4. GATEMA liga

Adresa: Luční 301, Březová nad Svitavou, 569 02
Vedoucí ligy: Miroslav Švancara
Telefon: +420 731 231 510
E-mail: miroslav.svancara@smfbl.cz

EVIDENCE SOUTĚŽE

4. GATEMA liga – ligová tabulka 2017

PořadíKlubZápasyVýhryRemízyProhrySkóre proSkóre protiBody
1FC MICROTEX Lomnice221426775244
2M.K. Louka221336774142
3SOKOL Valchov A221138756336
4TJ Rudka221048665534
5FC STARS Letovice2211110638334
6FK Deštná22877514831
7SK MORAVAN Svitávka228410525628
8SOKOL Lhota Rapotina229112506228
9FK Jabloňany228311545227
10FC Dlouhá Lhota22769425727
11SK Kněževes 2006228212536026
12FC PICCOLO Černá hora226214487920

4. GATEMA liga – rozlosování 2017

DatumUtkáníČasVýsledkyHřištěKolo
2017-04-01 16:00:001.4.2017 SOKOL Valchov A - SK MORAVAN Svitávka 16:00:0016:006 - 3Valchov1
2017-04-01 16:00:001.4.2017 FK Deštná - SOKOL Lhota Rapotina 16:00:0016:003 - 2Deštná1
2017-04-01 16:00:001.4.2017 M.K. Louka - TJ Rudka 16:00:0016:001 - 2Louka1
2017-04-01 16:00:001.4.2017 FC PICCOLO Černá Hora - FC MICROTEX Lomnice 16:00:0016:002 - 2Černá Hora1
2017-04-01 16:00:001.4.2017 FC STARS Letovice - FK Jabloňany 16:00:0016:005 - 1Letovice1
2017-04-02 10:00:002.4.2017 SK Kněževes 2006 - FC Dlouhá Lhota 10:00:0010:001 - 2Kněževes1
2017-04-13 18:00:0013.4.2017 SK MORAVAN Svitávka - FC Dlouhá Lhota 18:00:0018:002 - 1Svitávka2
2017-04-08 16:00:008.4.2017 FK Jabloňany - SK Kněževes 2006 16:00:0016:005 - 1Jabloňany2
2017-04-08 16:00:008.4.2017 FC MICROTEX Lomnice - FC STARS Letovice 16:00:0016:004 - 5ZŠ Lomnice2
2017-04-08 16:00:008.4.2017 SOKOL Valchov A - FK Deštná 16:00:0016:001 - 1Valchov2
2017-04-09 10:00:009.4.2017 SOKOL Lhota Rapotina - M.K. Louka 10:00:0010:001 - 3Lhota Rapotina2
2017-04-09 10:00:009.4.2017 TJ Rudka - FC PICCOLO Černá Hora 10:00:0010:005 - 0Rudka2
2017-04-22 16:00:0022.4.2017 FK Deštná - SK MORAVAN Svitávka 16:00:0016:001 - 0Deštná3
2017-04-22 16:00:0022.4.2017 SOKOL Valchov A - M.K. Louka 16:00:0016:006 - 5Valchov3
2017-04-22 16:00:0022.4.2017 FC PICCOLO Černá Hora - SOKOL Lhota Rapotina 16:00:0016:001 - 3Černá Hora3
2017-04-22 16:00:0022.4.2017 FC STARS Letovice - TJ Rudka 16:00:0016:003 - 2Letovice3
2017-04-22 16:00:0022.4.2017 FC Dlouhá Lhota - FK Jabloňany 16:00:0016:001 - 1Dlouhá Lhota3
2017-04-23 10:00:0023.4.2017 SK Kněževes 2006 - FC MICROTEX Lomnice 10:00:0010:000 - 4Kněževes3
2017-05-06 17:00:006.5.2017 SK MORAVAN Svitávka - FK Jabloňany 17:00:0017:002 - 0Svitávka4
2017-05-06 18:00:006.5.2017 FC MICROTEX Lomnice - FC Dlouhá Lhota 18:00:0018:003 - 0ZŠ Lomnice4
2017-05-06 17:00:006.5.2017 SOKOL Valchov A - FC PICCOLO Černá Hora 17:00:0017:009 - 1Valchov4
2017-05-06 17:00:006.5.2017 FK Deštná - M.K. Louka 17:00:0017:002 - 2Deštná4
2017-05-07 10:00:007.5.2017 TJ Rudka - SK Kněževes 2006 10:00:0010:002 - 1Rudka4
2017-05-07 10:00:007.5.2017 SOKOL Lhota Rapotina - FC STARS Letovice 10:00:0010:005 - 1Lhota Rapotina4
2017-05-13 17:00:0013.5.2017 M.K. Louka - SK MORAVAN Svitávka 17:00:0017:005 - 2Louka5
2017-05-13 17:00:0013.5.2017 FC PICCOLO Černá Hora - FK Deštná 17:00:0017:005 - 1Černá Hora5
2017-05-13 17:00:0013.5.2017 FC STARS Letovice - SOKOL Valchov A 17:00:0017:004 - 1Letovice5
2017-05-13 17:00:0013.5.2017 FK Jabloňany - FC MICROTEX Lomnice 17:00:0017:002 - 2Jabloňany5
2017-05-13 17:00:0013.5.2017 FC Dlouhá Lhota - TJ Rudka 17:00:0017:002 - 2Dlouhá Lhota5
2017-05-14 10:00:0014.5.2017 SK Kněževes 2006 - SOKOL Lhota Rapotina 10:00:0010:003 - 2Kněževes5
2017-05-20 17:00:0020.5.2017 SK MORAVAN Svitávka - FC MICROTEX Lomnice 17:00:0017:001 - 2Svitávka6
2017-05-20 17:00:0020.5.2017 FK Deštná - FC STARS Letovice 17:00:0017:003 - 3Deštná6
2017-05-20 17:00:0020.5.2017 M.K. Louka - FC PICCOLO Černá Hora 17:00:0017:007 - 0Louka6
2017-05-20 17:00:0020.5.2017 SOKOL Valchov A - SK Kněževes 2006 17:00:0017:007 - 2Valchov6
2017-05-21 10:00:0021.5.2017 TJ Rudka - FK Jabloňany 10:00:0010:004 - 1Rudka6
2017-05-21 10:00:0021.5.2017 SOKOL Lhota Rapotina - FC Dlouhá Lhota 10:00:0010:002 - 1Lhota Rapotina6
2017-05-31 19:00:0031.5.2017 FC PICCOLO Černá Hora - SK MORAVAN Svitávka 19:00:0019:001 - 1Černá Hora7
2017-05-27 17:00:0027.5.2017 FC STARS Letovice - M.K. Louka 17:00:0017:004 - 0Letovice7
2017-05-27 18:00:0027.5.2017 FC MICROTEX Lomnice - TJ Rudka 18:00:0018:005 - 4ZŠ Lomnice7
2017-05-27 17:00:0027.5.2017 FC Dlouhá Lhota - SOKOL Valchov A 17:00:0017:001 - 1Dlouhá Lhota7
2017-06-02 18:00:002.6.2017 FK Jabloňany - SOKOL Lhota Rapotina 18:00:0018:001 - 2Jabloňany7
2017-05-28 10:00:0028.5.2017 SK Kněževes 2006 - FK Deštná 10:00:0010:000 - 3Kněževes7
2017-06-03 17:00:003.6.2017 SK MORAVAN Svitávka - TJ Rudka 17:00:0017:004 - 5Svitávka8
2017-06-03 17:00:003.6.2017 FC PICCOLO Černá Hora - FC STARS Letovice 17:00:0017:007 - 1Černá Hora8
2017-06-03 17:00:003.6.2017 SOKOL Valchov A - FK Jabloňany 17:00:0017:000 - 3Valchov8
2017-06-03 17:00:003.6.2017 FK Deštná - FC Dlouhá Lhota 17:00:0017:004 - 1Deštná8
2017-06-03 17:00:003.6.2017 SK Kněževes 2006 - M.K. Louka 17:00:0017:004 - 1Kněževes8
2017-06-04 10:00:004.6.2017 SOKOL Lhota Rapotina - FC MICROTEX Lomnice 10:00:0010:002 - 4Lhota Rapotina8
2017-06-10 17:00:0010.6.2017 FC STARS Letovice - SK MORAVAN Svitávka 17:00:0017:003 - 2Letovice9
2017-06-10 18:00:0010.6.2017 FC MICROTEX Lomnice - SOKOL Valchov A 18:00:0018:009 - 4ZŠ Lomnice9
2017-06-10 17:00:0010.6.2017 FC Dlouhá Lhota - M.K. Louka 17:00:0017:002 - 1Dlouhá Lhota9
2017-06-10 17:00:0010.6.2017 FK Jabloňany - FK Deštná 17:00:0017:003 - 2Jabloňany9
2017-06-11 10:00:0011.6.2017 SK Kněževes 2006 - FC PICCOLO Č. Hora 10:00:0010:000 - 6Kněževes9
2017-06-11 10:00:0011.6.2017 TJ Rudka - SOKOL Lhota Rapotina 10:00:0010:005 - 0 (K)Rudka9
2017-06-17 17:00:0017.6.2017 SK MORAVAN Svitávka - SOKOL Lhota Rapotina 17:00:0017:002 - 0Svitávka10
2017-06-17 17:00:0017.6.2017 SOKOL Valchov A - TJ Rudka 17:00:0017:002 - 2Valchov10
2017-06-14 18:00:0014.6.2017 FK Deštná - FC MICROTEX Lomnice 18:00:0018:002 - 4Deštná10
2017-06-17 17:00:0017.6.2017 M.K. Louka - FK Jabloňany 17:00:0017:006 - 1Louka10
2017-06-17 17:00:0017.6.2017 FC PICCOLO Černá Hora - FC Dlouhá Lhota 17:00:0017:003 - 2Černá Hora10
2017-06-17 17:00:0017.6.2017 FC STARS Letovice - SK Kněževes 2006 17:00:0017:003 - 5Letovice10
2017-06-23 18:00:0023.6.2017 FC MICROTEX Lomnice - M.K. Louka 18:00:0018:002 - 4ZŠ Lomnice11
2017-06-24 17:00:0024.6.2017 FC Dlouhá Lhota - FC STARS Letovice 17:00:0017:001 - 2Dlouhá Lhota11
2017-06-24 17:00:0024.6.2017 FK Jabloňany - FC PICCOLO Č. Hora 17:00:0017:009 - 1Jabloňany11
2017-04-23 10:00:0023.4.2017 SK Kněževes 2006 - SK MORAVAN Svitávka 10:00:0010:002 - 2Kněževes11
2017-06-25 10:00:0025.6.2017 TJ Rudka - FK Deštná 10:00:0010:005 - 0 (K)Rudka11
2017-06-25 10:00:0025.6.2017 SOKOL Lhota Rapotina - SOKOL Valchov A 10:00:0010:004 - 3Lhota Rapotina11
2017-08-12 17:00:0012.8.2017 SK MORAVAN Svitávka - SOKOL Valchov A 17:00:0017:002 - 3Svitávka12
2017-08-12 17:00:0012.8.2017 FK Jabloňany - FC STARS Letovice 17:00:0017:0010 - 2Jabloňany12
2017-08-12 17:00:0012.8.2017 FC Dlouhá Lhota - SK Kněževes 2006 17:00:0017:004 - 3Dlouhá Lhota12
2017-08-11 18:00:0011.8.2017 FC MICROTEX Lomnice - FC PICCOLO Č. Hora 18:00:0018:000 - 3ZŠ Lomnice12
2017-08-11 18:00:0011.8.2017 SOKOL Lhota Rapotina - FK Deštná 18:00:0018:001 - 1Lhota Rapotina12
2017-09-01 18:00:001.9.2017 TJ Rudka - M.K. Louka 18:00:0018:000 - 4Rudka12
2017-08-19 17:00:0019.8.2017 FC Dlouhá Lhota - SK MORAVAN Svitávka 17:00:0017:002 - 2Dlouhá Lhota13
2017-08-19 17:00:0019.8.2017 FK Deštná - SOKOL Valchov A 17:00:0017:006 - 1Deštná13
2017-08-19 17:00:0019.8.2017 FC STARS Letovice - FC MICROTEX Lomnice 17:00:0017:003 - 4Letovice13
2017-08-19 17:00:0019.8.2017 FC PICCOLO Č. Hora - TJ Rudka 17:00:0017:003 - 4Černá Hora13
2017-08-19 17:00:0019.8.2017 M.K. Louka - SOKOL Lhota Rapotina 17:00:0017:004 - 2Louka13
2017-08-20 10:00:0020.8.2017 SK Kněževes 2006 - FK Jabloňany 10:00:0010:003 - 0Kněževes13
2017-08-26 17:00:0026.8.2017 SK MORAVAN Svitávka - FK Deštná 17:00:0017:002 - 2Svitávka14
2017-08-26 17:00:0026.8.2017 M.K. Louka - SOKOL Valchov A 17:00:0017:005 - 3Louka14
2017-08-26 18:00:0026.8.2017 FC MICROTEX Lomnice - SK Kněževes 2006 18:00:0018:001 - 3ZŠ Lomnice14
2017-08-26 17:00:0026.8.2017 FK Jabloňany - FC Dlouhá Lhota 17:00:0017:004 - 1Jabloňany14
2017-08-27 10:00:0027.8.2017 SOKOL Lhota Rapotina - FC PICCOLO Č. Hora 10:00:0010:004 - 3Lhota Rapotina14
2017-08-27 10:00:0027.8.2017 TJ Rudka - FC STARS Letovice 10:00:0010:006 - 2Rudka14
2017-09-02 17:00:002.9.2017 FK Jabloňany - SK MORAVAN Svitávka 17:00:0017:000 - 1Jabloňany15
2017-09-13 18:00:0013.9.2017 FC Dlouhá Lhota - FC MICROTEX Lomnice 18:00:0018:003 - 2Dlouhá Lhota15
2017-09-02 17:00:002.9.2017 M.K. Louka - FK Deštná 17:00:0017:002 - 2Louka15
2017-09-02 17:00:002.9.2017 FC STARS Letovice - SOKOL Lhota Rapotina 17:00:0017:003 - 2Letovice15
2017-09-02 17:00:002.9.2017 FC PICCOLO Č. Hora - SOKOL Valchov A 17:00:0017:000 - 4Černá Hora15
2017-09-03 10:00:003.9.2017 SK Kněževes 2006 - TJ Rudka 10:00:0010:004 - 4Kněževes15
2017-09-09 17:00:009.9.2017 SK MORAVAN Svitávka - M.K. Louka 17:00:0017:000 - 5Svitávka16
2017-09-08 18:00:008.9.2017 FK Deštná - FC PICCOLO Č. Hora 18:00:0018:003 - 4Deštná16
2017-09-09 17:00:009.9.2017 SOKOL Valchov A - FC STARS Letovice 17:00:0017:005 - 2Valchov16
2017-09-08 18:00:008.9.2017 FC MICROTEX Lomnice - FK Jabloňany 18:00:0018:005 - 4ZŠ Lomnice16
2017-09-10 10:00:0010.9.2017 TJ Rudka - FC Dlouhá Lhota 10:00:0010:007 - 0Rudka16
2017-09-10 10:00:0010.9.2017 SOKOL Lhota Rapotina - SK Kněževes 2006 10:00:0010:001 - 6Lhota Rapotina16
2017-09-16 18:00:0016.9.2017 FC MICROTEX Lomnice - SK MORAVAN Svitávka 18:00:0018:007 - 0ZŠ Lomnice17
2017-09-16 17:00:0016.9.2017 FK Jabloňany - TJ Rudka 17:00:0017:001 - 1Jabloňany17
2017-09-16 17:00:0016.9.2017 FC Dlouhá Lhota - SOKOL Lhota Rapotina 17:00:0017:003 - 2Dlouhá Lhota17
2017-09-15 18:00:0015.9.2017 FC PICCOLO Č. Hora - M.K. Louka 18:00:0018:002 - 3Černá Hora17
2017-09-16 17:00:0016.9.2017 FC STARS Letovice - FK Deštná 17:00:0017:003 - 2Letovice17
2017-09-17 10:00:0017.9.2017 SK Kněževes 2006 - SOKOL Valchov A 10:00:0010:002 - 3Kněževes17
2017-09-23 17:00:0023.9.2017 SK MORAVAN Svitávka - FC PICCOLO Č. Hora 17:00:0017:006 - 1Svitávka18
2017-09-23 17:00:0023.9.2017 M.K. Louka - FC STARS Letovice 17:00:0017:008 - 2Louka18
2017-09-23 17:00:0023.9.2017 FK Deštná - SK Kněževes 2006 17:00:0017:001 - 0Deštná18
2017-09-23 17:00:0023.9.2017 SOKOL Valchov A - FC Dlouhá Lhota 17:00:0017:004 - 1Valchov18
2017-09-24 10:00:0024.9.2017 SOKOL Lhota Rapotina - FK Jabloňany 10:00:0010:003 - 1Lhota Rapotina18
2017-09-24 10:00:0024.9.2017 TJ Rudka - FC MICROTEX Lomnice 10:00:0010:002 - 6Rudka18
2017-09-29 17:00:0029.9.2017 FC STARS Letovice - FC PICCOLO Č. Hora 17:00:0017:003 - 0Letovice19
2017-09-30 18:00:0030.9.2017 FC MICROTEX Lomnice - SOKOL Lhota Rapotina 18:00:0018:005 - 0 (K)ZŠ Lomnice19
2017-09-30 17:00:0030.9.2017 FK Jabloňany - SOKOL Valchov A 17:00:0017:001 - 4Jabloňany19
2017-09-30 17:00:0030.9.2017 FC Dlouhá Lhota - FK Deštná 17:00:0017:003 - 3Dlouhá Lhota19
2017-10-01 10:00:001.10.2017 M.K. Louka - SK Kněževes 2006 10:00:0010:003 - 0Louka19
2017-10-01 10:00:001.10.2017 TJ Rudka - SK MORAVAN Svitávka 10:00:0010:000 - 5 (K)Rudka19
2017-10-07 16:00:007.10.2017 SK MORAVAN Svitávka - FC STARS Letovice 16:00:0016:007 - 2Svitávka20
2017-10-07 16:00:007.10.2017 FC PICCOLO Č. Hora - SK Kněževes 2006 16:00:0016:000 - 4Černá Hora20
2017-10-07 16:00:007.10.2017 M.K. Louka - FC Dlouhá Lhota 16:00:0016:002 - 2Louka20
2017-10-06 17:00:006.10.2017 FK Deštná - FK Jabloňany 17:00:0017:003 - 0Deštná20
2017-10-07 16:00:007.10.2017 SOKOL Valchov A - FC MICROTEX Lomnice 16:00:0016:000 - 2Valchov20
2017-10-08 10:00:008.10.2017 SOKOL Lhota Rapotina - TJ Rudka 10:00:0010:004 - 1Lhota Rapotina20
2017-10-14 16:00:0014.10.2017 FC Dlouhá Lhota - FC PICCOLO Č. Hora 16:00:0016:004 - 3Dlouhá Lhota21
2017-10-14 16:00:0014.10.2017 FK Jabloňany - M.K. Louka 16:00:0016:002 - 1Jabloňany21
2017-10-14 18:00:0014.10.2017 FC MICROTEX Lomnice - FK Deštná 18:00:0018:004 - 3ZŠ Lomnice21
2017-10-15 10:00:0015.10.2017 SK Kněževes 2006 - FC STARS Letovice 10:00:0010:003 - 4Kněževes21
2017-09-27 17:30:0027.9.2017 SOKOL Lhota Rapotina - SK MORAVAN Svitávka 17:30:0017:302 - 4Lhota Rapotina21
2017-10-15 10:00:0015.10.2017 TJ Rudka - SOKOL Valchov A 10:00:0010:001 - 4Rudka21
2017-10-21 16:00:0021.10.2017 SK MORAVAN Svitávka - SK Kněževes 2006 16:00:0016:002 - 6Svitávka22
2017-10-21 16:00:0021.10.2017 FC STARS Letovice - FC Dlouhá Lhota 16:00:0016:003 - 5Letovice22
2017-10-21 16:00:0021.10.2017 FC PICCOLO Č. Hora - FK Jabloňany 16:00:0016:002 - 4Černá Hora22
2017-10-20 16:45:0020.10.2017 M.K. Louka - FC MICROTEX Lomnice 16:45:0016:455 - 0Louka22
2017-10-21 16:00:0021.10.2017 FK Deštná - TJ Rudka 16:00:0016:003 - 2Deštná22
2017-10-21 16:00:0021.10.2017 SOKOL Valchov A - SOKOL Lhota Rapotina 16:00:0016:004 - 6Valchov22