ZÁKLADNÍ soutěž 2016

Adresa: Na Pískách 12, 678 01 Blansko
Vedoucí ligy: Jiří Blažek
Telefon: +420 776 088 333
E-mail: Jirka.Blazek@seznam.cz
Web: www.malyfotbalbk.webmium.com

ZÁKLADNÍ soutěž – ligová tabulka 2016

PořadíTýmZápasyVýhryRemízyProhrySkóre proSkóre protiBody
1OREL ROCK Boskovice181503973945
2FC Sebranice 2002181224683238
3ARTÉZIA Štěchov181224542238
4FC Brťov181125674235
5FC Študlov18738656924
6FK Obora187110456022
7FC Vítějeves186111435919
8JIHOMORAVAN Blansko18549385519
9FC ROMA Olešnice183213358111
10FK PENZION ARTIS18231315689

ZÁKLADNÍ soutěž – seznam zápasů 2016

DatumZápasČasVýsledkyHřištěKolo
2016-04-09 16:00:009.4.2016 ARTÉZIA Štěchov - FK PENZION ARTIS 16:00:0016:003 - 0Štěchov1
2016-04-09 16:00:009.4.2016 FK Obora - FC Sebranice 2002 16:00:0016:000 - 5Obora1
2016-04-09 16:00:009.4.2016 FC Brťov - FC Vítějeves 16:00:0016:002 - 1Brťov1
2016-04-09 16:00:009.4.2016 OREL ROCK Boskovice - FC ROMA Olešnice 16:00:0016:005 - 3Boskovice1
2016-04-10 10:00:0010.4.2016 FC Študlov - JIHOMORAVAN Blansko 10:00:0010:003 - 1FC Študlov1
2016-04-23 16:00:0023.4.2016 FK PENZION ARTIS - FC Vítějeves 16:00:0016:001 - 3Bedřichov2
2016-04-23 16:00:0023.4.2016 ARTÉZIA Štěchov - FK Obora 16:00:0016:000 - 0Štěchov2
2016-04-23 16:00:0023.4.2016 JIHOMORAVAN Blansko - OREL ROCK Boskovice 16:00:0016:002 - 5Blansko2
2016-04-23 16:00:0023.4.2016 FC Sebranice 2002 - FC Študlov 16:00:0016:006 - 2Sebranice2
2016-04-24 10:00:0024.4.2016 FC ROMA Olešnice - FC Brťov 10:00:0010:003 - 6Olešnice2
2016-04-30 16:00:0030.4.2016 FK Obora - FK PENZION ARTIS 16:00:0016:004 - 2Obora3
2016-04-30 16:00:0030.4.2016 FC Vítějeves - FC ROMA Olešnice 16:00:0016:001 - 3FC Vítějeves3
2016-04-30 16:00:0030.4.2016 OREL ROCK Boskovice - FC Sebranice 2002 16:00:0016:004 - 2Boskovice3
2016-04-30 16:00:0030.4.2016 FC Brťov - JIHOMORAVAN Blansko 16:00:0016:002 - 0Brťov3
2016-05-01 10:00:001.5.2016 FC Študlov - ARTÉZIA Štěchov 10:00:0010:002 - 8FC Študlov3
2016-05-07 17:00:007.5.2016 FK PENZION ARTIS - FC ROMA Olešnice 17:00:0017:002 - 0Bedřichov4
2016-05-07 17:00:007.5.2016 JIHOMORAVAN Blansko - FC Vítějeves 17:00:0017:002 - 2Blansko4
2016-05-07 17:00:007.5.2016 FC Sebranice 2002 - FC Brťov 17:00:0017:004 - 1Sebranice4
2016-05-07 17:00:007.5.2016 ARTÉZIA Štěchov - OREL ROCK Boskovice 17:00:0017:002 - 3Štěchov4
2016-05-07 17:00:007.5.2016 FK Obora - FC Študlov 17:00:0017:004 - 5Obora4
2016-05-14 17:00:0014.5.2016 FC Vítějeves - FC Sebranice 2002 17:00:0017:001 - 4FC Vítějeves5
2016-05-14 17:00:0014.5.2016 OREL ROCK Boskovice - FK Obora 17:00:0017:006 - 1Boskovice5
2016-05-14 17:00:0014.5.2016 ARTÉZIA Štěchov - FC Brťov 17:00:0017:003 - 2Štěchov5
2016-05-15 10:00:0015.5.2016 FC Študlov - FK PENZION ARTIS 10:00:0010:004 - 1FC Študlov5
2016-05-15 10:00:0015.5.2016 FC ROMA Olešnice - JIHOMORAVAN Blansko 10:00:0010:004 - 2Olešnice5
2016-05-21 17:00:0021.5.2016 FK PENZION ARTIS - JIHOMORAVAN Blansko 17:00:0017:000 - 0Bedřichov6
2016-05-21 17:00:0021.5.2016 FC Sebranice 2002 - FC ROMA Olešnice 17:00:0017:006 - 1Sebranice6
2016-05-21 17:00:0021.5.2016 ARTÉZIA Štěchov - FC Vítějeves 17:00:0017:006 - 0Štěchov6
2016-05-21 17:00:0021.5.2016 FK Obora - FC Brťov 17:00:0017:003 - 2Obora6
2016-05-22 10:00:0022.5.2016 FC Študlov - OREL ROCK Boskovice 10:00:0010:004 - 5FC Študlov6
2016-06-04 17:00:004.6.2016 OREL ROCK Boskovice - FK PENZION ARTIS 17:00:0017:0015 - 0Boskovice7
2016-06-04 17:00:004.6.2016 FC Brťov - FC Študlov 17:00:0017:005 - 4Brťov7
2016-06-04 17:00:004.6.2016 FC Vítějeves - FK Obora 17:00:0017:005 - 1FC Vítějeves7
2016-06-04 17:00:004.6.2016 JIHOMORAVAN Blansko - FC Sebranice 2002 17:00:0017:003 - 3Blansko7
2016-06-05 10:00:005.6.2016 FC ROMA Olešnice - ARTÉZIA Štěchov 10:00:0010:001 - 1Olešnice7
2016-06-11 17:00:0011.6.2016 FK PENZION ARTIS - FC Sebranice 2002 17:00:0017:001 - 3Bedřichov8
2016-06-11 17:00:0011.6.2016 ARTÉZIA Štěchov - JIHOMORAVAN Blansko 17:00:0017:002 - 1Štěchov8
2016-06-11 17:00:0011.6.2016 FK Obora - FC ROMA Olešnice 17:00:0017:008 - 2Obora8
2016-06-11 17:00:0011.6.2016 OREL ROCK Boskovice - FC Brťov 17:00:0017:001 - 2Boskovice8
2016-06-12 10:00:0012.6.2016 FC Študlov - FC Vítějeves 10:00:0010:001 - 2FC Študlov8
2016-06-18 17:00:0018.6.2016 FK PENZION ARTIS - FC Brťov 17:00:0017:001 - 1Bedřichov9
2016-06-18 17:00:0018.6.2016 FC Vítějeves - OREL ROCK Boskovice 17:00:0017:001 - 3FC Vítějeves9
2016-06-18 17:00:0018.6.2016 FC Sebranice 2002 - ARTÉZIA Štěchov 17:00:0017:002 - 3Sebranice9
2016-06-18 17:00:0018.6.2016 JIHOMORAVAN Blansko - FK Obora 17:00:0017:001 - 2Blansko9
2016-06-19 10:00:0019.6.2016 FC ROMA Olešnice - FC Študlov 10:00:0010:003 - 3Olešnice9
2016-08-20 17:00:0020.8.2016 FK PENZION ARTIS - ARTÉZIA Štěchov 17:00:0017:001 - 6Bedřichov10
2016-08-20 17:00:0020.8.2016 FC Sebranice 2002 - FK Obora 17:00:0017:002 - 1Sebranice10
2016-08-20 17:00:0020.8.2016 FC Vítějeves - FC Brťov 17:00:0017:005 - 3FC Vítějeves10
2016-08-20 17:00:0020.8.2016 JIHOMORAVAN Blansko - FC Študlov 17:00:0017:005 - 0Blansko10
2016-08-21 10:00:0021.8.2016 FC ROMA Olešnice - OREL ROCK Boskovice 10:00:0010:002 - 5Olešnice10
2016-08-27 17:00:0027.8.2016 FC Vítějeves - FK PENZION ARTIS 17:00:0017:003 - 0FC Vítějeves11
2016-08-27 17:00:0027.8.2016 FK Obora - ARTÉZIA Štěchov 17:00:0017:000 - 3Obora11
2016-08-27 17:00:0027.8.2016 OREL ROCK Boskovice - JIHOMORAVAN Blansko 17:00:0017:0010 - 1Boskovice11
2016-08-27 17:00:0027.8.2016 FC Brťov - FC ROMA Olešnice 17:00:0017:007 - 0Brťov11
2016-08-28 10:00:0028.8.2016 FC Študlov - FC Sebranice 2002 10:00:0010:004 - 4FC Študlov11
2016-09-03 17:00:003.9.2016 FC Sebranice 2002 - OREL ROCK Boskovice 17:00:0017:004 - 1Sebranice12
2016-09-03 17:00:003.9.2016 FK PENZION ARTIS - FK Obora 17:00:0017:000 - 5Bedřichov12
2016-09-03 17:00:003.9.2016 ARTÉZIA Štěchov - FC Študlov 17:00:0017:001 - 3Štěchov12
2016-09-03 17:00:003.9.2016 JIHOMORAVAN Blansko - FC Brťov 17:00:0017:006 - 4Blansko12
2016-09-04 10:00:004.9.2016 FC ROMA Olešnice - FC Vítějeves 10:00:0010:002 - 7Olešnice12
2016-09-10 17:00:0010.9.2016 OREL ROCK Boskovice - ARTÉZIA Štěchov 17:00:0017:002 - 0Boskovice13
2016-09-10 17:00:0010.9.2016 FC Vítějeves - JIHOMORAVAN Blansko 17:00:0017:002 - 3FC Vítějeves13
2016-09-10 17:00:0010.9.2016 FC Brťov - FC Sebranice 2002 17:00:0017:003 - 2Brťov13
2016-09-11 10:00:0011.9.2016 FC ROMA Olešnice - FK PENZION ARTIS 10:00:0010:004 - 1Olešnice13
2016-09-11 10:00:0011.9.2016 FC Študlov - FK Obora 10:00:0010:005 - 1FC Študlov13
2016-09-17 17:00:0017.9.2016 FC Sebranice 2002 - FC Vítějeves 17:00:0017:006 - 3Sebranice14
2016-09-17 17:00:0017.9.2016 JIHOMORAVAN Blansko - FC ROMA Olešnice 17:00:0017:006 - 2Blansko14
2016-09-17 17:00:0017.9.2016 FC Brťov - ARTÉZIA Štěchov 17:00:0017:004 - 1Brťov14
2016-09-17 17:00:0017.9.2016 FK Obora - OREL ROCK Boskovice 17:00:0017:001 - 10Obora14
2016-09-17 17:00:0017.9.2016 FK PENZION ARTIS - FC Študlov 17:00:0017:002 - 1Bedřichov14
2016-09-24 17:00:0024.9.2016 JIHOMORAVAN Blansko - FK PENZION ARTIS 17:00:0017:001 - 1Blansko15
2016-09-24 17:00:0024.9.2016 FC Brťov - FK Obora 17:00:0017:006 - 5Brťov15
2016-09-24 17:00:0024.9.2016 FC Vítějeves - ARTÉZIA Štěchov 17:00:0017:000 - 4FC Vítějeves15
2016-09-24 17:00:0024.9.2016 OREL ROCK Boskovice - FC Študlov 17:00:0017:0013 - 4Boskovice15
2016-09-25 10:00:0025.9.2016 FC ROMA Olešnice - FC Sebranice 2002 10:00:0010:000 - 3Olešnice15
2016-10-01 16:00:001.10.2016 FK PENZION ARTIS - OREL ROCK Boskovice 16:00:0016:001 - 2Bedřichov16
2016-10-01 16:00:001.10.2016 FK Obora - FC Vítějeves 16:00:0016:005 - 2Obora16
2016-10-01 16:00:001.10.2016 FC Sebranice 2002 - JIHOMORAVAN Blansko 16:00:0016:006 - 2Sebranice16
2016-10-01 16:00:001.10.2016 ARTÉZIA Štěchov - FC ROMA Olešnice 16:00:0016:003 - 0Štěchov16
2016-10-02 10:00:002.10.2016 FC Študlov - FC Brťov 10:00:0010:003 - 3FC Študlov16
2016-10-08 16:00:008.10.2016 FC Sebranice 2002 - FK PENZION ARTIS 16:00:0016:006 - 1Sebranice17
2016-10-08 16:00:008.10.2016 JIHOMORAVAN Blansko - ARTÉZIA Štěchov 16:00:0016:001 - 7Blansko17
2016-10-08 16:00:008.10.2016 FC Brťov - OREL ROCK Boskovice 16:00:0016:007 - 0Brťov17
2016-10-08 16:00:008.10.2016 FC Vítějeves - FC Študlov 16:00:0016:003 - 6FC Vítějeves17
2016-10-09 10:00:009.10.2016 FC ROMA Olešnice - FK Obora 10:00:0010:003 - 4Olešnice17
2016-10-15 16:00:0015.10.2016 FC Brťov - FK PENZION ARTIS 16:00:0016:007 - 0Brťov18
2016-10-15 16:00:0015.10.2016 OREL ROCK Boskovice - FC Vítějeves 16:00:0016:007 - 2Boskovice18
2016-10-15 16:00:0015.10.2016 ARTÉZIA Štěchov - FC Sebranice 2002 16:00:0016:001 - 0Štěchov18
2016-10-15 16:00:0015.10.2016 FK Obora - JIHOMORAVAN Blansko 16:00:0016:000 - 1Obora18
2016-10-16 10:00:0016.10.2016 FC Študlov - FC ROMA Olešnice 10:00:0010:0011 - 2FC Študlov18