3. DOZBOS liga

Vedoucí ligy: Miroslav Švancara
Adresa: Luční 301, 569 02 Březová nad Svitavou
Telefon: +420 731 231 510
E-mail: miroslav.svancara@smfbl.cz

3. liga – ligová tabulka 2018

PořadíKlubZápasyVýhryRemízyProhrySkóre proSkóre protiBody
1M.K. Louka11001423
2FC MICROTEX Lomnice1100613
3FC Spešov1100403
4HASIČI Malá Roudka1100313
5FC Lhota u Lysic1100653
6BC-ČERVÁNKY Rájec1010111
6FK Holešín/Kuničky1010111
8FC Velenov/Žďárná1001560
9FPO Blansko1001130
10SOKOL Valchov A1001040
11StB Jabloňany1001160
12OREL ROCK Boskovice10012140

3. liga – rozlosování 2018

DatumUtkáníČasVýsledkyHřištěKolo
2018-04-14 16:00:0014.4.2018 OREL ROCK Boskovice - M.K. Louka 16:00:0016:002 - 14Boskovice1
2018-04-14 16:00:0014.4.2018 FK Holešín/Kuničky - BC-ČERVÁNKY Rájec 16:00:0016:001 - 1Kuničky1
2018-04-14 16:00:0014.4.2018 HASIČI Malá Roudka - FPO Blansko 16:00:0016:003 - 1Malá Roudka1
2018-04-14 16:00:0014.4.2018 FC Spešov - SOKOL Valchov A 16:00:0016:004 - 0Spešov1
2018-04-14 16:00:0014.4.2018 FC Lhota u Lysic - FC Velenov/Žďárná 16:00:0016:006 - 5Lhota u Lysic1
2018-04-14 18:00:0014.4.2018 FC MICROTEX Lomnice - Stb Jabloňany 18:00:0018:006 - 1ZŠ Lomnice1
2018-04-21 16:00:0021.4.2018 FC Velenov/Žďárná - FPO Blansko 16:00:0016:00-Velenov2
2018-04-21 16:00:0021.4.2018 M.K. Louka - HASIČI Malá Roudka 16:00:0016:00-Louka2
2018-04-21 16:00:0021.4.2018 SOKOL Valchov A - OREL ROCK Boskovice 16:00:0016:00-Valchov2
2018-04-21 16:00:0021.4.2018 Stb Jabloňany - FC Spešov 16:00:0016:00-Lhota Rapotina2
2018-04-21 16:00:0021.4.2018 BC-ČERVÁNKY Rájec - FC MICROTEX Lomnice 16:00:0016:00-Rájec - Jestřebí2
2018-04-21 16:00:0021.4.2018 FC Lhota u Lysic - FK Holešín/Kuničky 16:00:0016:00-Lhota u Lysic2
2018-04-28 16:00:0028.4.2018 FK Holešín/Kuničky - FC Velenov/Žďárná 16:00:0016:00-Kuničky3
2018-04-28 16:00:0028.4.2018 HASIČI Malá Roudka - SOKOL Valchov A 16:00:0016:00-Malá Roudka3
2018-04-28 16:00:0028.4.2018 FC Spešov - BC-ČERVÁNKY Rájec 16:00:0016:00-Spešov3
2018-04-28 16:00:0028.4.2018 OREL ROCK Boskovice - Stb Jabloňany 16:00:0016:00-Boskovice3
2018-04-28 18:00:0028.4.2018 FC MICROTEX Lomnice - FC Lhota u Lysic 18:00:0018:00-ZŠ Lomnice3
2018-04-29 10:00:0029.4.2018 FPO Blansko - M.K. Louka 10:00:0010:00-Blansko3
2018-05-05 17:00:005.5.2018 FC Velenov/Žďárná - M.K. Louka 17:00:0017:00-Velenov4
2018-05-05 17:00:005.5.2018 SOKOL Valchov A - FPO Blansko 17:00:0017:00-Valchov4
2018-05-05 17:00:005.5.2018 Stb Jabloňany - HASIČI Malá Roudka 17:00:0017:00-Lhota Rapotina4
2018-05-05 17:00:005.5.2018 BC-ČERVÁNKY Rájec - OREL ROCK Boskovice 17:00:0017:00-Rájec - Jestřebí4
2018-05-05 17:00:005.5.2018 FK Holešín/Kuničky - FC MICROTEX Lomnice 17:00:0017:00-Kuničky4
2018-05-05 17:00:005.5.2018 FC Lhota u Lysic - FC Spešov 17:00:0017:00-Lhota u Lysic4
2018-05-12 17:00:0012.5.2018 M.K. Louka - SOKOL Valchov A 17:00:0017:00-Louka5
2018-05-12 17:00:0012.5.2018 FC Spešov - FK Holešín/Kuničky 17:00:0017:00-Spešov5
2018-05-12 17:00:0012.5.2018 OREL ROCK Boskovice - FC Lhota u Lysic 17:00:0017:00-Boskovice5
2018-05-12 17:00:0012.5.2018 HASIČI Malá Roudka - BC-ČERVÁNKY Rájec 17:00:0017:00-Malá Roudka5
2018-05-12 18:00:0012.5.2018 FC MICROTEX Lomnice - FC Velenov/Žďárná 18:00:0018:00-ZŠ Lomnice5
2018-05-13 10:00:0013.5.2018 FPO Blansko - Stb Jabloňany 10:00:0010:00-Blansko5
2018-05-19 17:00:0019.5.2018 FC Velenov/Žďárná - SOKOL Valchov A 17:00:0017:00-Velenov6
2018-05-19 17:00:0019.5.2018 Stb Jabloňany - M.K. Louka 17:00:0017:00-Lhota Rapotina6
2018-05-19 17:00:0019.5.2018 BC-ČERVÁNKY Rájec - FPO Blansko 17:00:0017:00-Rájec - Jestřebí6
2018-05-19 17:00:0019.5.2018 FK Holešín/Kuničky - OREL ROCK Boskovice 17:00:0017:00-Kuničky6
2018-05-19 17:00:0019.5.2018 FC Lhota u Lysic - HASIČI Malá Roudka 17:00:0017:00-Lhota u Lysic6
2018-05-19 18:00:0019.5.2018 FC MICROTEX Lomnice - FC Spešov 18:00:0018:00-ZŠ Lomnice6
2018-05-26 17:00:0026.5.2018 FC Spešov - FC Velenov/Žďárná 17:00:0017:00-Spešov7
2018-05-26 17:00:0026.5.2018 OREL ROCK Boskovice - FC MICROTEX Lomnice 17:00:0017:00-Boskovice7
2018-05-26 17:00:0026.5.2018 HASIČI Malá Roudka - FK Holešín/Kuničky 17:00:0017:00-Malá Roudka7
2018-05-26 17:00:0026.5.2018 SOKOL Valchov A - Stb Jabloňany 17:00:0017:00-Valchov7
2018-05-26 17:00:0026.5.2018 M.K. Louka - BC-ČERVÁNKY Rájec 17:00:0017:00-Louka7
2018-05-27 10:00:0027.5.2018 FPO Blansko - FC Lhota u Lysic 10:00:0010:00-Blansko7
2018-06-02 17:00:002.6.2018 FC Velenov/Žďárná - Stb Jabloňany 17:00:0017:00-Velenov8
2018-06-02 17:00:002.6.2018 BC-ČERVÁNKY Rájec - SOKOL Valchov A 17:00:0017:00-Rájec - Jestřebí8
2018-06-02 17:00:002.6.2018 FC Spešov - OREL ROCK Boskovice 17:00:0017:00-Spešov8
2018-06-02 17:00:002.6.2018 FK Holešín/Kuničky - FPO Blansko 17:00:0017:00-Kuničky8
2018-06-02 17:00:002.6.2018 FC Lhota u Lysic - M.K. Louka 17:00:0017:00-Lhota u Lysic8
2018-06-02 18:00:002.6.2018 FC MICROTEX Lomnice - HASIČI Malá Roudka 18:00:0018:00-ZŠ Lomnice8
2018-06-09 17:00:009.6.2018 OREL ROCK Boskovice - FC Velenov/Žďárná 17:00:0017:00-Boskovice9
2018-06-09 17:00:009.6.2018 HASIČI Malá Roudka - FC Spešov 17:00:0017:00-Malá Roudka9
2018-06-09 17:00:009.6.2018 Stb Jabloňany - BC-ČERVÁNKY Rájec 17:00:0017:00-Lhota Rapotina9
2018-06-09 17:00:009.6.2018 M.K. Louka - FK Holešín/Kuničky 17:00:0017:00-Louka9
2018-06-09 17:00:009.6.2018 SOKOL Valchov A - FC Lhota u Lysic 17:00:0017:00-Valchov9
2018-06-10 10:00:0010.6.2018 FPO Blansko - FC MICROTEX Lomnice 10:00:0010:00-Blansko9
2018-06-16 17:00:0016.6.2018 FC Velenov/Žďárná - BC-ČERVÁNKY Rájec 17:00:0017:00-Velenov10
2018-06-16 17:00:0016.6.2018 FC Spešov - FPO Blansko 17:00:0017:00-Spešov10
2018-06-16 17:00:0016.6.2018 FK Holešín/Kuničky - SOKOL Valchov A 17:00:0017:00-Kuničky10
2018-06-16 17:00:0016.6.2018 OREL ROCK Boskovice - HASIČI Malá Roudka 17:00:0017:00-Boskovice10
2018-06-16 17:00:0016.6.2018 FC Lhota u Lysic - Stb Jabloňany 17:00:0017:00-Lhota u Lysic10
2018-06-16 18:00:0016.6.2018 FC MICROTEX Lomnice - M.K. Louka 18:00:0018:00-ZŠ Lomnice10
2018-06-30 17:00:0030.6.2018 HASIČI Malá Roudka - FC Velenov/Žďárná 17:00:0017:00-Malá Roudka11
2018-06-30 17:00:0030.6.2018 BC-ČERVÁNKY Rájec - FC Lhota u Lysic 17:00:0017:00-Rájec - Jestřebí11
2018-06-30 17:00:0030.6.2018 M.K. Louka - FC Spešov 17:00:0017:00-Louka11
2018-06-30 17:00:0030.6.2018 SOKOL Valchov A - FC MICROTEX Lomnice 17:00:0017:00-Valchov11
2018-06-30 17:00:0030.6.2018 Stb Jabloňany - FK Holešín/Kuničky 17:00:0017:00-Lhota Rapotina11
2018-07-01 10:00:001.7.2018 FPO Blansko - OREL ROCK Boskovice 10:00:0010:00-Blansko11
2018-08-11 17:00:0011.8.2018 M.K. Louka - OREL ROCK Boskovice 17:00:0017:00-Louka12
2018-08-11 17:00:0011.8.2018 BC-ČERVÁNKY Rájec - FK Holešín/Kuničky 17:00:0017:00-Rájec - Jestřebí12
2018-08-11 17:00:0011.8.2018 Stb Jabloňany - FC MICROTEX Lomnice 17:00:0017:00-Jabloňany12
2018-08-11 17:00:0011.8.2018 SOKOL Valchov A - FC Spešov 17:00:0017:00-Valchov12
2018-08-11 17:00:0011.8.2018 FC Velenov/Žďárná - FC Lhota u Lysic 17:00:0017:00-Velenov12
2018-08-12 10:00:0012.8.2018 FPO Blansko - HASIČI Malá Roudka 10:00:0010:00-Blansko12
2018-08-18 17:00:0018.8.2018 FK Holešín/Kuničky - FC Lhota u Lysic 17:00:0017:00-Kuničky13
2018-08-18 17:00:0018.8.2018 HASIČI Malá Roudka - M.K. Louka 17:00:0017:00-Malá Roudka13
2018-08-18 17:00:0018.8.2018 OREL ROCK Boskovice - SOKOL Valchov A 17:00:0017:00-Boskovice13
2018-08-18 17:00:0018.8.2018 FC Spešov - Stb Jabloňany 17:00:0017:00-Spešov13
2018-08-18 18:00:0018.8.2018 FC MICROTEX Lomnice - BC-ČERVÁNKY Rájec 18:00:0018:00-ZŠ Lomnice13
2018-08-19 10:00:0019.8.2018 FPO Blansko - FC Velenov/Žďárná 10:00:0010:00-Blansko13
2018-08-25 17:00:0025.8.2018 FC Velenov/Žďárná - FK Holešín/Kuničky 17:00:0017:00-Velenov14
2018-08-25 17:00:0025.8.2018 SOKOL Valchov A - HASIČI Malá Roudka 17:00:0017:00-Valchov14
2018-08-25 17:00:0025.8.2018 BC-ČERVÁNKY Rájec - FC Spešov 17:00:0017:00-Rájec - Jestřebí14
2018-08-25 17:00:0025.8.2018 Stb Jabloňany - OREL ROCK Boskovice 17:00:0017:00-Jabloňany14
2018-08-25 17:00:0025.8.2018 M.K. Louka - FPO Blansko 17:00:0017:00-Louka14
2018-08-25 17:00:0025.8.2018 FC Lhota u Lysic - FC MICROTEX Lomnice 17:00:0017:00-Lhota u Lysic14
2018-09-01 17:00:001.9.2018 M.K. Louka - FC Velenov/Žďárná 17:00:0017:00-Louka15
2018-09-01 17:00:001.9.2018 FC Spešov - FC Lhota u Lysic 17:00:0017:00-Spešov15
2018-09-01 17:00:001.9.2018 HASIČI Malá Roudka - Stb Jabloňany 17:00:0017:00-Malá Roudka15
2018-09-01 17:00:001.9.2018 OREL ROCK Boskovice - BC-ČERVÁNKY Rájec 17:00:0017:00-Boskovice15
2018-09-01 18:00:001.9.2018 FC MICROTEX Lomnice - FK Holešín/Kuničky 18:00:0018:00-ZŠ Lomnice15
2018-09-02 10:00:002.9.2018 FPO Blansko - SOKOL Valchov A 10:00:0010:00-Blansko15
2018-09-08 17:00:008.9.2018 SOKOL Valchov A - M.K. Louka 17:00:0017:00-Valchov16
2018-09-08 17:00:008.9.2018 FK Holešín/Kuničky - FC Spešov 17:00:0017:00-Kuničky16
2018-09-08 17:00:008.9.2018 Stb Jabloňany - FPO Blansko 17:00:0017:00-Jabloňany16
2018-09-08 17:00:008.9.2018 BC-ČERVÁNKY Rájec - HASIČI Malá Roudka 17:00:0017:00-Rájec - Jestřebí16
2018-09-08 17:00:008.9.2018 FC Velenov/Žďárná - FC MICROTEX Lomnice 17:00:0017:00-Velenov16
2018-09-08 17:00:008.9.2018 FC Lhota u Lysic - OREL ROCK Boskovice 17:00:0017:00-Lhota u Lysic16
2018-09-15 17:00:0015.9.2018 SOKOL Valchov A - FC Velenov/Žďárná 17:00:0017:00-Valchov17
2018-09-15 17:00:0015.9.2018 M.K. Louka - Stb Jabloňany 17:00:0017:00-Louka17
2018-09-15 17:00:0015.9.2018 FC Spešov - FC MICROTEX Lomnice 17:00:0017:00-Spešov17
2018-09-15 17:00:0015.9.2018 OREL ROCK Boskovice - FK Holešín/Kuničky 17:00:0017:00-Boskovice17
2018-09-15 17:00:0015.9.2018 HASIČI Malá Roudka - FC Lhota u Lysic 17:00:0017:00-Malá Roudka17
2018-09-16 10:00:0016.9.2018 FPO Blansko - BC-ČERVÁNKY Rájec 10:00:0010:00-Blansko17
2018-09-22 17:00:0022.9.2018 FC Velenov/Žďárná - FC Spešov 17:00:0017:00-Velenov18
2018-09-22 17:00:0022.9.2018 BC-ČERVÁNKY Rájec - M.K. Louka 17:00:0017:00-Rájec - Jestřebí18
2018-09-22 17:00:0022.9.2018 FK Holešín/Kuničky - HASIČI Malá Roudka 17:00:0017:00-Kuničky18
2018-09-22 17:00:0022.9.2018 Stb Jabloňany - SOKOL Valchov A 17:00:0017:00-Jabloňany18
2018-09-22 17:00:0022.9.2018 FC Lhota u Lysic - FPO Blansko 17:00:0017:00-Lhota u Lysic18
2018-09-22 18:00:0022.9.2018 FC MICROTEX Lomnice - OREL ROCK Boskovice 18:00:0018:00-ZŠ Lomnice18
2018-09-29 17:00:0029.9.2018 Stb Jabloňany - FC Velenov/Žďárná 17:00:0017:00-Jabloňany19
2018-09-29 17:00:0029.9.2018 SOKOL Valchov A - BC-ČERVÁNKY Rájec 17:00:0017:00-Valchov19
2018-09-29 17:00:0029.9.2018 OREL ROCK Boskovice - FC Spešov 17:00:0017:00-Boskovice19
2018-09-29 17:00:0029.9.2018 HASIČI Malá Roudka - FC MICROTEX Lomnice 17:00:0017:00-Malá Roudka19
2018-09-29 17:00:0029.9.2018 M.K. Louka - FC Lhota u Lysic 17:00:0017:00-Louka19
2018-09-30 10:00:0030.9.2018 FPO Blansko - FK Holešín/Kuničky 10:00:0010:00-Blansko19
2018-10-06 16:00:006.10.2018 FC Velenov/Žďárná - OREL ROCK Boskovice 16:00:0016:00-Velenov20
2018-10-06 16:00:006.10.2018 FC Spešov - HASIČI Malá Roudka 16:00:0016:00-Spešov20
2018-10-06 16:00:006.10.2018 BC-ČERVÁNKY Rájec - Stb Jabloňany 16:00:0016:00-Rájec - Jestřebí20
2018-10-06 16:00:006.10.2018 FK Holešín/Kuničky - M.K. Louka 16:00:0016:00-Kuničky20
2018-10-06 16:00:006.10.2018 FC Lhota u Lysic - SOKOL Valchov A 16:00:0016:00-Lhota u Lysic20
2018-10-06 18:00:006.10.2018 FC MICROTEX Lomnice - FPO Blansko 18:00:0018:00-ZŠ Lomnice20
2018-10-13 16:00:0013.10.2018 BC-ČERVÁNKY Rájec - FC Velenov/Žďárná 16:00:0016:00-Rájec - Jestřebí21
2018-10-13 16:00:0013.10.2018 Stb Jabloňany - FC Lhota u Lysic 16:00:0016:00-Jabloňany21
2018-10-13 16:00:0013.10.2018 SOKOL Valchov A - FK Holešín/Kuničky 16:00:0016:00-Valchov21
2018-10-13 16:00:0013.10.2018 HASIČI Malá Roudka - OREL ROCK Boskovice 16:00:0016:00-Malá Roudka21
2018-10-13 16:00:0013.10.2018 M.K. Louka - FC MICROTEX Lomnice 16:00:0016:00-Louka21
2018-10-14 10:00:0014.10.2018 FPO Blansko - FC Spešov 10:00:0010:00-Blansko21
2018-10-20 16:00:0020.10.2018 FC Velenov/Žďárná - HASIČI Malá Roudka 16:00:0016:00-Velenov22
2018-10-20 16:00:0020.10.2018 FK Holešín/Kuničky - Stb Jabloňany 16:00:0016:00-Kuničky22
2018-10-20 16:00:0020.10.2018 FC Spešov - M.K. Louka 16:00:0016:00-Spešov22
2018-10-20 16:00:0020.10.2018 OREL ROCK Boskovice - FPO Blansko 16:00:0016:00-Boskovice22
2018-10-20 16:00:0020.10.2018 FC Lhota u Lysic - BC-ČERVÁNKY Rájec 16:00:0016:00-Lhota u Lysic22
2018-10-20 16:00:0020.10.2018 FC MICROTEX Lomnice - SOKOL Valchov A 16:00:0016:00-ZŠ Lomnice22