4. DOZBOS liga – rozlosování 2019

4. DOZBOS liga – rozlosování 2019

DatumUdálostČasVýsledkyMísto zápasuKolo
FC Velenov - volné kolo
1
OREL ROCK Boskovice - TJ Ostrov u Macochy
Bce Čížovky
1
FC Sebranice 2002 - FC Brťov
Sebranice
1
SK MORAVAN Svitávka - FC Rozsíčka
Svitávka park
1
SK Jestřebí - FC PICCOLO Černá Hora
Hybešova 292
1
SK Kněževes 2006 - SHARKS Štěchov
Rozseč nad Kunštátem
1
TJ Rudka - HŘEBCI Ludíkov
Rudka pod skalou
1
volné kolo - FC PICCOLO Černá Hora
2
SHARKS Štěchov - SK Jestřebí
Štěchov-Lačnov
2
HŘEBCI Ludíkov - SK Kněževes 2006
Němčice
2
FC Rozsíčka - TJ Rudka
Rozseč nad Kunštátem
2
FC Brťov - SK MORAVAN Svitávka
Brťov-Jeneč
2
FC Velenov - OREL ROCK Boskovice
Velenov za KD
2
TJ Ostrov u Macochy - FC Sebranice 2002
Ostrov u Macochy
2
OREL ROCK Boskovice - volné kolo
3
FC Sebranice 2002 - FC Velenov
Sebranice
3
SK MORAVAN Svitávka - TJ Ostrov u Macochy
Svitávka park
3
SK Jestřebí - HŘEBCI Ludíkov
Hybešova 292
3
FC PICCOLO Černá Hora - SHARKS Štěchov
Sport. areál ČH
3
TJ Rudka - FC Brťov
Rudka pod skalou
3
SK Kněževes 2006 - FC Rozsíčka
Rozseč nad Kunštátem
3
volné kolo - SHARKS Štěchov
4
HŘEBCI Ludíkov - FC PICCOLO Černá Hora
Němčice
4
FC Rozsíčka - SK Jestřebí
Rozsíčka
4
FC Brťov - SK Kněževes 2006
Brťov-Jeneč
4
OREL ROCK Boskovice - FC Sebranice 2002
Bce Čížovky
4
FC Velenov - SK MORAVAN Svitávka
Velenov za KD
4
TJ Ostrov u Macochy - TJ Rudka
Ostrov u Macochy
4
FC Sebranice 2002 - volné kolo
5
SK MORAVAN Svitávka - OREL ROCK Boskovice
Svitávka park
5
FC PICCOLO Černá Hora - FC Rozsíčka
Sport. areál ČH
5
SHARKS Štěchov - HŘEBCI Ludíkov
Štěchov-Lačnov
5
SK Jestřebí - FC Brťov
Hybešova 292
5
TJ Rudka - FC Velenov
Rudka pod skalou
5
SK Kněževes 2006 - TJ Ostrov u Macochy
Kněževes
5
volné kolo - HŘEBCI Ludíkov
6
FC Rozsíčka - SHARKS Štěchov
Rozsíčka
6
FC Brťov - FC PICCOLO Černá Hora
Brťov-Jeneč
6
FC Sebranice 2002 - SK MORAVAN Svitávka
Sebranice
6
FC Velenov - SK Kněževes 2006
Velenov za KD
6
OREL ROCK Boskovice - TJ Rudka
Bce Čížovky
6
TJ Ostrov u Macochy - SK Jestřebí
Ostrov u Macochy
6
SK MORAVAN Svitávka - volné kolo
7
SHARKS Štěchov - FC Brťov
Štěchov-Lačnov
7
HŘEBCI Ludíkov - FC Rozsíčka
Němčice
7
SK Jestřebí - FC Velenov
Hybešova 292
7
FC PICCOLO Černá Hora - TJ Ostrov u Macochy
Sport. areál ČH
7
TJ Rudka - FC Sebranice 2002
Rudka pod skalou
7
SK Kněževes 2006 - OREL ROCK Boskovice
Kněževes
7
volné kolo - FC Rozsíčka
8
FC Brťov - HŘEBCI Ludíkov
Brťov-Jeneč
8
SK MORAVAN Svitávka - TJ Rudka
Svitávka park
8
FC Velenov - FC PICCOLO Černá Hora
Valchov
8
OREL ROCK Boskovice - SK Jestřebí
Bce Čížovky
8
FC Sebranice 2002 - SK Kněževes 2006
Sebranice
8
TJ Ostrov u Macochy - SHARKS Štěchov
Ostrov u Macochy
8
TJ Rudka - volné kolo
9
FC Rozsíčka - FC Brťov
Rozsíčka
9
SK Jestřebí - FC Sebranice 2002
Hybešova 292
9
FC PICCOLO Černá Hora - OREL ROCK Boskovice
Sport. areál ČH
9
SHARKS Štěchov - FC Velenov
Štěchov-Lačnov
9
HŘEBCI Ludíkov - TJ Ostrov u Macochy
Němčice
9
SK Kněževes 2006 - SK MORAVAN Svitávka
Kněževes
9
volné kolo - FC Brťov
10
SK MORAVAN Svitávka - SK Jestřebí
Svitávka park
10
FC Velenov - HŘEBCI Ludíkov
Valchov
10
OREL ROCK Boskovice - SHARKS Štěchov
Bce Čížovky
10
FC Sebranice 2002 - FC PICCOLO Černá Hora
Sebranice
10
TJ Ostrov u Macochy - FC Rozsíčka
Ostrov u Macochy
10
TJ Rudka - SK Kněževes 2006
Rudka pod skalou
10
SK Kněževes 2006 - volné kolo
11
TJ Rudka - SK Jestřebí
Rudka
11
FC PICCOLO Černá Hora - SK MORAVAN Svitávka
Sport. areál ČH
11
SHARKS Štěchov - FC Sebranice 2002
Štěchov-Lačnov
11
HŘEBCI Ludíkov - OREL ROCK Boskovice
Němčice
11
FC Rozsíčka - FC Velenov
Rozsíčka
11
FC Brťov - TJ Ostrov u Macochy
Brťov-Jeneč
11
volné kolo - TJ Ostrov u Macochy
12
FC Velenov - FC Brťov
Velenov za KD
12
OREL ROCK Boskovice - FC Rozsíčka
Bce Čížovky
12
FC Sebranice 2002 - HŘEBCI Ludíkov
Sebranice
12
SK MORAVAN Svitávka - SHARKS Štěchov
Svitávka park
12
TJ Rudka - FC PICCOLO Černá Hora
Rudka pod skalou
12
SK Kněževes 2006 - SK Jestřebí
Kněževes
12
SK Jestřebí - volné kolo
13
FC PICCOLO Černá Hora - SK Kněževes 2006
Sport. areál ČH
13
SHARKS Štěchov - TJ Rudka
Lysice
13
HŘEBCI Ludíkov - SK MORAVAN Svitávka
Němčice
13
FC Rozsíčka - FC Sebranice 2002
Rozsíčka
13
FC Brťov - OREL ROCK Boskovice
Brťov-Jeneč
13
TJ Ostrov u Macochy - FC Velenov
Ostrov u Macochy
13
volné kolo - FC Velenov
14
FC PICCOLO Černá Hora - SK Jestřebí
Sport. areál ČH
14
FC Brťov - FC Sebranice 2002
Brťov-Jeneč
14
FC Rozsíčka - SK MORAVAN Svitávka
Rozsíčka
14
HŘEBCI Ludíkov - TJ Rudka
Němčice
14
SHARKS Štěchov - SK Kněževes 2006
Štěchov-Lačnov
14
TJ Ostrov u Macochy - OREL ROCK Boskovice
Ostrov u Macochy
14
FC PICCOLO Černá Hora - volné kolo
15
SK Jestřebí - SHARKS Štěchov
Hybešova 292
15
FC Sebranice 2002 - TJ Ostrov u Macochy
Sebranice
15
OREL ROCK Boskovice - FC Velenov
Bce Čížovky
15
SK MORAVAN Svitávka - FC Brťov
Svitávka park
15
SK Kněževes 2006 - HŘEBCI Ludíkov
Kněževes
15
TJ Rudka - FC Rozsíčka
Rudka pod skalou
15
volné kolo - OREL ROCK Boskovice
16
FC Velenov - FC Sebranice 2002
Velenov za KD
16
SHARKS Štěchov - FC PICCOLO Černá Hora
Štěchov-Lačnov
16
FC Brťov - TJ Rudka
Brťov-Jeneč
16
FC Rozsíčka - SK Kněževes 2006
Rozsíčka
16
HŘEBCI Ludíkov - SK Jestřebí
Němčice
16
TJ Ostrov u Macochy - SK MORAVAN Svitávka
Ostrov u Macochy
16
SHARKS Štěchov - volné kolo
17
FC PICCOLO Černá Hora - HŘEBCI Ludíkov
Sport. areál ČH
17
SK Jestřebí - FC Rozsíčka
Hybešova 292
17
SK MORAVAN Svitávka - FC Velenov
Svitávka park
17
FC Sebranice 2002 - OREL ROCK Boskovice
Sebranice
17
SK Kněževes 2006 - FC Brťov
Kněževes
17
TJ Rudka - TJ Ostrov u Macochy
Rudka pod skalou
17
volné kolo - FC Sebranice 2002
volné kolo
18
OREL ROCK Boskovice - SK MORAVAN Svitávka
Bce Čížovky
18
FC Velenov - TJ Rudka
Velenov za KD
18
HŘEBCI Ludíkov - SHARKS Štěchov
Němčice
18
FC Brťov - SK Jestřebí
Brťov-Jeneč
18
FC Rozsíčka - FC PICCOLO Černá Hora
Rozsíčka
18
TJ Ostrov u Macochy - SK Kněževes 2006
Ostrov u Macochy
18
HŘEBCI Ludíkov - volné kolo
Němčice
19
SHARKS Štěchov - FC Rozsíčka
Štěchov-Lačnov
19
FC PICCOLO Černá Hora - FC Brťov
Sport. areál ČH
19
SK Jestřebí - TJ Ostrov u Macochy
Hybešova 292
19
SK MORAVAN Svitávka - FC Sebranice 2002
Svitávka park
19
TJ Rudka - OREL ROCK Boskovice
Rudka pod skalou
19
SK Kněževes 2006 - FC Velenov
Kněževes
19
volné kolo - SK MORAVAN Svitávka
volné kolo
20
FC Sebranice 2002 - TJ Rudka
Sebranice
20
OREL ROCK Boskovice - SK Kněževes 2006
Bce Čížovky
20
FC Velenov - SK Jestřebí
Velenov za KD
20
FC Rozsíčka - HŘEBCI Ludíkov
Rozsíčka
20
FC Brťov - SHARKS Štěchov
Brťov-Jeneč
20
TJ Ostrov u Macochy - FC PICCOLO Černá Hora
Ostrov u Macochy
20
FC Rozsíčka - volné kolo
Rozsíčka
21
HŘEBCI Ludíkov - FC Brťov
Němčice
21
SHARKS Štěchov - TJ Ostrov u Macochy
Štěchov-Lačnov
21
FC PICCOLO Černá Hora - FC Velenov
Sport. areál ČH
21
SK Jestřebí - OREL ROCK Boskovice
Hybešova 292
21
SK Kněževes 2006 - FC Sebranice 2002
Kněževes
21
TJ Rudka - SK MORAVAN Svitávka
Rudka pod skalou
21
volné kolo - TJ Rudka
volné kolo
22
SK MORAVAN Svitávka - SK Kněževes 2006
Svitávka park
22
FC Sebranice 2002 - SK Jestřebí
Sebranice
22
OREL ROCK Boskovice - FC PICCOLO Černá Hora
Bce Čížovky
22
FC Velenov - SHARKS Štěchov
Velenov za KD
22
FC Brťov - FC Rozsíčka
Brťov-Jeneč
22
TJ Ostrov u Macochy - HŘEBCI Ludíkov
Ostrov u Macochy
22
FC Brťov - volné kolo
Brťov-Jeneč
23
FC Rozsíčka - TJ Ostrov u Macochy
Rozsíčka
23
HŘEBCI Ludíkov - FC Velenov
Němčice
23
SHARKS Štěchov - OREL ROCK Boskovice
Štěchov-Lačnov
23
FC PICCOLO Černá Hora - FC Sebranice 2002
Sport. areál ČH
23
SK Jestřebí - SK MORAVAN Svitávka
Hybešova 292
23
SK Kněževes 2006 - TJ Rudka
Kněževes
23
volné kolo - SK Kněževes 2006
volné kolo
24
FC Velenov - FC Rozsíčka
Velenov za KD
24
SK MORAVAN Svitávka - FC PICCOLO Černá Hora
Svitávka park
24
FC Sebranice 2002 - SHARKS Štěchov
Sebranice
24
OREL ROCK Boskovice - HŘEBCI Ludíkov
Bce Čížovky
24
SK Jestřebí - TJ Rudka
Hybešova 292
24
TJ Ostrov u Macochy - FC Brťov
Ostrov u Macochy
24
TJ Ostrov u Macochy - volné kolo
25
FC Brťov - FC Velenov
Brťov-Jeneč
25
FC Rozsíčka - OREL ROCK Boskovice
Rozsíčka
25
HŘEBCI Ludíkov - FC Sebranice 2002
Němčice
25
SHARKS Štěchov - SK MORAVAN Svitávka
Štěchov-Lačnov
25
FC PICCOLO Černá Hora - TJ Rudka
Sport. areál ČH
25
SK Jestřebí - SK Kněževes 2006
Hybešova 292
25
volné kolo - SK Jestřebí
26
OREL ROCK Boskovice - FC Brťov
Bce Čížovky
26
FC Velenov - TJ Ostrov u Macochy
Velenov za KD
26
SK MORAVAN Svitávka - HŘEBCI Ludíkov
Svitávka park
26
FC Sebranice 2002 - FC Rozsíčka
Sebranice
26
SK Kněževes 2006 - FC PICCOLO Černá Hora
Kněževes
26
TJ Rudka - SHARKS Štěchov
Rudka pod skalou
26