4. PÍRO DSO liga

Vedoucí ligy: Miroslav Švancara
Adresa: Luční 301, 569 02 Březová nad Svitavou
Telefon: +420 731 231 510
E-mail: miroslav.svancara@smfbl.cz

EVIDENCE SOUTĚŽE

4. liga – ligová tabulka 2018

PořadíKlubZápasyVýhryRemízyProhrySkóre proSkóre protiBody
1TJ Šerkovice2219121053858
2FC Lysice2215341156348
3FK Deštná221426764044
4FK Jabloňany221048635834
5SOKOL Lhota Rapotina221039657633
6SK JKP Olešná2210210736232
7FC Sebranice 20022210210515232
8SK MORAVAN Svitávka227312556524
9FC Dlouhá Lhota227312305824
10TJ Rudka225413407019
11PANTHERS Vanovice223613315515
12STARS Letovice2243154811515

4. liga – rozlosování 2018

DatumUtkáníČasVýsledkyHřištěKolo
2018-04-14 16:00:0014.4.2018 FC Sebranice 2002 - SK MORAVAN Svitávka 16:00:0016:004 - 1Sebranice1
2018-04-14 16:00:0014.4.2018 STARS Letovice - FC Lysice 16:00:0016:002 - 2Letovice1
2018-04-14 16:00:0014.4.2018 FK Jabloňany - PANTHERS Vanovice 16:00:0016:005 - 0Lhota Rapotina1
2018-04-15 10:00:0015.4.2018 FK Deštná - TJ Šerkovice 10:00:0010:001 - 3Deštná1
2018-04-15 10:00:0015.4.2018 TJ Rudka - FC Dlouhá Lhota 10:00:0010:000 - 1Rudka1
2018-04-15 10:00:0015.4.2018 SOKOL Lhota Rapotina - SK JKP Olešná 10:00:0010:001 - 7Lhota Rapotina1
2018-04-21 16:00:0021.4.2018 FC Dlouhá Lhota - SK JKP Olešná 16:00:0016:003 - 2Dlouhá Lhota2
2018-04-21 16:00:0021.4.2018 SK MORAVAN Svitávka - SOKOL Lhota Rapotina 16:00:0016:005 - 3Svitávka2
2018-04-21 16:00:0021.4.2018 PANTHERS Vanovice - FC Sebranice 2002 16:00:0016:002 - 3Vanovice2
2018-04-21 10:00:0021.4.2018 FC Lysice - FK Deštná 10:00:0010:003 - 5Lysice2
2018-04-21 16:00:0021.4.2018 TJ Šerkovice - FK Jabloňany 16:00:0016:005 - 4Šerkovice2
2018-04-22 10:00:0022.4.2018 TJ Rudka - STARS Letovice 10:00:0010:006 - 2Rudka2
2018-04-28 16:00:0028.4.2018 STARS Letovice - FC Dlouhá Lhota 16:00:0016:002 - 6Letovice3
2018-04-28 16:00:0028.4.2018 FC Sebranice 2002 - TJ Šerkovice 16:00:0016:005 - 2Sebranice3
2018-04-28 16:00:0028.4.2018 FK Jabloňany - FC Lysice 16:00:0016:001 - 2Lhota Rapotina3
2018-04-29 10:00:0029.4.2018 FK Deštná - TJ Rudka 10:00:0010:006 - 0Deštná3
2018-04-29 10:00:0029.4.2018 SK JKP Olešná - SK MORAVAN Svitávka 10:00:0010:003 - 0Šebrov3
2018-04-29 10:00:0029.4.2018 SOKOL Lhota Rapotina - PANTHERS Vanovice 10:00:0010:003 - 2Lhota Rapotina3
2018-05-05 17:00:005.5.2018 FC Dlouhá Lhota - SK MORAVAN Svitávka 17:00:0017:002 - 2Dlouhá Lhota4
2018-05-05 17:00:005.5.2018 PANTHERS Vanovice - SK JKP Olešná 17:00:0017:003 - 0Vanovice4
2018-05-05 17:00:005.5.2018 FC Lysice - FC Sebranice 2002 17:00:0017:003 - 2Lysice4
2018-05-05 17:00:005.5.2018 STARS Letovice - FK Deštná 17:00:0017:001 - 8Letovice4
2018-05-04 18:00:004.5.2018 TJ Šerkovice - SOKOL Lhota Rapotina 18:00:0018:008 - 1Šerkovice4
2018-05-06 10:00:006.5.2018 TJ Rudka - FK Jabloňany 10:00:0010:002 - 3Rudka4
2018-05-12 17:00:0012.5.2018 SK MORAVAN Svitávka - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:001 - 1Svitávka5
2018-05-12 17:00:0012.5.2018 FK Jabloňany - STARS Letovice 17:00:0017:005 - 2Lhota Rapotina5
2018-05-12 17:00:0012.5.2018 FC Sebranice 2002 - TJ Rudka 17:00:0017:001 - 0Sebranice5
2018-05-13 10:00:0013.5.2018 FK Deštná - FC Dlouhá Lhota 10:00:0010:001 - 2Deštná5
2018-05-13 10:00:0013.5.2018 SK JKP Olešná - TJ Šerkovice 10:00:0010:003 - 3Šebrov5
2018-05-13 10:00:0013.5.2018 SOKOL Lhota Rapotina - FC Lysice 10:00:0010:003 - 2Lhota Rapotina5
2018-05-19 17:00:0019.5.2018 FC Dlouhá Lhota - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:001 - 1Dlouhá Lhota6
2018-05-19 17:00:0019.5.2018 STARS Letovice - FC Sebranice 2002 17:00:0017:002 - 3Letovice6
2018-05-19 17:00:0019.5.2018 TJ Šerkovice - SK MORAVAN Svitávka 17:00:0017:002 - 1Šerkovice6
2018-05-19 17:00:0019.5.2018 FC Lysice - SK JKP Olešná 17:00:0017:007 - 2Lysice6
2018-05-20 10:00:0020.5.2018 FK Deštná - FK Jabloňany 10:00:0010:001 - 3Deštná6
2018-05-20 10:00:0020.5.2018 TJ Rudka - SOKOL Lhota Rapotina 10:00:0010:002 - 1Rudka6
2018-05-26 17:00:0026.5.2018 FK Jabloňany - FC Dlouhá Lhota 17:00:0017:003 - 0Lhota Rapotina7
2018-05-26 17:00:0026.5.2018 FC Sebranice 2002 - FK Deštná 17:00:0017:001 - 4Sebranice7
2018-05-26 17:00:0026.5.2018 PANTHERS Vanovice - TJ Šerkovice 17:00:0017:000 - 7Vanovice7
2018-05-26 17:00:0026.5.2018 SK MORAVAN Svitávka - FC Lysice 17:00:0017:004 - 6Svitávka7
2018-05-27 10:00:0027.5.2018 SK JKP Olešná - TJ Rudka 10:00:0010:008 - 0Šebrov7
2018-05-27 10:00:0027.5.2018 SOKOL Lhota Rapotina - STARS Letovice 10:00:0010:007 - 1Lhota Rapotina7
2018-06-02 17:00:002.6.2018 FC Dlouhá Lhota - TJ Šerkovice 17:00:0017:001 - 4Dlouhá Lhota8
2018-06-02 17:00:002.6.2018 FK Jabloňany - FC Sebranice 2002 17:00:0017:003 - 1Lhota Rapotina8
2018-06-02 17:00:002.6.2018 FC Lysice - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:008 - 3Lysice8
2018-06-02 17:00:002.6.2018 STARS Letovice - SK JKP Olešná 17:00:0017:003 - 2Letovice8
2018-06-03 10:00:003.6.2018 FK Deštná - SOKOL Lhota Rapotina 10:00:0010:001 - 0Deštná8
2018-06-03 10:00:003.6.2018 TJ Rudka - SK MORAVAN Svitávka 10:00:0010:000 - 7Rudka8
2018-06-13 18:00:0013.6.2018 FC Sebranice 2002 - FC Dlouhá Lhota 18:00:0018:002 - 1Sebranice9
2018-06-09 17:00:009.6.2018 PANTHERS Vanovice - TJ Rudka 17:00:0017:001 - 1Vanovice9
2018-06-09 17:00:009.6.2018 FC Lysice - TJ Šerkovice 17:00:0017:008 - 3Lysice9
2018-06-08 18:00:008.6.2018 SK MORAVAN Svitávka - STARS Letovice 18:00:0018:009 - 2Svitávka9
2018-06-10 10:00:0010.6.2018 SOKOL Lhota Rapotina - FK Jabloňany 10:00:0010:004 - 2Lhota Rapotina9
2018-06-10 10:00:0010.6.2018 SK JKP Olešná - FK Deštná 10:00:0010:004 - 3Šebrov9
2018-06-16 17:00:0016.6.2018 FC Dlouhá Lhota - FC Lysice 17:00:0017:002 - 4Dlouhá Lhota10
2018-06-16 17:00:0016.6.2018 FC Sebranice 2002 - SOKOL Lhota Rapotina 17:00:0017:006 - 0Sebranice10
2018-06-16 17:00:0016.6.2018 STARS Letovice - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:006 - 4Letovice10
2018-06-15 17:00:0015.6.2018 FK Jabloňany - SK JKP Olešná 17:00:0017:002 - 0Lhota Rapotina10
2018-06-17 10:00:0017.6.2018 FK Deštná - SK MORAVAN Svitávka 10:00:0010:003 - 3Deštná10
2018-06-23 17:00:0023.6.2018 TJ Rudka - TJ Šerkovice 17:00:0017:001 - 4Rudka10
2018-06-30 17:00:0030.6.2018 PANTHERS Vanovice - FK Deštná 17:00:0017:000 - 3Vanovice11
2018-08-04 17:00:004.8.2018 FC Lysice - TJ Rudka 17:00:0017:005 - 1Lysice11
2018-06-30 17:00:0030.6.2018 SK MORAVAN Svitávka - FK Jabloňany 17:00:0017:001 - 4Svitávka11
2018-06-29 19:00:0029.6.2018 TJ Šerkovice - STARS Letovice 19:00:0019:006 - 1Šerkovice11
2018-06-24 10:00:0024.6.2018 SOKOL Lhota Rapotina - FC Dlouhá Lhota 10:00:0010:002 - 3Lhota Rapotina11
2018-06-23 18:00:0023.6.2018 SK JKP Olešná - FC Sebranice 2002 18:00:0018:004 - 2Šebrov11
2018-08-11 17:00:0011.8.2018 FC Dlouhá Lhota - TJ Rudka 17:00:0017:002 - 1Dlouhá Lhota12
2018-08-11 17:00:0011.8.2018 SK MORAVAN Svitávka - FC Sebranice 2002 17:00:0017:000 - 2Svitávka12
2018-08-29 18:30:0029.8.2018 TJ Šerkovice - FK Deštná 18:30:0018:304 - 0Šerkovice12
2018-08-10 18:00:0010.8.2018 PANTHERS Vanovice - FK Jabloňany 18:00:0018:001 - 1Vanovice12
2018-08-11 17:00:0011.8.2018 FC Lysice - STARS Letovice 17:00:0017:0011 - 3Lysice12
2018-08-17 18:00:0017.8.2018 SK JKP Olešná - SOKOL Lhota Rapotina 18:00:0018:004 - 5Šebrov12
2018-08-18 17:00:0018.8.2018 FK Jabloňany - TJ Šerkovice 17:00:0017:002 - 4Jabloňany13
2018-08-18 17:00:0018.8.2018 STARS Letovice - TJ Rudka 17:00:0017:005 - 3Letovice13
2018-08-17 17:00:0017.8.2018 FC Sebranice 2002 - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:000 - 2Sebranice13
2018-08-19 10:00:0019.8.2018 SK JKP Olešná - FC Dlouhá Lhota 10:00:0010:006 - 1Šebrov13
2018-08-19 10:00:0019.8.2018 FK Deštná - FC Lysice 10:00:0010:008 - 3Deštná13
2018-08-19 10:00:0019.8.2018 SOKOL Lhota Rapotina - SK MORAVAN Svitávka 10:00:0010:007 - 4Lhota Rapotina13
2018-08-25 17:00:0025.8.2018 FC Dlouhá Lhota - STARS Letovice 17:00:0017:001 - 2Dlouhá Lhota14
2018-09-06 18:00:006.9.2018 TJ Šerkovice - FC Sebranice 2002 18:00:0018:004 - 0Šerkovice14
2018-08-25 17:00:0025.8.2018 PANTHERS Vanovice - SOKOL Lhota Rapotina 17:00:0017:001 - 2Vanovice14
2018-08-25 17:00:0025.8.2018 SK MORAVAN Svitávka - SK JKP Olešná 17:00:0017:002 - 1Svitávka14
2018-09-28 17:00:0028.9.2018 FC Lysice - FK Jabloňany 17:00:0017:007 - 3Lysice14
2018-09-22 17:00:0022.9.2018 TJ Rudka - FK Deštná 17:00:0017:002 - 5Rudka14
2018-09-05 18:00:005.9.2018 SK MORAVAN Svitávka - FC Dlouhá Lhota 18:00:0018:002 - 1Svitávka15
2018-09-01 17:00:001.9.2018 FC Sebranice 2002 - FC Lysice 17:00:0017:002 - 7Sebranice15
2018-09-01 17:00:001.9.2018 FK Jabloňany - TJ Rudka 17:00:0017:003 - 3Jabloňany15
2018-09-02 10:00:002.9.2018 SK JKP Olešná - PANTHERS Vanovice 10:00:0010:002 - 0Šebrov15
2018-09-02 10:00:002.9.2018 FK Deštná - STARS Letovice 10:00:0010:002 - 1Deštná15
2018-09-14 18:00:0014.9.2018 SOKOL Lhota Rapotina - TJ Šerkovice 18:00:0018:003 - 4Lhota Rapotina15
2018-09-07 18:00:007.9.2018 FC Dlouhá Lhota - FK Deštná 18:00:0018:000 - 4Dlouhá Lhota16
2018-09-06 18:00:006.9.2018 STARS Letovice - FK Jabloňany 18:00:0018:003 - 3Letovice16
2018-09-08 17:00:008.9.2018 FC Lysice - SOKOL Lhota Rapotina 17:00:0017:0011 - 4Lysice16
2018-09-08 17:00:008.9.2018 PANTHERS Vanovice - SK MORAVAN Svitávka 17:00:0017:000 - 1Vanovice16
2018-09-08 17:00:008.9.2018 TJ Šerkovice - SK JKP Olešná 17:00:0017:008 - 0Šerkovice16
2018-09-09 10:00:009.9.2018 TJ Rudka - FC Sebranice 2002 10:00:0010:003 - 3Rudka16
2018-09-15 17:00:0015.9.2018 PANTHERS Vanovice - FC Dlouhá Lhota 17:00:0017:000 - 2Vanovice17
2018-09-19 17:30:0019.9.2018 SK MORAVAN Svitávka - TJ Šerkovice 17:30:0017:301 - 2Svitávka17
2018-09-15 17:00:0015.9.2018 FC Sebranice 2002 - STARS Letovice 17:00:0017:006 - 0Sebranice17
2018-09-15 17:00:0015.9.2018 FK Jabloňany - FK Deštná 17:00:0017:000 - 5 (K)Lhota Rapotina17
2018-09-16 10:00:0016.9.2018 SK JKP Olešná - FC Lysice 10:00:0010:003 - 3Šebrov17
2018-09-16 10:00:0016.9.2018 SOKOL Lhota Rapotina - TJ Rudka 10:00:0010:003 - 3Lhota Rapotina17
2018-09-22 17:00:0022.9.2018 FC Dlouhá Lhota - FK Jabloňany 17:00:0017:000 - 2Dlouhá Lhota18
2018-09-22 17:00:0022.9.2018 FC Lysice - SK MORAVAN Svitávka 17:00:0017:008 - 2Lysice18
2018-09-22 17:00:0022.9.2018 STARS Letovice - SOKOL Lhota Rapotina 17:00:0017:004 - 4Letovice18
2018-09-23 10:00:0023.9.2018 TJ Rudka - SK JKP Olešná 10:00:0010:005 - 1Rudka18
2018-09-23 10:00:0023.9.2018 FK Deštná - FC Sebranice 2002 10:00:0010:004 - 1Deštná18
2018-09-22 17:00:0022.9.2018 TJ Šerkovice - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:004 - 1Šerkovice18
2018-09-29 17:00:0029.9.2018 FC Sebranice 2002 - FK Jabloňany 17:00:0017:003 - 2Sebranice19
2018-09-29 17:00:0029.9.2018 PANTHERS Vanovice - FC Lysice 17:00:0017:001 - 1Vanovice19
2018-09-28 17:00:0028.9.2018 SK MORAVAN Svitávka - TJ Rudka 17:00:0017:000 - 3Svitávka19
2018-09-29 17:00:0029.9.2018 TJ Šerkovice - FC Dlouhá Lhota 17:00:0017:006 - 0Šerkovice19
2018-09-30 10:00:0030.9.2018 SOKOL Lhota Rapotina - FK Deštná 10:00:0010:002 - 1Lhota Rapotina19
2018-09-30 10:00:0030.9.2018 SK JKP Olešná - STARS Letovice 10:00:0010:006 - 2Šebrov19
2018-10-06 16:00:006.10.2018 FC Dlouhá Lhota - FC Sebranice 2002 16:00:0016:000 - 0Dlouhá Lhota20
2018-10-05 17:00:005.10.2018 FK Jabloňany - SOKOL Lhota Rapotina 17:00:0017:004 - 4Lhota Rapotina20
2018-10-06 16:00:006.10.2018 TJ Šerkovice - FC Lysice 16:00:0016:006 - 1Šerkovice20
2018-10-06 16:00:006.10.2018 STARS Letovice - SK MORAVAN Svitávka 16:00:0016:001 - 5Letovice20
2018-10-07 10:00:007.10.2018 TJ Rudka - PANTHERS Vanovice 10:00:0010:001 - 0Rudka20
2018-10-07 10:00:007.10.2018 FK Deštná - SK JKP Olešná 10:00:0010:005 - 2Deštná20
2018-10-13 16:00:0013.10.2018 TJ Šerkovice - TJ Rudka 16:00:0016:005 - 1Šerkovice21
2018-10-13 16:00:0013.10.2018 SK MORAVAN Svitávka - FK Deštná 16:00:0016:002 - 3Svitávka21
2018-10-13 16:00:0013.10.2018 PANTHERS Vanovice - STARS Letovice 16:00:0016:005 - 0Vanovice21
2018-10-13 16:00:0013.10.2018 FC Lysice - FC Dlouhá Lhota 16:00:0016:009 - 1Lysice21
2018-10-14 10:00:0014.10.2018 SOKOL Lhota Rapotina - FC Sebranice 2002 10:00:0010:003 - 1Lhota Rapotina21
2018-10-14 10:00:0014.10.2018 SK JKP Olešná - FK Jabloňany 10:00:0010:008 - 1Šebrov21
2018-10-20 16:00:0020.10.2018 FC Dlouhá Lhota - SOKOL Lhota Rapotina 16:00:0016:000 - 3Dlouhá Lhota22
2018-10-20 17:00:0020.10.2018 FC Sebranice 2002 - SK JKP Olešná 17:00:0017:003 - 5Sebranice22
2018-10-19 17:00:0019.10.2018 FK Jabloňany - SK MORAVAN Svitávka 17:00:0017:007 - 2Jabloňany22
2018-10-20 16:00:0020.10.2018 STARS Letovice - TJ Šerkovice 16:00:0016:003 - 11Letovice22
2018-10-19 17:00:0019.10.2018 FK Deštná - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:003 - 3Deštná22
2018-10-20 16:00:0020.10.2018 TJ Rudka - FC Lysice 16:00:0016:002 - 4Rudka22