5. liga – rozlosování 2018

5. liga – rozlosování 2018

DatumUdálostČasVýsledkyMísto zápasuKolo
TJ K20 Šošůvka - FC PICCOLO Černá Hora
Šošůvka
1
FC Brťov - MK Březová
Brťov
1
FC Rozsíčka - HŘEBCI Ludíkov
Rozsíčka
1
FFK KOBRA Blansko - volné kolo
1
TJ Ostrov u Macochy - SHARKS Štěchov
Ostrov u Macochy
1
SK Kněževes 2006 - SK Jestřebí
Kněževes
1
FC PICCOLO Černá Hora - MK Březová
Černá Hora
2
volné kolo - FC Brťov
2
SHARKS Štěchov - FFK KOBRA Blansko
Štěchov
2
HŘEBCI Ludíkov - TJ Ostrov u Macochy
Němčice
2
SK Jestřebí - FC Rozsíčka
Jestřebí
2
TJ K20 Šošůvka - SK Kněževes 2006
Šošůvka
2
FC Brťov - SHARKS Štěchov
Brťov
3
FC Rozsíčka - TJ K20 Šošůvka
Rozsíčka
3
FFK KOBRA Blansko - HŘEBCI Ludíkov
Blansko
3
TJ Ostrov u Macochy - SK Jestřebí
Ostrov u Macochy
3
MK Březová - volné kolo
3
SK Kněževes 2006 - FC PICCOLO Černá Hora
Kněževes
3
FC PICCOLO Černá Hora - volné kolo
4
SHARKS Štěchov - MK Březová
Štěchov
4
HŘEBCI Ludíkov - FC Brťov
Němčice
4
SK Jestřebí - FFK KOBRA Blansko
Jestřebí
4
TJ K20 Šošůvka - TJ Ostrov u Macochy
Šošůvka
4
SK Kněževes 2006 - FC Rozsíčka
Kněževes
4
FC Rozsíčka - FC PICCOLO Černá Hora
Rozsíčka
5
volné kolo - SHARKS Štěchov
5
FFK KOBRA Blansko - TJ K20 Šošůvka
Blansko
5
FC Brťov - SK Jestřebí
Brťov
5
TJ Ostrov u Macochy - SK Kněževes 2006
Ostrov u Macochy
5
MK Březová - HŘEBCI Ludíkov
Březová
5
FC PICCOLO Černá Hora - SHARKS Štěchov
Černá Hora
6
HŘEBCI Ludíkov - volné kolo
6
SK Jestřebí - MK Březová
Jestřebí
6
TJ K20 Šošůvka - FC Brťov
Šošůvka
6
FC Rozsíčka - TJ Ostrov u Macochy
Rozsíčka
6
SK Kněževes 2006 - FFK KOBRA Blansko
Kněževes
6
volné kolo - SK Jestřebí
7
FFK KOBRA Blansko - FC Rozsíčka
Blansko
7
FC Brťov - SK Kněževes 2006
Brťov
7
SHARKS Štěchov - HŘEBCI Ludíkov
Štěchov
7
TJ Ostrov u Macochy - FC PICCOLO Černá Hora
Ostrov u Macochy
7
MK Březová - TJ K20 Šošůvka
Březová
7
FC PICCOLO Černá Hora - HŘEBCI Ludíkov
Černá Hora
8
SK Jestřebí - SHARKS Štěchov
Jestřebí
8
TJ K20 Šošůvka - volné kolo
8
FC Rozsíčka - FC Brťov
Rozsíčka
8
TJ Ostrov u Macochy - FFK KOBRA Blansko
Ostrov u Macochy
8
SK Kněževes 2006 - MK Březová
Kněževes
8
FFK KOBRA Blansko - FC PICCOLO Černá Hora
Blansko
9
FC Brťov - TJ Ostrov u Macochy
Brťov
9
HŘEBCI Ludíkov - SK Jestřebí
Němčice
9
volné kolo - SK Kněževes 2006
9
SHARKS Štěchov - TJ K20 Šošůvka
Štěchov
9
MK Březová - FC Rozsíčka
Březová
9
FC PICCOLO Černá Hora - SK Jestřebí
Černá Hora
10
TJ K20 Šošůvka - HŘEBCI Ludíkov
Šošůvka
10
FFK KOBRA Blansko - FC Brťov
Blansko
10
FC Rozsíčka - volné kolo
10
TJ Ostrov u Macochy - MK Březová
Ostrov u Macochy
10
SK Kněževes 2006 - SHARKS Štěchov
Kněževes
10
FC Brťov - FC PICCOLO Černá Hora
Brťov
11
SK Jestřebí - TJ K20 Šošůvka
Jestřebí
11
TJ Ostrov u Macochy - volné kolo
11
SHARKS Štěchov - FC Rozsíčka
Štěchov
11
HŘEBCI Ludíkov - SK Kněževes 2006
Němčice
11
MK Březová - FFK KOBRA Blansko
Březová
11
FC PICCOLO Černá Hora - TJ K20 Šošůvka
Černá Hora
12
SK Jestřebí - SK Kněževes 2006
Kněževes
12
HŘEBCI Ludíkov - FC Rozsíčka
Němčice
12
volné kolo - FFK KOBRA Blansko
12
SHARKS Štěchov - TJ Ostrov u Macochy
Štěchov
12
MK Březová - FC Brťov
Březová
12
FC Rozsíčka - SK Jestřebí
Rozsíčka
13
FC Brťov - volné kolo
13
FFK KOBRA Blansko - SHARKS Štěchov
Blansko
13
TJ Ostrov u Macochy - HŘEBCI Ludíkov
Ostrov u Macochy
13
MK Březová - FC PICCOLO Černá Hora
Březová
13
SK Kněževes 2006 - TJ K20 Šošůvka
Kněževes
13
SHARKS Štěchov - FC Brťov
Štěchov
14
TJ K20 Šošůvka - FC Rozsíčka
Šošůvka
14
HŘEBCI Ludíkov - FFK KOBRA Blansko
Němčice
14
SK Jestřebí - TJ Ostrov u Macochy
Jestřebí
14
volné kolo - MK Březová
14
FC PICCOLO Černá Hora - SK Kněževes 2006
Černá Hora
14
volné kolo - FC PICCOLO Černá Hora
15
FC Rozsíčka - SK Kněževes 2006
Rozsíčka
15
FC Brťov - HŘEBCI Ludíkov
Brťov
15
FFK KOBRA Blansko - SK Jestřebí
Blansko
15
TJ Ostrov u Macochy - TJ K20 Šošůvka
Ostrov u Macochy
15
MK Březová - SHARKS Štěchov
Březová
15
FC PICCOLO Černá Hora - FC Rozsíčka
Černá Hora
16
HŘEBCI Ludíkov - MK Březová
Němčice
16
TJ K20 Šošůvka - FFK KOBRA Blansko
Šošůvka
16
SK Jestřebí - FC Brťov
Jestřebí
16
SHARKS Štěchov - volné kolo
16
SK Kněževes 2006 - TJ Ostrov u Macochy
Kněževes
16
SHARKS Štěchov - FC PICCOLO Černá Hora
Štěchov
17
volné kolo - HŘEBCI Ludíkov
17
FFK KOBRA Blansko - SK Kněževes 2006
Blansko
17
FC Brťov - TJ K20 Šošůvka
Brťov
17
TJ Ostrov u Macochy - FC Rozsíčka
Ostrov u Macochy
17
MK Březová - SK Jestřebí
Březová
17
SK Jestřebí - volné kolo
18
FC Rozsíčka - FFK KOBRA Blansko
Rozsíčka
18
TJ K20 Šošůvka - MK Březová
Šošůvka
18
HŘEBCI Ludíkov - SHARKS Štěchov
Němčice
18
FC PICCOLO Černá Hora - TJ Ostrov u Macochy
Černá Hora
18
SK Kněževes 2006 - FC Brťov
Kněževes
18
HŘEBCI Ludíkov - FC PICCOLO Černá Hora
Němčice
19
SHARKS Štěchov - SK Jestřebí
Štěchov
19
volné kolo - TJ K20 Šošůvka
19
FC Brťov - FC Rozsíčka
Brťov
19
FFK KOBRA Blansko - TJ Ostrov u Macochy
Blansko
19
MK Březová - SK Kněževes 2006
Březová
19
FC PICCOLO Černá Hora - FFK KOBRA Blansko
Černá Hora
20
SK Jestřebí - HŘEBCI Ludíkov
Jestřebí
20
TJ K20 Šošůvka - SHARKS Štěchov
Šošůvka
20
FC Rozsíčka - MK Březová
Rozsíčka
20
TJ Ostrov u Macochy - FC Brťov
Ostrov u Macochy
20
SK Kněževes 2006 - volné kolo
20
SK Jestřebí - FC PICCOLO Černá Hora
Jestřebí
21
HŘEBCI Ludíkov - TJ K20 Šošůvka
Němčice
21
FC Brťov - FFK KOBRA Blansko
Brťov
21
volné kolo - FC Rozsíčka
21
SHARKS Štěchov - SK Kněževes 2006
Štěchov
21
MK Březová - TJ Ostrov u Macochy
Březová
21
FC PICCOLO Černá Hora - FC Brťov
Brťov
22
TJ K20 Šošůvka - SK Jestřebí
Šošůvka
22
FFK KOBRA Blansko - MK Březová
Blansko
22
FC Rozsíčka - SHARKS Štěchov
Rozsíčka
22
volné kolo - TJ Ostrov u Macochy
22
SK Kněževes 2006 - HŘEBCI Ludíkov
Kněževes
22