O pohár SENÁTORKY 2019

O pohár SENÁTORKY 2019 – Memoriál Josefa Rybára

Vedoucí poháru: Jiří Blažek
Adresa: Na Pískách 12, 678 01 Blansko
Telefon: +420 776 088 333
E-mail:  jiri.blazek@smfbl.cz

Internetové stránky: O pohár SENÁTORKY 2019 – Memoriál Josefa Rybára

1. KOLO:     sobota 13.dubna v 16:00 hod. nebo neděle 14.dubna v 10:00 hod.
01 SK Jestřebí postup volné kolo
02 M.K. LOUKA 0:9 FC Rašov
03 FC Brťov 1:0 FK Deštná
04 FC FULGUR Býkovice 2:1 HASIČI Malá Roudka
05 FC Spešov 1:4 PANTHERS Vanovice
06 TJ TORPÉDA Vážany 3:0 KANAP Karolín
07 STARS Letovice 1:9 AC Okrouhlá
08 BK SADROS Boskovice 14:0 TJ SOKOL Valchov
09 SK ŽÍZEŇ Petrovice 4:5 OREL ROCK Boskovice
10 AC Kozárov 3:0 SHARKS Štěchov
11 FC Lhota u Lysic 2:0 TJ OREL Boskovice
12 SOKOL Lhota Rapotina 0:5K SK MORAVAN Svitávka
13 FC ALUPO Dolní Lhota 2:3 AJETO Adamov
14 LPP Lhota u Lysic 17:2 SOKOL Chornice
15 FC Velenov  1:3 FC SAMPDORIA Poříčí
16 FC Lysice 5:0K TJ Šerkovice „B“
17 FC ARTIS Bedřichov postup volný los
18 MK BANÁNI Rájec 3:0 HŘEBCI Ludíkov
19 FC KVASAR Černá Hora

            K:K               dle rozhodnutí DK SMFML byly oba týmy vyločeny

FK Rudná
20 FK Rozhrání 7:0 FC PICCOLO Černá Hora
21 SK Kněževes 2006 1:5 ARSENAL Lomnice
22 TJ Ostrov u Macochy 

3:3

2:1 pen

MK BŘEZOVÁ
23 FC Rozsíčka 2:1 SK JKP Olešná
24 JIHOMORAVAN Blansko 3:7 FK Holešín / Kuničky
25 TJ SOKOL Křetín 0:2 TJ Šerkovice „A“
26 FC MICROTEX Lomnice 10:1 FC ROMA Olešnice
27 FC Světlá 0:1 FC Sebranice 2002
28 FC DYNAMO Čížovky 6:0 S.t.B Jabloňany
29 CELTIC Újezd u Boskovic 2:0 FK Jabloňany
30 TJ K20 Šošůvka 9:1 FC Obora
31 FPO Blansko 3:4 BC-ČERVÁNKY Rájec
32 TJ Rudka postup volný los
2. KOLO:   středa 1.května v 17:00 hod.
A FC Rašov 11:2 SK Jestřebí
B FC FULGUR Býkovice 5:0 FC Brťov
C TJ TORPÉDA Vážany 3:2 PANTHERS Vanovice
D BK SADROS Boskovice 13:3 AC Okrouhlá
E AC Kozárov 4:1 OREL ROCK Boskovice
F SK MORAVAN Svitávka 1:4 FC Lhota u Lysic
G LPP Lhota u Lysic 10:5 AJETO Adamov
H FC Lysice 8:6 FC SAMPDORIA Poříčí
CH MK BANÁNI Rájec 3:2 FC ARTIS Bedřichov
I FK Rozhrání postup volné kolo
J TJ Ostrov u Macochy  0:11 ARSENAL Lomnice
K FK Holešín / Kuničky 5:0K FC Rozsíčka
L FC MICROTEX Lomnice 0:2 TJ Šerkovice „A“
M FC DYNAMO Čížovky 3:2 FC Sebranice 2002
N TJ K20 Šošůvka 5:1 CELTIC Újezd u Boskovic
O TJ Rudka 1:5 BC-ČERVÁNKY Rájec
3. KOLO: středa 8. května v 17. hod
I FC Rašov

2:2

(0:1 pen)

FC FULGUR Býkovice
II TJ TORPÉDA Vážany 4:1 BK SADROS Boskovice
III AC Kozárov 2:0 FC Lhota u Lysic
IV LPP Lhota u Lysic 4:2 FC Lysice
V MK BANÁNI Rájec 2:4 FK Rozhrání
VI ARSENAL Lomnice 5:0 FK Holešín / Kuničky
VII TJ Šerkovice „A“ 5:0 FC DYNAMO Čížovky
VIII TJ K20 Šošůvka 1:6 BC-ČERVÁNKY Rájec
4. KOLO: středa 19. června v 17. hod
a TJ TORPÉDA Vážany : FC FULGUR Býkovice
b LPP Lhota u Lysic : AC Kozárov
c ARSENAL Lomnice : FK Rozhrání
d BC-ČERVÁNKY Rájec : TJ Šerkovice „A“

FINÁLOVÝ TURNAJ:     sobota 6.července od 10:00 hod.  /  KMK Újezd u Kunštátu  (Újezd u Kunštátu – tráva)