OKRESNÍ POHÁR SMFBL 2017 „Memoriál Josefa Rybára“

FINÁLOVÝ TURNAJ:     středa 5.července od 10:00 hod.  /  M.K. Louka  – FOTKY
SKUPINA A: 1.  FC KVASAR Černá Hora       (postupující 2017)
                    2.  TJ OREL Boskovice               (vítěz finálového turnaje 2016)
3.  KANAP Karolín                     (postupující 2017)
A1 FC KVASAR Černá Hora 0 : 2 KANAP Karolín
A2 KANAP Karolín 1 : 4 TJ OREL Boskovice
A3 TJ OREL Boskovice 2 : 3 FC KVASAR Černá Hora
KONEČNÁ TABULKA SKUPINY  A:
1. postup TJ OREL Boskovice 3 body 1 V 1 P 6 : 4
2. postup KANAP Karolín 3 body 1 V 1 P 3 : 4 7:6 rozstřel
3. konec FC KVASAR Č. Hora 3 body 1 V 1 P 3 : 4 6:7 rozstřel
SKUPINA B: 1.  SK VIKTORIA Suchý                (postupující 2017)
                           2.  M.K. Louka                              (pořadatel finálového turnaje 2017)
3.  FK Holešín / Kuničky               (postupující 2017)
B1 SK VIKTORIA Suchý 3 : 0 FK Holešín / Kuničky
B2 FK Holešín / Kuničky 0 : 9 M.K. Louka
B3 M.K. Louka 0 : 2 SK VIKTORIA Suchý
KONEČNÁ TABULKA SKUPINY  B:
1. postup SK VIKTORIA Suchý 6 bodů 2 V 0 P 5 : 0
2. postup M.K. Louka 3 body 1 V 1 P 9 : 2
3. konec FK Holešín / Kuničky 0 bodů 0 V 2 P   0 : 12
SEMIFINÁLE  1:
S1

1A-2B

TJ OREL Boskovice 1 : 1

(3:4 pen.)

M.K. Louka
SEMIFINÁLE  2:
S2

1B-2A

SK VIKTORIA Suchý 0 : 0

(2:1 pen.)

KANAP Karolín
O TŘETÍ MÍSTO:
3m TJ OREL Boskovice 1 : 1

(5:6 pen.)

KANAP Karolín
FINÁLE:
F M.K. Louka 1 : 0 SK VIKTORIA Suchý
VÍTĚZ OKRESNÍHO POHÁRU SMFBL 2017:
M.K. Louka

KLIKNĚTE NA ODKAZ:
KLASICKÝ TABULKOVÝ ROZPIS POHÁROVÝCH UTKÁNÍ

Předkolo:   sobota 25. března v 1500 hodin, nebo neděle 26. března v 1000 hodin
P – 1 TJ Rudka 2 :  4 FC Spešov
P – 2 FK Jabloňany  1 : 4 PENTACO Boskovice
P – 3 SHARKS Štěchov  0 :  1 FC Sebranice 2002
P – 4 STAVBY A1 Třebětín  6 : 4 TJ K20 Šošůvka
P – 5 FC PICCOLO Černá Hora  5 :  0 SK MORAVAN Svitávka
1. kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo Finálový turnaj Vítěz
BC-ČERVÁNKY Rájec     
15.4.2017
BC-ČERVÁNKY Rájec 4-0 FC Dlouhá Lhota
FC FULGUR Býkovice
29.4.2017
FC FULGUR Býkovice 3-1 BC-ČERVÁNKY Rájec
Býkovice
FC Dlouhá Lhota
 FC FULGUR Býkovice
AJETO Adamov
1.5.2017
FC FULGUR Býkovice 1-3 FC KVASAR Černá Hora
Býkovice
15.4.2017
AJETO Adamov 1-3 FC FULGUR Býkovice
BC-ČERVÁNKY Rájec
 
FC FULGUR Býkovice
 ARSENAL Lomnice
FC KVASAR Černá Hora
8.5.2017
ARSENAL Lomnice 0-1 (pen 0:2) FC KVASAR Černá Hora
Lomnice
16.4.2017
FC KVASAR Černá Hora 12-4 DKS KOPEČEK Rájec
FK PENZION ARTIS
29.4.2017
FK PENZION ARTIS 1-3 FC KVASAR Černá Hora
Bedřichov
DKS KOPEČEK Rájec
 FC KVASAR Černá Hora
FK PENZION ARTIS 
15.4.2017
FK PENZION ARTIS 2-1 FC SAMPDORIA Poříčí
FC KVASAR Černá Hora
 
FC SAMPDORIA Poříčí
  
TJ SOKOL Křetín 
16.4.2017
TJ SOKOL Křetín 4-2 FK Obora
ARSENAL Lomnice
30.4.2017
ARSENAL Lomnice 6-2 TJ SOKOL Křetín
Lomnice
FK Obora
 ARSENAL Lomnice
ARSENAL Lomnice
1.5.2017
ARSENAL Lomnice 3-2 SOKOL SADROS Boskovice
Lomnice
16.4.2017
ARSENAL Lomnice 6-0 JIHOMORAVAN Blansko
TJ SOKOL Křetín
 
JIHOMORAVAN Blansko
 FC KVASAR Černá Hora
SOKOL SADROS Boskovice 
16.4.2017
SOKOL SADROS Boskovice 13-6 SOKOL Šebrov
FC Spešov
29.4.2017
FC Spešov 3-4 SOKOL SADROS Boskovice
Spešov
SOKOL Šebrov
 SOKOL SADROS Boskovice
FC Spešov 
15.4.2017
FC Spešov 12-0 FC Študlov
SOKOL SADROS Boskovice
 
FC Študlov
  
FC DYNAMO Čížovky 
16.4.2017
FC DYNAMO Čížovky 6-1 TJ Ostrov u Macochy
KANAP Karolín
30.4.2017
KANAP Karolín 3-2 FC DYNAMO Čížovky
Karolín
TJ Ostrov u Macochy
 KANAP Karolín
KANAP Karolín
1.5.2017
KANAP Karolín 5-0 (K) SOKOL Valchov A
Karolín
16.4.2017
KANAP Karolín 9-0 HŘEBCI Ludíkov
FC DYNAMO Čížovky
 
HŘEBCI Ludíkov
 FK Deštná
FC STARS Letovice
8.5.2017
FK Deštná 1-2 (pen 1:2) KANAP Karolín
Deštná
15.4.2017
FC STARS Letovice 0-8 FC ALUPO Dolní Lhota
SOKOL Valchov A
29.4.2017
SOKOL Valchov A 3-2 FC ALUPO Dolní Lhota
Valchov
FC ALUPO Dolní Lhota
 SOKOL Valchov A
SOKOL Valchov A 
15.4.2017
SOKOL Valchov A 12-3 FC ROMA Olešnice
FC ALUPO Dolní Lhota
 
FC ROMA Olešnice
  
TORPÉDA Vážany 
15.4.2017
TORPÉDA Vážany 1-2 TJ Šerkovice
FK Deštná
29.4.2017
FK Deštná 5-0 TJ Šerkovice
Deštná
TJ Šerkovice
 FK Deštná
AC Okrouhlá
1.5.2017
FK Deštná 5-2 PentaCo Boskovice
Deštná
15.4.2017
AC Okrouhlá 1-4 FK Deštná
TJ Šerkovice
 
FK Deštná
 KANAP Karolín
AC Kozárov 
15.4.2017
AC Kozárov 2-3 FC MICROTEX Lomnice
PentaCo Boskovice
29.4.2017
PentaCo Boskovice 7-2 FC MICROTEX Lomnice
Boskovice
FC MICROTEX Lomnice
 PentaCo Boskovice
SOKOL Valchov B 
15.4.2017
SOKOL Valchov B 0-4 PentaCo Boskovice
FC MICROTEX Lomnice
 
PentaCo Boskovice
 
FC Sebranice 2002
15.4.2017
FC Sebranice 2002 2-0 FPO Blansko
FC Rozsíčka
29.4.2017
FC Rozsíčka 3-4 FC Sebranice 2002
Rozsíčka
FPO Blansko
 FC Sebranice 2002
FC Rozsíčka
1.5.2017
FC Sebranice 2002 4-5 SK VIKTORIA Suchý
Sebranice
15.4.2017
FC Rozsíčka 2-0 SK ŽÍZEŇ Petrovice
FC Sebranice 2002
 
SK ŽÍZEŇ Petrovice
 KMK Újezd u Kunštátu
St.B Jabloňany
8.5.2017
KMK Újezd u Kunštátu 1-4 SK VIKTORIA Suchý
Újezd u Kunštátu
15.4.2017
St.B Jabloňany 2-5 LPP Lhota u Lysic
SK VIKTORIA Suchý
29.4.2017
SK VIKTORIA Suchý 8-5 LPP Lhota u Lysic
Suchý
LPP Lhota u Lysic
 SK VIKTORIA Suchý
FC Rašov 
16.4.2017
FC Rašov 4-7 SK VIKTORIA Suchý
LPP Lhota u Lysic
 
SK VIKTORIA Suchý
  
FFK KOBRA Blansko 
15.4.2017
FFK KOBRA Blansko 2-11 KMK Újezd u Kunštátu
FC Lysice
29.4.2017
FC Lysice 1-10 KMK Újezd u Kunštátu
Lysice
KMK Újezd u Kunštátu
 KMK Újezd u Kunštátu
MK Březová
1.5.2017
KMK Újezd u Kunštátu 1-0 FK Rudná
Újezd u Kunštátu
16.4.2017
MK Březová 0-1 FC Lysice
KMK Újezd u Kunštátu
 
FC Lysice
 SK VIKTORIA Suchý
MK Velké Opatovice 
15.4.2017
MK Velké Opatovice 10-1 SK Horní Lhota
FK Rudná
29.4.2017
FK Rudná 3-2 MK Velké Opatovice
Velké Opatovice
SK Horní Lhota
 FK Rudná
SK Kněževes 2006 
15.4.2017
SK Kněževes 2006 0-2 FK Rudná
Rudná
MK Velké Opatovice
 
FK Rudná
  
FC Šebetov 
16.4.2017
FC Šebetov 4-1 STAVBY A1 Třebětín
SK JKP Olešná
30.4.2017
SK JKP Olešná Zrušeno FC Šebetov
Olešná
STAVBY A1 Třebětín
 FC Šebetov
FC Boskovice
1.5.2017
FC Šebetov 0-1 FC Světlá
Šebetov
19.4.2017
FC Boskovice 4-8 SK JKP Olešná
FC Šebetov
 
SK JKP Olešná
 FK Holešín/Kuničky
FC Brťov
8.5.2017
FK Holešín/Kuničky 3-2 (pen 3:2) FC Světlá
Kuničky
15.4.2017
FC Brťov 2-7 FK Rozhraní
FC Světlá
29.4.2017
FC Světlá 2-1 FK Rozhraní
Světlá
FK Rozhraní
 FC Světlá
Spolek TJ Úsobrno 
15.4.2017
Spolek TJ Úsobrno Zrušeno FC Světlá
FK Rozhraní
 
FC Světlá
  
SOKOL Lhota Rapotina 
16.4.2017
SOKOL Lhota Rapotina 2-4 PANTHERS Vanovice
FK Holešín/Kuničky
29.4.2017
FK Holešín/Kuničky 3-1 PANTHERS Vanovice
Kuničky
PANTHERS Vanovice
 FK Holešín/Kuničky
FK Holešín/Kuničky
1.5.2017
FK Holešín/Kuničky 2-1 SK Jestřebí
Kuničky
15.4.2017
FK Holešín/Kuničky 5-2 HASIČI Malá Roudka
PANTHERS Vanovice
 
HASIČI Malá Roudka
 FC Světlá
FC Lhota u Lysic 
15.4.2017
FC Lhota u Lysic 4-1 OREL ROCK Boskovice
SK Jestřebí
29.4.2017
SK Jestřebí 5-4 FC Lhota u Lysic
Jestřebí
OREL ROCK Boskovice
 SK Jestřebí
FC PICCOLO Černá hora 
13.4.2017
FC PICCOLO Černá hora 2-3 SK Jestřebí
FC Lhota u Lysic
 
SK Jestřebí
1. kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo Finálový turnaj Vítěz Finálový turnaj 4.kolo 3.kolo 2.kolo 1. kolo
BC-ČERVÁNKY Rájec         FC Sebranice 2002
15.4.2017
BC-ČERVÁNKY Rájec 4-0 FC Dlouhá Lhota
15.4.2017
FC Sebranice 2002 2-0 FPO Blansko
FC FULGUR BýkoviceFC Rozsíčka
29.4.2017
FC FULGUR Býkovice 3-1 BC-ČERVÁNKY Rájec
Býkovice
29.4.2017
FC Rozsíčka 3-4 FC Sebranice 2002
Rozsíčka
FC Dlouhá LhotaFPO Blansko
 FC FULGUR BýkoviceFC Sebranice 2002 
AJETO Adamov
1.5.2017
FC FULGUR Býkovice 1-3 FC KVASAR Černá Hora
Býkovice
1.5.2017
FC Sebranice 2002 4-5 SK VIKTORIA Suchý
Sebranice
FC Rozsíčka
15.4.2017
AJETO Adamov 1-3 FC FULGUR Býkovice
15.4.2017
FC Rozsíčka 2-0 SK ŽÍZEŇ Petrovice
BC-ČERVÁNKY RájecFC Sebranice 2002
  
FC FULGUR BýkoviceSK ŽÍZEŇ Petrovice
 ARSENAL LomniceKMK Újezd u Kunštátu 
FC KVASAR Černá Hora
8.5.2017
ARSENAL Lomnice 0-1 (pen 0:2) FC KVASAR Černá Hora
Lomnice
8.5.2017
KMK Újezd u Kunštátu 1-4 SK VIKTORIA Suchý
Újezd u Kunštátu
St.B Jabloňany
16.4.2017
FC KVASAR Černá Hora 12-4 DKS KOPEČEK Rájec
15.4.2017
St.B Jabloňany 2-5 LPP Lhota u Lysic
FK PENZION ARTISSK VIKTORIA Suchý
29.4.2017
FK PENZION ARTIS 1-3 FC KVASAR Černá Hora
Bedřichov
29.4.2017
SK VIKTORIA Suchý 8-5 LPP Lhota u Lysic
Suchý
DKS KOPEČEK RájecLPP Lhota u Lysic
 FC KVASAR Černá HoraSK VIKTORIA Suchý 
FK PENZION ARTIS  FC Rašov
15.4.2017
FK PENZION ARTIS 2-1 FC SAMPDORIA Poříčí
16.4.2017
FC Rašov 4-7 SK VIKTORIA Suchý
FC KVASAR Černá HoraLPP Lhota u Lysic
  
FC SAMPDORIA PoříčíSK VIKTORIA Suchý
    
TJ SOKOL Křetín  FFK KOBRA Blansko
16.4.2017
TJ SOKOL Křetín 4-2 FK Obora
15.4.2017
FFK KOBRA Blansko 2-11 KMK Újezd u Kunštátu
ARSENAL LomniceFC Lysice
30.4.2017
ARSENAL Lomnice 6-2 TJ SOKOL Křetín
Lomnice
29.4.2017
FC Lysice 1-10 KMK Újezd u Kunštátu
Lysice
FK OboraKMK Újezd u Kunštátu
 ARSENAL LomniceKMK Újezd u Kunštátu 
ARSENAL Lomnice
1.5.2017
ARSENAL Lomnice 3-2 SOKOL SADROS Boskovice
Lomnice
1.5.2017
KMK Újezd u Kunštátu 1-0 FK Rudná
Újezd u Kunštátu
MK Březová
16.4.2017
ARSENAL Lomnice 6-0 JIHOMORAVAN Blansko
16.4.2017
MK Březová 0-1 FC Lysice
TJ SOKOL KřetínKMK Újezd u Kunštátu
  
JIHOMORAVAN BlanskoFC Lysice
 FC KVASAR Černá Hora SK VIKTORIA Suchý 
SOKOL SADROS Boskovice   MK Velké Opatovice
16.4.2017
SOKOL SADROS Boskovice 13-6 SOKOL Šebrov
15.4.2017
MK Velké Opatovice 10-1 SK Horní Lhota
FC SpešovFK Rudná
29.4.2017
FC Spešov 3-4 SOKOL SADROS Boskovice
Spešov
29.4.2017
FK Rudná 3-2 MK Velké Opatovice
Velké Opatovice
SOKOL ŠebrovSK Horní Lhota
 SOKOL SADROS BoskoviceFK Rudná 
FC Spešov  SK Kněževes 2006
15.4.2017
FC Spešov 12-0 FC Študlov
15.4.2017
SK Kněževes 2006 0-2 FK Rudná
Rudná
SOKOL SADROS BoskoviceMK Velké Opatovice
  
FC ŠtudlovFK Rudná
  
FC DYNAMO ČížovkyFC Šebetov
16.4.2017
FC DYNAMO Čížovky 6-1 TJ Ostrov u Macochy
16.4.2017
FC Šebetov 4-1 STAVBY A1 Třebětín
KANAP KarolínSK JKP Olešná
30.4.2017
KANAP Karolín 3-2 FC DYNAMO Čížovky
Karolín
30.4.2017
SK JKP Olešná Zrušeno FC Šebetov
Olešná
TJ Ostrov u MacochySTAVBY A1 Třebětín
 KANAP KarolínFC Šebetov 
KANAP Karolín
1.5.2017
KANAP Karolín 5-0 (K) SOKOL Valchov A
Karolín
1.5.2017
FC Šebetov 0-1 FC Světlá
Šebetov
FC Boskovice
16.4.2017
KANAP Karolín 9-0 HŘEBCI Ludíkov
19.4.2017
FC Boskovice 4-8 SK JKP Olešná
FC DYNAMO ČížovkyFC Šebetov
  
HŘEBCI LudíkovSK JKP Olešná
 FK Deštná FK Holešín/Kuničky 
FC STARS Letovice
8.5.2017
FK Deštná 1-2 (pen 1:2) KANAP Karolín
Deštná
 
8.5.2017
FK Holešín/Kuničky 3-2 (pen 3:2) FC Světlá
Kuničky
FC Brťov
15.4.2017
FC STARS Letovice 0-8 FC ALUPO Dolní Lhota
15.4.2017
FC Brťov 2-7 FK Rozhraní
SOKOL Valchov AFC Světlá
29.4.2017
SOKOL Valchov A 3-2 FC ALUPO Dolní Lhota
Valchov
29.4.2017
FC Světlá 2-1 FK Rozhraní
Světlá
FC ALUPO Dolní LhotaFK Rozhraní
 SOKOL Valchov AFC Světlá 
SOKOL Valchov A  Spolek TJ Úsobrno
15.4.2017
SOKOL Valchov A 12-3 FC ROMA Olešnice
15.4.2017
Spolek TJ Úsobrno Zrušeno FC Světlá
FC ALUPO Dolní LhotaFK Rozhraní
  
FC ROMA OlešniceFC Světlá
    
TORPÉDA Vážany  SOKOL Lhota Rapotina
15.4.2017
TORPÉDA Vážany 1-2 TJ Šerkovice
16.4.2017
SOKOL Lhota Rapotina 2-4 PANTHERS Vanovice
FK DeštnáFK Holešín/Kuničky
29.4.2017
FK Deštná 5-0 TJ Šerkovice
Deštná
29.4.2017
FK Holešín/Kuničky 3-1 PANTHERS Vanovice
Kuničky
TJ ŠerkovicePANTHERS Vanovice
 FK DeštnáFK Holešín/Kuničky 
AC Okrouhlá
1.5.2017
FK Deštná 5-2 PentaCo Boskovice
Deštná
1.5.2017
FK Holešín/Kuničky 2-1 SK Jestřebí
Kuničky
FK Holešín/Kuničky
15.4.2017
AC Okrouhlá 1-4 FK Deštná
15.4.2017
FK Holešín/Kuničky 5-2 HASIČI Malá Roudka
TJ ŠerkovicePANTHERS Vanovice
  
FK DeštnáHASIČI Malá Roudka
 KANAP KarolínFC Světlá 
AC Kozárov  FC Lhota u Lysic
15.4.2017
AC Kozárov 2-3 FC MICROTEX Lomnice
15.4.2017
FC Lhota u Lysic 4-1 OREL ROCK Boskovice
PentaCo BoskoviceSK Jestřebí
29.4.2017
PentaCo Boskovice 7-2 FC MICROTEX Lomnice
Boskovice
29.4.2017
SK Jestřebí 5-4 FC Lhota u Lysic
Jestřebí
FC MICROTEX LomniceOREL ROCK Boskovice
 PentaCo BoskoviceSK Jestřebí 
SOKOL Valchov B  FC PICCOLO Černá hora
15.4.2017
SOKOL Valchov B 0-4 PentaCo Boskovice
13.4.2017
FC PICCOLO Černá hora 2-3 SK Jestřebí
FC MICROTEX LomniceFC Lhota u Lysic
  
PentaCo BoskoviceSK Jestřebí