1. liga – rozlosování 2019

1. liga – rozlosování 2019

DatumUdálostČasVýsledkyMísto zápasuKolo
TJ SOKOL Křetín - FC KVASAR Černá Hora
Křetín "Pod lipami"
1
FK Rozhraní - FC FULGUR Býkovice
Rozhraní
1
LPP Lhota u Lysic - FC ALUPO Dolní Lhota
Drnovice u Lysic 42
1
BK SADROS Boskovice - ARSENAL Lomnice
Bce Č.zahrada
1
TJ OREL Boskovice - KMK Újezd u Kunštátu
Bce Čížovky
1
SK VIKTORIA Suchý - volné kolo
1
LPP Lhota u Lysic - SK VIKTORIA Suchý
Drnovice u Lysic 42
2
FC ALUPO Dolní Lhota - BK SADROS Boskovice
Dolní Lhota
2
KMK Újezd u Kunštátu - FK Rozhraní
Újezd u Kunštátu
2
TJ OREL Boskovice - ARSENAL Lomnice
Bce Čížovky
2
volné kolo - FC KVASAR Černá Hora
2
FC FULGUR Býkovice - TJ SOKOL Křetín
Býkovice u koupal.
2
BK SADROS Boskovice - SK VIKTORIA Suchý
Bce Č.zahrada
3
TJ SOKOL Křetín - KMK Újezd u Kunštátu
Křetín "Pod lipami"
3
TJ OREL Boskovice - FC ALUPO Dolní Lhota
Bce Čížovky
3
FC KVASAR Černá Hora - FC FULGUR Býkovice
Sport. areál ČH
3
FK Rozhraní - ARSENAL Lomnice
Rozhraní
3
LPP Lhota u Lysic - volné kolo
3
SK VIKTORIA Suchý - TJ OREL Boskovice
Okrouhlá
4
FC ALUPO Dolní Lhota - FK Rozhraní
Dolní Lhota
4
ARSENAL Lomnice - TJ SOKOL Křetín
Lomnice V oboře
4
KMK Újezd u Kunštátu - FC KVASAR Černá Hora
Újezd u Kunštátu
4
LPP Lhota u Lysic - BK SADROS Boskovice
Drnovice u Lysic 42
4
volné kolo - FC FULGUR Býkovice
4
FC FULGUR Býkovice - KMK Újezd u Kunštátu
Býkovice u koupal.
5
TJ SOKOL Křetín - FC ALUPO Dolní Lhota
Křetín "Pod lipami"
5
FC KVASAR Černá Hora - ARSENAL Lomnice
Sport. areál ČH
5
FK Rozhraní - SK VIKTORIA Suchý
Rozhraní
5
TJ OREL Boskovice - LPP Lhota u Lysic
Bce Čížovky
5
BK SADROS Boskovice - volné kolo
5
BK SADROS Boskovice - TJ OREL Boskovice
Bce Č.zahrada
6
LPP Lhota u Lysic - FK Rozhraní
Drnovice u Lysic 42
6
SK VIKTORIA Suchý - TJ SOKOL Křetín
Okrouhlá
6
FC ALUPO Dolní Lhota - FC KVASAR Černá Hora
Dolní Lhota
6
ARSENAL Lomnice - FC FULGUR Býkovice
Lomnice V oboře
6
volné kolo - KMK Újezd u Kunštátu
6
TJ SOKOL Křetín - LPP Lhota u Lysic
Křetín "Pod lipami"
7
FK Rozhraní - BK SADROS Boskovice
Rozhraní
7
KMK Újezd u Kunštátu - ARSENAL Lomnice
Újezd u Kunštátu
7
TJ OREL Boskovice - volné kolo
7
FC FULGUR Býkovice - FC ALUPO Dolní Lhota
Býkovice u koupal.
7
FC KVASAR Černá Hora - SK VIKTORIA Suchý
Sport. areál ČH
7
volné kolo - ARSENAL Lomnice
8
FC ALUPO Dolní Lhota - KMK Újezd u Kunštátu
Dolní Lhota
8
SK VIKTORIA Suchý - FC FULGUR Býkovice
Okrouhlá
8
LPP Lhota u Lysic - FC KVASAR Černá Hora
Drnovice u Lysic 42
8
BK SADROS Boskovice - TJ SOKOL Křetín
Bce Č.zahrada
8
TJ OREL Boskovice - FK Rozhraní
Bce Čížovky
8
FK Rozhraní - volné kolo
9
KMK Újezd u Kunštátu - SK VIKTORIA Suchý
Újezd u Kunštátu
9
TJ SOKOL Křetín - TJ OREL Boskovice
Křetín "Pod lipami"
9
FC FULGUR Býkovice - LPP Lhota u Lysic
Býkovice u koupal.
9
FC KVASAR Černá Hora - BK SADROS Boskovice
Sport. areál ČH
9
ARSENAL Lomnice - FC ALUPO Dolní Lhota
Lomnice V oboře
9
volné kolo - FC ALUPO Dolní Lhota
10
SK VIKTORIA Suchý - ARSENAL Lomnice
Okrouhlá
10
KMK Újezd u Kunštátu - LPP Lhota u Lysic
Újezd u Kunštátu
10
BK SADROS Boskovice - FC FULGUR Býkovice
Bce Č.zahrada
10
TJ OREL Boskovice - FC KVASAR Černá Hora
Bce Čížovky
10
FK Rozhraní - TJ SOKOL Křetín
Rozhraní
10
TJ SOKOL Křetín - volné kolo
11
KMK Újezd u Kunštátu - BK SADROS Boskovice
Újezd u Kunštátu
11
FC FULGUR Býkovice - TJ OREL Boskovice
Býkovice u koupal.
11
FC ALUPO Dolní Lhota - SK VIKTORIA Suchý
Dolní Lhota
11
ARSENAL Lomnice - LPP Lhota u Lysic
Lomnice V oboře
11
FC KVASAR Černá Hora - FK Rozhraní
Sport. areál ČH
11
volné kolo - SK VIKTORIA Suchý
12
KMK Újezd u Kunštátu - TJ OREL Boskovice
Újezd u Kunštátu
12
FC ALUPO Dolní Lhota - LPP Lhota u Lysic
Dolní Lhota
12
FC FULGUR Býkovice - FK Rozhraní
Býkovice u koupal.
12
FC KVASAR Černá Hora - TJ SOKOL Křetín
Sport. areál ČH
12
ARSENAL Lomnice - BK SADROS Boskovice
Lomnice V oboře
12
FC KVASAR Černá Hora - volné kolo
13
FK Rozhraní - KMK Újezd u Kunštátu
Rozhraní
13
BK SADROS Boskovice - FC ALUPO Dolní Lhota
Bce Č.zahrada
13
ARSENAL Lomnice - TJ OREL Boskovice
Lomnice V oboře
13
TJ SOKOL Křetín - FC FULGUR Býkovice
Křetín "Pod lipami"
13
SK VIKTORIA Suchý - LPP Lhota u Lysic
Suchý za sokolov.
13
volné kolo - LPP Lhota u Lysic
14
KMK Újezd u Kunštátu - TJ SOKOL Křetín
Újezd u Kunštátu
14
SK VIKTORIA Suchý - BK SADROS Boskovice
Suchý za sokolov.
14
ARSENAL Lomnice - FK Rozhraní
Lomnice V oboře
14
FC FULGUR Býkovice - FC KVASAR Černá Hora
Býkovice u koupal.
14
FC ALUPO Dolní Lhota - TJ OREL Boskovice
Dolní Lhota
14
FC FULGUR Býkovice - volné kolo
15
TJ SOKOL Křetín - ARSENAL Lomnice
Křetín "Pod lipami"
15
FC KVASAR Černá Hora - KMK Újezd u Kunštátu
Sport. areál ČH
15
FK Rozhraní - FC ALUPO Dolní Lhota
Rozhraní
15
TJ OREL Boskovice - SK VIKTORIA Suchý
Bce Čížovky
15
BK SADROS Boskovice - LPP Lhota u Lysic
Bce Č.zahrada
15
volné kolo - BK SADROS Boskovice
16
KMK Újezd u Kunštátu - FC FULGUR Býkovice
Újezd u Kunštátu
16
SK VIKTORIA Suchý - FK Rozhraní
Okrouhlá
16
ARSENAL Lomnice - FC KVASAR Černá Hora
Lomnice V oboře
16
FC ALUPO Dolní Lhota - TJ SOKOL Křetín
Dolní Lhota
16
LPP Lhota u Lysic - TJ OREL Boskovice
Drnovice u Lysic 42
16
KMK Újezd u Kunštátu - volné kolo
17
FC KVASAR Černá Hora - FC ALUPO Dolní Lhota
Sport. areál ČH
17
FC FULGUR Býkovice - ARSENAL Lomnice
Býkovice u koupal.
17
TJ SOKOL Křetín - SK VIKTORIA Suchý
Křetín "Pod lipami"
17
FK Rozhraní - LPP Lhota u Lysic
Rozhraní
17
TJ OREL Boskovice - BK SADROS Boskovice
Bce Čížovky
17
volné kolo - TJ OREL Boskovice
18
ARSENAL Lomnice - KMK Újezd u Kunštátu
Lomnice V oboře
18
BK SADROS Boskovice - FK Rozhraní
Bce Č.zahrada
18
LPP Lhota u Lysic - TJ SOKOL Křetín
Drnovice u Lysic 42
18
FC ALUPO Dolní Lhota - FC FULGUR Býkovice
Dolní Lhota
18
SK VIKTORIA Suchý - FC KVASAR Černá Hora
Okrouhlá
18
ARSENAL Lomnice - volné kolo
19
KMK Újezd u Kunštátu - FC ALUPO Dolní Lhota
Újezd u Kunštátu
19
FC FULGUR Býkovice - SK VIKTORIA Suchý
Býkovice u koupal.
19
FC KVASAR Černá Hora - LPP Lhota u Lysic
Sport. areál ČH
19
TJ SOKOL Křetín - BK SADROS Boskovice
Křetín "Pod lipami"
19
FK Rozhraní - TJ OREL Boskovice
Rozhraní
19
volné kolo - FK Rozhraní
20
SK VIKTORIA Suchý - KMK Újezd u Kunštátu
Suchý za sokolov.
20
TJ OREL Boskovice - TJ SOKOL Křetín
Bce Čížovky
20
LPP Lhota u Lysic - FC FULGUR Býkovice
Drnovice u Lysic 42
20
BK SADROS Boskovice - FC KVASAR Černá Hora
Bce Č.zahrada
20
FC ALUPO Dolní Lhota - ARSENAL Lomnice
Dolní Lhota
20
FC ALUPO Dolní Lhota - volné kolo
21
LPP Lhota u Lysic - KMK Újezd u Kunštátu
Drnovice u Lysic 42
21
FC KVASAR Černá Hora - TJ OREL Boskovice
Sport. areál ČH
21
FC FULGUR Býkovice - BK SADROS Boskovice
Býkovice u koupal.
21
TJ SOKOL Křetín - FK Rozhraní
Křetín "Pod lipami"
21
ARSENAL Lomnice - SK VIKTORIA Suchý
Lomnice V oboře
21
volné kolo - TJ SOKOL Křetín
22
BK SADROS Boskovice - KMK Újezd u Kunštátu
Bce Č.zahrada
22
TJ OREL Boskovice - FC FULGUR Býkovice
Bce Čížovky
22
SK VIKTORIA Suchý - FC ALUPO Dolní Lhota
Suchý za sokolov.
22
LPP Lhota u Lysic - ARSENAL Lomnice
Drnovice u Lysic 42
22
FK Rozhraní - FC KVASAR Černá Hora
Rozhraní
22