ZÁKLADNÍ soutěž – rozlosování 2017

ZÁKLADNÍ soutěž – rozlosování 2017

DatumUdálostČasVýsledkyMísto zápasuKolo
HŘEBCI Ludíkov - FK PENZION ARTIS
Němčice
1
JIHOMORAVAN Bl. - volné kolo
1
FFK KOBRA Blansko - TJ Ostrov u Macochy
Blansko
1
FK Obora - FC Študlov
Obora
1
MK Březová - volné kolo
1
FC ROMA Olešnice - volné kolo
1
HŘEBCI Ludíkov - FK Obora
Němčice
2
FC ROMA Olešnice - volné kolo
2
volné kolo - MK Březová
2
FC Študlov - FFK KOBRA Blansko
Študlov
2
TJ Ostrov u Macochy - JIHOMORAVAN Bl.
Ostrov u Macochy
2
FK PENZION ARTIS - volné kolo
2
JIHOMORAVAN Bl. - FC Študlov
3
FFK KOBRA Blansko - HŘEBCI Ludíkov
Blansko
3
FK Obora - FK PENZION ARTIS
Obora
3
MK Březová - TJ Ostrov u Macochy
Březová
3
FC ROMA Olešnice - volné kolo
3
FK PENZION ARTIS - volné kolo
4
FK Obora - FFK KOBRA Blansko
Obora
4
HŘEBCI Ludíkov - JIHOMORAVAN Bl.
Němčice
4
FC Študlov - MK Březová
Študlov
4
TJ Ostrov u Macochy - FC ROMA Olešnice
Ostrov u Macochy
4
FFK KOBRA Blansko - FK PENZION ARTIS
Blansko
5
JIHOMORAVAN Bl. - FK Obora
5
FC ROMA Olešnice - FC Študlov
Olešnice
5
MK Březová - HŘEBCI Ludíkov
Březová
5
TJ Ostrov u Macochy - volné kolo
5
FK PENZION ARTIS - volné kolo
6
HŘEBCI Ludíkov - FC ROMA Olešnice
Němčice
6
FFK KOBRA Blansko - JIHOMORAVAN Bl.
Blansko
6
FK Obora - MK Březová
Obora
6
TJ Ostrov u Macochy - volné kolo
6
FC Študlov - volné kolo
6
JIHOMORAVAN Bl. - FK PENZION ARTIS
7
FC Študlov - volné kolo
Úsobrno
7
TJ Ostrov u Macochy - volné kolo
7
FC ROMA Olešnice - FK Obora
Olešnice
7
MK Březová - FFK KOBRA Blansko
Březová
7
HŘEBCI Ludíkov - volné kolo
7
FK PENZION ARTIS - TJ Ostrov u Macochy
Bedřichov
8
FFK KOBRA Blansko - FC ROMA Olešnice
Blansko
8
HŘEBCI Ludíkov - volné kolo
Němčice
8
JIHOMORAVAN Bl. - MK Březová
8
FC Študlov - volné kolo
8
FK Obora - volné kolo
Obora
8
FK Obora - volné kolo
Úsobrno
9
volné kolo - HŘEBCI Ludíkov
9
TJ Ostrov u Macochy - FC Študlov
Ostrov u Macochy
9
FC ROMA Olešnice - JIHOMORAVAN Bl.
Olešnice
9
MK Březová - FK PENZION ARTIS
Březová
9
volné kolo - FFK KOBRA Blansko
volné kolo
9
FK PENZION ARTIS - FC Študlov
Bedřichov
10
HŘEBCI Ludíkov - TJ Ostrov u Macochy
Němčice
10
FFK KOBRA Blansko - volné kolo
10
FK Obora - volné kolo
10
MK Březová - FC ROMA Olešnice
Březová
10
JIHOMORAVAN Bl. - volné kolo
10
volné kolo - FFK KOBRA Blansko
11
volné kolo - JIHOMORAVAN Bl.
11
FC Študlov - HŘEBCI Ludíkov
Študlov
11
FC ROMA Olešnice - FK PENZION ARTIS
Olešnice
11
TJ Ostrov u Macochy - FK Obora
Ostrov u Macochy
11
volné kolo - MK Březová
11
FK PENZION ARTIS - HŘEBCI Ludíkov
Bedřichov
12
volné kolo - JIHOMORAVAN Bl.
12
volné kolo - MK Březová
12
FC Študlov - FK Obora
Študlov
12
TJ Ostrov u Macochy - FFK KOBRA Blansko
Ostrov u Macochy
12
volné kolo - FC ROMA Olešnice
12
FFK KOBRA Blansko - FC Študlov
Blansko
13
JIHOMORAVAN Bl. - TJ Ostrov u Macochy
13
FK Obora - HŘEBCI Ludíkov
Obora
13
FC ROMA Olešnice - volné kolo
13
MK Březová - volné kolo
13
volné kolo - FK PENZION ARTIS
13
FK PENZION ARTIS - FK Obora
Bedřichov
14
HŘEBCI Ludíkov - FFK KOBRA Blansko
Němčice
14
volné kolo - FC ROMA Olešnice
14
FC Študlov - JIHOMORAVAN Bl.
Študlov
14
TJ Ostrov u Macochy - MK Březová
Ostrov u Macochy
14
volné kolo - FK PENZION ARTIS
15
FFK KOBRA Blansko - FK Obora
Blansko
15
JIHOMORAVAN Bl. - HŘEBCI Ludíkov
15
MK Březová - FC Študlov
Březová
15
FC ROMA Olešnice - TJ Ostrov u Macochy
Olešnice
15
FK PENZION ARTIS - FFK KOBRA Blansko
Bedřichov
16
HŘEBCI Ludíkov - MK Březová
Němčice
16
FK Obora - JIHOMORAVAN Bl.
Obora
16
FC Študlov - FC ROMA Olešnice
Študlov
16
TJ Ostrov u Macochy - volné kolo
Ostrov u Macochy
16
volné kolo - FK PENZION ARTIS
17
volné kolo - TJ Ostrov u Macochy
17
JIHOMORAVAN Bl. - FFK KOBRA Blansko
17
FC ROMA Olešnice - HŘEBCI Ludíkov
Olešnice
17
MK Březová - FK Obora
Březová
17
volné kolo - FC Študlov
17
FK PENZION ARTIS - JIHOMORAVAN Bl.
Bedřichov
18
FFK KOBRA Blansko - MK Březová
Blansko
18
FK Obora - FC ROMA Olešnice
Obora
18
FC Študlov - volné kolo
18
volné kolo - TJ Ostrov u Macochy
18
HŘEBCI Ludíkov - volné kolo
Němčice
18
volné kolo - HŘEBCI Ludíkov
19
volné kolo - FC Študlov
19
TJ Ostrov u Macochy - FK PENZION ARTIS
Ostrov u Macochy
19
MK Březová - JIHOMORAVAN Bl.
Březová
19
FC ROMA Olešnice - FFK KOBRA Blansko
Olešnice
19
volné kolo - FK Obora
19
FK PENZION ARTIS - MK Březová
Bedřichov
20
JIHOMORAVAN Bl. - FC ROMA Olešnice
20
HŘEBCI Ludíkov - volné kolo
20
FC Študlov - TJ Ostrov u Macochy
Študlov
20
FK Obora - Spolek TJ Úsobrno
20
FFK KOBRA Blansko - volné kolo
Blansko
20
volné kolo - FK Obora
21
volné kolo - FFK KOBRA Blansko
21
FC Študlov - FK PENZION ARTIS
Študlov
21
TJ Ostrov u Macochy - HŘEBCI Ludíkov
Ostrov u Macochy
21
FC ROMA Olešnice - MK Březová
Olešnice
21
volné kolo - JIHOMORAVAN Bl.
21
FK PENZION ARTIS - FC ROMA Olešnice
Bedřichov
22
HŘEBCI Ludíkov - FC Študlov
Němčice
22
JIHOMORAVAN Bl. - volné kolo
22
FFK KOBRA Blansko - volné kolo
22
FK Obora - TJ Ostrov u Macochy
Obora
22
MK Březová - volné kolo
Březová
22