 TJ SOKOL Valchov - FC Velenov 17:00:0017:003 - 3Valchov U Sokol.8
2020-06-07 10:00:007.6.2020 SOKOL Lhota Rapotina - FC Brťov 10:00:0010:000 - 5(K)Lhota Rapotina8
2020-06-13 17:00:0013.6.2020 FC Brťov - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:000 - 6Brťov-Jeneč9
2020-06-13 17:00:0013.6.2020 FC Velenov - SOKOL Lhota Rapotina 17:00:0017:005 - 0(K)Velenov, za OÚ9
2020-06-13 17:00:0013.6.2020 St.B Jabloňany - FC Spešov 17:00:0017:000 - 5(K)Jabloňany V luhu9
2020-06-14 10:00:0014.6.2020 SK Kněževes 2006 - TJ SOKOL Valchov 10:00:0010:004 - 0Kněževes9
2020-06-14 10:00:0014.6.2020 MK Březová - BC-ČERVÁNKY Rájec 10:00:0010:003 - 1Březová nad Svit.9
2020-06-19 17:00:0019.6.2020 FC Brťov - FC Velenov 17:00:0017:002 - 3Brťov-Jeneč1
2020-06-20 17:00:0020.6.2020 FC Spešov - MK Březová 17:00:0017:002 - 4Spešov Na bahnech1
2020-06-20 17:00:0020.6.2020 TJ SOKOL Valchov - St.B Jabloňany 17:00:0017:005 - 0(K)Valchov U Sokol.1
2020-06-21 10:00:0021.6.2020 SOKOL Lhota Rapotina - SK Kněževes 2006 10:00:0010:000 - 5(K)Lhota Rapotina1
2020-06-24 18:00:0024.6.2020 PANTHERS Vanovice - FC Velenov 18:00:0018:001 - 3Vísky2
2020-06-24 18:00:0024.6.2020 BC-ČERVÁNKY Rájec - FC Spešov 18:00:0018:003 - 3Fügnerova 6822
2020-06-24 18:00:0024.6.2020 St.B Jabloňany - SOKOL Lhota Rapotina 18:00:00Zrušeno-Jabloňany V luhu2
2020-06-24 18:00:0024.6.2020 MK Březová - TJ SOKOL Valchov 18:00:0018:003 - 4Březová nad Svit.2
2020-06-24 18:00:0024.6.2020 SK Kněževes 2006 - FC Brťov 18:00:0018:003 - 0Kněževes2
2020-06-27 17:00:0027.6.2020 FC Spešov - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:002 - 1Spešov Na bahnech3
2020-06-27 17:00:0027.6.2020 TJ SOKOL Valchov - BC-ČERVÁNKY Rájec 17:00:0017:002 - 4Valchov U Sokol.3
2020-06-27 17:00:0027.6.2020 FC Velenov - SK Kněževes 2006 17:00:0017:003 - 2Velenov, za OÚ3
2020-06-27 17:00:0027.6.2020 FC Brťov - St.B Jabloňany 17:00:0017:005 - 0(K)Brťov-Jeneč3
2020-06-28 10:00:0028.6.2020 SOKOL Lhota Rapotina - MK Březová 10:00:0010:000 - 5(K)Lhota Rapotina3
2020-07-01 18:00:001.7.2020 BC-ČERVÁNKY Rájec - PANTHERS Vanovice 18:00:0018:002 - 2Fügnerova 6821
2020-08-22 17:00:0022.8.2020 PANTHERS Vanovice - BC-ČERVÁNKY Rájec 17:00:0017:004 - 6Borotín10
2020-08-22 17:00:0022.8.2020 FC Velenov - FC Brťov 17:00:0017:004 - 1Velenov, za OÚ10
2020-08-22 17:00:0022.8.2020 St.B Jabloňany - TJ SOKOL Valchov 17:00:0017:003 - 1Jabloňany V luhu10
2020-08-23 10:00:0023.8.2020 MK Březová - FC Spešov 10:00:0010:005 - 0(K)Březová nad Svit.10
2020-08-23 10:00:0023.8.2020 SK Kněževes 2006 - SOKOL Lhota Rapotina 10:00:0010:005 - 0(K)Kněževes10
2020-08-29 17:00:0029.8.2020 FC Velenov - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:004 - 2Velenov, za OÚ11
2020-08-29 17:00:0029.8.2020 FC Brťov - SK Kněževes 2006 17:00:0017:001 - 2Brťov-Jeneč11
2020-08-29 17:00:0029.8.2020 TJ SOKOL Valchov - MK Březová 17:00:0017:000 - 3Valchov U Sokol.11
2020-08-30 10:00:0030.8.2020 SOKOL Lhota Rapotina - St.B Jabloňany 10:00:0010:000 - 5(K)Lhota Rapotina11
2020-09-05 17:00:005.9.2020 PANTHERS Vanovice - FC Spešov 17:00:0017:005 - 0(K)Borotín12
2020-09-05 17:00:005.9.2020 BC-ČERVÁNKY Rájec - TJ SOKOL Valchov 17:00:0017:004 - 2Fügnerova 68212
2020-09-05 17:00:005.9.2020 St.B Jabloňany - FC Brťov 17:00:0017:0012 - 2Jabloňany V luhu12
2020-09-06 10:00:006.9.2020 SK Kněževes 2006 - FC Velenov 10:00:0010:002 - 3Kněževes12
2020-09-06 10:00:006.9.2020 MK Březová - SOKOL Lhota Rapotina 10:00:0010:005 - 0(K)Březová nad Svit.12
2020-09-12 17:00:0012.9.2020 FC Brťov - MK Březová 17:00:0017:002 - 1Brťov-Jeneč13
2020-09-12 17:00:0012.9.2020 TJ SOKOL Valchov - FC Spešov 17:00:0017:005 - 0(K)Valchov U Sokol.13
2020-09-13 10:00:0013.9.2020 FC Velenov - St.B Jabloňany 10:00:0010:004 - 3Velenov, za OÚ13
2020-09-13 10:00:0013.9.2020 SOKOL Lhota Rapotina - BC-ČERVÁNKY Rájec 10:00:0010:000 - 5(K)Lhota Rapotina13
2020-09-13 10:00:0013.9.2020 SK Kněževes 2006 - PANTHERS Vanovice 10:00:0010:003 - 0Kněževes13
2020-09-16 17:30:0016.9.2020 FC Spešov - BC-ČERVÁNKY Rájec 17:30:0017:302 - 4Spešov Na bahnech11
2020-09-19 17:00:0019.9.2020 PANTHERS Vanovice - TJ SOKOL Valchov 17:00:0017:001 - 0Borotín14
2020-09-19 17:00:0019.9.2020 St.B Jabloňany - SK Kněževes 2006 17:00:0017:006 - 3Jabloňany V luhu14
2020-09-19 17:00:0019.9.2020 BC-ČERVÁNKY Rájec - FC Brťov 17:00:0017:005 - 3Fügnerova 68214
2020-09-19 17:00:0019.9.2020 FC Spešov - SOKOL Lhota Rapotina 17:00:0017:005 - 0(K)Spešov Na bahnech14
2020-09-20 10:00:0020.9.2020 MK Březová - FC Velenov 10:00:0010:004 - 4Březová nad Svit.14
2020-09-26 17:00:0026.9.2020 St.B Jabloňany - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:0012 - 3Jabloňany V luhu15
2020-09-26 17:00:0026.9.2020 FC Brťov - FC Spešov 17:00:0017:000 - 4Brťov-Jeneč15
2020-09-26 17:00:0026.9.2020 FC Velenov - BC-ČERVÁNKY Rájec 17:00:0017:002 - 2Velenov, za OÚ15
2020-09-27 10:00:0027.9.2020 SOKOL Lhota Rapotina - TJ SOKOL Valchov 10:00:0010:000 - 5(K)Lhota Rapotina15
2020-09-27 10:00:0027.9.2020 SK Kněževes 2006 - MK Březová 10:00:0010:001 - 1Kněževes15
2020-10-03 16:00:003.10.2020 PANTHERS Vanovice - SOKOL Lhota Rapotina 16:00:0016:005 - 0(K)Borotín16
2020-10-03 16:00:003.10.2020 TJ SOKOL Valchov - FC Brťov 16:00:0016:00-Valchov U Sokol.16
2020-10-03 16:00:003.10.2020 FC Spešov - FC Velenov 16:00:0016:00-Spešov Na bahnech16
2020-10-03 16:00:003.10.2020 BC-ČERVÁNKY Rájec - SK Kněževes 2006 16:00:0016:00-Fügnerova 68216
2020-10-04 10:00:004.10.2020 MK Březová - St.B Jabloňany 10:00:0010:00-Březová nad Svit.16
2020-10-10 16:00:0010.10.2020 FC Velenov - TJ SOKOL Valchov 16:00:0016:00-Velenov, za OÚ17
2020-10-10 16:00:0010.10.2020 St.B Jabloňany - BC-ČERVÁNKY Rájec 16:00:0016:00-Jabloňany V luhu17
2020-10-10 16:00:0010.10.2020 FC Brťov - SOKOL Lhota Rapotina 16:00:0016:005 - 0(K)Brťov-Jeneč17
2020-10-11 10:00:0011.10.2020 MK Březová - PANTHERS Vanovice 10:00:0010:00-Březová nad Svit.17
2020-10-11 10:00:0011.10.2020 SK Kněževes 2006 - FC Spešov 10:00:0010:00-Kněževes17
2020-10-17 16:00:0017.10.2020 PANTHERS Vanovice - FC Brťov 16:00:0016:00-Borotín18
2020-10-17 16:00:0017.10.2020 BC-ČERVÁNKY Rájec - MK Březová 16:00:0016:00-Fügnerova 68218
2020-10-17 16:00:0017.10.2020 FC Spešov - St.B Jabloňany 16:00:0016:00-Spešov Na bahnech18
2020-10-17 16:00:0017.10.2020 TJ SOKOL Valchov - SK Kněževes 2006 16:00:0016:00-Valchov U Sokol.18
2020-10-18 10:00:0018.10.2020 SOKOL Lhota Rapotina - FC Velenov 10:00:0010:000 - 5(K)Lhota Rapotina18
2020-10-24 16:00:0024.10.2020 PANTHERS Vanovice - SK Kněževes 2006 16:00:0016:00-Borotín4
2020-10-24 16:00:0024.10.2020 St.B Jabloňany - FC Velenov 16:00:0016:000 - 5(K)Jabloňany V luhu4
2020-10-24 16:00:0024.10.2020 FC Spešov - TJ SOKOL Valchov 16:00:0016:00-Spešov Na bahnech4
2020-10-24 16:00:0024.10.2020 BC-ČERVÁNKY Rájec - SOKOL Lhota Rapotina 16:00:0016:005 - 0(K)Fügnerova 6824
2020-10-25 10:00:0025.10.2020 MK Březová - FC Brťov 10:00:0010:00-Březová nad Svit.4