Okresní pohár – rozlosování 2018

Okresní pohár – rozlosování 2018

DatumUtkáníČasVýsledkyHřištěKolo
2018-04-07 17:00:007.4.2018 KANAP Karolín - S.t.B Jabloňany 17:00:0017:000 - 3Karolín1
2018-04-07 17:00:007.4.2018 PANTHERS Vanovice - FC SAMPDORIA Poříčí 17:00:0017:004 - 2Vanovice1
2018-04-08 10:00:008.4.2018 MK Březová - SOKOL SADROS Boskovice 10:00:0010:000 - 11Březová1
2018-04-07 17:00:007.4.2018 AJETO Adamov - FC Rozsíčka 17:00:0017:005 - 0Adamov1
2018-04-07 17:00:007.4.2018 TJ Šerkovice - TJ SOKOL Křetín 17:00:0017:005 - 3Šerkovice1
2018-04-07 17:00:007.4.2018 TJ K20 Šošůvka - FK Holešín / Kuničky 17:00:0017:002 - 0Šošůvka1
2018-04-08 10:00:008.4.2018 SK Kněževes 2006 - FK Deštná 10:00:0010:004 - 1Kněževes1
2018-04-08 10:00:008.4.2018 TJ OREL Boskovice - FC Velenov / Žďárná 10:00:0010:005 - 3Boskovice1
2018-04-07 17:00:007.4.2018 FC Sebranice 2002 - TJ Rudka 17:00:0017:000 - 0 (2:1 pen)Sebranice1
2018-04-08 10:00:008.4.2018 FC ROMA Olešnice - SOKOL Valchov A 10:00:0010:002 - 12Olešnice1
2018-04-07 17:00:007.4.2018 PENTACO Boskovice - FPO Blansko 17:00:0017:003 - 6Boskovice1
2018-04-07 17:00:007.4.2018 SK ŽÍZEŇ Petrovice - FC PICCOLO Černá Hora 17:00:0017:008 - 4Petrovice1
2018-04-07 17:00:007.4.2018 SHARKS Štěchov - HŘEBCI Ludíkov 17:00:0017:001 - 0Štěchov1
2018-04-07 18:00:007.4.2018 FC MICROTEX Lomnice - FC DYNAMO Čížovky 18:00:0018:008 - 3ZŠ Lomnice1
2018-04-07 17:00:007.4.2018 SK MORAVAN Svitávka - SK VIKTORIA Suchý 17:00:0017:000 - 3Svitávka1
2018-04-07 17:00:007.4.2018 FC Spešov - FC Študlov 17:00:0017:006 - 0Spešov1
2018-04-07 17:00:007.4.2018 FK Obora - AC Kozárov 17:00:0017:002 - 5Obora1
2018-04-07 17:00:007.4.2018 FC Lysice - FK PENZION ARTIS 17:00:0017:0010 - 4Lysice1
2018-04-07 17:00:007.4.2018 FC Lhota u Lysic - FC FULGUR Býkovice 17:00:0017:007 - 1Lhota u Lysic1
2018-04-07 17:00:007.4.2018 FK Jabloňany - KMK Újezd u Kunštátu 17:00:0017:000 - 6Jabloňany1
2018-04-08 10:00:008.4.2018 FC ALUPO Dolní Lhota - OREL ROCK Boskovice 10:00:0010:009 - 2Dolní Lhota1
2018-04-07 17:00:007.4.2018 FC Dlouhá Lhota - FFK KOBRA Blansko 17:00:0017:000 - 0 (4:5pen)Dlouhá Lhota1
2018-04-07 17:00:007.4.2018 FK Rudná - FK Rozhraní 17:00:0017:002 - 4Rudná1
2018-04-08 10:00:008.4.2018 SOKOL Lhota Rapotina - FC Šebetov 10:00:0010:004 - 3Lhota Rapotina1
2018-04-07 17:00:007.4.2018 FC Světlá - DKS KOPEČEK Rájec 17:00:0017:000 - 1Světlá1
2018-04-08 10:00:008.4.2018 TJ Ostrov u Macochy - STARS Letovice 10:00:0010:002 - 4Ostrov u Macochy1
2018-04-07 17:00:007.4.2018 AC Okrouhlá - HASIČI Malá Roudka 17:00:0017:008 - 2Okrouhlá1
2018-04-07 17:00:007.4.2018 JIHOMORAVAN - SK JKP Olešná 17:00:0017:007 - 4Blansko1
2018-04-07 17:00:007.4.2018 MK BANÁNI Rájec - FC Rašov 17:00:0017:000 - 8Rájec-Jestřebí1
2018-04-08 10:00:008.4.2018 ARSENAL Lomnice - FC Brťov 10:00:0010:009 - 3Lomnice1
2018-04-07 17:00:007.4.2018 SK Jestřebí - TJ TORPÉDA Vážany 17:00:0017:001 - 8Jestřebí1
2018-04-07 17:00:007.4.2018 BC-ČERVÁNKY Rájec - LPP Lhota u Lysic 17:00:0017:002 - 4Rájec-Jestřebí1