OKRESNÍ POHÁR SMFBL 2017

OKRESNÍ POHÁR SMFBL 2017

DatumUdálostČasVýsledkyKolo
TJ Rudka — FC ŠpešovPředkolo
FK Jabloňany — PentaCo BoskovicePředkolo
SHARKS Štěchov — FC Sebranice 2002Předkolo
STAVBY A1 Třebětín — TJ K20 ŠošůvkaPředkolo
FC PICCOLO Černá Hora — SK MORAVAN SvitávkaPředkolo
BC-ČERVÁNKY Rájec — FC Dlouhá Lhota1. kolo
AJETO Adamov — FC FULGUR Býkovice1. kolo
FC KVASAR Černá Hora — DKS KOPEČEK Rájec1. kolo
FK PENZION ARTIS — FC SAMPDORIA Poříčí1. kolo
TJ SOKOL Křetín — FK Obora1. kolo
ARSENAL Lomnice — JIHOMORAVAN Blansko1. kolo
SOKOL SADROS Boskovice — SOKOL Šebrov1. kolo
FC Spešov - FC Študlov1. kolo
FC DYNAMO Čížovky — TJ Ostrov u Macochy1. kolo
KANAP Karolín — HŘEBCI Ludíkov1. kolo
FC STARS Letovice — FC ALUPO Dolní Lhota1. kolo
SOKOL Valchov A - FC ROMA Olešnice1. kolo
TORPÉDA Vážany — TJ Šerkovice1. kolo
FC Rašov — SK VIKTORIA Suchý1. kolo
St.B Jabloňany — LPP Lhota u Lysic1. kolo
FC Rozsíčka — SK ŽÍZEŇ Petrovice1. kolo
FC SEBRANICE 2002 - FPO Blansko1. kolo
SOKOL Valchov B - PentaCo Boskovice1. kolo
AC Kozárov — FC MICROTEX Lomnice1. kolo
AC Okrouhlá — FK Deštná1. kolo
FC PICCOLO Černá Hora - SK Jestřebí1. kolo
FC Lhota u Lysic — OREL ROCK Boskovice1. kolo
FK Holešín/Kuničky — HASIČI Malá Roudka1. kolo
SOKOL Lhota Rapotina — PANTHERS Vanovice1. kolo
Spolek TJ Úsobrno — FC Světlá1. kolo
FC Brťov — FK Rozhraní1. kolo
FC Boskovice — SK JKP Olešná1. kolo
FC Šebetov - STAVBY A1 Třebětín1. kolo
SK Kněževes 2006 — FK Rudná1. kolo
MK Velké Opatovice — SK Horní Lhota1. kolo
MK Březová — FC Lysice1. kolo
FFK KOBRA Blansko — KMK Újezd u Kunštátu1. kolo
FC FULGUR Býkovice - BC ČERVÁNKY Rájec2. kolo
FK PENZION ARTIS - FC KVASAR Černá Hora2. kolo
ARSENAL Lomnice - TJ SOKOL Křetín2. kolo
FC Spešov - SOKOL SADROS Boskovice2. kolo
KANAP Karolín - FC DYNAMO Čížovky2. kolo
SOKOL Valchov A - FC ALUPO Dolní Lhota2. kolo
FK Deštná - TJ Šerkovice2. kolo
PentaCo Boskovice - FC MICROTEX Lomnice2. kolo
FC Rozsíčka - FC Sebranice 20022. kolo
SK VIKTORIA Suchý - LPP Lhota u Lysic2. kolo
FC Lysice - KMK Újezd u Kunštátu2. kolo
FK Rudná - MK Velké Opatovice2. kolo
SK JKP Olešná - FC Šebetov2. kolo
FC Světlá - FK Rozhraní2. kolo
FK Holešín/Kuničky - PANTHERS Vanovice2. kolo
SK Jestřebí - FC Lhota u Lysic2. kolo
FC FULGUR Býkovice - FC KVASAR Černá Hora3. kolo
ARSENAL Lomnice - SOKOL SADROS Boskovice3. kolo
KANAP Karolín - SOKOL Valchov A3. kolo
FK Deštná - PentaCo Boskovice3. kolo
FC Sebranice 2002 - SK VIKTORIA Suchý3. kolo
KMK Újezd u Kunštátu - FK Rudná3. kolo
FC Šebetov - FC Světlá3. kolo
FK Holešín/Kuničky - SK Jestřebí3. kolo
ARSENAL Lomnice - FC KVASAR Černá Hora4. kolo
FK Deštná - KANAP Karolín4. kolo
KMK Újezd u Kunštátu - SK VIKTORIA Suchý4. kolo
FK Holešín/Kuničky - FC Světlá4. kolo