4. PÍRO DSO liga

Vedoucí ligy: Miroslav Švancara
Adresa: Luční 301, 569 02 Březová nad Svitavou
Telefon: +420 731 231 510
E-mail: miroslav.svancara@smfbl.cz

EVIDENCE SOUTĚŽE

4. liga – ligová tabulka 2018

PořadíKlubZápasyVýhryRemízyProhrySkóre proSkóre protiBody
1FC Lysice12912613128
2TJ Šerkovice12912512828
3FK Jabloňany13814382325
4FC Sebranice 200213805322424
5FC Dlouhá Lhota12624242420
6FK Deštná11614362019
7SOKOL Lhota Rapotina13607374718
8SK JKP Olešná12516393216
9SK MORAVAN Svitávka13337383912
10PANTHERS Vanovice13247203910
11STARS Letovice13319327210
12TJ Rudka13211017467

4. liga – rozlosování 2018

DatumUtkáníČasVýsledkyHřištěKolo
2018-04-14 16:00:0014.4.2018 FC Sebranice 2002 - SK MORAVAN Svitávka 16:00:0016:004 - 1Sebranice1
2018-04-14 16:00:0014.4.2018 STARS Letovice - FC Lysice 16:00:0016:002 - 2Letovice1
2018-04-14 16:00:0014.4.2018 FK Jabloňany - PANTHERS Vanovice 16:00:0016:005 - 0Lhota Rapotina1
2018-04-15 10:00:0015.4.2018 FK Deštná - TJ Šerkovice 10:00:0010:001 - 3Deštná1
2018-04-15 10:00:0015.4.2018 TJ Rudka - FC Dlouhá Lhota 10:00:0010:000 - 1Rudka1
2018-04-15 10:00:0015.4.2018 SOKOL Lhota Rapotina - SK JKP Olešná 10:00:0010:001 - 7Lhota Rapotina1
2018-04-21 16:00:0021.4.2018 FC Dlouhá Lhota - SK JKP Olešná 16:00:0016:003 - 2Dlouhá Lhota2
2018-04-21 16:00:0021.4.2018 SK MORAVAN Svitávka - SOKOL Lhota Rapotina 16:00:0016:005 - 3Svitávka2
2018-04-21 16:00:0021.4.2018 PANTHERS Vanovice - FC Sebranice 2002 16:00:0016:002 - 3Vanovice2
2018-04-21 10:00:0021.4.2018 FC Lysice - FK Deštná 10:00:0010:003 - 5Lysice2
2018-04-21 16:00:0021.4.2018 TJ Šerkovice - FK Jabloňany 16:00:0016:005 - 4Šerkovice2
2018-04-22 10:00:0022.4.2018 TJ Rudka - STARS Letovice 10:00:0010:006 - 2Rudka2
2018-04-28 16:00:0028.4.2018 STARS Letovice - FC Dlouhá Lhota 16:00:0016:002 - 6Letovice3
2018-04-28 16:00:0028.4.2018 FC Sebranice 2002 - TJ Šerkovice 16:00:0016:005 - 2Sebranice3
2018-04-28 16:00:0028.4.2018 FK Jabloňany - FC Lysice 16:00:0016:001 - 2Lhota Rapotina3
2018-04-29 10:00:0029.4.2018 FK Deštná - TJ Rudka 10:00:0010:006 - 0Deštná3
2018-04-29 10:00:0029.4.2018 SK JKP Olešná - SK MORAVAN Svitávka 10:00:0010:003 - 0Šebrov3
2018-04-29 10:00:0029.4.2018 SOKOL Lhota Rapotina - PANTHERS Vanovice 10:00:0010:003 - 2Lhota Rapotina3
2018-05-05 17:00:005.5.2018 FC Dlouhá Lhota - SK MORAVAN Svitávka 17:00:0017:002 - 2Dlouhá Lhota4
2018-05-05 17:00:005.5.2018 PANTHERS Vanovice - SK JKP Olešná 17:00:0017:003 - 0Vanovice4
2018-05-05 17:00:005.5.2018 FC Lysice - FC Sebranice 2002 17:00:0017:003 - 2Lysice4
2018-05-05 17:00:005.5.2018 STARS Letovice - FK Deštná 17:00:0017:001 - 8Letovice4
2018-05-04 18:00:004.5.2018 TJ Šerkovice - SOKOL Lhota Rapotina 18:00:0018:008 - 1Šerkovice4
2018-05-06 10:00:006.5.2018 TJ Rudka - FK Jabloňany 10:00:0010:002 - 3Rudka4
2018-05-12 17:00:0012.5.2018 SK MORAVAN Svitávka - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:001 - 1Svitávka5
2018-05-12 17:00:0012.5.2018 FK Jabloňany - STARS Letovice 17:00:0017:005 - 2Lhota Rapotina5
2018-05-12 17:00:0012.5.2018 FC Sebranice 2002 - TJ Rudka 17:00:0017:001 - 0Sebranice5
2018-05-13 10:00:0013.5.2018 FK Deštná - FC Dlouhá Lhota 10:00:0010:001 - 2Deštná5
2018-05-13 10:00:0013.5.2018 SK JKP Olešná - TJ Šerkovice 10:00:0010:003 - 3Šebrov5
2018-05-13 10:00:0013.5.2018 SOKOL Lhota Rapotina - FC Lysice 10:00:0010:003 - 2Lhota Rapotina5
2018-05-19 17:00:0019.5.2018 FC Dlouhá Lhota - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:001 - 1Dlouhá Lhota6
2018-05-19 17:00:0019.5.2018 STARS Letovice - FC Sebranice 2002 17:00:0017:002 - 3Letovice6
2018-05-19 17:00:0019.5.2018 TJ Šerkovice - SK MORAVAN Svitávka 17:00:0017:002 - 1Šerkovice6
2018-05-19 17:00:0019.5.2018 FC Lysice - SK JKP Olešná 17:00:0017:007 - 2Lysice6
2018-05-20 10:00:0020.5.2018 FK Deštná - FK Jabloňany 10:00:0010:001 - 3Deštná6
2018-05-20 10:00:0020.5.2018 TJ Rudka - SOKOL Lhota Rapotina 10:00:0010:002 - 1Rudka6
2018-05-26 17:00:0026.5.2018 FK Jabloňany - FC Dlouhá Lhota 17:00:0017:003 - 0Lhota Rapotina7
2018-05-26 17:00:0026.5.2018 FC Sebranice 2002 - FK Deštná 17:00:0017:001 - 4Sebranice7
2018-05-26 17:00:0026.5.2018 PANTHERS Vanovice - TJ Šerkovice 17:00:0017:000 - 7Vanovice7
2018-05-26 17:00:0026.5.2018 SK MORAVAN Svitávka - FC Lysice 17:00:0017:004 - 6Svitávka7
2018-05-27 10:00:0027.5.2018 SK JKP Olešná - TJ Rudka 10:00:0010:008 - 0Šebrov7
2018-05-27 10:00:0027.5.2018 SOKOL Lhota Rapotina - STARS Letovice 10:00:0010:007 - 1Lhota Rapotina7
2018-06-02 17:00:002.6.2018 FC Dlouhá Lhota - TJ Šerkovice 17:00:0017:001 - 4Dlouhá Lhota8
2018-06-02 17:00:002.6.2018 FK Jabloňany - FC Sebranice 2002 17:00:0017:003 - 1Lhota Rapotina8
2018-06-02 17:00:002.6.2018 FC Lysice - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:008 - 3Lysice8
2018-06-02 17:00:002.6.2018 STARS Letovice - SK JKP Olešná 17:00:0017:003 - 2Letovice8
2018-06-03 10:00:003.6.2018 FK Deštná - SOKOL Lhota Rapotina 10:00:0010:001 - 0Deštná8
2018-06-03 10:00:003.6.2018 TJ Rudka - SK MORAVAN Svitávka 10:00:0010:000 - 7Rudka8
2018-06-13 18:00:0013.6.2018 FC Sebranice 2002 - FC Dlouhá Lhota 18:00:0018:002 - 1Sebranice9
2018-06-09 17:00:009.6.2018 PANTHERS Vanovice - TJ Rudka 17:00:0017:001 - 1Vanovice9
2018-06-09 17:00:009.6.2018 FC Lysice - TJ Šerkovice 17:00:0017:008 - 3Lysice9
2018-06-08 18:00:008.6.2018 SK MORAVAN Svitávka - STARS Letovice 18:00:0018:009 - 2Svitávka9
2018-06-10 10:00:0010.6.2018 SOKOL Lhota Rapotina - FK Jabloňany 10:00:0010:004 - 2Lhota Rapotina9
2018-06-10 10:00:0010.6.2018 SK JKP Olešná - FK Deštná 10:00:0010:004 - 3Šebrov9
2018-06-16 17:00:0016.6.2018 FC Dlouhá Lhota - FC Lysice 17:00:0017:002 - 4Dlouhá Lhota10
2018-06-16 17:00:0016.6.2018 FC Sebranice 2002 - SOKOL Lhota Rapotina 17:00:0017:006 - 0Sebranice10
2018-06-16 17:00:0016.6.2018 STARS Letovice - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:006 - 4Letovice10
2018-06-15 17:00:0015.6.2018 FK Jabloňany - SK JKP Olešná 17:00:0017:002 - 0Lhota Rapotina10
2018-06-17 10:00:0017.6.2018 FK Deštná - SK MORAVAN Svitávka 10:00:0010:003 - 3Deštná10
2018-06-23 17:00:0023.6.2018 TJ Rudka - TJ Šerkovice 17:00:0017:001 - 4Rudka10
2018-06-30 17:00:0030.6.2018 PANTHERS Vanovice - FK Deštná 17:00:0017:000 - 3Vanovice11
2018-08-04 17:00:004.8.2018 FC Lysice - TJ Rudka 17:00:0017:005 - 1Lysice11
2018-06-30 17:00:0030.6.2018 SK MORAVAN Svitávka - FK Jabloňany 17:00:0017:001 - 4Svitávka11
2018-06-29 19:00:0029.6.2018 TJ Šerkovice - STARS Letovice 19:00:0019:006 - 1Šerkovice11
2018-06-24 10:00:0024.6.2018 SOKOL Lhota Rapotina - FC Dlouhá Lhota 10:00:0010:002 - 3Lhota Rapotina11
2018-06-23 18:00:0023.6.2018 SK JKP Olešná - FC Sebranice 2002 18:00:0018:004 - 2Šebrov11
2018-08-11 17:00:0011.8.2018 FC Dlouhá Lhota - TJ Rudka 17:00:0017:002 - 1Dlouhá Lhota12
2018-08-11 17:00:0011.8.2018 SK MORAVAN Svitávka - FC Sebranice 2002 17:00:0017:000 - 2Svitávka12
2018-08-29 18:30:0029.8.2018 TJ Šerkovice - FK Deštná 18:30:0018:30-Šerkovice12
2018-08-10 18:00:0010.8.2018 PANTHERS Vanovice - FK Jabloňany 18:00:0018:001 - 1Vanovice12
2018-08-11 17:00:0011.8.2018 FC Lysice - STARS Letovice 17:00:0017:0011 - 3Lysice12
2018-08-17 18:00:0017.8.2018 SK JKP Olešná - SOKOL Lhota Rapotina 18:00:0018:004 - 5Šebrov12
2018-08-18 17:00:0018.8.2018 FK Jabloňany - TJ Šerkovice 17:00:0017:002 - 4Jabloňany13
2018-08-18 17:00:0018.8.2018 STARS Letovice - TJ Rudka 17:00:0017:005 - 3Letovice13
2018-07-18 17:00:0018.7.2018 FC Sebranice 2002 - PANTHERS Vanovice 17:00:00Postponed0 - 2Sebranice13
2018-08-19 10:00:0019.8.2018 SK JKP Olešná - FC Dlouhá Lhota 10:00:0010:00-Šebrov13
2018-08-19 10:00:0019.8.2018 FK Deštná - FC Lysice 10:00:0010:00-Deštná13
2018-08-19 10:00:0019.8.2018 SOKOL Lhota Rapotina - SK MORAVAN Svitávka 10:00:0010:007 - 4Lhota Rapotina13
2018-08-25 17:00:0025.8.2018 FC Dlouhá Lhota - STARS Letovice 17:00:0017:00-Dlouhá Lhota14
2018-08-25 17:00:0025.8.2018 TJ Šerkovice - FC Sebranice 2002 17:00:0017:00-Šerkovice14
2018-08-25 17:00:0025.8.2018 PANTHERS Vanovice - SOKOL Lhota Rapotina 17:00:0017:00-Vanovice14
2018-08-25 17:00:0025.8.2018 SK MORAVAN Svitávka - SK JKP Olešná 17:00:0017:00-Svitávka14
2018-08-25 17:00:0025.8.2018 FC Lysice - FK Jabloňany 17:00:0017:00-Lysice14
2018-08-26 10:00:0026.8.2018 TJ Rudka - FK Deštná 10:00:0010:00-Rudka14
2018-09-01 17:00:001.9.2018 SK MORAVAN Svitávka - FC Dlouhá Lhota 17:00:0017:00-Svitávka15
2018-09-01 17:00:001.9.2018 FC Sebranice 2002 - FC Lysice 17:00:0017:00-Sebranice15
2018-09-01 17:00:001.9.2018 FK Jabloňany - TJ Rudka 17:00:0017:00-Jabloňany15
2018-09-02 10:00:002.9.2018 SK JKP Olešná - PANTHERS Vanovice 10:00:0010:00-Šebrov15
2018-09-02 10:00:002.9.2018 FK Deštná - STARS Letovice 10:00:0010:00-Deštná15
2018-09-02 10:00:002.9.2018 SOKOL Lhota Rapotina - TJ Šerkovice 10:00:0010:00-Lhota Rapotina15
2018-09-08 17:00:008.9.2018 FC Dlouhá Lhota - FK Deštná 17:00:0017:00-Dlouhá Lhota16
2018-09-08 17:00:008.9.2018 STARS Letovice - FK Jabloňany 17:00:0017:00-Letovice16
2018-09-08 17:00:008.9.2018 FC Lysice - SOKOL Lhota Rapotina 17:00:0017:00-Lysice16
2018-09-08 17:00:008.9.2018 PANTHERS Vanovice - SK MORAVAN Svitávka 17:00:0017:00-Vanovice16
2018-09-08 17:00:008.9.2018 TJ Šerkovice - SK JKP Olešná 17:00:0017:00-Šerkovice16
2018-09-09 10:00:009.9.2018 TJ Rudka - FC Sebranice 2002 10:00:0010:00-Rudka16
2018-09-15 17:00:0015.9.2018 PANTHERS Vanovice - FC Dlouhá Lhota 17:00:0017:00-Vanovice17
2018-09-15 17:00:0015.9.2018 SK MORAVAN Svitávka - TJ Šerkovice 17:00:0017:00-Svitávka17
2018-09-15 17:00:0015.9.2018 FC Sebranice 2002 - STARS Letovice 17:00:0017:00-Sebranice17
2018-09-15 17:00:0015.9.2018 FK Jabloňany - FK Deštná 17:00:0017:00-Jabloňany17
2018-09-16 10:00:0016.9.2018 SK JKP Olešná - FC Lysice 10:00:0010:00-Šebrov17
2018-09-16 10:00:0016.9.2018 SOKOL Lhota Rapotina - TJ Rudka 10:00:0010:00-Lhota Rapotina17
2018-09-22 17:00:0022.9.2018 FC Dlouhá Lhota - FK Jabloňany 17:00:0017:00-Dlouhá Lhota18
2018-09-22 17:00:0022.9.2018 FC Lysice - SK MORAVAN Svitávka 17:00:0017:00-Lysice18
2018-09-22 17:00:0022.9.2018 STARS Letovice - SOKOL Lhota Rapotina 17:00:0017:00-Letovice18
2018-09-23 10:00:0023.9.2018 TJ Rudka - SK JKP Olešná 10:00:0010:00-Rudka18
2018-09-23 10:00:0023.9.2018 FK Deštná - FC Sebranice 2002 10:00:0010:00-Deštná18
2018-09-23 10:00:0023.9.2018 TJ Šerkovice - PANTHERS Vanovice 10:00:0010:00-Šerkovice18
2018-09-29 17:00:0029.9.2018 FC Sebranice 2002 - FK Jabloňany 17:00:0017:00-Sebranice19
2018-09-29 17:00:0029.9.2018 PANTHERS Vanovice - FC Lysice 17:00:0017:00-Vanovice19
2018-09-29 17:00:0029.9.2018 SK MORAVAN Svitávka - TJ Rudka 17:00:0017:00-Svitávka19
2018-09-29 17:00:0029.9.2018 TJ Šerkovice - FC Dlouhá Lhota 17:00:0017:00-Šerkovice19
2018-09-30 10:00:0030.9.2018 SOKOL Lhota Rapotina - FK Deštná 10:00:0010:00-Lhota Rapotina19
2018-09-30 10:00:0030.9.2018 SK JKP Olešná - STARS Letovice 10:00:0010:00-Šebrov19
2018-10-06 16:00:006.10.2018 FC Dlouhá Lhota - FC Sebranice 2002 16:00:0016:00-Dlouhá Lhota20
2018-10-06 16:00:006.10.2018 FK Jabloňany - SOKOL Lhota Rapotina 16:00:0016:00-Jabloňany20
2018-10-06 16:00:006.10.2018 TJ Šerkovice - FC Lysice 16:00:0016:00-Šerkovice20
2018-10-06 16:00:006.10.2018 STARS Letovice - SK MORAVAN Svitávka 16:00:0016:00-Letovice20
2018-10-07 10:00:007.10.2018 TJ Rudka - PANTHERS Vanovice 10:00:0010:00-Rudka20
2018-10-07 10:00:007.10.2018 FK Deštná - SK JKP Olešná 10:00:0010:00-Deštná20
2018-10-13 16:00:0013.10.2018 TJ Šerkovice - TJ Rudka 16:00:0016:00-Šerkovice21
2018-10-13 16:00:0013.10.2018 SK MORAVAN Svitávka - FK Deštná 16:00:0016:00-Svitávka21
2018-10-13 16:00:0013.10.2018 PANTHERS Vanovice - STARS Letovice 16:00:0016:00-Vanovice21
2018-10-13 16:00:0013.10.2018 FC Lysice - FC Dlouhá Lhota 16:00:0016:00-Lysice21
2018-10-14 10:00:0014.10.2018 SOKOL Lhota Rapotina - FC Sebranice 2002 10:00:0010:00-Lhota Rapotina21
2018-10-14 10:00:0014.10.2018 SK JKP Olešná - FK Jabloňany 10:00:0010:00-Šebrov21
2018-10-21 10:00:0021.10.2018 FK Deštná - PANTHERS Vanovice (Copy) 10:00:0010:00-Deštná22
2018-10-20 16:00:0020.10.2018 FC Dlouhá Lhota - SOKOL Lhota Rapotina 16:00:0016:00-Dlouhá Lhota22
2018-10-20 16:00:0020.10.2018 FC Sebranice 2002 - SK JKP Olešná 16:00:0016:00-Sebranice22
2018-10-20 16:00:0020.10.2018 FK Jabloňany - SK MORAVAN Svitávka 16:00:0016:00-Jabloňany22
2018-10-20 16:00:0020.10.2018 STARS Letovice - TJ Šerkovice 16:00:0016:00-Letovice22
2018-10-21 10:00:0021.10.2018 FK Deštná - PANTHERS Vanovice 10:00:0010:00-Deštná22
2018-10-21 10:00:0021.10.2018 TJ Rudka - FC Lysice 10:00:0010:00-Rudka22