5. liga 2016

Adresa: Otakara Kubína 2, 680 01 Boskovice
Vedoucí ligy: Daniel Ježek
Telefon: +420 774 131 479
E-mail: jezek.mkblansko@gmail.com

5. liga – ligová tabulka 2016

PořadíKlubZápasyVýhryRemízyProhrySkóre proSkóre protiBody
1M.K. Louka2221011504063
2FC MICROTEX Lomnice2215341166248
3FC Dlouhá Lhota221516844646
4FC Lysice2214351075945
5STAVBY A1 Letovice2210012889830
6PANTHERS Vanovice228410667228
7TJ Šerkovice229112759428
8TJ SOKOL Valchov B228311617127
9FK TUZEMÁK228212507926
10TJ K20 Šošůvka2271146111722
11SK ŽÍZEŇ Petrovice2261157711219
12HŘEBCI Ludíkov221120401254

5. liga – seznam zápasů 2016

DatumUtkáníČasVýsledkyHřištěKolo
2016-03-26 16:00:0026.3.2016 SK ŽÍZEŇ Petrovice - FC Dlouhá Lhota 16:00:0016:003 - 8Petrovice1
2016-03-26 16:00:0026.3.2016 TJ Šerkovice - TJ SOKOL Valchov B 16:00:0016:001 - 4Šerkovice1
2016-03-26 16:00:0026.3.2016 PANTHERS Vanovice - M.K. Louka 16:00:0016:001 - 3Vanovice1
2016-03-26 16:00:0026.3.2016 STAVBY A1 Letovice - HŘEBCI Ludíkov 16:00:0016:008 - 1Letovice1
2016-03-26 16:00:0026.3.2016 TJ K20 Šošůvka - FC Lysice 16:00:0016:004 - 6Šošůvka1
2016-03-27 10:00:0027.3.2016 FK TUZEMÁK - FC MICROTEX Lomnice 10:00:0010:001 - 41
2016-04-09 16:00:009.4.2016 FC Dlouhá Lhota - FC MICROTEX Lomnice 16:00:0016:002 - 1Dlouhá Lhota2
2016-04-09 16:00:009.4.2016 SK ŽÍZEŇ Petrovice - TJ Šerkovice 16:00:0016:0010 - 3Petrovice2
2016-04-09 16:00:009.4.2016 HŘEBCI Ludíkov - TJ K20 Šošůvka 16:00:0016:004 - 5Němčice2
2016-04-09 16:00:009.4.2016 M.K. Louka - STAVBY A1 Letovice 16:00:0016:002 - 4Louka2
2016-04-09 16:00:009.4.2016 FC Lysice - FK TUZEMÁK 16:00:0016:002 - 2Lysice2
2016-04-09 18:00:009.4.2016 TJ SOKOL Valchov B - PANTHERS Vanovice 18:00:0018:003 - 1Valchov2
2016-04-23 16:00:0023.4.2016 TJ Šerkovice - FC Dlouhá Lhota 16:00:0016:002 - 4Šerkovice3
2016-04-23 16:00:0023.4.2016 PANTHERS Vanovice - SK ŽÍZEŇ Petrovice 16:00:0016:003 - 0Vanovice3
2016-04-23 16:00:0023.4.2016 STAVBY A1 Letovice - TJ SOKOL Valchov B 16:00:0016:000 - 5Letovice3
2016-04-23 16:00:0023.4.2016 TJ K20 Šošůvka - M.K. Louka 16:00:0016:002 - 10Šošůvka3
2016-04-23 18:00:0023.4.2016 FC MICROTEX Lomnice - FC Lysice 18:00:0018:004 - 6ZŠ Lomnice3
2016-04-24 10:00:0024.4.2016 FK TUZEMÁK - HŘEBCI Ludíkov 10:00:0010:003 - 23
2016-04-30 16:00:0030.4.2016 FC Dlouhá Lhota - FC Lysice 16:00:0016:002 - 4Dlouhá Lhota4
2016-04-30 16:00:0030.4.2016 HŘEBCI Ludíkov - FC MICROTEX Lomnice 16:00:0016:001 - 4Němčice4
2016-04-30 16:00:0030.4.2016 M.K. Louka - FK TUZEMÁK 16:00:0016:008 - 0Louka4
2016-04-30 16:00:0030.4.2016 TJ Šerkovice - PANTHERS Vanovice 16:00:0016:006 - 5Šerkovice4
2016-04-30 16:00:0030.4.2016 SK ŽÍZEŇ Petrovice - STAVBY A1 Letovice 16:00:0016:007 - 4Petrovice4
2016-04-30 18:00:0030.4.2016 TJ SOKOL Valchov B - TJ K20 Šošůvka 18:00:0018:004 - 1Valchov4
2016-05-07 17:00:007.5.2016 PANTHERS Vanovice - FC Dlouhá Lhota 17:00:0017:002 - 2Vanovice5
2016-05-07 17:00:007.5.2016 STAVBY A1 Letovice - TJ Šerkovice 17:00:0017:0010 - 6Letovice5
2016-05-07 17:00:007.5.2016 TJ K20 Šošůvka - SK ŽÍZEŇ Petrovice 17:00:0017:003 - 2Šošůvka5
2016-05-07 17:00:007.5.2016 FC Lysice - HŘEBCI Ludíkov 17:00:0017:008 - 1Lysice5
2016-05-07 18:00:007.5.2016 FC MICROTEX Lomnice - M.K. Louka 18:00:0018:006 - 7ZŠ Lomnice5
2016-05-08 10:00:008.5.2016 FK TUZEMÁK - TJ SOKOL Valchov B 10:00:0010:002 - 65
2016-05-14 17:00:0014.5.2016 FC Dlouhá Lhota - HŘEBCI Ludíkov 17:00:0017:005 - 1Dlouhá Lhota6
2016-05-14 17:00:0014.5.2016 M.K. Louka - FC Lysice 17:00:0017:006 - 4Louka6
2016-05-14 17:00:0014.5.2016 PANTHERS Vanovice - STAVBY A1 Letovice 17:00:0017:007 - 0Vanovice6
2016-05-14 17:00:0014.5.2016 SK ŽÍZEŇ Petrovice - FK TUZEMÁK 17:00:0017:005 - 7Petrovice6
2016-05-14 17:00:0014.5.2016 TJ Šerkovice - TJ K20 Šošůvka 17:00:0017:002 - 6Šerkovice6
2016-05-14 18:00:0014.5.2016 TJ SOKOL Valchov B - FC MICROTEX Lomnice 18:00:0018:003 - 6Valchov6
2016-05-21 17:00:0021.5.2016 STAVBY A1 Letovice - FC Dlouhá Lhota 17:00:0017:002 - 4Letovice7
2016-05-21 17:00:0021.5.2016 TJ K20 Šošůvka - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:002 - 4Šošůvka7
2016-05-21 17:00:0021.5.2016 FC Lysice - TJ SOKOL Valchov B 17:00:0017:006 - 2Lysice7
2016-05-21 17:00:0021.5.2016 HŘEBCI Ludíkov - M.K. Louka 17:00:0017:000 - 7Němčice7
2016-05-21 18:00:0021.5.2016 FC MICROTEX Lomnice - SK ŽÍZEŇ Petrovice 18:00:0018:009 - 3ZŠ Lomnice7
2016-05-22 10:00:0022.5.2016 FK TUZEMÁK - TJ Šerkovice 10:00:0010:002 - 57
2016-06-04 17:00:004.6.2016 FC Dlouhá Lhota - M.K. Louka 17:00:0017:001 - 5Dlouhá Lhota8
2016-06-04 17:00:004.6.2016 STAVBY A1 Letovice - TJ K20 Šošůvka 17:00:0017:0010 - 5Letovice8
2016-06-04 17:00:004.6.2016 SK ŽÍZEŇ Petrovice - FC Lysice 17:00:0017:002 - 0Petrovice8
2016-06-04 17:00:004.6.2016 TJ Šerkovice - FC MICROTEX Lomnice 17:00:0017:001 - 4Šerkovice8
2016-06-04 17:00:004.6.2016 PANTHERS Vanovice - FK TUZEMÁK 17:00:0017:000 - 2Vanovice8
2016-06-04 18:00:004.6.2016 TJ SOKOL Valchov B - HŘEBCI Ludíkov 18:00:0018:001 - 1Valchov8
2016-06-11 17:00:0011.6.2016 TJ K20 Šošůvka - FC Dlouhá Lhota 17:00:0017:000 - 12Šošůvka9
2016-06-11 17:00:0011.6.2016 FC Lysice - TJ Šerkovice 17:00:0017:0010 - 1Lysice9
2016-06-11 17:00:0011.6.2016 HŘEBCI Ludíkov - SK ŽÍZEŇ Petrovice 17:00:0017:002 - 5Němčice9
2016-06-11 17:00:0011.6.2016 M.K. Louka - TJ SOKOL Valchov B 17:00:0017:008 - 1Louka9
2016-06-11 18:00:0011.6.2016 FC MICROTEX Lomnice - PANTHERS Vanovice 18:00:0018:006 - 5ZŠ Lomnice9
2016-06-12 10:00:0012.6.2016 FK TUZEMÁK - STAVBY A1 Letovice 10:00:0010:004 - 59
2016-06-18 17:00:0018.6.2016 FC Dlouhá Lhota - TJ SOKOL Valchov B 17:00:0017:004 - 1Dlouhá Lhota10
2016-06-18 17:00:0018.6.2016 SK ŽÍZEŇ Petrovice - M.K. Louka 17:00:0017:005 - 8Petrovice10
2016-06-18 17:00:0018.6.2016 TJ Šerkovice - HŘEBCI Ludíkov 17:00:0017:003 - 1Šerkovice10
2016-06-18 17:00:0018.6.2016 PANTHERS Vanovice - FC Lysice 17:00:0017:002 - 2Vanovice10
2016-06-18 17:00:0018.6.2016 STAVBY A1 Letovice - FC MICROTEX Lomnice 17:00:0017:001 - 4Letovice10
2016-06-18 17:00:0018.6.2016 TJ K20 Šošůvka - FK TUZEMÁK 17:00:0017:005 - 0Šošůvka10
2016-06-25 17:00:0025.6.2016 FC Lysice - STAVBY A1 Letovice 17:00:0017:007 - 3Lysice11
2016-06-25 17:00:0025.6.2016 HŘEBCI Ludíkov - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:003 - 4Němčice11
2016-06-25 17:00:0025.6.2016 M.K. Louka - TJ Šerkovice 17:00:0017:0013 - 5Louka11
2016-06-25 18:00:0025.6.2016 FC MICROTEX Lomnice - TJ K20 Šošůvka 18:00:0018:008 - 3ZŠ Lomnice11
2016-06-25 18:00:0025.6.2016 TJ SOKOL Valchov B - SK ŽÍZEŇ Petrovice 18:00:0018:002 - 2Valchov11
2016-06-26 10:00:0026.6.2016 FK TUZEMÁK - FC Dlouhá Lhota 10:00:0010:000 - 311
2016-08-13 17:00:0013.8.2016 FC Dlouhá Lhota - SK ŽÍZEŇ Petrovice 17:00:0017:003 - 1Dlouhá Lhota12
2016-08-13 17:00:0013.8.2016 HŘEBCI Ludíkov - STAVBY A1 Letovice 17:00:0017:004 - 8Němčice12
2016-08-13 17:00:0013.8.2016 M.K. Louka - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:005 - 1Louka12
2016-08-13 17:00:0013.8.2016 FC Lysice - TJ K20 Šošůvka 17:00:0017:004 - 0Lysice12
2016-08-13 18:00:0013.8.2016 FC MICROTEX Lomnice - FK TUZEMÁK 18:00:0018:002 - 2ZŠ Lomnice12
2016-08-13 18:00:0013.8.2016 TJ SOKOL Valchov B - TJ Šerkovice 18:00:0018:004 - 2Valchov12
2016-08-20 17:00:0020.8.2016 TJ Šerkovice - SK ŽÍZEŇ Petrovice 17:00:0017:003 - 1Šerkovice13
2016-08-20 17:00:0020.8.2016 PANTHERS Vanovice - TJ SOKOL Valchov B 17:00:0017:003 - 2Vanovice13
2016-08-20 17:00:0020.8.2016 TJ K20 Šošůvka - HŘEBCI Ludíkov 17:00:0017:007 - 4Šošůvka13
2016-08-20 17:00:0020.8.2016 STAVBY A1 Letovice - M.K. Louka 17:00:0017:000 - 9Letovice13
2016-08-20 18:00:0020.8.2016 FC MICROTEX Lomnice - FC Dlouhá Lhota 18:00:0018:008 - 1ZŠ Lomnice13
2016-08-21 10:00:0021.8.2016 FK TUZEMÁK - FC Lysice 10:00:0010:000 - 413
2016-08-27 17:00:0027.8.2016 FC Dlouhá Lhota - TJ Šerkovice 17:00:0017:002 - 3Dlouhá Lhota14
2016-08-27 17:00:0027.8.2016 SK ŽÍZEŇ Petrovice - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:001 - 3Petrovice14
2016-08-27 17:00:0027.8.2016 FC Lysice - FC MICROTEX Lomnice 17:00:0017:005 - 5Lysice14
2016-08-27 17:00:0027.8.2016 M.K. Louka - TJ K20 Šošůvka 17:00:0017:0015 - 1Louka14
2016-08-27 17:00:0027.8.2016 HŘEBCI Ludíkov - FK TUZEMÁK 17:00:0017:001 - 6Němčice14
2016-08-27 18:00:0027.8.2016 TJ SOKOL Valchov B - STAVBY A1 Letovice 18:00:0018:005 - 7Valchov14
2016-09-03 17:00:003.9.2016 PANTHERS Vanovice - TJ Šerkovice 17:00:0017:002 - 2Vanovice15
2016-09-03 17:00:003.9.2016 STAVBY A1 Letovice - SK ŽÍZEŇ Petrovice 17:00:0017:008 - 3Letovice15
2016-09-03 17:00:003.9.2016 FC Lysice - FC Dlouhá Lhota 17:00:0017:002 - 4Lysice15
2016-09-03 17:00:003.9.2016 TJ K20 Šošůvka - TJ SOKOL Valchov B 17:00:0017:002 - 2Šošůvka15
2016-09-03 18:00:003.9.2016 FC MICROTEX Lomnice - HŘEBCI Ludíkov 18:00:0018:005 - 1ZŠ Lomnice15
2016-09-04 10:00:004.9.2016 FK TUZEMÁK - M.K. Louka 10:00:0010:001 - 415
2016-09-10 17:00:0010.9.2016 FC Dlouhá Lhota - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:007 - 0Dlouhá Lhota16
2016-09-10 17:00:0010.9.2016 TJ Šerkovice - STAVBY A1 Letovice 17:00:0017:002 - 1Šerkovice16
2016-09-10 17:00:0010.9.2016 SK ŽÍZEŇ Petrovice - TJ K20 Šošůvka 17:00:0017:005 - 6Petrovice16
2016-09-10 17:00:0010.9.2016 HŘEBCI Ludíkov - FC Lysice 17:00:0017:001 - 2Němčice16
2016-09-10 17:00:0010.9.2016 M.K. Louka - FC MICROTEX Lomnice 17:00:0017:005 - 2Louka16
2016-09-10 18:00:0010.9.2016 TJ SOKOL Valchov B - FK TUZEMÁK 18:00:0018:005 - 0Valchov16
2016-09-17 17:00:0017.9.2016 HŘEBCI Ludíkov - FC Dlouhá Lhota 17:00:0017:003 - 6Němčice17
2016-09-17 17:00:0017.9.2016 STAVBY A1 Letovice - PANTHERS Vanovice 17:00:0017:009 - 3Letovice17
2016-09-17 17:00:0017.9.2016 TJ K20 Šošůvka - TJ Šerkovice 17:00:0017:001 - 7Šošůvka17
2016-09-17 17:00:0017.9.2016 FC Lysice - M.K. Louka 17:00:0017:003 - 8Lysice17
2016-09-17 18:00:0017.9.2016 FC MICROTEX Lomnice - TJ SOKOL Valchov B 18:00:0018:004 - 2ZŠ Lomnice17
2016-09-18 10:00:0018.9.2016 FK TUZEMÁK - SK ŽÍZEŇ Petrovice 10:00:0010:004 - 317
2016-09-24 17:00:0024.9.2016 FC Dlouhá Lhota - STAVBY A1 Letovice 17:00:0017:003 - 2Dlouhá Lhota18
2016-09-24 17:00:0024.9.2016 PANTHERS Vanovice - TJ K20 Šošůvka 17:00:0017:002 - 0Vanovice18
2016-09-24 17:00:0024.9.2016 TJ Šerkovice - FK TUZEMÁK 17:00:0017:009 - 1Šerkovice18
2016-09-24 17:00:0024.9.2016 SK ŽÍZEŇ Petrovice - FC MICROTEX Lomnice 17:00:0017:005 - 9Petrovice18
2016-09-24 17:00:0024.9.2016 M.K. Louka - HŘEBCI Ludíkov 17:00:0017:0015 - 1Louka18
2016-09-24 18:00:0024.9.2016 TJ SOKOL Valchov B - FC Lysice 18:00:0018:000 - 5Valchov18
2016-10-01 16:00:001.10.2016 M.K. Louka - FC Dlouhá Lhota 16:00:0016:002 - 0Louka19
2016-10-01 16:00:001.10.2016 HŘEBCI Ludíkov - TJ SOKOL Valchov B 16:00:0016:000 - 3Němčice19
2016-10-01 16:00:001.10.2016 TJ K20 Šošůvka - STAVBY A1 Letovice 16:00:0016:005 - 0Šošůvka19
2016-10-01 16:00:001.10.2016 FC Lysice - SK ŽÍZEŇ Petrovice 16:00:0016:0014 - 0Lysice19
2016-10-01 18:00:001.10.2016 FC MICROTEX Lomnice - TJ Šerkovice 18:00:0018:007 - 2ZŠ Lomnice19
2016-10-02 10:00:002.10.2016 FK TUZEMÁK - PANTHERS Vanovice 10:00:0010:005 - 219
2016-10-08 16:00:008.10.2016 FC Dlouhá Lhota - TJ K20 Šošůvka 16:00:0016:003 - 1Dlouhá Lhota20
2016-10-08 16:00:008.10.2016 TJ Šerkovice - FC Lysice 16:00:0016:007 - 1Šerkovice20
2016-10-08 16:00:008.10.2016 PANTHERS Vanovice - FC MICROTEX Lomnice 16:00:0016:006 - 6Vanovice20
2016-10-08 16:00:008.10.2016 STAVBY A1 Letovice - FK TUZEMÁK 16:00:0016:002 - 1Letovice20
2016-10-08 16:00:008.10.2016 SK ŽÍZEŇ Petrovice - HŘEBCI Ludíkov 16:00:0016:009 - 5Petrovice20
2016-10-08 18:00:008.10.2016 TJ SOKOL Valchov B - M.K. Louka 18:00:0018:001 - 3Valchov20
2016-10-15 16:00:0015.10.2016 FC Lysice - PANTHERS Vanovice 16:00:0016:006 - 1Lysice21
2016-10-15 16:00:0015.10.2016 M.K. Louka - SK ŽÍZEŇ Petrovice 16:00:0016:005 - 0Louka21
2016-10-15 16:00:0015.10.2016 HŘEBCI Ludíkov - TJ Šerkovice 16:00:0016:003 - 2Němčice21
2016-10-15 18:00:0015.10.2016 FC MICROTEX Lomnice - STAVBY A1 Letovice 18:00:0018:005 - 0ZŠ Lomnice21
2016-10-15 18:00:0015.10.2016 TJ SOKOL Valchov B - FC Dlouhá Lhota 18:00:0018:002 - 8Valchov21
2016-10-16 10:00:0016.10.2016 FK TUZEMÁK - TJ K20 Šošůvka 10:00:0010:006 - 221
2016-10-22 16:00:0022.10.2016 STAVBY A1 Letovice - FC Lysice 16:00:0016:004 - 6Letovice22
2016-10-22 16:00:0022.10.2016 TJ K20 Šošůvka - FC MICROTEX Lomnice 16:00:0016:000 - 7Šošůvka22
2016-10-22 16:00:0022.10.2016 SK ŽÍZEŇ Petrovice - TJ SOKOL Valchov B 16:00:0016:005 - 3Petrovice22
2016-10-22 16:00:0022.10.2016 PANTHERS Vanovice - HŘEBCI Ludíkov 16:00:0016:009 - 0Vanovice22
2016-10-22 16:00:0022.10.2016 TJ Šerkovice - M.K. Louka 16:00:0016:001 - 2Šerkovice22
2016-10-22 16:00:0022.10.2016 FC Dlouhá Lhota - FK TUZEMÁK 16:00:0016:000 - 1Dlouhá Lhota22