2. liga – rozlosování 2018

2. liga – rozlosování 2018

DatumUdálostČasVýsledkyMísto zápasuKolo
FC Světlá - FC DYNAMO ČÍŽOVKY
Světlá
1
AC Okrouhlá - FK Rudná
Okrouhlá
1
KANAP Karolín - AC Kozárov
Karolín
1
FC SAMPDORIA Poříčí - volné kolo
1
AJETO Adamov - FC Rašov
Adamov
1
volné kolo - KMK Újezd u Kunštátu
1
KMK Újezd u Kunštátu - FC Světlá
Újezd u Kunštátu
2
volné kolo - AJETO Adamov
2
AC Okrouhlá - KANAP Karolín
Okrouhlá
2
FK Rudná - FC DYNAMO ČÍŽOVKY
Rudná
2
FC Rašov - volné kolo
2
AC Kozárov - FC SAMPDORIA Poříčí
Kozárov
2
KANAP Karolín - FK Rudná
Karolín
3
3
FC Světlá - FC Rašov
Světlá
3
FC SAMPDORIA Poříčí - AC Okrouhlá
Prostřední Poříčí
3
AJETO Adamov - AC Kozárov
Adamov
3
FC DYNAMO ČÍŽOVKY - KMK Újezd u Kunštátu
Bce, Čížovky
3
AC Okrouhlá - AJETO Adamov
Okrouhlá
4
FK Rudná - KMK Újezd u Kunštátu
Rudná
4
KANAP Karolín - FC SAMPDORIA Poříčí
Karolín
4
volné kolo - FC Světlá
4
FC Rašov - FC DYNAMO ČÍŽOVKY
Lomnice
4
AC Kozárov - volné kolo
4
FC SAMPDORIA Poříčí - FK Rudná
Prostřední Poříčí
5
FC DYNAMO ČÍŽOVKY - volné kolo
5
FC Světlá - AC Kozárov
Světlá
5
AJETO Adamov - KANAP Karolín
Adamov
5
KMK Újezd u Kunštátu - FC Rašov
Újezd u Kunštátu
5
volné kolo - AC Okrouhlá
5
FK Rudná - FC Rašov
Rudná
6
FC SAMPDORIA Poříčí - AJETO Adamov
Prostřední Poříčí
6
AC Kozárov - FC DYNAMO ČÍŽOVKY
Kozárov
6
FC Světlá - AC Okrouhlá
Okrouhlá
6
KANAP Karolín - volné kolo
6
volné kolo - KMK Újezd u Kunštátu
6
AJETO Adamov - FK Rudná
Adamov
7
FC SAMPDORIA Poříčí - volné kolo
7
FC Světlá - KANAP Karolín
Světlá
7
FC Rašov - volné kolo
7
KMK Újezd u Kunštátu - AC Kozárov
Újezd u Kunštátu
7
FC DYNAMO ČÍŽOVKY - AC Okrouhlá
Bce, Čížovky
7
FK Rudná - volné kolo
8
AC Kozárov - FC Rašov
Kozárov
8
AC Okrouhlá - KMK Újezd u Kunštátu
Okrouhlá
8
KANAP Karolín - FC DYNAMO ČÍŽOVKY
Karolín
8
FC SAMPDORIA Poříčí - FC Světlá
Prostřední Poříčí
8
AJETO Adamov - volné kolo
8
volné kolo - FK Rudná
9
AJETO Adamov - FC Světlá
Adamov
9
FC Rašov - AC Okrouhlá
Lomnice
9
KMK Újezd u Kunštátu - KANAP Karolín
Újezd u Kunštátu
9
FC DYNAMO ČÍŽOVKY - FC SAMPDORIA Poříčí
Bce, Čížovky
9
volné kolo - AC Kozárov
9
FK Rudná - AC Kozárov
Rudná
10
AC Okrouhlá - volné kolo
10
KANAP Karolín - FC Rašov
Karolín
10
FC SAMPDORIA Poříčí - KMK Újezd u Kunštátu
Prostřední Poříčí
10
AJETO Adamov - FC DYNAMO ČÍŽOVKY
Adamov
10
volné kolo - FC Světlá
10
FC Světlá - FK Rudná
Světlá
11
AC Kozárov - AC Okrouhlá
Kozárov
11
KMK Újezd u Kunštátu - AJETO Adamov
Újezd u Kunštátu
11
FC Rašov - FC SAMPDORIA Poříčí
Lomnice
11
volné kolo - KANAP Karolín
11
FC DYNAMO ČÍŽOVKY - volné kolo
11
FK Rudná - AC Okrouhlá
Rudná
12
AC Kozárov - KANAP Karolín
Kozárov
12
KMK Újezd u Kunštátu - volné kolo
12
FC Rašov - AJETO Adamov
Lomnice
12
volné kolo - FC SAMPDORIA Poříčí
12
FC DYNAMO ČÍŽOVKY - FC Světlá
Bce, Čížovky
12
AJETO Adamov - volné kolo
13
FC Světlá - KMK Újezd u Kunštátu
Světlá
13
volné kolo - FC Rašov
13
KANAP Karolín - AC Okrouhlá
Karolín
13
FC SAMPDORIA Poříčí - AC Kozárov
Prostřední Poříčí
13
FC DYNAMO ČÍŽOVKY - FK Rudná
Bce, Čížovky
13
FK Rudná - KANAP Karolín
Rudná
14
AC Okrouhlá - FC SAMPDORIA Poříčí
Okrouhlá
14
AC Kozárov - AJETO Adamov
Kozárov
14
KMK Újezd u Kunštátu - FC DYNAMO ČÍŽOVKY
Újezd u Kunštátu
14
FC Rašov - FC Světlá
Lomnice
14
14
KMK Újezd u Kunštátu - FK Rudná
Újezd u Kunštátu
15
FC Světlá - volné kolo
15
FC SAMPDORIA Poříčí - KANAP Karolín
Prostřední Poříčí
15
volné kolo - AC Kozárov
15
AJETO Adamov - AC Okrouhlá
Adamov
15
FC DYNAMO ČÍŽOVKY - FC Rašov
Bce, Čížovky
15
FK Rudná - FC SAMPDORIA Poříčí
Rudná
16
KANAP Karolín - AJETO Adamov
Karolín
16
AC Okrouhlá - volné kolo
16
AC Kozárov - FC Světlá
Kozárov
16
FC Rašov - KMK Újezd u Kunštátu
Lomnice
16
volné kolo - FC DYNAMO ČÍŽOVKY
16
FC Rašov - FK Rudná
Lomnice
17
AJETO Adamov - FC SAMPDORIA Poříčí
Adamov
17
KMK Újezd u Kunštátu - volné kolo
17
AC Okrouhlá - FC Světlá
Okrouhlá
17
volné kolo - KANAP Karolín
17
FC DYNAMO ČÍŽOVKY - AC Kozárov
Bce, Čížovky
17
FK Rudná - AJETO Adamov
Rudná
18
FC SAMPDORIA Poříčí - volné kolo
Prostřední Poříčí
18
KANAP Karolín - FC Světlá
Karolín
18
AC Okrouhlá - FC DYNAMO ČÍŽOVKY
Okrouhlá
18
AC Kozárov - KMK Újezd u Kunštátu
Kozárov
18
volné kolo - FC Rašov
18
volné kolo - AJETO Adamov
19
FC Rašov - AC Kozárov
Lomnice
19
KMK Újezd u Kunštátu - AC Okrouhlá
Újezd u Kunštátu
19
FC Světlá - FC SAMPDORIA Poříčí
Světlá
19
FC DYNAMO ČÍŽOVKY - KANAP Karolín
Bce, Čížovky
19
volné kolo - FK Rudná
19
FK Rudná - volné kolo
20
FC Světlá - AJETO Adamov
Světlá
20
AC Okrouhlá - FC Rašov
Okrouhlá
20
KANAP Karolín - KMK Újezd u Kunštátu
Karolín
20
FC SAMPDORIA Poříčí - FC DYNAMO ČÍŽOVKY
Prostřední Poříčí
20
AC Kozárov - volné kolo
20
AC Kozárov - FK Rudná
Kozárov
21
FC Světlá - volné kolo
21
FC Rašov - KANAP Karolín
Lomnice
21
KMK Újezd u Kunštátu - FC SAMPDORIA Poříčí
Újezd u Kunštátu
21
FC DYNAMO ČÍŽOVKY - AJETO Adamov
Bce, Čížovky
21
volné kolo - AC Okrouhlá
21
FK Rudná - FC Světlá
Rudná
22
AC Okrouhlá - AC Kozárov
Okrouhlá
22
AJETO Adamov - KMK Újezd u Kunštátu
Adamov
22
FC SAMPDORIA Poříčí - FC Rašov
Prostřední Poříčí
22
KANAP Karolín - volné kolo
22
volné kolo - FC DYNAMO ČÍŽOVKY
22