O pohár SENÁTORKY 2018 – Memoriál Josefa Rybára

Vedoucí poháru: Jiří Blažek
Adresa: Na Pískách 12, 678 01 Blansko
Telefon: +420 776 088 333
E-mail:  jiri.blazek@smfbl.cz

Internetové stránky: O pohár SENÁTORKY 2018 – Memoriál Josefa Rybára

1. KOLO:     sobota 7.dubna v 16:00 hod. nebo neděle 8.dubna v 10:00 hod.
01 KANAP Karolín 0 : 3 S.t.B Jabloňany
02 PANTHERS Vanovice 4 : 2 FC SAMPDORIA Poříčí
03 MK Březová 0 : 11 SOKOL SADROS Boskovice
04 AJETO Adamov 5 : 0

kontumačně

FC Rozsíčka
05 TJ Šerkovice 5 : 3 TJ SOKOL Křetín
06 TJ K20 Šošůvka 2 : 0 FK Holešín / Kuničky
07 SK Kněževes 2006 4 : 1 FK Deštná
08 TJ OREL Boskovice 5 : 3 FC Velenov / Žďárná
09 FC Sebranice 2002 0 : 0

(2:1 pen.)

TJ Rudka
10 FC ROMA Olešnice 2 : 12 TJ SOKOL Valchov “A“
11 PENTACO Boskovice 3 : 6 FPO Blansko
12 SK ŽÍZEŇ Petrovice 8 : 4 FC PICCOLO Černá Hora
13 SHARKS Štěchov 1 : 0 HŘEBCI Ludíkov
14 FC MICROTEX Lomnice 8 : 3 FC DYNAMO Čížovky
15 SK MORAVAN Svitávka 0 : 3 SK VIKTORIA Suchý
16 FC Spešov 6 : 0 FC Študlov
17 FK Obora 2 : 5 AC Kozárov
18 FC Lysice 10 : 4 FK PENZION ARTIS Bedřichov
19 FC Lhota u Lysic 7 : 1 FC FULGUR Býkovice
20 FK Jabloňany 0 : 6 KMK Újezd u Kunštátu
21 FC ALUPO Dolní Lhota 9 : 2 OREL ROCK Boskovice
22 FC Dlouhá Lhota 0 : 0

(4:5 pen.)

FFK KOBRA Blansko
23 FK Rudná 2 : 4 FK Rozhraní
24 SOKOL Lhota Rapotina 4 : 3 FC Šebetov
25 FC Světlá 0 : 1 DKS KOPEČEK Rájec
26 TJ Ostrov u Macochy 2 : 4 STARS Letovice
27 AC Okrouhlá 8 : 2 HASIČI Malá Roudka
28 JIHOMORAVAN Blansko 7 : 4 SK JKP Olešná
29 MK BANÁNI Rájec 0 : 8 FC Rašov
30 ARSENAL Lomnice 9 : 3 FC Brťov
31 SK Jestřebí 1 : 8 TJ TORPÉDA Vážany
32 BC-ČERVÁNKY Rájec 2 : 4 LPP Lhota u Lysic
2. KOLO:   úterý 1.května v 17:00 hod.
A PANTHERS Vanovice : S.t.B Jabloňany
B AJETO Adamov : SOKOL SADROS Boskovice
C TJ K20 Šošůvka : TJ Šerkovice
D TJ OREL Boskovice : SK Kněževes 2006
E TJ SOKOL Valchov “A“ : FC Sebranice 2002
F SK ŽÍZEŇ Petrovice : FPO Blansko
G FC MICROTEX Lomnice : SHARKS Štěchov
H FC Spešov : SK VIKTORIA Suchý
CH FC Lysice : AC Kozárov
I KMK Újezd u Kunštátu : FC Lhota u Lysic
J FFK KOBRA Blansko : FC ALUPO Dolní Lhota
K SOKOL Lhota Rapotina : FK Rozhraní
L STARS Letovice : DKS KOPEČEK Rájec
M JIHOMORAVAN Blansko : AC Okrouhlá
N ARSENAL Lomnice : FC Rašov
O LPP Lhota u Lysic : TJ TORPÉDA Vážany
3. KOLO:   úterý 8.května v 17:00 hod.
I vítěz A : vítěz B
II vítěz C : vítěz D
III vítěz E : vítěz F
IV vítěz G : vítěz H
V vítěz CH : vítěz I
VI vítěz J : vítěz K
VII vítěz L : vítěz M
VIII vítěz N : vítěz O
4. KOLO:  sobota 23.června v 17:00 hod. nebo neděle 24.června v 10:00 hod.
a vítěz II : vítěz I
b vítěz IV : vítěz III
c vítěz VI : vítěz V
d vítěz VIII : vítěz VI

Finálový turnaj bude sehrán v pátek 6. července 2018 na hřišti v Černé Hoře