4. PÍRO DSO liga

Vedoucí ligy: Miroslav Švancara
Adresa: Luční 301, 569 02 Březová nad Svitavou
Telefon: +420 731 231 510
E-mail: miroslav.svancara@smfbl.cz

4. liga – ligová tabulka 2018

PořadíKlubZápasyVýhryRemízyProhrySkóre proSkóre protiBody
1SK JKP Olešná1100713
2FK Jabloňany1100503
3FC Sebranice 20021100413
4TJ Šerkovice1100313
5FC Dlouhá Lhota1100103
6FC Lysice1010221
6STARS Letovice1010221
8TJ Rudka1001010
9FK Deštná1001130
10SK MORAVAN Svitávka1001140
11PANTHERS Vanovice1001050
12SOKOL Lhota Rapotina1001170

4. liga – rozlosování 2018

DatumUtkáníČasVýsledkyHřištěKolo
2018-04-14 16:00:0014.4.2018 FC Sebranice 2002 - SK MORAVAN Svitávka 16:00:0016:004 - 1Sebranice1
2018-04-14 16:00:0014.4.2018 STARS Letovice - FC Lysice 16:00:0016:002 - 2Letovice1
2018-04-14 16:00:0014.4.2018 FK Jabloňany - PANTHERS Vanovice 16:00:0016:005 - 0Lhota Rapotina1
2018-04-15 10:00:0015.4.2018 FK Deštná - TJ Šerkovice 10:00:0010:001 - 3Deštná1
2018-04-15 10:00:0015.4.2018 TJ Rudka - FC Dlouhá Lhota 10:00:0010:000 - 1Rudka1
2018-04-15 10:00:0015.4.2018 SOKOL Lhota Rapotina - SK JKP Olešná 10:00:0010:001 - 7Lhota Rapotina1
2018-04-21 16:00:0021.4.2018 FC Dlouhá Lhota - SK JKP Olešná 16:00:0016:00-Dlouhá Lhota2
2018-04-21 16:00:0021.4.2018 SK MORAVAN Svitávka - SOKOL Lhota Rapotina 16:00:0016:00-Svitávka2
2018-04-21 16:00:0021.4.2018 PANTHERS Vanovice - FC Sebranice 2002 16:00:0016:00-Vanovice2
2018-04-21 16:00:0021.4.2018 FC Lysice - FK Deštná 16:00:0016:00-Lysice2
2018-04-21 16:00:0021.4.2018 TJ Šerkovice - FK Jabloňany 16:00:0016:00-Šerkovice2
2018-04-22 10:00:0022.4.2018 TJ Rudka - STARS Letovice 10:00:0010:00-Rudka2
2018-04-28 16:00:0028.4.2018 STARS Letovice - FC Dlouhá Lhota 16:00:0016:00-Letovice3
2018-04-28 16:00:0028.4.2018 FC Sebranice 2002 - TJ Šerkovice 16:00:0016:00-Sebranice3
2018-04-28 16:00:0028.4.2018 FK Jabloňany - FC Lysice 16:00:0016:00-Lhota Rapotina3
2018-04-29 10:00:0029.4.2018 FK Deštná - TJ Rudka 10:00:0010:00-Deštná3
2018-04-29 10:00:0029.4.2018 SK JKP Olešná - SK MORAVAN Svitávka 10:00:0010:00-Šebrov3
2018-04-29 10:00:0029.4.2018 SOKOL Lhota Rapotina - PANTHERS Vanovice 10:00:0010:00-Lhota Rapotina3
2018-05-05 17:00:005.5.2018 FC Dlouhá Lhota - SK MORAVAN Svitávka 17:00:0017:00-Dlouhá Lhota4
2018-05-05 17:00:005.5.2018 PANTHERS Vanovice - SK JKP Olešná 17:00:0017:00-Vanovice4
2018-05-05 17:00:005.5.2018 FC Lysice - FC Sebranice 2002 17:00:0017:00-Lysice4
2018-05-05 17:00:005.5.2018 STARS Letovice - FK Deštná 17:00:0017:00-Letovice4
2018-05-05 17:00:005.5.2018 TJ Šerkovice - SOKOL Lhota Rapotina 17:00:0017:00-Šerkovice4
2018-05-06 10:00:006.5.2018 TJ Rudka - FK Jabloňany 10:00:0010:00-Rudka4
2018-05-12 17:00:0012.5.2018 SK MORAVAN Svitávka - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:00-Svitávka5
2018-05-12 17:00:0012.5.2018 FK Jabloňany - STARS Letovice 17:00:0017:00-Lhota Rapotina5
2018-05-12 17:00:0012.5.2018 FC Sebranice 2002 - TJ Rudka 17:00:0017:00-Sebranice5
2018-05-13 10:00:0013.5.2018 FK Deštná - FC Dlouhá Lhota 10:00:0010:00-Deštná5
2018-05-13 10:00:0013.5.2018 SK JKP Olešná - TJ Šerkovice 10:00:0010:00-Šebrov5
2018-05-13 10:00:0013.5.2018 SOKOL Lhota Rapotina - FC Lysice 10:00:0010:00-Lhota Rapotina5
2018-05-19 17:00:0019.5.2018 FC Dlouhá Lhota - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:00-Dlouhá Lhota6
2018-05-19 17:00:0019.5.2018 STARS Letovice - FC Sebranice 2002 17:00:0017:00-Letovice6
2018-05-19 17:00:0019.5.2018 TJ Šerkovice - SK MORAVAN Svitávka 17:00:0017:00-Šerkovice6
2018-05-19 17:00:0019.5.2018 FC Lysice - SK JKP Olešná 17:00:0017:00-Lysice6
2018-05-20 10:00:0020.5.2018 FK Deštná - FK Jabloňany 10:00:0010:00-Deštná6
2018-05-20 10:00:0020.5.2018 TJ Rudka - SOKOL Lhota Rapotina 10:00:0010:00-Rudka6
2018-05-26 17:00:0026.5.2018 FK Jabloňany - FC Dlouhá Lhota 17:00:0017:00-Lhota Rapotina7
2018-05-26 17:00:0026.5.2018 FC Sebranice 2002 - FK Deštná 17:00:0017:00-Sebranice7
2018-05-26 17:00:0026.5.2018 PANTHERS Vanovice - TJ Šerkovice 17:00:0017:00-Vanovice7
2018-05-26 17:00:0026.5.2018 SK MORAVAN Svitávka - FC Lysice 17:00:0017:00-Svitávka7
2018-05-27 10:00:0027.5.2018 SK JKP Olešná - TJ Rudka 10:00:0010:00-Šebrov7
2018-05-27 10:00:0027.5.2018 SOKOL Lhota Rapotina - STARS Letovice 10:00:0010:00-Lhota Rapotina7
2018-06-02 17:00:002.6.2018 FC Dlouhá Lhota - TJ Šerkovice 17:00:0017:00-Dlouhá Lhota8
2018-06-02 17:00:002.6.2018 FK Jabloňany - FC Sebranice 2002 17:00:0017:00-Lhota Rapotina8
2018-06-02 17:00:002.6.2018 FC Lysice - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:00-Lysice8
2018-06-02 17:00:002.6.2018 STARS Letovice - SK JKP Olešná 17:00:0017:00-Letovice8
2018-06-03 10:00:003.6.2018 FK Deštná - SOKOL Lhota Rapotina 10:00:0010:00-Deštná8
2018-06-03 10:00:003.6.2018 TJ Rudka - SK MORAVAN Svitávka 10:00:0010:00-Rudka8
2018-06-09 17:00:009.6.2018 FC Sebranice 2002 - FC Dlouhá Lhota 17:00:0017:00-Sebranice9
2018-06-09 17:00:009.6.2018 PANTHERS Vanovice - TJ Rudka 17:00:0017:00-Vanovice9
2018-06-09 17:00:009.6.2018 TJ Šerkovice - FC Lysice 17:00:0017:00-Šerkovice9
2018-06-09 17:00:009.6.2018 SK MORAVAN Svitávka - STARS Letovice 17:00:0017:00-Svitávka9
2018-06-10 10:00:0010.6.2018 SOKOL Lhota Rapotina - FK Jabloňany 10:00:0010:00-Lhota Rapotina9
2018-06-10 10:00:0010.6.2018 SK JKP Olešná - FK Deštná 10:00:0010:00-Šebrov9
2018-06-16 17:00:0016.6.2018 FC Dlouhá Lhota - FC Lysice 17:00:0017:00-Dlouhá Lhota10
2018-06-16 17:00:0016.6.2018 FC Sebranice 2002 - SOKOL Lhota Rapotina 17:00:0017:00-Sebranice10
2018-06-16 17:00:0016.6.2018 STARS Letovice - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:00-Letovice10
2018-06-16 17:00:0016.6.2018 FK Jabloňany - SK JKP Olešná 17:00:0017:00-Lhota Rapotina10
2018-06-17 10:00:0017.6.2018 FK Deštná - SK MORAVAN Svitávka 10:00:0010:00-Deštná10
2018-06-17 10:00:0017.6.2018 TJ Rudka - TJ Šerkovice 10:00:0010:00-Rudka10
2018-06-30 17:00:0030.6.2018 PANTHERS Vanovice - FK Deštná 17:00:0017:00-Vanovice11
2018-06-30 17:00:0030.6.2018 FC Lysice - TJ Rudka 17:00:0017:00-Lysice11
2018-06-30 17:00:0030.6.2018 SK MORAVAN Svitávka - FK Jabloňany 17:00:0017:00-Svitávka11
2018-06-30 17:00:0030.6.2018 TJ Šerkovice - STARS Letovice 17:00:0017:00-Šerkovice11
2018-07-01 10:00:001.7.2018 SOKOL Lhota Rapotina - FC Dlouhá Lhota 10:00:0010:00-Lhota Rapotina11
2018-07-01 10:00:001.7.2018 SK JKP Olešná - FC Sebranice 2002 10:00:0010:00-Šebrov11
2018-08-11 17:00:0011.8.2018 FC Dlouhá Lhota - TJ Rudka 17:00:0017:00-Dlouhá Lhota12
2018-08-11 17:00:0011.8.2018 SK MORAVAN Svitávka - FC Sebranice 2002 17:00:0017:00-Svitávka12
2018-08-11 17:00:0011.8.2018 TJ Šerkovice - FK Deštná 17:00:0017:00-Šerkovice12
2018-08-11 17:00:0011.8.2018 PANTHERS Vanovice - FK Jabloňany 17:00:0017:00-Vanovice12
2018-08-11 17:00:0011.8.2018 FC Lysice - STARS Letovice 17:00:0017:00-Lysice12
2018-08-12 10:00:0012.8.2018 SK JKP Olešná - SOKOL Lhota Rapotina 10:00:0010:00-Šebrov12
2018-08-18 17:00:0018.8.2018 FK Jabloňany - TJ Šerkovice 17:00:0017:00-Jabloňany13
2018-08-18 17:00:0018.8.2018 STARS Letovice - TJ Rudka 17:00:0017:00-Letovice13
2018-08-18 17:00:0018.8.2018 FC Sebranice 2002 - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:00-Sebranice13
2018-08-19 10:00:0019.8.2018 SK JKP Olešná - FC Dlouhá Lhota 10:00:0010:00-Šebrov13
2018-08-19 10:00:0019.8.2018 FK Deštná - FC Lysice 10:00:0010:00-Deštná13
2018-08-19 10:00:0019.8.2018 SOKOL Lhota Rapotina - SK MORAVAN Svitávka 10:00:0010:00-Lhota Rapotina13
2018-08-25 17:00:0025.8.2018 FC Dlouhá Lhota - STARS Letovice 17:00:0017:00-Dlouhá Lhota14
2018-08-25 17:00:0025.8.2018 TJ Šerkovice - FC Sebranice 2002 17:00:0017:00-Šerkovice14
2018-08-25 17:00:0025.8.2018 PANTHERS Vanovice - SOKOL Lhota Rapotina 17:00:0017:00-Vanovice14
2018-08-25 17:00:0025.8.2018 SK MORAVAN Svitávka - SK JKP Olešná 17:00:0017:00-Svitávka14
2018-08-25 17:00:0025.8.2018 FC Lysice - FK Jabloňany 17:00:0017:00-Lysice14
2018-08-26 10:00:0026.8.2018 TJ Rudka - FK Deštná 10:00:0010:00-Rudka14
2018-09-01 17:00:001.9.2018 SK MORAVAN Svitávka - FC Dlouhá Lhota 17:00:0017:00-Svitávka15
2018-09-01 17:00:001.9.2018 FC Sebranice 2002 - FC Lysice 17:00:0017:00-Sebranice15
2018-09-01 17:00:001.9.2018 FK Jabloňany - TJ Rudka 17:00:0017:00-Jabloňany15
2018-09-02 10:00:002.9.2018 SK JKP Olešná - PANTHERS Vanovice 10:00:0010:00-Šebrov15
2018-09-02 10:00:002.9.2018 FK Deštná - STARS Letovice 10:00:0010:00-Deštná15
2018-09-02 10:00:002.9.2018 SOKOL Lhota Rapotina - TJ Šerkovice 10:00:0010:00-Lhota Rapotina15
2018-09-08 17:00:008.9.2018 FC Dlouhá Lhota - FK Deštná 17:00:0017:00-Dlouhá Lhota16
2018-09-08 17:00:008.9.2018 STARS Letovice - FK Jabloňany 17:00:0017:00-Letovice16
2018-09-08 17:00:008.9.2018 FC Lysice - SOKOL Lhota Rapotina 17:00:0017:00-Lysice16
2018-09-08 17:00:008.9.2018 PANTHERS Vanovice - SK MORAVAN Svitávka 17:00:0017:00-Vanovice16
2018-09-08 17:00:008.9.2018 TJ Šerkovice - SK JKP Olešná 17:00:0017:00-Šerkovice16
2018-09-09 10:00:009.9.2018 TJ Rudka - FC Sebranice 2002 10:00:0010:00-Rudka16
2018-09-15 17:00:0015.9.2018 PANTHERS Vanovice - FC Dlouhá Lhota 17:00:0017:00-Vanovice17
2018-09-15 17:00:0015.9.2018 SK MORAVAN Svitávka - TJ Šerkovice 17:00:0017:00-Svitávka17
2018-09-15 17:00:0015.9.2018 FC Sebranice 2002 - STARS Letovice 17:00:0017:00-Sebranice17
2018-09-15 17:00:0015.9.2018 FK Jabloňany - FK Deštná 17:00:0017:00-Jabloňany17
2018-09-16 10:00:0016.9.2018 SK JKP Olešná - FC Lysice 10:00:0010:00-Šebrov17
2018-09-16 10:00:0016.9.2018 SOKOL Lhota Rapotina - TJ Rudka 10:00:0010:00-Lhota Rapotina17
2018-09-22 17:00:0022.9.2018 FC Dlouhá Lhota - FK Jabloňany 17:00:0017:00-Dlouhá Lhota18
2018-09-22 17:00:0022.9.2018 FC Lysice - SK MORAVAN Svitávka 17:00:0017:00-Lysice18
2018-09-22 17:00:0022.9.2018 STARS Letovice - SOKOL Lhota Rapotina 17:00:0017:00-Letovice18
2018-09-23 10:00:0023.9.2018 TJ Rudka - SK JKP Olešná 10:00:0010:00-Rudka18
2018-09-23 10:00:0023.9.2018 FK Deštná - FC Sebranice 2002 10:00:0010:00-Deštná18
2018-09-23 10:00:0023.9.2018 TJ Šerkovice - PANTHERS Vanovice 10:00:0010:00-Šerkovice18
2018-09-29 17:00:0029.9.2018 FC Sebranice 2002 - FK Jabloňany 17:00:0017:00-Sebranice19
2018-09-29 17:00:0029.9.2018 PANTHERS Vanovice - FC Lysice 17:00:0017:00-Vanovice19
2018-09-29 17:00:0029.9.2018 SK MORAVAN Svitávka - TJ Rudka 17:00:0017:00-Svitávka19
2018-09-29 17:00:0029.9.2018 TJ Šerkovice - FC Dlouhá Lhota 17:00:0017:00-Šerkovice19
2018-09-30 10:00:0030.9.2018 SOKOL Lhota Rapotina - FK Deštná 10:00:0010:00-Lhota Rapotina19
2018-09-30 10:00:0030.9.2018 SK JKP Olešná - STARS Letovice 10:00:0010:00-Šebrov19
2018-10-06 16:00:006.10.2018 FC Dlouhá Lhota - FC Sebranice 2002 16:00:0016:00-Dlouhá Lhota20
2018-10-06 16:00:006.10.2018 FK Jabloňany - SOKOL Lhota Rapotina 16:00:0016:00-Jabloňany20
2018-10-06 16:00:006.10.2018 FC Lysice - TJ Šerkovice 16:00:0016:00-Lysice20
2018-10-06 16:00:006.10.2018 STARS Letovice - SK MORAVAN Svitávka 16:00:0016:00-Letovice20
2018-10-07 10:00:007.10.2018 TJ Rudka - PANTHERS Vanovice 10:00:0010:00-Rudka20
2018-10-07 10:00:007.10.2018 FK Deštná - SK JKP Olešná 10:00:0010:00-Deštná20
2018-10-13 16:00:0013.10.2018 TJ Šerkovice - TJ Rudka 16:00:0016:00-Šerkovice21
2018-10-13 16:00:0013.10.2018 SK MORAVAN Svitávka - FK Deštná 16:00:0016:00-Svitávka21
2018-10-13 16:00:0013.10.2018 PANTHERS Vanovice - STARS Letovice 16:00:0016:00-Vanovice21
2018-10-13 16:00:0013.10.2018 FC Lysice - FC Dlouhá Lhota 16:00:0016:00-Lysice21
2018-10-14 10:00:0014.10.2018 SOKOL Lhota Rapotina - FC Sebranice 2002 10:00:0010:00-Lhota Rapotina21
2018-10-14 10:00:0014.10.2018 SK JKP Olešná - FK Jabloňany 10:00:0010:00-Šebrov21
2018-10-20 16:00:0020.10.2018 FC Dlouhá Lhota - SOKOL Lhota Rapotina 16:00:0016:00-Dlouhá Lhota22
2018-10-20 16:00:0020.10.2018 FC Sebranice 2002 - SK JKP Olešná 16:00:0016:00-Sebranice22
2018-10-20 16:00:0020.10.2018 FK Jabloňany - SK MORAVAN Svitávka 16:00:0016:00-Jabloňany22
2018-10-20 16:00:0020.10.2018 STARS Letovice - TJ Šerkovice 16:00:0016:00-Letovice22
2018-10-21 10:00:0021.10.2018 FK Deštná - PANTHERS Vanovice 10:00:0010:00-Deštná22
2018-10-21 10:00:0021.10.2018 TJ Rudka - FC Lysice 10:00:0010:00-Rudka22