5. PÍRO DSO liga

Vedoucí ligy: Libor Molt
Adresa: Husova 1b, 680 01 Boskovice
Telefon: +420 606 735 155
E-mail:  molt@lidokov.cz

EVIDENCE SOUTĚŽE

5. liga – ligová tabulka 2019

PořadíKlubZápasyVýhryRemízyProhrySkóre proSkóre protiBody
1CELTIC Újezd u Boskovic12921421029
2SOKOL Chornice12912452028
3TJ Šerkovice „B“12912431828
4PANTHERS Vanovice12903362227
5MK Březová12813421825
6MK BANÁNI Rájec12615213219
7FC ARTIS Bedřichov12606343018
8STARS Letovice12426394114
9FK Obora12327223311
10SK ŽÍZEŇ Petrovice12318314410
11JIHOMORAVAN Blansko12318153210
12TJ K20 Šošůvka1222819438
13FC ROMA Olešnice12001214600

5. PÍRO DSO liga – rozlosování 2019

DatumUtkáníČasVýsledkyHřištěKolo
2019-03-23 16:00:0023.3.2019 PANTHERS Vanovice - volné kolo 16:00:00Zrušeno-1
2019-03-23 16:00:0023.3.2019 STARS Letovice - CELTIC Újezd u Boskovic 16:00:0016:003 - 3Komenského 51
2019-03-23 16:00:0023.3.2019 TJ K20 Šošůvka - JIHOMORAVAN Blansko 16:00:0016:001 - 2Šošůvka 2251
2019-03-23 16:00:0023.3.2019 SK ŽÍZEŇ Petrovice - MK BANÁNI Rájec 16:00:0016:002 - 4Petrovice za KD1
2019-03-23 16:00:0023.3.2019 FC ARTIS Bedřichov - FK Obora 16:00:0016:005 - 0U tábora1
2019-03-24 10:00:0024.3.2019 MK Březová - SOKOL Chornice 10:00:0010:000 - 1Březová nad Svit.1
2019-03-24 10:00:0024.3.2019 TJ Šerkovice „B“ - FC ROMA Olešnice 10:00:0010:005 - 2Šerkovice KD1
2019-03-30 16:00:0030.3.2019 volné kolo - FK Obora 16:00:00Zrušeno-2
2019-03-30 16:00:0030.3.2019 MK BANÁNI Rájec - FC ARTIS Bedřichov 16:00:0016:001 - 4Sportovní 6032
2019-03-29 18:00:0029.3.2019 STARS Letovice - PANTHERS Vanovice 18:00:0018:003 - 2Komenského 52
2019-03-30 16:00:0030.3.2019 SOKOL Chornice - TJ Šerkovice "B" 16:00:0016:002 - 2Sluneční 253 Chorn2
2019-03-30 16:00:0030.3.2019 JIHOMORAVAN Blansko - MK Březová 16:00:0016:001 - 1Obůrka za restaurací2
2019-03-31 10:00:0031.3.2019 CELTIC Újezd u Boskovic - TJ K20 Šošůvka 10:00:0010:006 - 0Újezd u Boskovic2
2019-03-31 10:00:0031.3.2019 FC ROMA Olešnice - SK ŽÍZEŇ Petrovice 10:00:0010:002 - 6Olešnice V lukách2
2019-04-06 16:00:006.4.2019 STARS Letovice - volné kolo 16:00:00Zrušeno-3
2019-04-05 18:00:005.4.2019 TJ K20 Šošůvka - PANTHERS Vanovice 18:00:0018:005 - 6Šošůvka 2253
2019-04-06 16:00:006.4.2019 FC ARTIS Bedřichov - FC ROMA Olešnice 16:00:0016:006 - 1U tábora3
2019-04-06 16:00:006.4.2019 FK Obora - MK BANÁNI Rájec 16:00:0016:000 - 2Obora3
2019-04-06 16:00:006.4.2019 SK ŽÍZEŇ Petrovice - SOKOL Chornice 16:00:0016:004 - 5Petrovice za KD3
2019-04-07 10:00:007.4.2019 MK Březová - CELTIC Újezd u Boskovic 10:00:0010:000 - 4Březová nad Svit.3
2019-04-06 10:00:006.4.2019 TJ Šerkovice „B“ - JIHOMORAVAN Blansko 10:00:0010:005 - 2Šerkovice KD3
2019-04-20 16:00:0020.4.2019 volné kolo - MK BANÁNI Rájec 16:00:00Zrušeno-4
2019-04-19 17:00:0019.4.2019 PANTHERS Vanovice - MK Březová 17:00:0017:002 - 1Vanovice4
2019-04-20 16:00:0020.4.2019 SOKOL Chornice - FC ARTIS Bedřichov 16:00:0016:003 - 1Sluneční 253 Chorn4
2019-04-20 16:00:0020.4.2019 JIHOMORAVAN Blansko - SK ŽÍZEŇ Petrovice 16:00:0016:002 - 1Obůrka za restaurací4
2019-04-20 16:00:0020.4.2019 STARS Letovice - TJ K20 Šošůvka 16:00:0016:001 - 2Komenského 54
2019-04-21 10:00:0021.4.2019 FC ROMA Olešnice - FK Obora 10:00:0010:001 - 2Olešnice V lukách4
2019-04-21 10:00:0021.4.2019 CELTIC Újezd u Boskovic - TJ Šerkovice "B" 10:00:0010:004 - 0Újezd u Boskovic4
2019-04-27 16:00:0027.4.2019 TJ K20 Šošůvka - volné kolo 16:00:00Zrušeno-5
2019-04-27 16:00:0027.4.2019 FK Obora - SOKOL Chornice 16:00:0016:001 - 3Obora5
2019-04-27 16:00:0027.4.2019 MK BANÁNI Rájec - FC ROMA Olešnice 16:00:0016:006 - 0Sportovní 6035
2019-04-27 16:00:0027.4.2019 SK ŽÍZEŇ Petrovice - CELTIC Újezd u Boskovic 16:00:0016:001 - 4Petrovice za KD5
2019-04-27 16:00:0027.4.2019 FC ARTIS Bedřichov - JIHOMORAVAN Blansko 16:00:0016:001 - 0U tábora5
2019-04-28 10:00:0028.4.2019 MK Březová - STARS Letovice 10:00:0010:005 - 1Březová nad Svit.5
2019-04-28 10:00:0028.4.2019 TJ Šerkovice „B“ - PANTHERS Vanovice 10:00:0010:001 - 0Šerkovice KD5
2019-05-04 17:00:004.5.2019 volné kolo - FC ROMA Olešnice 17:00:00Zrušeno-6
2019-05-04 17:00:004.5.2019 SOKOL Chornice - MK BANÁNI Rájec 17:00:0017:001 - 3Sluneční 253 Chorn6
2019-05-08 16:00:008.5.2019 JIHOMORAVAN Blansko - FK Obora 16:00:0016:000 - 1Obůrka za restaurací6
2019-05-04 17:00:004.5.2019 TJ K20 Šošůvka - MK Březová 17:00:0017:001 - 6Šošůvka 2256
2019-05-04 17:00:004.5.2019 PANTHERS Vanovice - SK ŽÍZEŇ Petrovice 17:00:0017:001 - 0Vanovice6
2019-05-04 17:00:004.5.2019 STARS Letovice - TJ Šerkovice "B" 17:00:0017:000 - 5Komenského 56
2019-05-05 10:00:005.5.2019 CELTIC Újezd u Boskovic - FC ARTIS Bedřichov 10:00:0010:003 - 0Újezd u Boskovic6
2019-05-11 17:00:0011.5.2019 MK Březová - volné kolo 17:00:00Zrušeno-7
2019-05-11 17:00:0011.5.2019 MK BANÁNI Rájec - JIHOMORAVAN Blansko 17:00:0017:003 - 2Sportovní 6037
2019-05-11 17:00:0011.5.2019 SK ŽÍZEŇ Petrovice - STARS Letovice 17:00:0017:004 - 3Petrovice za KD7
2019-05-11 17:00:0011.5.2019 FC ARTIS Bedřichov - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:002 - 4U tábora7
2019-05-11 17:00:0011.5.2019 FK Obora - CELTIC Újezd u Boskovic 17:00:0017:003 - 4Obora7
2019-05-12 10:00:0012.5.2019 TJ Šerkovice „B“ - TJ K20 Šošůvka 10:00:0010:003 - 1Šerkovice KD7
2019-05-12 10:00:0012.5.2019 FC ROMA Olešnice - SOKOL Chornice 10:00:0010:001 - 8Olešnice V lukách7
2019-05-18 17:00:0018.5.2019 volné kolo - SOKOL Chornice 17:00:00Zrušeno-8
2019-05-18 17:00:0018.5.2019 JIHOMORAVAN Blansko - FC ROMA Olešnice 17:00:0017:005 - 0Obůrka za restaurací8
2019-05-18 17:00:0018.5.2019 TJ K20 Šošůvka - SK ŽÍZEŇ Petrovice 17:00:0017:002 - 2Šošůvka 2258
2019-05-18 17:00:0018.5.2019 PANTHERS Vanovice - FK Obora 17:00:0017:006 - 2Vanovice8
2019-05-18 17:00:0018.5.2019 STARS Letovice - FC ARTIS Bedřichov 17:00:0017:002 - 6Komenského 58
2019-05-19 10:00:0019.5.2019 CELTIC Újezd u Boskovic - MK BANÁNI Rájec 10:00:0010:000 - 0Újezd u Boskovic8
2019-05-19 10:00:0019.5.2019 MK Březová - TJ Šerkovice "B" 10:00:0010:006 - 4Březová nad Svit.8
2019-05-25 17:00:0025.5.2019 TJ Šerkovice „B“ - volné kolo 17:00:00Zrušeno-9
2019-06-09 10:00:009.6.2019 SK ŽÍZEŇ Petrovice - MK Březová 10:00:0010:003 - 4Petrovice za KD9
2019-05-25 17:00:0025.5.2019 FC ARTIS Bedřichov - TJ K20 Šošůvka 17:00:0017:006 - 1U tábora9
2019-05-29 17:00:0029.5.2019 FK Obora - STARS Letovice 17:00:0017:003 - 3Obora9
2019-05-25 17:00:0025.5.2019 MK BANÁNI Rájec - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:000 - 2Sportovní 6039
2019-05-25 17:00:0025.5.2019 SOKOL Chornice - JIHOMORAVAN Blansko 17:00:0017:004 - 1Sluneční 253 Chorn9
2019-05-26 10:00:0026.5.2019 FC ROMA Olešnice - CELTIC Újezd u Boskovic 10:00:0010:000 - 7Olešnice V lukách9
2019-06-01 17:00:001.6.2019 volné kolo - JIHOMORAVAN Blansko 17:00:00Zrušeno-10
2019-06-01 17:00:001.6.2019 TJ K20 Šošůvka - FK Obora 17:00:0017:003 - 3Šošůvka 22510
2019-06-01 17:00:001.6.2019 PANTHERS Vanovice - FC ROMA Olešnice 17:00:0017:003 - 2Vanovice10
2019-06-01 17:00:001.6.2019 STARS Letovice - MK BANÁNI Rájec 17:00:0017:009 - 0Komenského 510
2019-06-02 10:00:002.6.2019 CELTIC Újezd u Boskovic - SOKOL Chornice 10:00:0010:003 - 1Újezd u Boskovic10
2019-06-02 10:00:002.6.2019 MK Březová - FC ARTIS Bedřichov 10:00:0010:006 - 0Březová nad Svit.10
2019-06-02 10:00:002.6.2019 TJ Šerkovice „B“ - SK ŽÍZEŇ Petrovice 10:00:0010:008 - 1Šerkovice KD10
2019-06-08 17:00:008.6.2019 SK ŽÍZEŇ Petrovice - volné kolo 17:00:00Zrušeno-11
2019-06-08 17:00:008.6.2019 FC ARTIS Bedřichov - TJ Šerkovice "B" 17:00:0017:000 - 2U tábora11
2019-06-08 17:00:008.6.2019 FK Obora - MK Březová 17:00:0017:001 - 4Obora11
2019-06-08 17:00:008.6.2019 MK BANÁNI Rájec - TJ K20 Šošůvka 17:00:0017:002 - 0Sportovní 60311
2019-06-08 17:00:008.6.2019 JIHOMORAVAN Blansko - CELTIC Újezd u Boskovic 17:00:0017:000 - 3Obůrka za restaurací11
2019-06-08 17:00:008.6.2019 SOKOL Chornice - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:005 - 2Sluneční 253 Chorn11
2019-06-09 10:00:009.6.2019 FC ROMA Olešnice - STARS Letovice 10:00:0010:004 - 6Olešnice V lukách11
2019-06-15 17:00:0015.6.2019 volné kolo - CELTIC Újezd u Boskovic 17:00:00Zrušeno-12
2019-06-15 17:00:0015.6.2019 PANTHERS Vanovice - JIHOMORAVAN Blansko 17:00:0017:006 - 0Vanovice12
2019-06-15 17:00:0015.6.2019 STARS Letovice - SOKOL Chornice 17:00:0017:002 - 7Komenského 512
2019-06-15 17:00:0015.6.2019 TJ K20 Šošůvka - FC ROMA Olešnice 17:00:0017:003 - 1Šošůvka 22512
2019-06-15 17:00:0015.6.2019 SK ŽÍZEŇ Petrovice - FC ARTIS Bedřichov 17:00:0017:007 - 3Petrovice za KD12
2019-06-16 10:00:0016.6.2019 TJ Šerkovice „B“ - FK Obora 10:00:0010:002 - 0Šerkovice KD12
2019-06-16 10:00:0016.6.2019 MK Březová - MK BANÁNI Rájec 10:00:0010:006 - 0Březová nad Svit.12
2019-06-22 17:00:0022.6.2019 FC ARTIS Bedřichov - volné kolo 17:00:00Zrušeno-13
2019-06-29 17:00:0029.6.2019 FK Obora - SK ŽÍZEŇ Petrovice 17:00:0017:006 - 0Obora13
2019-06-22 17:00:0022.6.2019 MK BANÁNI Rájec - TJ Šerkovice "B" 17:00:0017:000 - 6Sportovní 60313
2019-06-22 17:00:0022.6.2019 JIHOMORAVAN Blansko - STARS Letovice 17:00:0017:000 - 6Obůrka za restaurací13
2019-06-22 17:00:0022.6.2019 SOKOL Chornice - TJ K20 Šošůvka 17:00:0017:005 - 0 (K)Sluneční 253 Chorn13
2019-06-23 10:00:0023.6.2019 FC ROMA Olešnice - MK Březová 10:00:0010:000 - 3Olešnice V lukách13
2019-06-21 18:00:0021.6.2019 PANTHERS Vanovice - CELTIC Újezd u Boskovic 18:00:0018:002 - 1Vanovice13
2019-08-10 17:00:0010.8.2019 volné kolo - PANTHERS Vanovice 17:00:00Zrušeno-14
2019-08-10 17:00:0010.8.2019 MK BANÁNI Rájec - SK ŽÍZEŇ Petrovice 17:00:0017:00-Sportovní 60314
2019-08-10 17:00:0010.8.2019 JIHOMORAVAN Blansko - TJ K20 Šošůvka 17:00:0017:00-Obůrka za restaurací14
2019-08-10 17:00:0010.8.2019 SOKOL Chornice - MK Březová 17:00:0017:00-Sluneční 253 Chorn14
2019-08-10 17:00:0010.8.2019 FK Obora - FC ARTIS Bedřichov 17:00:0017:00-Obora14
2019-08-11 10:00:0011.8.2019 CELTIC Újezd u Boskovic - STARS Letovice 10:00:0010:00-Újezd u Boskovic14
2019-08-11 10:00:0011.8.2019 FC ROMA Olešnice - TJ Šerkovice "B" 10:00:0010:00-Olešnice V lukách14
2019-08-17 17:00:0017.8.2019 FK Obora - volné kolo 17:00:00Zrušeno-15
2019-08-17 17:00:0017.8.2019 FC ARTIS Bedřichov - MK BANÁNI Rájec 17:00:0017:00-U tábora15
2019-08-17 17:00:0017.8.2019 SK ŽÍZEŇ Petrovice - FC ROMA Olešnice 17:00:0017:00-Petrovice za KD15
2019-08-17 17:00:0017.8.2019 TJ K20 Šošůvka - CELTIC Újezd u Boskovic 17:00:0017:00-Šošůvka 22515
2019-08-17 17:00:0017.8.2019 PANTHERS Vanovice - STARS Letovice 17:00:0017:00-Vanovice15
2019-08-18 10:00:0018.8.2019 TJ Šerkovice „B“ - SOKOL Chornice 10:00:0010:00-Šerkovice KD15
2019-08-18 10:00:0018.8.2019 MK Březová - JIHOMORAVAN Blansko 10:00:0010:00-Březová nad Svit.15
2019-08-24 17:00:0024.8.2019 volné kolo - STARS Letovice 17:00:00Zrušeno-16
2019-08-24 17:00:0024.8.2019 PANTHERS Vanovice - TJ K20 Šošůvka 17:00:0017:00-Vanovice16
2019-08-24 17:00:0024.8.2019 MK BANÁNI Rájec - FK Obora 17:00:0017:00-Sportovní 60316
2019-08-24 17:00:0024.8.2019 JIHOMORAVAN Blansko - TJ Šerkovice "B" 17:00:0017:00-Obůrka za restaurací16
2019-08-24 17:00:0024.8.2019 SOKOL Chornice - SK ŽÍZEŇ Petrovice 17:00:0017:00-Sluneční 253 Chorn16
2019-08-25 10:00:0025.8.2019 FC ROMA Olešnice - FC ARTIS Bedřichov 10:00:0010:00-Olešnice V lukách16
2019-08-25 10:00:0025.8.2019 CELTIC Újezd u Boskovic - MK Březová 10:00:0010:00-Újezd u Boskovic16
2019-08-31 17:00:0031.8.2019 MK BANÁNI Rájec - volné kolo 17:00:00Zrušeno-17
2019-08-31 17:00:0031.8.2019 FK Obora - FC ROMA Olešnice 17:00:0017:00-Obora17
2019-08-31 17:00:0031.8.2019 FC ARTIS Bedřichov - SOKOL Chornice 17:00:0017:00-U tábora17
2019-08-31 17:00:0031.8.2019 SK ŽÍZEŇ Petrovice - JIHOMORAVAN Blansko 17:00:0017:00-Petrovice za KD17
2019-08-31 17:00:0031.8.2019 TJ K20 Šošůvka - STARS Letovice 17:00:0017:00-Šošůvka 22517
2019-09-01 10:00:001.9.2019 MK Březová - PANTHERS Vanovice 10:00:0010:00-Březová nad Svit.17
2019-09-01 10:00:001.9.2019 TJ Šerkovice „B“ - CELTIC Újezd u Boskovic 10:00:0010:00-Šerkovice KD17
2019-09-07 17:00:007.9.2019 volné kolo - TJ K20 Šošůvka 17:00:0017:00-volné kolo18
2019-09-07 17:00:007.9.2019 STARS Letovice - MK Březová 17:00:0017:00-Komenského 518
2019-09-07 17:00:007.9.2019 PANTHERS Vanovice - TJ Šerkovice "B" 17:00:0017:00-Vanovice18
2019-09-07 17:00:007.9.2019 SOKOL Chornice - FK Obora 17:00:0017:00-Sluneční 253 Chorn18
2019-09-07 17:00:007.9.2019 JIHOMORAVAN Blansko - FC ARTIS Bedřichov 17:00:0017:00-Obůrka za restaurací18
2019-09-08 10:00:008.9.2019 CELTIC Újezd u Boskovic - SK ŽÍZEŇ Petrovice 10:00:0010:00-Újezd u Boskovic18
2019-09-08 10:00:008.9.2019 FC ROMA Olešnice - MK BANÁNI Rájec 10:00:0010:00-Olešnice V lukách18
2019-09-14 17:00:0014.9.2019 FC ROMA Olešnice - volné kolo 17:00:0017:00-Olešnice V lukách19
2019-09-14 17:00:0014.9.2019 MK BANÁNI Rájec - SOKOL Chornice 17:00:0017:00-Sportovní 60319
2019-09-14 17:00:0014.9.2019 FK Obora - JIHOMORAVAN Blansko 17:00:0017:00-Obora19
2019-09-14 17:00:0014.9.2019 FC ARTIS Bedřichov - CELTIC Újezd u Boskovic 17:00:0017:00-U tábora19
2019-09-14 17:00:0014.9.2019 SK ŽÍZEŇ Petrovice - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:00-Petrovice za KD19
2019-09-15 10:00:0015.9.2019 TJ Šerkovice „B“ - STARS Letovice 10:00:0010:00-Šerkovice KD19
2019-09-15 10:00:0015.9.2019 MK Březová - TJ K20 Šošůvka 10:00:0010:00-Březová nad Svit.19
2019-09-21 17:00:0021.9.2019 volné kolo - MK Březová 17:00:0017:00-volné kolo20
2019-09-21 17:00:0021.9.2019 TJ K20 Šošůvka - TJ Šerkovice "B" 17:00:0017:00-Šošůvka 22520
2019-09-21 17:00:0021.9.2019 STARS Letovice - SK ŽÍZEŇ Petrovice 17:00:0017:00-Komenského 520
2019-09-21 17:00:0021.9.2019 PANTHERS Vanovice - FC ARTIS Bedřichov 17:00:0017:00-Vanovice20
2019-09-21 17:00:0021.9.2019 SOKOL Chornice - FC ROMA Olešnice 17:00:0017:00-Sluneční 253 Chorn20
2019-09-21 17:00:0021.9.2019 JIHOMORAVAN Blansko - MK BANÁNI Rájec 17:00:0017:00-Obůrka za restaurací20
2019-09-22 10:00:0022.9.2019 CELTIC Újezd u Boskovic - FK Obora 10:00:0010:00-Újezd u Boskovic20
2019-09-28 17:00:0028.9.2019 SOKOL Chornice - volné kolo 17:00:0017:00-Sluneční 253 Chorn21
2019-09-28 17:00:0028.9.2019 SK ŽÍZEŇ Petrovice - TJ K20 Šošůvka 17:00:0017:00-Petrovice za KD21
2019-09-28 17:00:0028.9.2019 MK BANÁNI Rájec - CELTIC Újezd u Boskovic 17:00:0017:00-Sportovní 60321
2019-09-28 17:00:0028.9.2019 FK Obora - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:00-Obora21
2019-09-28 17:00:0028.9.2019 FC ARTIS Bedřichov - STARS Letovice 17:00:0017:00-U tábora21
2019-09-29 10:00:0029.9.2019 FC ROMA Olešnice - JIHOMORAVAN Blansko 10:00:0010:00-Olešnice V lukách21
2019-09-29 10:00:0029.9.2019 TJ Šerkovice „B“ - MK Březová 10:00:0010:00-Šerkovice KD21
2019-10-05 16:00:005.10.2019 volné kolo - TJ Šerkovice "B" 16:00:0016:00-volné kolo22
2019-10-05 16:00:005.10.2019 JIHOMORAVAN Blansko - SOKOL Chornice 16:00:0016:00-Obůrka za restaurací22
2019-10-05 16:00:005.10.2019 TJ K20 Šošůvka - FC ARTIS Bedřichov 16:00:0016:00-Šošůvka 22522
2019-10-05 16:00:005.10.2019 STARS Letovice - FK Obora 16:00:0016:00-Komenského 522
2019-10-05 16:00:005.10.2019 PANTHERS Vanovice - MK BANÁNI Rájec 16:00:0016:00-Vanovice22
2019-10-06 10:00:006.10.2019 CELTIC Újezd u Boskovic - FC ROMA Olešnice 10:00:0010:00-Újezd u Boskovic22
2019-10-06 10:00:006.10.2019 MK Březová - SK ŽÍZEŇ Petrovice 10:00:0010:00-Březová nad Svit.22
2019-10-12 16:00:0012.10.2019 JIHOMORAVAN Blansko - volné kolo 16:00:0016:00-Obůrka za restaurací23
2019-10-12 16:00:0012.10.2019 SOKOL Chornice - CELTIC Újezd u Boskovic 16:00:0016:00-Sluneční 253 Chorn23
2019-10-12 16:00:0012.10.2019 SK ŽÍZEŇ Petrovice - TJ Šerkovice "B" 16:00:0016:00-Petrovice za KD23
2019-10-12 16:00:0012.10.2019 MK BANÁNI Rájec - STARS Letovice 16:00:0016:00-Sportovní 60323
2019-10-12 16:00:0012.10.2019 FK Obora - TJ K20 Šošůvka 16:00:0016:00-Obora23
2019-10-12 16:00:0012.10.2019 FC ARTIS Bedřichov - MK Březová 16:00:0016:00-U tábora23
2019-10-13 10:00:0013.10.2019 FC ROMA Olešnice - PANTHERS Vanovice 10:00:0010:00-Olešnice V lukách23
2019-10-19 16:00:0019.10.2019 volné kolo - SK ŽÍZEŇ Petrovice 16:00:0016:00-volné kolo24
2019-10-19 16:00:0019.10.2019 STARS Letovice - FC ROMA Olešnice 16:00:0016:00-Komenského 524
2019-10-19 16:00:0019.10.2019 PANTHERS Vanovice - SOKOL Chornice 16:00:0016:00-Vanovice24
2019-10-19 16:00:0019.10.2019 TJ K20 Šošůvka - MK BANÁNI Rájec 16:00:0016:00-Šošůvka 22524
2019-10-20 10:00:0020.10.2019 TJ Šerkovice „B“ - FC ARTIS Bedřichov 10:00:0010:00-Šerkovice KD24
2019-10-20 10:00:0020.10.2019 MK Březová - FK Obora 10:00:0010:00-Březová nad Svit.24
2019-10-20 10:00:0020.10.2019 CELTIC Újezd u Boskovic - JIHOMORAVAN Blansko 10:00:0010:00-Újezd u Boskovic24
2019-10-26 16:00:0026.10.2019 CELTIC Újezd u Boskovic - volné kolo 16:00:00Zrušeno-25
2019-10-26 16:00:0026.10.2019 JIHOMORAVAN Blansko - PANTHERS Vanovice 16:00:0016:00-Obůrka za restaurací25
2019-10-26 16:00:0026.10.2019 SOKOL Chornice - STARS Letovice 16:00:0016:00-Sluneční 253 Chorn25
2019-10-26 16:00:0026.10.2019 FC ARTIS Bedřichov - SK ŽÍZEŇ Petrovice 16:00:0016:00-U tábora25
2019-10-26 16:00:0026.10.2019 MK BANÁNI Rájec - MK Březová 16:00:0016:00-Sportovní 60325
2019-10-26 16:00:0026.10.2019 FK Obora - TJ Šerkovice "B" 16:00:0016:00-Obora25
2019-10-27 10:00:0027.10.2019 FC ROMA Olešnice - TJ K20 Šošůvka 10:00:0010:00-Olešnice V lukách25
2019-11-02 15:00:002.11.2019 volné kolo - FC ARTIS Bedřichov 15:00:00Zrušeno-26
2019-11-02 15:00:002.11.2019 SK ŽÍZEŇ Petrovice - FK Obora 15:00:0015:00-Petrovice za KD26
2019-11-02 15:00:002.11.2019 STARS Letovice - JIHOMORAVAN Blansko 15:00:0015:00-Komenského 526
2019-11-02 15:00:002.11.2019 CELTIC Újezd u Boskovic - PANTHERS Vanovice 15:00:0015:00-Újezd u Boskovic26
2019-11-02 15:00:002.11.2019 TJ K20 Šošůvka - SOKOL Chornice 15:00:0015:00-Šošůvka 22526
2019-11-03 10:00:003.11.2019 TJ Šerkovice „B“ - MK BANÁNI Rájec 10:00:0010:00-Šerkovice KD26
2019-11-03 10:00:003.11.2019 MK Březová - FC ROMA Olešnice 10:00:0010:00-Březová nad Svit.26