2. DOZBOS liga

Adresa: Havlíčkova 62, Blansko, 678 01
Vedoucí ligy: Ivo Dobiášek
Telefon: +420 775 190 154
E-mail: ivo.dobiasek@smfbl.cz

EVIDENCE SOUTĚŽE

2. DOZBOS liga – ligová tabulka 2017

PořadíTýmZápasyVýhryRemízyProhrySkóre proSkóre protiBody
1FC ALUPO Dolní Lhota201406724142
2PentaCo Boskovice201217492237
3FC SAMPDORIA Poříčí201127604435
4AJETO Adamov201037322633
5FC DYNAMO Čížovky191009535330
6FC Světlá20938393930
7FK Rudná20857353129
8AC Kozárov209011314727
9DKS KOPEČEK Rájec19757403926
10FC Šebetov196112264719
11BC-ČERVÁNKY Rájec19041519674

2. DOZBOS liga – rozlosování 2017

DatumZápasČasVýsledkyHřištěKolo
2017-04-01 16:00:001.4.2017 FC SAMPDORIA Poříčí - DKS KOPEČEK Rájec 16:00:0016:006 - 0Pořící1
2017-04-01 16:00:001.4.2017 FC Světlá - AJETO Adamov 16:00:0016:000 - 1Světlá1
2017-04-01 16:00:001.4.2017 AC Kozárov - FC ALUPO Dolní Lhota 16:00:0016:000 - 5Kozárov1
2017-04-01 16:00:001.4.2017 PentaCo Boskovice - volné kolo 16:00:00Zrušeno-1
2017-04-01 16:00:001.4.2017 FC Šebetov - FK Rudná 16:00:0016:000 - 1Šebetov1
2017-04-01 16:00:001.4.2017 BC-ČERVÁNKY Rájec - FC DYNAMO ČÍŽOVKY 16:00:0016:000 - 3Rájec-Jestřebí1
2017-04-08 16:00:008.4.2017 DKS KOPEČEK Rájec - FC DYNAMO ČÍŽOVKY 16:00:0016:004 - 0Rájec-Jestřebí2
2017-04-08 16:00:008.4.2017 FK Rudná - BC-ČERVÁNKY Rájec 16:00:0016:000 - 0Rudná2
2017-04-08 16:00:008.4.2017 volné kolo - FC Šebetov 16:00:0016:00-2
2017-04-08 16:00:008.4.2017 FC SAMPDORIA Poříčí - FC Světlá 16:00:0016:003 - 2Pořící2
2017-04-08 16:00:008.4.2017 AJETO Adamov - AC Kozárov 16:00:0016:001 - 0Adamov2
2017-04-09 10:00:009.4.2017 FC ALUPO Dolní Lhota - PentaCo Boskovice 10:00:0010:000 - 2Dolní Lhota2
2017-04-22 16:00:0022.4.2017 FC Světlá - DKS KOPEČEK Rájec 16:00:0016:001 - 2Světlá3
2017-04-22 16:00:0022.4.2017 AC Kozárov - FC SAMPDORIA Poříčí 16:00:0016:000 - 4Kozárov3
2017-04-22 16:00:0022.4.2017 PentaCo Boskovice - AJETO Adamov 16:00:0016:005 - 0Boskovice3
2017-04-22 16:00:0022.4.2017 FC Šebetov - FC ALUPO Dolní Lhota 16:00:0016:003 - 1Šebetov3
2017-04-22 16:00:0022.4.2017 BC-ČERVÁNKY Rájec -volné kolo 16:00:00Zrušeno-3
2017-04-23 10:00:0023.4.2017 FC DYNAMO ČÍŽOVKY - FK Rudná 10:00:0010:003 - 2Boskovice3
2017-05-06 17:00:006.5.2017 DKS KOPEČEK Rájec - FK Rudná 17:00:0017:004 - 2Rájec-Jestřebí4
2017-05-10 18:00:0010.5.2017 volné kolo - FC DYNAMO ČÍŽOVKY 18:00:00Zrušeno-4
2017-05-12 18:00:0012.5.2017 FC Světlá - AC Kozárov 18:00:0018:005 - 1Světlá4
2017-05-09 17:00:009.5.2017 AJETO Adamov - FC Šebetov 17:00:0017:001 - 0Adamov4
2017-05-08 17:00:008.5.2017 FC SAMPDORIA Poříčí - PentaCo Boskovice 17:00:0017:001 - 2Pořící4
2017-05-07 10:00:007.5.2017 FC ALUPO Dolní Lhota - BC-ČERVÁNKY Rájec 10:00:0010:007 - 1Dolní Lhota4
2017-05-13 17:00:0013.5.2017 AC Kozárov - DKS KOPEČEK Rájec 17:00:0017:001 - 2Kozárov5
2017-05-13 17:00:0013.5.2017 PentaCo Boskovice - FC Světlá 17:00:0017:001 - 3Boskovice5
2017-05-13 17:00:0013.5.2017 FC Šebetov - FC SAMPDORIA Poříčí 17:00:0017:000 - 1Šebetov5
2017-05-13 17:00:0013.5.2017 BC-ČERVÁNKY Rájec - AJETO Adamov 17:00:0017:002 - 2Rájec-Jestřebí5
2017-05-13 17:00:0013.5.2017 FK Rudná - volné kolo 17:00:00Zrušeno-5
2017-05-14 10:00:0014.5.2017 FC DYNAMO ČÍŽOVKY - FC ALUPO Dolní Lhota 10:00:0010:004 - 8Boskovice5
2017-05-20 17:00:0020.5.2017 DKS KOPEČEK Rájec - volné kolo 17:00:00Zrušeno-6
2017-05-20 17:00:0020.5.2017 AC Kozárov - PentaCo Boskovice 17:00:0017:001 - 0Kozárov6
2017-05-20 17:00:0020.5.2017 AJETO Adamov - FC DYNAMO ČÍŽOVKY 17:00:0017:001 - 0Adamov6
2017-05-20 17:00:0020.5.2017 FC SAMPDORIA Poříčí - BC-ČERVÁNKY Rájec 17:00:0017:005 - 0Pořící6
2017-06-02 18:00:002.6.2017 FC Světlá - FC Šebetov 18:00:0018:003 - 2Světlá6
2017-05-21 10:00:0021.5.2017 FC ALUPO Dolní Lhota - FK Rudná 10:00:0010:003 - 2Dolní Lhota6
2017-05-27 17:00:0027.5.2017 PentaCo Boskovice - DKS KOPEČEK Rájec 17:00:0017:003 - 1Boskovice7
2017-05-27 17:00:0027.5.2017 FC Šebetov - AC Kozárov 17:00:0017:003 - 1Šebetov7
2017-05-27 17:00:0027.5.2017 BC-ČERVÁNKY Rájec - FC Světlá 17:00:0017:000 - 4Rájec-Jestřebí7
2017-05-27 17:00:0027.5.2017 volné kolo - FC ALUPO Dolní Lhota 17:00:00Zrušeno-7
2017-05-27 17:00:0027.5.2017 FK Rudná - AJETO Adamov 17:00:0017:001 - 0Rudná7
2017-05-28 10:00:0028.5.2017 FC DYNAMO ČÍŽOVKY - FC SAMPDORIA Poříčí 10:00:0010:006 - 3Boskovice7
2017-06-03 17:00:003.6.2017 DKS KOPEČEK Rájec - FC ALUPO Dolní Lhota 17:00:0017:001 - 2Rájec-Jestřebí8
2017-06-03 17:00:003.6.2017 AJETO Adamov - volné kolo 17:00:00Zrušeno-8
2017-06-03 17:00:003.6.2017 FC SAMPDORIA Poříčí - FK Rudná 17:00:0017:002 - 0Pořící8
2017-06-03 17:00:003.6.2017 FC Světlá - FC DYNAMO ČÍŽOVKY 17:00:0017:002 - 3Světlá8
2017-06-03 17:00:003.6.2017 AC Kozárov - BC-ČERVÁNKY Rájec 17:00:0017:002 - 0Kozárov8
2017-06-03 17:00:003.6.2017 PentaCo Boskovice - FC Šebetov 17:00:0017:002 - 0Boskovice8
2017-06-10 17:00:0010.6.2017 FC Šebetov - DKS KOPEČEK Rájec 17:00:0017:000 - 10Šebetov9
2017-06-10 17:00:0010.6.2017 BC-ČERVÁNKY Rájec - PentaCo Boskovice 17:00:0017:001 - 2Rájec-Jestřebí9
2017-06-10 17:00:0010.6.2017 volné kolo - FC SAMPDORIA Poříčí 17:00:00Zrušeno-9
2017-06-10 17:00:0010.6.2017 FK Rudná - FC Světlá 17:00:0017:005 - 2Rudná9
2017-06-11 10:00:0011.6.2017 FC DYNAMO ČÍŽOVKY - AC Kozárov 10:00:0010:002 - 0Boskovice9
2017-06-11 10:00:0011.6.2017 FC ALUPO Dolní Lhota - AJETO Adamov 10:00:0010:002 - 1Dolní Lhota9
2017-06-17 17:00:0017.6.2017 DKS KOPEČEK Rájec - AJETO Adamov 17:00:0017:000 - 0Rájec-Jestřebí10
2017-06-17 17:00:0017.6.2017 FC SAMPDORIA Poříčí - FC ALUPO Dolní Lhota 17:00:0017:002 - 10Pořící10
2017-06-17 17:00:0017.6.2017 FC Světlá - volné kolo 17:00:00Zrušeno-10
2017-06-17 17:00:0017.6.2017 AC Kozárov - FK Rudná 17:00:0017:002 - 1Kozárov10
2017-06-17 14:00:0017.6.2017 PentaCo Boskovice - FC DYNAMO ČÍŽOVKY 14:00:0014:001 - 3Vísky10
2017-06-17 17:00:0017.6.2017 FC Šebetov - BC-ČERVÁNKY Rájec 17:00:0017:002 - 1Šebetov10
2017-06-24 17:00:0024.6.2017 BC-ČERVÁNKY Rájec - DKS KOPEČEK Rájec 17:00:0017:001 - 1Rájec-Jestřebí11
2017-04-30 17:00:0030.4.2017 AJETO Adamov - FC SAMPDORIA Poříčí 17:00:0017:002 - 2Adamov11
2017-06-24 17:00:0024.6.2017 FK Rudná - PentaCo Boskovice 17:00:0017:002 - 2Rudná11
2017-06-30 18:00:0030.6.2017 volné kolo - AC Kozárov 18:00:00Zrušeno-11
2017-06-25 10:00:0025.6.2017 FC ALUPO Dolní Lhota - FC Světlá 10:00:0010:005 - 0 (K)Dolní Lhota11
2017-06-25 10:00:0025.6.2017 FC DYNAMO ČÍŽOVKY - FC Šebetov 10:00:0010:003 - 0Boskovice11
2017-08-12 17:00:0012.8.2017 DKS KOPEČEK Rájec - FC SAMPDORIA Poříčí 17:00:0017:001 - 1Rájec-Jestřebí12
2017-08-15 18:30:0015.8.2017 AJETO Adamov - FC Světlá 18:30:0018:300 - 1Adamov12
2017-08-12 17:00:0012.8.2017 FK Rudná - FC Šebetov 17:00:0017:002 - 1Rudná12
2017-08-16 18:15:0016.8.2017 volné kolo - PentaCo Boskovice 18:15:00Zrušeno-12
2017-08-13 10:00:0013.8.2017 FC ALUPO Dolní Lhota - AC Kozárov 10:00:0010:005 - 4Dolní Lhota12
2017-08-13 10:00:0013.8.2017 FC DYNAMO ČÍŽOVKY - BC-ČERVÁNKY Rájec 10:00:0010:008 - 3Boskovice12
2017-08-19 17:00:0019.8.2017 PentaCo Boskovice - FC ALUPO Dolní Lhota 17:00:0017:000 - 2Boskovice13
2017-08-19 17:00:0019.8.2017 BC-ČERVÁNKY Rájec - FK Rudná 17:00:0017:001 - 1Rájec-Jestřebí13
2017-08-19 17:00:0019.8.2017 FC Šebetov - volné kolo 17:00:00Zrušeno-13
2017-09-15 18:00:0015.9.2017 FC Světlá - FC SAMPDORIA Poříčí 18:00:0018:003 - 1Světlá13
2017-08-19 17:00:0019.8.2017 AC Kozárov - AJETO Adamov 17:00:0017:002 - 0Kozárov13
2017-08-24 18:30:0024.8.2017 FC DYNAMO ČÍŽOVKY - DKS KOPEČEK Rájec 18:30:0018:305 - 3Boskovice13
2017-09-07 18:30:007.9.2017 DKS KOPEČEK Rájec - FC Světlá 18:30:0018:300 - 0Rájec-Jestřebí14
2017-09-08 18:00:008.9.2017 FC SAMPDORIA Poříčí - AC Kozárov 18:00:0018:003 - 1Pořící14
2017-08-29 18:00:0029.8.2017 AJETO Adamov - PentaCo Boskovice 18:00:0018:002 - 1Adamov14
2017-08-26 17:00:0026.8.2017 FK Rudná - FC DYNAMO ČÍŽOVKY 17:00:0017:003 - 2Rudná14
2017-08-26 17:00:0026.8.2017 volné kolo - BC-ČERVÁNKY Rájec 17:00:00Zrušeno-14
2017-08-27 10:00:0027.8.2017 FC ALUPO Dolní Lhota - FC Šebetov 10:00:0010:002 - 1Dolní Lhota14
2017-09-02 17:00:002.9.2017 FK Rudná - DKS KOPEČEK Rájec 17:00:0017:001 - 1Rudná15
2017-09-02 17:00:002.9.2017 BC-ČERVÁNKY Rájec - FC ALUPO Dolní Lhota 17:00:0017:001 - 4Rájec-Jestřebí15
2017-09-02 17:00:002.9.2017 AC Kozárov - FC Světlá 17:00:0017:003 - 1Kozárov15
2017-09-02 17:00:002.9.2017 FC Šebetov - AJETO Adamov 17:00:0017:001 - 0Šebetov15
2017-09-02 17:00:002.9.2017 PentaCo Boskovice - FC SAMPDORIA Poříčí 17:00:0017:003 - 1Boskovice15
2017-09-03 10:00:003.9.2017 FC DYNAMO ČÍŽOVKY - volné kolo 10:00:00Zrušeno-15
2017-09-09 17:00:009.9.2017 DKS KOPEČEK Rájec - AC Kozárov 17:00:0017:001 - 3Rájec-Jestřebí16
2017-09-22 17:30:0022.9.2017 FC Světlá - PentaCo Boskovice 17:30:0017:300 - 4Světlá16
2017-09-09 17:00:009.9.2017 FC SAMPDORIA Poříčí - FC Šebetov 17:00:0017:003 - 1Pořící16
2017-09-09 17:00:009.9.2017 AJETO Adamov - BC-ČERVÁNKY Rájec 17:00:0017:009 - 1Adamov16
2017-09-09 17:00:009.9.2017 volné kolo - FK Rudná 17:00:00Zrušeno-16
2017-09-21 17:30:0021.9.2017 FC ALUPO Dolní Lhota - FC DYNAMO ČÍŽOVKY 17:30:0017:301 - 6Dolní Lhota16
2017-09-21 17:00:0021.9.2017 volné kolo - DKS KOPEČEK Rájec 17:00:00Zrušeno-17
2017-09-16 17:00:0016.9.2017 PentaCo Boskovice - AC Kozárov 17:00:0017:005 - 0Boskovice17
2017-09-16 17:00:0016.9.2017 FK Rudná - FC ALUPO Dolní Lhota 17:00:0017:002 - 0Rudná17
2017-09-16 17:00:0016.9.2017 BC-ČERVÁNKY Rájec - FC SAMPDORIA Poříčí 17:00:0017:002 - 6Rájec-Jestřebí17
2017-09-16 17:00:0016.9.2017 FC Šebetov - FC Světlá 17:00:0017:001 - 1Šebetov17
2017-09-17 10:00:0017.9.2017 FC DYNAMO ČÍŽOVKY - AJETO Adamov 10:00:0010:001 - 2Boskovice17
2017-10-11 17:15:0011.10.2017 DKS KOPEČEK Rájec - PentaCo Boskovice 17:15:0017:152 - 1Rájec-Jestřebí18
2017-09-23 17:00:0023.9.2017 FC Světlá - BC-ČERVÁNKY Rájec 17:00:0017:002 - 1Světlá18
2017-09-28 10:00:0028.9.2017 FC SAMPDORIA Poříčí - FC DYNAMO ČÍŽOVKY 10:00:0010:008 - 1Pořící18
2017-09-23 17:00:0023.9.2017 AJETO Adamov - FK Rudná 17:00:0017:002 - 0Adamov18
2017-09-24 10:00:0024.9.2017 FC ALUPO Dolní Lhota - volné kolo 10:00:00Zrušeno-18
2017-09-22 14:30:2622.9.2017 AC Kozárov - FC Šebetov 14:30:2614:307 - 218
2017-09-30 17:00:0030.9.2017 FC Šebetov - PentaCo Boskovice 17:00:0017:002 - 1Šebetov19
2017-09-30 17:00:0030.9.2017 volné kolo - AJETO Adamov 17:00:00Zrušeno-19
2017-09-30 17:00:0030.9.2017 FK Rudná - FC SAMPDORIA Poříčí 17:00:0017:003 - 2Rudná19
2017-09-30 17:00:0030.9.2017 BC-ČERVÁNKY Rájec - AC Kozárov 17:00:0017:002 - 2 Rájec-Jestřebí19
2017-09-29 17:30:0029.9.2017 FC DYNAMO ČÍŽOVKY - FC Světlá 17:30:0017:303 - 4Boskovice19
2017-10-01 10:00:001.10.2017 FC ALUPO Dolní Lhota - DKS KOPEČEK Rájec 10:00:0010:005 - 0 (K)Dolní Lhota19
2017-10-07 16:00:007.10.2017 DKS KOPEČEK Rájec - FC Šebetov 16:00:0016:005 - 4Rájec-Jestřebí20
2017-10-07 16:00:007.10.2017 PentaCo Boskovice - BC-ČERVÁNKY Rájec 16:00:0016:004 - 0Boskovice20
2017-10-07 16:00:007.10.2017 FC SAMPDORIA Poříčí - volné kolo 16:00:00Zrušeno-20
2017-10-07 16:00:007.10.2017 FC Světlá - FK Rudná 16:00:0016:001 - 1Světlá20
2017-10-07 16:00:007.10.2017 AC Kozárov - FC DYNAMO ČÍŽOVKY 16:00:0016:001 - 0Kozárov20
2017-10-07 16:00:007.10.2017 AJETO Adamov - FC ALUPO Dolní Lhota 16:00:0016:004 - 2Adamov20
2017-10-14 16:00:0014.10.2017 AJETO Adamov - DKS KOPEČEK Rájec 16:00:0016:003 - 2Adamov21
2017-10-14 16:00:0014.10.2017 BC-ČERVÁNKY Rájec - FC Šebetov 16:00:0016:002 - 3Rájec-Jestřebí21
2017-10-14 16:00:0014.10.2017 volné kolo - FC Světlá 16:00:00Zrušeno-21
2017-10-14 16:00:0014.10.2017 FK Rudná - AC Kozárov 16:00:0016:005 - 0 (K)Rudná21
2017-10-15 10:00:0015.10.2017 FC DYNAMO ČÍŽOVKY - PentaCo Boskovice 10:00:0010:000 - 7Boskovice21
2017-10-15 10:00:0015.10.2017 FC ALUPO Dolní Lhota - FC SAMPDORIA Poříčí 10:00:0010:006 - 3Dolní Lhota21
2017-10-21 16:00:0021.10.2017 DKS KOPEČEK Rájec - BC-ČERVÁNKY Rájec 16:00:0016:00-Rájec-Jestřebí22
2017-10-21 16:00:0021.10.2017 FC SAMPDORIA Poříčí - AJETO Adamov 16:00:0016:003 - 1Pořící22
2017-10-20 17:00:0020.10.2017 PentaCo Boskovice - FK Rudná 17:00:0017:003 - 1Boskovice22
2017-10-21 16:00:0021.10.2017 AC Kozárov - volné kolo 16:00:00Zrušeno-22
2017-10-21 16:00:0021.10.2017 FC Světlá - FC ALUPO Dolní Lhota 16:00:0016:004 - 2Světlá22
2017-10-21 16:00:0021.10.2017 FC Šebetov - FC DYNAMO ČÍŽOVKY 16:00:0016:00-Šebetov22