Statistika hráčů

Toto je ukázka Seznam hráčů. Jako nový SportsPress uživatel, můžeš jít na tvoji nástěnku ke smazání Seznam hráčů a vytvoření nového Seznamy hráčů tvého obsahu. Bavte se!

Statistika hráčů

HráčKlub
Němec LiborFC KVASAR Černá Hora
Pivoňka LukášFC Brťov
Lžička LukášFC Študlov
Hrubý JakubFK PENZION ARTIS
Koudelka PetrFC ROMA Olešnice
Buš MarekJIHOMORAVAN Blansko
Valenčík VladimírARTÉZIA Štěchov
Luňáček PavelFC Študlov
Burgr JiříOREL ROCK Boskovice
Pluháček KarelFC Vítějeves
Kopecký VojtěchFC Sebranice 2002
Homolka MarcelFC Vítějeves
Kučera JiříFC Vítějeves
Kroutil JiříJIHOMORAVAN Blansko
Hájek PatrikFK PENZION ARTIS
Honiš KarelARTÉZIA Štěchov
Bílek JanFK Obora
Dobiáš JanFK Obora
Bílek LukášFK Obora
Pačínek JakubOREL ROCK Boskovice
Hruška PatrikFC Sebranice 2002
Zoubek RomanFK Obora
Procházka RadekFC Vítějeves
Elsinger WalterFC Študlov
Hrnčíř JosefFC Študlov
Dolníček FilipARTÉZIA Štěchov
Komprda PavelARTÉZIA Štěchov
Zhoř MichalARTÉZIA Štěchov
Koudelka ZdeněkARTÉZIA Štěchov
Fišer VladimírFK PENZION ARTIS
Nezval PetrFC Sebranice 2002
Sedlák DavidFC Vítějeves
Tenora DavidFC Sebranice 2002
Smutný PavelFC Brťov
Scheiner PavelOREL ROCK Boskovice
Suchý PetrOREL ROCK Boskovice
Budiš LukášOREL ROCK Boskovice
Kotoulek MartinFK Obora
Kejík MartinFK Obora
Kovář MiroslavFK Obora
Štěrba ViktorFK Obora
Machálek MartinOREL ROCK Boskovice
Hruška TadeášFC Sebranice 2002
Kolář LadislavFC KVASAR Černá Hora
Odehnal MartinSOKOL SADROS Boskovice
Mokrý JakubFC KVASAR Černá Hora
Cerhák RadimKANAP Karolín
Hlaváček RomanSOKOL SADROS Boskovice
Nečas PavelKANAP Karolín
Abrahám ŠimonSK VIKTORIA Suchý
Minařík TomášFC Světlá
Matal JaroslavKANAP Karolín
Stejskal IvoFC FULGUR Býkovice
Jedlička DavidFC Světlá
Zemánek VáclavFC Světlá
Valenčík PavelFC FULGUR Býkovice
Vybíhal RadekSK VIKTORIA Suchý
Rosenberg DomonikAC Okrouhlá
Bílek JiříTORPÉDA Vážany
Přikryl LukášTORPÉDA Vážany
Čížek PavelSK VIKTORIA Suchý
Hrdlička TomášTORPÉDA Vážany
Husák MartinARTÉZIA Štěchov
Kovařík VítFC Brťov
Fuchs LukášFC Študlov
Havelka JanJIHOMORAVAN Blansko
Puchýř DavidFC ROMA Olešnice
Hlávka PetrFC Študlov
Pavlů MartinFC Brťov
Čuhel MartinFC Vítějeves
Komprda AlešARTÉZIA Štěchov
Kalina JakubFC Brťov
Láník DavidFK Obora
Viktorin PavelJIHOMORAVAN Blansko
Sommer JaromírFC ROMA Olešnice
Blažek JiříJIHOMORAVAN Blansko
Janovský MichalFC ROMA Olešnice
Zápotočný LadislavJIHOMORAVAN Blansko
Janíček LubomírFK Obora
Ščudla DanielOREL ROCK Boskovice
Brzkovský MichalFC Študlov
Dvořák TomášFC Sebranice 2002
Pivoňka MichalFC Brťov
Chovanec MichaelFC ROMA Olešnice
Bubeník JiříFK Rudná
Hubený PavelFK Jabloňany
Pospíšil AndrejFC STARS Letovice
Vorlický MichalSOKOL Lhota Rapotina
Vojta ŠtěpánFC Lhota u Lysic
Kadlec MartinSK Kněževes 2006
Dostál MarekFC Lhota u Lysic
Vinkler JiříFPO Blansko
Valenta JanFK Deštná
Kadlec DavidSK Kněževes 2006
Fӧldvary AlfrédSK JKP Olešná
Semrád JiříFC PICCOLO Černá Hora
Krása PetrTJ Rudka
Ducháček MilanTJ Rudka
Novák LubošSK MORAVAN Svitávka
Stloukal MartinSK MORAVAN Svitávka
Šamšula MichalTJ Rudka
Kopecký DominikTJ Rudka
Sojka JanTJ Rudka
Šimeček MarekSK JKP Olešná
Beneš MichalFPO Blansko
Sedláček OndřejFC Lhota u Lysic
Daněk ViktorFK Deštná
Richtr MojmírFK Deštná
Vlach JaroslavSOKOL Lhota Rapotina
Hepp MarekSK Jestřebí
Hrdý MartinFC STARS Letovice
Zemach PetrFC STARS Letovice
Peterka DavidSK MORAVAN Svitávka
Šmerda AloisFPO Blansko
Peterka JiříSK Kněževes 2006
Alexa MichalFPO Blansko
Šamalík JiříSK JKP Olešná
Zálešák OmarFC PICCOLO Černá Hora
Kougl TomášFK Deštná
Kubásek MarekSK Jestřebí
Fábera StanislavFC STARS Letovice
Haluza TomášFK Jabloňany
Dvořák MichalFK Jabloňany
Žák JakubFPO Blansko
Kučera DavidSK JKP Olešná
Dvořák RadekFC Lhota u Lysic
Jílek ZdeněkFC ROMA Olešnice
Burgr ŠtěpánOREL ROCK Boskovice
Radiměřský TomášJIHOMORAVAN Blansko
Lefner TomášFK PENZION ARTIS
Štursa MichalFC Vítějeves
Štefl JanFC Vítějeves
Drašar MarekJIHOMORAVAN Blansko
Měšťan LiborJIHOMORAVAN Blansko
Kropáč DanielOREL ROCK Boskovice
Páral DavidFC Sebranice 2002
Kupka JanFC Študlov
Matušek MarekFC Študlov
Dostál FrantišekFC ROMA Olešnice
Široký JiříFC ROMA Olešnice
Svoboda JiříFC Brťov
Kozel IvanFC Brťov
Boček JanFK Obora
Dobiáš JarekFK Obora
Pospíšil JanFK PENZION ARTIS
Moravec FrantišekFC Študlov
Pěta JosefFC Študlov
Skoček MichalFC Lhota u Lysic
Štoudek MartinFC Sebranice 2002
Záruba MichalSK JKP Olešná
Zřídkaveselý TomášSK Jestřebí
Štvrtňa PavelFC STARS Letovice
Novotný PatrikSOKOL Lhota Rapotina
Doležal OndřejSOKOL Lhota Rapotina
Valenta VratislavARTÉZIA Štěchov
Dokoupil VojtěchARTÉZIA Štěchov
Dračka JosefARTÉZIA Štěchov
Hanák VítFC Sebranice 2002
Pollák MikulášFC ROMA Olešnice
Tenora RadekFC Sebranice 2002
Boček MartinFC Sebranice 2002
Sedláček LiborFC Brťov
Odehnal FilipFC Vítějeves
Suchý MartinOREL ROCK Boskovice
Trunda DanielOREL ROCK Boskovice
Lorenc LukášOREL ROCK Boskovice
Mareček MartinFC ROMA Olešnice
Přichystal DušanFC Šebetov
Hradecký MichalFC Šebetov
Bohatec LadislavFC STARS Letovice
Kříženecký TomášMK Velké Opatovice
Trefil FilipMK Velké Opatovice
Ille BohuslavMK Velké Opatovice
Karandyszewský JiříFK Holešín/Kuničky
Opatřil MarekFK Holešín/Kuničky
Trávníček JanFC Spešov
Štrof AlešFC ALUPO Dolní Lhota
Pokorný FilipFC ALUPO Dolní Lhota
Přikryl JosefTJ SOKOL Valchov A
Šlesinger JanPentaCo Boskovice
Grénar DavidTJ SOKOL Valchov A
Fadrný TomášFC Rozsíčka
Horák MichalFC Rozsíčka
Štark FrantišekPentaCo Boskovice
Zelený PavelTJ SOKOL Valchov A
Barák RomanTJ SOKOL Valchov A
Schon PetrPentaCo Boskovice
Tomášek JanBAUSPEKTRUM Třebětín
Minář VáclavKMK Újezd u Kunštátu
Pařízek MartinFC ARTIS Bedřichov
Krempaský RadimFK Holešín/Kuničky
Mareš DavidFC Rašov
Kalanda OndřejPentaCo Boskovice
Všianský DanielKMK Újezd u Kunštátu
Truhlář KarelKMK Újezd u Kunštátu
Trbušek AlešHASIČI Malá Roudka
Kouřil TomášMK Velké Opatovice
Feifer JanFC Rašov
Hruška RostislavFC ALUPO Dolní Lhota
Trefil ZdeněkMK Velké Opatovice
Danzinger RomanFC Rozsíčka
Bělehrádek PetrKMK Újezd u Kunštátu
Bana JosefKMK Újezd u Kunštátu
Richter MilošHASIČI Malá Roudka
Strýček PavelFC ARTIS Bedřichov
Stria JiříBAUSPEKTRUM Třebětín
Kotas TomášFC Rozsíčka
Plíhal MartinFC Rozsíčka
Tenora TomášFC Rozsíčka
Kosička PavelFC ARTIS Bedřichov
Ševčík MatějFC Rozsíčka
Hladil VlastimilMK Velké Opatovice
Tužinský MichalFC Rašov
Šikula VítFC Rašov
Svoboda PetrMK Velké Opatovice
Kratochvíl PetrTJ SOKOL Valchov A
Vichta RobertKMK Újezd u Kunštátu
Bezděk VítBAUSPEKTRUM Třebětín
Bezděk RadimFC ALUPO Dolní Lhota
Merhaut TomášBAUSPEKTRUM Třebětín
Procházka RobinFC ALUPO Dolní Lhota
Sedlák ŠtěpánBAUSPEKTRUM Třebětín
Zeman TomášFC Rašov
Mikulčický LiborKMK Újezd u Kunštátu
Hruška DavidFC ALUPO Dolní Lhota
Štěpánek JosefFK Holešín/Kuničky
Přikryl DanielMK Velké Opatovice
Zemánek JiříMK Velké Opatovice
Bednář LeošBAUSPEKTRUM Třebětín
Kleveta DanTJ SOKOL Valchov A
Zemánek RadekBAUSPEKTRUM Třebětín
Stehlík KarelBAUSPEKTRUM Třebětín
Kunc TomášFC ALUPO Dolní Lhota
Zemánek PetrFK Holešín/Kuničky
Pokoj FrantišekFC Rašov
Chvátal JaroslavFC ARTIS Bedřichov
Žižka MiroslavMK Velké Opatovice
Šmerda JaroslavFC ARTIS Bedřichov
Kovář JosefFC Rozsíčka
Chlup VladimírFC Spešov
Šponer MichalMK Velké Opatovice
Sedláček MichalFC ALUPO Dolní Lhota
Karandyszewský JaroslavFK Holešín/Kuničky
Sedlák PavelFC Rozsíčka
Toman PetrPentaCo Boskovice
Šváb PavelBAUSPEKTRUM Třebětín
Šauer JakubKMK Újezd u Kunštátu
Jíra RomanKMK Újezd u Kunštátu
Reichel MarekFC ARTIS Bedřichov
Šváb RadimFC Spešov
Dostál ŠtěpánFC ALUPO Dolní Lhota
Svoboda TomášMK Velké Opatovice
Lepš MilanBAUSPEKTRUM Třebětín
Ryšavý MichalFK Rudná
Rauš DavidTJ SOKOL Valchov A
Lokaj PetrPentaCo Boskovice
Přikryl TomášPentaCo Boskovice
Zeman RomanFC Rašov
Bracek DavidFC Rašov
Tihon MilanHASIČI Malá Roudka
Kočár MichalHASIČI Malá Roudka
Štefanák DavidTJ SOKOL Valchov A
Přibyl RomanTJ SOKOL Valchov A
Šméral VojtěchPentaCo Boskovice
Novotný AlešTJ SOKOL Valchov A
Boček PřemyslFC Rozsíčka
Laštůvka LubošPentaCo Boskovice
Ziman ZbyněkPentaCo Boskovice
Grénar JakubTJ SOKOL Valchov A
Konečný TomášTJ SOKOL Valchov A
Jaroš LiborFC Rašov
Aujeský MichalFK Holešín/Kuničky
Lokaj PavelPentaCo Boskovice
Hlaváček TomášFC Spešov
Niessner MarekMK Velké Opatovice
Záboj TomášKMK Újezd u Kunštátu
Fiala LukášSt.B Jabloňany
Franc RudolfSOKOL Šebrov
Sedlák PetrDKS KOPEČEK Rájec
Fojt JaroslavSt.B Jabloňany
Beran RostislavSOKOL Šebrov
Čada JaroslavBC-ČERVÁNKY Rájec
Šrámek OndřejSOKOL Šebrov
Bednář RostislavBAUSPEKTRUM Třebětín
Mikulášek JiříFC Spešov
Čejka LukášBAUSPEKTRUM Třebětín
Feik TomášFK Holešín/Kuničky
Dostál JanMK Velké Opatovice
Ille LadislavMK Velké Opatovice
Hebrý ZdeněkFC ALUPO Dolní Lhota
Žůrek JanFC ALUPO Dolní Lhota
Beran JiříFC ALUPO Dolní Lhota
Štafa TomášFC ALUPO Dolní Lhota
Prokop LukášFK Holešín/Kuničky
Havlíček JanMK Velké Opatovice
Pařízek AlešFC ARTIS Bedřichov
Sehnal MarekFC Rašov
Horák PavelTJ SOKOL Valchov A
Pravec VlastimilBAUSPEKTRUM Třebětín
Chloupek LubošBAUSPEKTRUM Třebětín
Štětina LukášBAUSPEKTRUM Třebětín
Plch TomášFC ALUPO Dolní Lhota
Strýček MartinFC ALUPO Dolní Lhota
Procházka JanFC Rozsíčka
Strachon TomášHASIČI Malá Roudka
Fojt MichalFC ARTIS Bedřichov
Gecl JanHASIČI Malá Roudka
Sedlák MartinFC Rozsíčka
Vladík JanFK Holešín/Kuničky
Němec FilipFK Holešín/Kuničky
Nečas MiroslavPentaCo Boskovice
Peš MartinPentaCo Boskovice
Kubica ZdeněkFC ALUPO Dolní Lhota
Sedláček LukášFC ARTIS Bedřichov
Šmarda DavidFC ARTIS Bedřichov
Holomek OndřejFC Spešov
Lizna MartinHASIČI Malá Roudka
Pokorný MartinFC Spešov
Jabůrek EduardFC ALUPO Dolní Lhota
Šmerda LiborFC ARTIS Bedřichov
Nedoma LukášKMK Újezd u Kunštátu
Kubín JanBAUSPEKTRUM Třebětín
Tománek JanBAUSPEKTRUM Třebětín
Man MarekFC Spešov
Kovařík JaromírFC Spešov
Klimeš OldřichFC Spešov
Škrabal PetrMK Velké Opatovice
Poděbradský MariánFC Spešov
Kopecký TomášFK Holešín/Kuničky
Chlup JiříHASIČI Malá Roudka
Jurka LukášHASIČI Malá Roudka
Pravec KarelKMK Újezd u Kunštátu
Záboj PavelKMK Újezd u Kunštátu
Doušek JakubFC Rašov
Hanák DaliborFC Rašov
Štefka VojtěchFC Rašov
Macének DominikFC STARS Letovice
Jurka MiroslavFK Deštná
Jurek LukášFC KVASAR Černá Hora
Bašný RomanAC Okrouhlá
Tenora LukášFC SAMPDORIA Poříčí
Rus AntonínSK VIKTORIA Suchý
Trávníček MarekFC FULGUR Býkovice
Vach ZdeněkFC FULGUR Býkovice
Šmerda DominikFC FULGUR Býkovice
Pospíšil TomášTORPÉDA Vážany
Konečný FrantišekSOKOL SADROS Boskovice
Martinek PetrAC Okrouhlá
Foler VáclavFC SAMPDORIA Poříčí
Havlík MichalFC FULGUR Býkovice
Pokoj JiříKANAP Karolín
Kočvara PetrSK VIKTORIA Suchý
Samrich JakubSK VIKTORIA Suchý
Řezník PetrFC SAMPDORIA Poříčí
Kaderka PavelFC Světlá
Svoboda JanFC FULGUR Býkovice
Skácel PetrFC FULGUR Býkovice
Stříž MichalSOKOL SADROS Boskovice
Vašek LiborKANAP Karolín
Badura LukášFC KVASAR Černá Hora
Štoudek LubošFK Rozhraní
Drábek MarekFC FULGUR Býkovice
Bílek MartinFC KVASAR Černá Hora
Hebelka LukášKANAP Karolín
Muller RobinSOKOL SADROS Boskovice
Hofman RadekSK VIKTORIA Suchý
Fládr ZdeněkSK VIKTORIA Suchý
Palla JiříFK Rozhraní
Fric ZdeněkFK Rozhraní
Blažek MartinFC KVASAR Černá Hora
Novotný DavidSK VIKTORIA Suchý
Vybíhal MatějSK VIKTORIA Suchý
Vít JiříAC Okrouhlá
Kamenický PatrikAC Okrouhlá
Minx JanAC Okrouhlá
Čechl LiborFC FULGUR Býkovice
Tichý VojtěchAC Okrouhlá
Koupý ZbyněkFC KVASAR Černá Hora
Poděbradský JiříFC KVASAR Černá Hora
Doležal PetrTJ OREL Boskovice
Jordánek MichalSOKOL SADROS Boskovice
Kunc DavidBC-ČERVÁNKY Rájec
Kaderka MichalTJ SOKOL Křetín
Soldán AlešFC DYNAMO Čížovky
Ševčík LukášFC DYNAMO Čížovky
Živný ViktorFC DYNAMO Čížovky
Žilka MartinARSENAL Lomnice
Vodák MartinARSENAL Lomnice
Kamený RomanFC Šebetov
Dvořák MilanBC-ČERVÁNKY Rájec
Bauer JakubTJ SOKOL Křetín
Němec JanSOKOL Šebrov
Kalod LukášFK Rudná
Holas TomášTJ SOKOL Křetín
Hubený JanSt.B Jabloňany
Pokorný MarekSt.B Jabloňany
Dobeš RomanAJETO Adamov
Hrazdíra MarekAJETO Adamov
Kovařík AlešAJETO Adamov
Bednář MarekTJ SOKOL Křetín
Bačovský FilipTJ SOKOL Křetín
Prudil MartinFK Rozhraní
Mach JanAJETO Adamov
Tenora JakubKANAP Karolín
Dostál MartinTJ OREL Boskovice
Šotnar StanislavKANAP Karolín
Fojt JiříSt.B Jabloňany
Skoták DavidBC-ČERVÁNKY Rájec
Daňek MichalBC-ČERVÁNKY Rájec
Hanskut MichalAJETO Adamov
Pindryč StanislavAJETO Adamov
Pokorný AntonínDKS KOPEČEK Rájec
Slaný LeošFC Žďárná
Pavlů BedřichFC Žďárná
Bubeník TomášAC Kozárov
Tatíček AlešAC Kozárov
Horák VlastislavAC Kozárov
Zelený JanFK Rudná
Brázda PavelDKS KOPEČEK Rájec
Šváb PetrDKS KOPEČEK Rájec
Dvořáček MilanKANAP Karolín
Zvéška RadekFK Rozhraní
Mrázek DavidAC Kozárov
Ščudla PavelTORPÉDA Vážany
Boček VítězslavLPP Lhota u Lysic
Setnička JanLPP Lhota u Lysic
Haničinec MartinLPP Lhota u Lysic
Špaňel OndřejLPP Lhota u Lysic
Mazal AntonínLPP Lhota u Lysic
Řezník VladimírFC SAMPDORIA Poříčí
Buriánek JanTORPÉDA Vážany
???AC Okrouhlá
Jonáš RadekLPP Lhota u Lysic
Mucha TomášAC Okrouhlá
Meluzín JosefAC Okrouhlá
Jelínek MiroslavKANAP Karolín
Kopecký JaroslavKANAP Karolín
Sehnal VítKANAP Karolín
Sehnal JanKANAP Karolín
Takáč MichalSK VIKTORIA Suchý
Setnička PetrLPP Lhota u Lysic
Adámek TomášLPP Lhota u Lysic
Krystl RomanFK Rozhraní
Láník RomanKANAP Karolín
Horák ZdeňekSOKOL SADROS Boskovice
Menoušek LukášFC KVASAR Černá Hora
Kubín DavidFC Světlá
Procházka JiříAC Okrouhlá
Novotný AdamFC SAMPDORIA Poříčí
Honsnejman PetrFC FULGUR Býkovice
Čech LiborFC FULGUR Býkovice
Šebek JanFC FULGUR Býkovice
Marek ČestmírSOKOL SADROS Boskovice
Letfus MatějFC Světlá
Pavel JanSOKOL SADROS Boskovice
Bednář DavidSOKOL SADROS Boskovice
Bárta VlastikSOKOL SADROS Boskovice
Fagulec MartinTJ OREL Boskovice
Knodl MichalTJ OREL Boskovice
Koutný PavelTJ OREL Boskovice
Bayer PatrikTJ OREL Boskovice
Letfus MichalFC Světlá
Ternora JakubKANAP Karolín
Dvořáček RomanTJ OREL Boskovice
Prudil TomášFK Rozhraní
Stříž RadekSOKOL SADROS Boskovice
Burget HubertSK VIKTORIA Suchý
Machorek JakubFC FULGUR Býkovice
Kučírek OndřejFK Rozhraní
Prokop VítekKANAP Karolín
Jonáš PavelLPP Lhota u Lysic
Krška DavidLPP Lhota u Lysic
Paděra OndřejSOKOL SADROS Boskovice
Preč AntonínSOKOL SADROS Boskovice
Vondál PavelAC Okrouhlá
Starha JanSOKOL SADROS Boskovice
Štulpa BřetislavTORPÉDA Vážany
Koudelka LadislavFC SAMPDORIA Poříčí
Cichra VojtěchFC SAMPDORIA Poříčí
Palán PetrFC Světlá
Tesař JaroslavFC SAMPDORIA Poříčí
Filip ViktorTORPÉDA Vážany
Ščudla PetrTORPÉDA Vážany
Sekanina StanislavSK VIKTORIA Suchý
Kejík JiříAC Okrouhlá
Ševčík PetrAC Okrouhlá
Doležal JanFC KVASAR Černá Hora
Sirka RostislavFK Rozhraní
Švancara RadimFK Rozhraní
Jukl LukášFK Rozhraní
Heller DanielFK Rozhraní
Kužel PetrAC Okrouhlá
Širuček AdamTORPÉDA Vážany
Hrdlička RadimTORPÉDA Vážany
Traxl ZdeněkFC KVASAR Černá Hora
Ošlejšek LukášSK VIKTORIA Suchý
Kužel MichalAC Okrouhlá
Koudelka JanSK VIKTORIA Suchý
Horák JanSK VIKTORIA Suchý
Koupý DanielFC KVASAR Černá Hora
Měcháček LadislavLPP Lhota u Lysic
Bezděk LubošKANAP Karolín
Skřipský JaromírTJ OREL Boskovice
Panovský LukášLPP Lhota u Lysic
Zeman AloisLPP Lhota u Lysic
Vašek JanFC Šebetov
Crhák PetrAC Kozárov
Jindra JiříSK JKP Olešná
Říhák LiborSK Kněževes 2006
Ševčík OndřejFC PICCOLO Černá Hora
Fialal JiříFK Jabloňany
Černý MarekFK Jabloňany
Dobiášek IvoFPO Blansko
Langer JonášFPO Blansko
Červený JaromírFPO Blansko
Stehlík StanislavTJ Rudka
Krejčí KarelSK Kněževes 2006
Macháček LiborFC PICCOLO Černá Hora
Fidler JakubFC STARS Letovice
Stejskal FrantišekSOKOL Lhota Rapotina
Sedlák VítSOKOL Lhota Rapotina
Fidler MichalFC STARS Letovice
Janků LukášFC STARS Letovice
Čada ZdeněkSK JKP Olešná
Didi NicolasSK JKP Olešná
Lorenc PetrFK Deštná
Fojt TomášFC PICCOLO Černá Hora
Šmerda MichalFC PICCOLO Černá Hora
Kougl RomanFK Deštná
Budiš DalimilARSENAL Lomnice
Strážnický JanSOKOL Šebrov
Klíštěnec VítAC Kozárov
Hirt LukášFC Šebetov
Jirásek LukášARSENAL Lomnice
Penka OndřejFC DYNAMO Čížovky
Stloukal LiborBC-ČERVÁNKY Rájec
Lepka JakubFC Šebetov
Stupka MichalFK Rudná
Havlena VojtaSK Jestřebí
Lang OndřejTJ SOKOL Křetín
Grulich LiborFC Žďárná
Růžička AdamFC Žďárná
Novotný JiříSK JKP Olešná
Svoboda AdamSK Jestřebí
Orel JiříSK Jestřebí
Janík DominikSK Jestřebí
Kejha RichardSK Jestřebí
Lorenc DušanFK Deštná
Bělehrádek LukášFC Lhota u Lysic
Veselý JozefFC Šebetov
Plch RomanFK Jabloňany
Beneš PetrFPO Blansko
Svoboda VítSK MORAVAN Svitávka
Zoubek JaroslavSOKOL Lhota Rapotina
Absatz PavelFC PICCOLO Černá Hora
Gansukh HonorFC PICCOLO Černá Hora
Svoboda PertrSK Jestřebí
Fiala JiříFK Jabloňany
GerardocalderonFK Jabloňany
Hepp JiříSK Jestřebí
Maršálek TomášSK MORAVAN Svitávka
Novák TomášSK MORAVAN Svitávka
Setnička ZdeněkFC Lhota u Lysic
Mokrý RomanFPO Blansko
Kratochvíl DavidFPO Blansko
Sýkora JaromírSK Kněževes 2006
Kakáč LubošSK JKP Olešná
Halva AlešSK JKP Olešná
Falta JiříSK Jestřebí
Beránek IvanFC PICCOLO Černá Hora
Bělehrádek StanislavFC Lhota u Lysic
Janíček JiříSOKOL Lhota Rapotina
Dostál RadekFC Lhota u Lysic
Foltýn ViktorFC Lhota u Lysic
Kotlán JiříFC Lhota u Lysic
David PetrSK MORAVAN Svitávka
Hruška KarelSK MORAVAN Svitávka
Chloupek FilipSK MORAVAN Svitávka
Vavříček ZdeněkSK MORAVAN Svitávka
Černý TomášFK Jabloňany
Musil VojtěchFPO Blansko
Benke ZdeněkFC PICCOLO Černá Hora
Bartoň JanTJ Rudka
Štarha FilipSK Kněževes 2006
Slavíček TomášSK Kněževes 2006
Strya LukášFK Jabloňany
Tenora MichalFC Lhota u Lysic
Hél JanFK Deštná
Fidler DavidFC STARS Letovice
Cupák IvoFC PICCOLO Černá Hora
Bohatec RobinSOKOL Šebrov
Štěpáník RadekSOKOL Šebrov
Hlavička LukášAC Kozárov
Dozbaba BohuslavAC Kozárov
Weintfuter AlešARSENAL Lomnice
Mužík PetrFC Šebetov
Knoll LuděkFC Šebetov
Brázka PavelDKS KOPEČEK Rájec
Klimeš JakubDKS KOPEČEK Rájec
Lorenc JanAC Kozárov
Kuda MichalAC Kozárov
Bárta LukášFK Rudná
Piruchta RadimFC DYNAMO Čížovky
Pandula LiborFK Rudná
Pandula StanislavFK Rudná
Hlavenka TomášFK Rudná
Pilát PetrAJETO Adamov
Musil MiroslavDKS KOPEČEK Rájec
Holas MartinTJ SOKOL Křetín
Bílek TomášSt.B Jabloňany
Henčl RomanFK Rudná
Krenar LubomírFC DYNAMO Čížovky
Neděla MartinFC DYNAMO Čížovky
Skoupý DavidSOKOL Šebrov
Pospíšil FrantišekFC Žďárná
Stara DavidFC Žďárná
Grmela MarekFC Žďárná
Kučera ViktorARSENAL Lomnice
Bukal TomášARSENAL Lomnice
Kolář Vojtěch FC DYNAMO Čížovky
Jarůšek TomášDKS KOPEČEK Rájec
Suk OndřejAJETO Adamov
Fuxa RadekDKS KOPEČEK Rájec
Kučera AdamBC-ČERVÁNKY Rájec
Palkanynec StepanDKS KOPEČEK Rájec
Životský MartinARSENAL Lomnice
Peringer JakubARSENAL Lomnice
Bukal PavelARSENAL Lomnice
Fadrný MartinSt.B Jabloňany
Slovák VojtěchSOKOL Šebrov
Nechvíle MarekSOKOL Šebrov
Černý MatějFC DYNAMO Čížovky
Gajdošek JakubFK Rudná
Vymazal DavidSOKOL Šebrov
Beran PetrSOKOL Šebrov
Flígl AlešARSENAL Lomnice
Vaněk ZdeněkSt.B Jabloňany
Nečas MarekAC Kozárov
Mitvalský VojtěchSOKOL Šebrov
Havlíček MichalARSENAL Lomnice
Kronek AdamFC DYNAMO Čížovky
Zouhar MichalBC-ČERVÁNKY Rájec
Dáňa LubomírAJETO Adamov
Černohlávek RomanSt.B Jabloňany
Flek RomanBC-ČERVÁNKY Rájec
Martinek LukášFC DYNAMO Čížovky
Pražan PetrAC Kozárov
Ševčík MiroslavBC-ČERVÁNKY Rájec
Strmiska JiříTJ SOKOL Křetín
Skácel Kamil 1DKS KOPEČEK Rájec
Skácel KamilDKS KOPEČEK Rájec
Pařízek RomanAC Kozárov
Závodný LukášFC Žďárná
Dovrtěl RadekBC-ČERVÁNKY Rájec
Sedlák JakubBC-ČERVÁNKY Rájec
Pavlíček TomášBC-ČERVÁNKY Rájec
Jančík RomanTJ SOKOL Křetín
Lepka OndřejFC Šebetov
Buchta JiříSOKOL Šebrov
Janků PetrTJ SOKOL Křetín
Krésa SvatoslavAJETO Adamov
Jonáš KarelSOKOL Šebrov
Fojt LukášSt.B Jabloňany
Kapoun JaroslavARSENAL Lomnice
Mlateček JiříFC DYNAMO Čížovky
Šustr DominikTJ SOKOL Křetín
Maresch MichalTJ SOKOL Křetín
Ocetek JakubSt.B Jabloňany
Učeň LukášFC DYNAMO Čížovky
Andrlík DavidFC DYNAMO Čížovky
Šubrt MartinAJETO Adamov
Katzmair MichaelFC Šebetov
Hoffman JakubAJETO Adamov
Křap TomášAJETO Adamov
Martínek RobertAJETO Adamov
Jurka MartinHASIČI Malá Roudka