1. liga – rozlosování 2020

1. liga – rozlosování 2020

DatumUdálostČasVýsledkyMísto zápasuKolo
KMK Újezd u Kunštátu - TORPÉDA Vážany
Újezd u Kunštátu
5
FK Rozhraní - TJ OREL Boskovice
Rozhraní
5
FC KVASAR ČH – Býkovice - AC Kozárov
Býkovice u koupal.
5
ARSENAL Lomnice - TJ SOKOL Křetín
Lomnice V oboře
5
BK SADROS Boskovice - SK VIKTORIA Suchý "A"
Bce Č.zahrada
5
FC KVASAR ČH - Býkovice - SK VIKTORIA Suchý „A“
Býkovice u koupal.
6
TORPÉDA Vážany - TJ OREL Boskovice
Vážany
6
AC Kozárov - FK Rozhraní
Kozárov Babylon
6
KMK Újezd u Kunštátu - ARSENAL Lomnice
Újezd u Kunštátu
6
TJ SOKOL Křetín - BK SADROS Boskovice
Křetín "Pod lipami"
6
FK Rozhraní - SK VIKTORIA Suchý "A"
Rozhraní
7
BK SADROS Boskovice - KMK Újezd u Kunštátu
Bce Č.zahrada
7
FC KVASAR ČH – Býkovice - TJ SOKOL Křetín
Býkovice u koupal.
7
ARSENAL Lomnice - TORPÉDA Vážany
Lomnice V oboře
7
TJ OREL Boskovice - AC Kozárov
Bce Čížovky
7
TORPÉDA Vážany - AC Kozárov
Vážany
8
KMK Újezd u Kunštátu - FC KVASAR ČH - Býkovice
Újezd u Kunštátu
8
TJ SOKOL Křetín - FK Rozhraní
Křetín "Pod lipami"
8
SK VIKTORIA Suchý „A“ - TJ OREL Boskovice
Okrouhlá, Za KD
8
ARSENAL Lomnice - BK SADROS Boskovice
Lomnice V oboře
8
AC Kozárov - SK VIKTORIA Suchý "A"
Kozárov Babylon
9
FK Rozhraní - KMK Újezd u Kunštátu
Rozhraní
9
BK SADROS Boskovice - TORPÉDA Vážany
Bce Č.zahrada
9
FC KVASAR ČH – Býkovice - ARSENAL Lomnice
Býkovice u koupal.
9
TJ OREL Boskovice - TJ SOKOL Křetín
Bce Čížovky
9
AC Kozárov - KMK Újezd u Kunštátu
Kozárov Babylon
2
BK SADROS Boskovice - FC KVASAR ČH - Býkovice
Bce Č.zahrada
1
KMK Újezd u Kunštátu - TJ OREL Boskovice
Újezd u Kunštátu
1
TJ SOKOL Křetín - AC Kozárov
Křetín "Pod lipami"
1
TORPÉDA Vážany - FC KVASAR ČH - Býkovice
Vážany
2
FK Rozhraní - BK SADROS Boskovice
Rozhraní
2
TJ OREL Boskovice - ARSENAL Lomnice
Bce Čížovky
2
TJ SOKOL Křetín - SK VIKTORIA Suchý „A“
Křetín "Pod lipami"
2
BK SADROS Boskovice - TJ OREL Boskovice
Bce Č.zahrada
3
TJ SOKOL Křetín - TORPÉDA Vážany
Křetín "Pod lipami"
3
FC KVASAR ČH – Býkovice - FK Rozhraní
Býkovice u koupal.
3
ARSENAL Lomnice - AC Kozárov
Lomnice V oboře
3
ARSENAL Lomnice - FK Rozhraní
Lomnice V oboře
1
SK VIKTORIA Suchý „A“ - TORPÉDA Vážany
Okrouhlá, Za KD
1
KMK Újezd u Kunštátu - SK VIKTORIA Suchý "A"
Újezd u Kunštátu
3
TORPÉDA Vážany - SK VIKTORIA Suchý "A"
Vážany
10
FK Rozhraní - ARSENAL Lomnice
Rozhraní
10
TJ OREL Boskovice - KMK Újezd u Kunštátu
Bce Čížovky
10
FC KVASAR ČH – Býkovice - BK SADROS Boskovice
Býkovice u koupal.
10
AC Kozárov - TJ SOKOL Křetín
Kozárov Babylon
10
KMK Újezd u Kunštátu - AC Kozárov
Újezd u Kunštátu
11
ARSENAL Lomnice - TJ OREL Boskovice
Lomnice V oboře
11
FC KVASAR ČH – Býkovice - TORPÉDA Vážany
Býkovice u koupal.
11
AC Kozárov - ARSENAL Lomnice
Kozárov Babylon
12
TORPÉDA Vážany - TJ SOKOL Křetín
Vážany
12
TJ OREL Boskovice - BK SADROS Boskovice
Bce Čížovky
12
SK VIKTORIA Suchý "A" - TJ SOKOL Křetín
Suchý za sokolov.
11
BK SADROS Boskovice - FK Rozhraní
Bce Č.zahrada
11
KMK Újezd u Kunštátu - TJ SOKOL Křetín
Újezd u Kunštátu
13
FK Rozhraní - TORPÉDA Vážany
Rozhraní
13
BK SADROS Boskovice - AC Kozárov
Bce Č.zahrada
13
FC KVASAR ČH – Býkovice - TJ OREL Boskovice
Býkovice u koupal.
13
FK Rozhraní - FC KVASAR ČH - Býkovice
Rozhraní
12
SK VIKTORIA Suchý „A“ - KMK Újezd u Kunštátu
Suchý za sokolov.
12
TORPÉDA Vážany - KMK Újezd u Kunštátu
Vážany
14
TJ SOKOL Křetín - ARSENAL Lomnice
Křetín "Pod lipami"
14
SK VIKTORIA Suchý „A“ - BK SADROS Boskovice
Suchý za sokolov.
14
AC Kozárov - FC KVASAR ČH - Býkovice
Kozárov Babylon
14
SK VIKTORIA Suchý "A" - ARSENAL Lomnice
Suchý za sokolov.
13
FK Rozhraní - AC Kozárov
Rozhraní
15
BK SADROS Boskovice - TJ SOKOL Křetín
Bce Č.zahrada
15
ARSENAL Lomnice - KMK Újezd u Kunštátu
Lomnice V oboře
15
TJ OREL Boskovice - TORPÉDA Vážany
Bce Čížovky
15
TJ OREL Boskovice - FK Rozhraní
Bce Čížovky
14
SK VIKTORIA Suchý „A“ - FK Rozhraní
Suchý za sokolov.
16
TORPÉDA Vážany - ARSENAL Lomnice
Vážany
16
KMK Újezd u Kunštátu - BK SADROS Boskovice
Újezd u Kunštátu
16
AC Kozárov - TJ OREL Boskovice
Kozárov Babylon
16
TJ SOKOL Křetín - FC KVASAR ČH - Býkovice
Křetín "Pod lipami"
16
SK VIKTORIA Suchý "A" - FC KVASAR ČH – Býkovice
Suchý za sokolov.
15
AC Kozárov - TORPÉDA Vážany
Kozárov Babylon
17
FK Rozhraní - TJ SOKOL Křetín
Rozhraní
17
TJ OREL Boskovice - SK VIKTORIA Suchý "A"
Bce Čížovky
17
FC KVASAR ČH – Býkovice - KMK Újezd u Kunštátu
Býkovice u koupal.
17
BK SADROS Boskovice - ARSENAL Lomnice
Bce Č.zahrada
17
KMK Újezd u Kunštátu - FK Rozhraní
Újezd u Kunštátu
18
TORPÉDA Vážany - BK SADROS Boskovice
Vážany
18
ARSENAL Lomnice - FC KVASAR ČH - Býkovice
Lomnice V oboře
18
TJ SOKOL Křetín - TJ OREL Boskovice
Křetín "Pod lipami"
18
SK VIKTORIA Suchý „A“ - AC Kozárov
Suchý za sokolov.
18
TORPÉDA Vážany - FK Rozhraní
Vážany
4
AC Kozárov - BK SADROS Boskovice
Kozárov Babylon
4
TJ OREL Boskovice - FC KVASAR ČH - Býkovice
Bce Čížovky
4
ARSENAL Lomnice - SK VIKTORIA Suchý „A“
Lomnice V oboře
4
TJ SOKOL Křetín - KMK Újezd u Kunštátu
Křetín "Pod lipami"
4