FINÁLOVÝ TURNAJ OKRESNÍHO POHÁRU 2017

FINÁLOVÝ TURNAJ OKRESNÍHO POHÁRU 2017 se nám nezadržitelně blíží, proto zasílám podrobné informace …

Účastníci turnaje:
1. TJ OREL Boskovice (obhájce z roku 2016)
2. M.K. Louka (pořadatel)
3. SK VIKTORIA Suchý (postupující)
4. KANAP Karolín (postupující)
5. FC KVASAR Černá Hora (postupující)
6. FK Holešín/Kuničky (postupující)

Datum a místo konání:
středa 5. července 2017 od 10:00 hodin v Louce – povrch tráva (vpravo na kraji obce ve směru od Rozseče nad Kunštátem).

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!:
1. každý tým musí mít minimálně jednoho svého zástupce (vedoucí týmu, kapitán) na místě v 9:00 hodin k rozlosování turnaje, sepsání soupisky a kontrole registračních průkazů, ostatní hráči se dostaví do 9:30 hodin.
2. každý tým je povinen do všech utkání nastoupit v kompletních jednotných hráčských sadách (nejen tedy ve stejných dresech, ale i trenýrkách a štulpnách), v opačném případě nebude k turnaji připuštěn se všemi důsledky dle sazebníku trestů a pokut SMFBL.

Časový harmonogram základních skupin (2 x 15 minut, 5 minut přestávka v poločase a mezi zápasy):
utkání A1 … 10:00-10:15 – 10:20-10:35
utkání B1 … 10:40-10:55 – 11:00-11:15
utkání A2 … 11:20-11:35 – 11:40-11:55
utkání B2 … 12:00-12:15 – 12:20-12:35
utkání A3 … 12:40-12:55 – 13:00-13:15
utkání B3 … 13:20-13:35 – 13:40-13:55

Ze základních skupin postupují první dva týmy do semifinále, poslední týmy na turnaji končí.

vítězové semifinále … 16:35-17:00 – 17:05-17:30

Všechna utkání budou řídit rozhodčí delegovaní VV SMFBL.

Po skončení finálového utkání budou vyhlášeny výsledky – první tři týmy obdrží od VV SMFBL diplomy a poháry za umístění, individuální ocenění převezmou nejlepší hráč turnaje, nejlepší střelec turnaje a nejlepší brankář turnaje od organizátorů finálového turnaje 2017.

Ukončení FINÁLOVÉHO TURNAJE OKRESNÍHO POHÁRU 2017 bude maximálně v 18:00 hodin.

A na závěr ještě nesmí chybět informace o občerstvení a doprovodném programu organizátorů turnaje:
K občerstvení bude k dispozici limo, pivo, steaky, uzené maso, klobásy, guláš.
Po celý den bude průběžná diskotéka, pro děti bude připravený skákací hrad a kdo se bude chtít ve volném čase osvěžit, může využít cca 300 metrů od hřiště vzdálené koupaliště.

Jménem VV SMFBL vám všem děkuji za dodržení instrukcí a harmonogramů a přeji všem příjemný a vydařený turnaj.