3. DOZBOS liga 2016

Adresa: Luční 301, 569 02 Březová nad Svitavou
Vedoucí ligy: Miroslav Švancara
Telefon: +420 731 231 510
E-mail: mir.svancara@seznam.cz

3. DOZBOS liga – ligová tabulka 2016

PořadíTýmZápasyVýhryRemízyProhrySkóre proSkóre protiBody
1PentaCo Boskovice221930993660
2FC ALUPO Dolní Lhota2213451085743
3FK Holešín/Kuničky221318675640
4FC Rašov221138937736
5MK Velké Opatovice2211110786434
6FC Spešov229211646829
7HASIČI Malá Roudka228410787828
8BAUSPEKTRUM Třebětín2281127011725
9FC Rozsíčka226610737224
10KMK Újezd u Kunštátu227312416124
11TJ SOKOL Valchov A2244146810616
12FC ARTIS Bedřichov224117398613

3. DOZBOS liga – seznam zápasů

DatumZápasČasVýsledkyHřištěKolo
2016-03-26 16:00:0026.3.2016 KMK Újezd u Kunštátu - BAUSPEKTRUM Třebětín 16:00:0016:001 - 2Újezd u Kunštátu1
2016-03-26 16:00:0026.3.2016 FK Holešín/Kuničky - FC ARTIS Bedřichov 16:00:0016:001 - 0Holešín1
2016-03-26 16:00:0026.3.2016 MK Velké Opatovice - FC ALUPO Dolní Lhota 16:00:0016:002 - 6Velké Opatovice1
2016-03-26 16:00:0026.3.2016 FC Spešov - PentaCo Boskovice 16:00:0016:002 - 7Spešov1
2016-03-26 16:00:0026.3.2016 FC Rašov - HASIČI Malá Roudka 16:00:0016:002 - 2Rašov1
2016-03-26 16:00:0026.3.2016 TJ SOKOL Valchov A - FC Rozsíčka 16:00:0016:004 - 2TJ SOKOL Valchov A1
2016-04-09 16:00:009.4.2016 PentaCo Boskovice - TJ SOKOL Valchov A 16:00:0016:007 - 5Boskovice2
2016-04-09 16:00:009.4.2016 FC Rašov - FK Holešín/Kuničky 16:00:0016:005 - 2Rašov2
2016-04-09 16:00:009.4.2016 FC Rozsíčka - MK Velké Opatovice 16:00:0016:000 - 4Rozsíčka2
2016-04-09 16:00:009.4.2016 HASIČI Malá Roudka - FC ALUPO Dolní Lhota 16:00:0016:001 - 3Malá Roudka2
2016-04-09 16:00:009.4.2016 FC ARTIS Bedřichov - KMK Újezd u Kunštátu 16:00:0016:001 - 2FC ARTIS Bedřichov2
2016-04-10 16:00:0010.4.2016 BAUSPEKTRUM Třebětín - FC Spešov 16:00:0016:002 - 4BAUSPEKTRUM Třebětín2
2016-04-23 16:00:0023.4.2016 MK Velké Opatovice - PentaCo Boskovice 16:00:0016:004 - 5Velké Opatovice3
2016-04-23 16:00:0023.4.2016 FK Holešín/Kuničky - HASIČI Malá Roudka 16:00:0016:001 - 4Holešín3
2016-04-23 16:00:0023.4.2016 KMK Újezd u Kunštátu - FC Rašov 16:00:0016:003 - 6Újezd u Kunštátu3
2016-04-23 16:00:0023.4.2016 FC Spešov - FC ARTIS Bedřichov 16:00:0016:005 - 3Spešov3
2016-04-23 16:00:0023.4.2016 TJ SOKOL Valchov A - BAUSPEKTRUM Třebětín 16:00:0016:006 - 9TJ SOKOL Valchov A3
2016-04-24 10:00:0024.4.2016 FC ALUPO Dolní Lhota - FC Rozsíčka 10:00:0010:004 - 4FC ALUPO Dolní Lhota3
2016-04-30 16:00:0030.4.2016 FC Rašov - FC Spešov 16:00:0016:004 - 1Rašov4
2016-04-30 16:00:0030.4.2016 HASIČI Malá Roudka - FC Rozsíčka 16:00:0016:004 - 3Malá Roudka4
2016-04-30 16:00:0030.4.2016 FK Holešín/Kuničky - KMK Újezd u Kunštátu 16:00:0016:002 - 1Holešín4
2016-04-30 16:00:0030.4.2016 PentaCo Boskovice - FC ALUPO Dolní Lhota 16:00:0016:008 - 2Boskovice4
2016-04-30 16:00:0030.4.2016 FC ARTIS Bedřichov - TJ SOKOL Valchov A 16:00:0016:005 - 0FC ARTIS Bedřichov4
2016-05-01 10:00:001.5.2016 BAUSPEKTRUM Třebětín - MK Velké Opatovice 10:00:0010:004 - 10BAUSPEKTRUM Třebětín4
2016-05-07 17:00:007.5.2016 FC Rozsíčka - PentaCo Boskovice 17:00:0017:000 - 4Rozsíčka5
2016-05-07 17:00:007.5.2016 KMK Újezd u Kunštátu - HASIČI Malá Roudka 17:00:0017:003 - 2Újezd u Kunštátu5
2016-05-07 17:00:007.5.2016 FC Spešov - FK Holešín/Kuničky 17:00:0017:001 - 2Spešov5
2016-05-07 17:00:007.5.2016 MK Velké Opatovice - FC ARTIS Bedřichov 17:00:0017:005 - 0Velké Opatovice5
2016-05-07 17:00:007.5.2016 TJ SOKOL Valchov A - FC Rašov 17:00:0017:002 - 8TJ SOKOL Valchov A5
2016-05-08 10:00:008.5.2016 FC ALUPO Dolní Lhota - BAUSPEKTRUM Třebětín 10:00:0010:0012 - 0FC ALUPO Dolní Lhota5
2016-05-14 17:00:0014.5.2016 FC Rašov - MK Velké Opatovice 17:00:0017:005 - 2Rašov6
2016-05-14 17:00:0014.5.2016 KMK Újezd u Kunštátu - FC Spešov 17:00:0017:004 - 1Újezd u Kunštátu6
2016-05-14 17:00:0014.5.2016 FK Holešín/Kuničky - TJ SOKOL Valchov A 17:00:0017:003 - 0Holešín6
2016-05-14 17:00:0014.5.2016 HASIČI Malá Roudka - PentaCo Boskovice 17:00:0017:002 - 3Malá Roudka6
2016-05-14 17:00:0014.5.2016 FC ARTIS Bedřichov - FC ALUPO Dolní Lhota 17:00:0017:001 - 5FC ARTIS Bedřichov6
2016-05-15 10:00:0015.5.2016 BAUSPEKTRUM Třebětín - FC Rozsíčka 10:00:0010:003 - 6BAUSPEKTRUM Třebětín6
2016-05-21 17:00:0021.5.2016 FC Rozsíčka - FC ARTIS Bedřichov 17:00:0017:004 - 5Rozsíčka7
2016-05-21 17:00:0021.5.2016 PentaCo Boskovice - BAUSPEKTRUM Třebětín 17:00:0017:007 - 0Boskovice7
2016-05-21 17:00:0021.5.2016 TJ SOKOL Valchov A - KMK Újezd U Kunštátu 17:00:0017:001 - 1TJ SOKOL Valchov A7
2016-05-21 17:00:0021.5.2016 MK Velké Opatovice - FK Holešín/Kuničky 17:00:0017:007 - 2Velké Opatovice7
2016-05-21 17:00:0021.5.2016 FC Spešov - HASIČI Malá Roudka 17:00:0017:002 - 5Spešov7
2016-05-22 10:00:0022.5.2016 FC ALUPO Dolní Lhota - FC Rašov 10:00:0010:009 - 2FC ALUPO Dolní Lhota7
2016-06-04 17:00:004.6.2016 FK Holešín/Kuničky - FC ALUPO Dolní Lhota 17:00:0017:002 - 1Holešín8
2016-06-04 17:00:004.6.2016 KMK Újezd u Kunštátu - MK Velké Opatovice 17:00:0017:003 - 1Újezd u Kunštátu8
2016-06-04 17:00:004.6.2016 HASIČI Malá Roudka - BAUSPEKTRUM Třebětín 17:00:0017:001 - 8Malá Roudka8
2016-06-04 17:00:004.6.2016 FC Spešov - TJ SOKOL Valchov A 17:00:0017:006 - 2Spešov8
2016-06-04 17:00:004.6.2016 FC Rašov - FC Rozsíčka 17:00:0017:007 - 6Rašov8
2016-06-04 17:00:004.6.2016 FC ARTIS Bedřichov - PentaCo Boskovice 17:00:0017:000 - 4FC ARTIS Bedřichov8
2016-06-11 17:00:0011.6.2016 TJ SOKOL Valchov A - HASIČI Malá Roudka 17:00:0017:004 - 1TJ SOKOL Valchov A9
2016-06-11 17:00:0011.6.2016 FC Rozsíčka - FK Holešín/Kuničky 17:00:0017:000 - 3Rozsíčka9
2016-06-11 17:00:0011.6.2016 MK Velké Opatovice - FC Spešov 17:00:0017:003 - 2Velké Opatovice9
2016-06-11 17:00:0011.6.2016 PentaCo Boskovice - FC Rašov 17:00:0017:005 - 1Boskovice9
2016-06-12 10:00:0012.6.2016 FC ALUPO Dolní Lhota - KMK Újezd u Kunštátu 10:00:0010:008 - 1FC ALUPO Dolní Lhota9
2016-06-12 10:00:0012.6.2016 BAUSPEKTRUM Třebětín - FC ARTIS Bedřichov 10:00:0010:006 - 2BAUSPEKTRUM Třebětín9
2016-06-18 17:00:0018.6.2016 FK Holešín/Kuničky - PentaCo Boskovice 17:00:0017:003 - 6Holešín10
2016-06-18 17:00:0018.6.2016 KMK Újezd u Kunštátu - FC Rozsíčka 17:00:0017:001 - 1Újezd u Kunštátu10
2016-06-18 17:00:0018.6.2016 FC Spešov - FC ALUPO Dolní Lhota 17:00:0017:002 - 6Spešov10
2016-06-18 17:00:0018.6.2016 FC Rašov - BAUSPEKTRUM Třebětín 17:00:0017:009 - 3Rašov10
2016-06-18 17:00:0018.6.2016 HASIČI Malá Roudka - FC ARTIS Bedřichov 17:00:0017:005 - 3Malá Roudka10
2016-06-18 17:00:0018.6.2016 TJ SOKOL Valchov A - MK Velké Opatovice 17:00:0017:003 - 5TJ SOKOL Valchov A10
2016-06-25 17:00:0025.6.2016 FC ARTIS Bedřichov - FC Rašov 17:00:0017:001 - 3FC ARTIS Bedřichov11
2016-06-25 17:00:0025.6.2016 FC Rozsíčka - FC Spešov 17:00:0017:002 - 3Rozsíčka11
2016-06-25 17:00:0025.6.2016 MK Velké Opatovice - HASIČI Malá Roudka 17:00:0017:005 - 2Velké Opatovice11
2016-06-25 17:00:0025.6.2016 PentaCo Boskovice - KMK Újezd U Kunštátu 17:00:0017:003 - 0Boskovice11
2016-06-26 10:00:0026.6.2016 BAUSPEKTRUM Třebětín - FK Holešín/Kuničky 10:00:0010:001 - 4BAUSPEKTRUM Třebětín11
2016-06-26 10:00:0026.6.2016 FC ALUPO Dolní Lhota - TJ SOKOL Valchov A 10:00:0010:003 - 2FC ALUPO Dolní Lhota11
2016-08-13 17:00:0013.8.2016 FC ARTIS Bedřichov - FK Holešín/Kuničky 17:00:0017:005 - 0FC ARTIS Bedřichov12
2016-08-13 17:00:0013.8.2016 HASIČI Malá Roudka - FC Rašov 17:00:0017:008 - 5Malá Roudka12
2016-08-13 17:00:0013.8.2016 FC Rozsíčka - TJ SOKOL Valchov A 17:00:0017:005 - 0Rozsíčka12
2016-08-13 17:00:0013.8.2016 PentaCo Boskovice - FC Spešov 17:00:0017:003 - 1Boskovice12
2016-08-14 10:00:0014.8.2016 FC ALUPO Dolní Lhota - MK Velké Opatovice 10:00:0010:003 - 1FC ALUPO Dolní Lhota12
2016-08-14 10:00:0014.8.2016 BAUSPEKTRUM Třebětín - KMK Újezd U Kunštátu 10:00:0010:006 - 3BAUSPEKTRUM Třebětín12
2016-08-20 17:00:0020.8.2016 KMK Újezd U Kunštátu - FC ARTIS Bedřichov 17:00:0017:001 - 4Újezd u Kunštátu13
2016-08-20 17:00:0020.8.2016 MK Velké Opatovice - FC Rozsíčka 17:00:0017:005 - 0Velké Opatovice13
2016-08-20 17:00:0020.8.2016 FK Holešín/Kuničky - FC Rašov 17:00:0017:001 - 0Holešín13
2016-08-20 17:00:0020.8.2016 FC Spešov - BAUSPEKTRUM Třebětín 17:00:0017:006 - 0Spešov13
2016-08-20 17:00:0020.8.2016 TJ SOKOL Valchov A - PentaCo Boskovice 17:00:0017:002 - 8TJ SOKOL Valchov A13
2016-08-21 10:00:0021.8.2016 FC ALUPO Dolní Lhota - HASIČI Malá Roudka 10:00:0010:007 - 7FC ALUPO Dolní Lhota13
2016-08-27 17:00:0027.8.2016 FC Rozsíčka - FC ALUPO Dolní Lhota 17:00:0017:002 - 2Rozsíčka14
2016-08-27 17:00:0027.8.2016 FC Rašov - KMK Újezd U Kunštátu 17:00:0017:005 - 0Rašov14
2016-08-27 17:00:0027.8.2016 PentaCo Boskovice - MK Velké Opatovice 17:00:0017:002 - 1Boskovice14
2016-08-27 17:00:0027.8.2016 HASIČI Malá Roudka - FK Holešín/Kuničky 17:00:0017:003 - 5Malá Roudka14
2016-08-27 17:00:0027.8.2016 FC ARTIS Bedřichov - FC Spešov 17:00:0017:002 - 5FC ARTIS Bedřichov14
2016-08-28 10:00:0028.8.2016 BAUSPEKTRUM Třebětín - TJ SOKOL Valchov A 10:00:0010:006 - 3BAUSPEKTRUM Třebětín14
2016-09-03 17:00:003.9.2016 KMK Újezd U Kunštátu - FK Holešín/Kuničky 17:00:0017:005 - 0Újezd u Kunštátu15
2016-09-03 17:00:003.9.2016 TJ SOKOL Valchov A - FC ARTIS Bedřichov 17:00:0017:002 - 1TJ SOKOL Valchov A15
2016-09-03 17:00:003.9.2016 FC Rozsíčka - HASIČI Malá Roudka 17:00:0017:003 - 3Rozsíčka15
2016-09-03 17:00:003.9.2016 FC Spešov - FC Rašov 17:00:0017:003 - 4Spešov15
2016-09-03 17:00:003.9.2016 MK Velké Opatovice - BAUSPEKTRUM Třebětín 17:00:0017:006 - 1Velké Opatovice15
2016-09-04 10:00:004.9.2016 FC ALUPO Dolní Lhota - PentaCo Boskovice 10:00:0010:000 - 2FC ALUPO Dolní Lhota15
2016-09-10 17:00:0010.9.2016 FC Rašov - TJ SOKOL Valchov A 17:00:0017:006 - 6Rašov16
2016-09-10 17:00:0010.9.2016 PentaCo Boskovice - FC Rozsíčka 17:00:0017:003 - 3Boskovice16
2016-09-10 17:00:0010.9.2016 FK Holešín/Kuničky - FC Spešov 17:00:0017:006 - 1Holešín16
2016-09-10 17:00:0010.9.2016 HASIČI Malá Roudka - KMK Újezd U Kunštátu 17:00:0017:002 - 3Malá Roudka16
2016-09-10 17:00:0010.9.2016 FC ARTIS Bedřichov - MK Velké Opatovice 17:00:0017:002 - 2FC ARTIS Bedřichov16
2016-09-11 10:00:0011.9.2016 BAUSPEKTRUM Třebětín - FC ALUPO Dolní Lhota 10:00:0010:004 - 5BAUSPEKTRUM Třebětín16
2016-09-17 17:00:0017.9.2016 PentaCo Boskovice - HASIČI Malá Roudka 17:00:0017:006 - 3Boskovice17
2016-09-17 17:00:0017.9.2016 TJ SOKOL Valchov A - FK Holešín/Kuničky 17:00:0017:006 - 4TJ SOKOL Valchov A17
2016-09-17 17:00:0017.9.2016 FC Rozsíčka - BAUSPEKTRUM Třebětín 17:00:0017:0014 - 2Rozsíčka17
2016-09-17 17:00:0017.9.2016 MK Velké Opatovice - FC Rašov 17:00:0017:003 - 1Velké Opatovice17
2016-09-17 17:00:0017.9.2016 FC Spešov - KMK Újezd U Kunštátu 17:00:0017:001 - 1Spešov17
2016-09-18 10:00:0018.9.2016 FC ALUPO Dolní Lhota - FC ARTIS Bedřichov 10:00:0010:0016 - 1FC ALUPO Dolní Lhota17
2016-09-24 17:00:0024.9.2016 FC Rašov - FC ALUPO Dolní Lhota 17:00:0017:004 - 6Rašov18
2016-09-24 17:00:0024.9.2016 KMK Újezd U Kunštátu - TJ SOKOL Valchov A 17:00:0017:001 - 5Újezd u Kunštátu18
2016-09-24 17:00:0024.9.2016 HASIČI Malá Roudka - FC Spešov 17:00:0017:003 - 3Malá Roudka18
2016-09-24 17:00:0024.9.2016 FK Holešín/Kuničky - MK Velké Opatovice 17:00:0017:004 - 2Holešín18
2016-09-24 17:00:0024.9.2016 FC ARTIS Bedřichov - FC Rozsíčka 17:00:0017:000 - 5FC ARTIS Bedřichov18
2016-09-25 10:00:0025.9.2016 BAUSPEKTRUM Třebětín - PentaCo Boskovice 10:00:0010:002 - 2BAUSPEKTRUM Třebětín18
2016-10-01 16:00:001.10.2016 TJ SOKOL Valchov A - FC Spešov 16:00:0016:003 - 6TJ SOKOL Valchov A19
2016-10-01 16:00:001.10.2016 MK Velké Opatovice - KMK Újezd U Kunštátu 16:00:0016:001 - 3Velké Opatovice19
2016-10-01 16:00:001.10.2016 FC Rozsíčka - FC Rašov 16:00:0016:004 - 4Rozsíčka19
2016-10-01 16:00:001.10.2016 PentaCo Boskovice - FC ARTIS Bedřichov 16:00:0016:005 - 1Boskovice19
2016-10-02 10:00:002.10.2016 FC ALUPO Dolní Lhota - FK Holešín/Kuničky 10:00:0010:000 - 2FC ALUPO Dolní Lhota19
2016-10-02 10:00:002.10.2016 BAUSPEKTRUM Třebětín - HASIČI Malá Roudka 10:00:0010:003 - 1BAUSPEKTRUM Třebětín19
2016-10-08 16:00:008.10.2016 HASIČI Malá Roudka - TJ SOKOL Valchov A 16:00:0016:008 - 5Malá Roudka20
2016-10-08 16:00:008.10.2016 FK Holešín/Kuničky - FC Rozsíčka 16:00:0016:007 - 3Holešín20
2016-10-08 16:00:008.10.2016 KMK Újezd U Kunštátu - FC ALUPO Dolní Lhota 16:00:0016:001 - 4Újezd u Kunštátu20
2016-10-08 16:00:008.10.2016 FC Rašov - PentaCo Boskovice 16:00:0016:002 - 5Rašov20
2016-10-08 16:00:008.10.2016 FC Spešov - MK Velké Opatovice 16:00:0016:003 - 1Spešov20
2016-10-08 16:00:008.10.2016 FC ARTIS Bedřichov - BAUSPEKTRUM Třebětín 16:00:0016:001 - 1FC ARTIS Bedřichov20
2016-10-15 16:00:0015.10.2016 FC ARTIS Bedřichov - HASIČI Malá Roudka 16:00:0016:000 - 1FC ARTIS Bedřichov21
2016-10-15 16:00:0015.10.2016 PentaCo Boskovice - FK Holešín/Kuničky 16:00:0016:002 - 1Boskovice21
2016-10-15 16:00:0015.10.2016 MK Velké Opatovice - TJ SOKOL Valchov A 16:00:0016:007 - 3Velké Opatovice21
2016-10-15 16:00:0015.10.2016 FC Rozsíčka - KMK Újezd U Kunštátu 16:00:0016:003 - 2Rozsíčka21
2016-10-16 10:00:0016.10.2016 BAUSPEKTRUM Třebětín - FC Rašov 10:00:0010:004 - 2BAUSPEKTRUM Třebětín21
2016-10-16 10:00:0016.10.2016 FC ALUPO Dolní Lhota - FC Spešov 10:00:0010:002 - 4FC ALUPO Dolní Lhota21
2016-10-22 16:00:0022.10.2016 KMK Újezd U Kunštátu - PentaCo Boskovice 16:00:0016:001 - 2Újezd u Kunštátu22
2016-10-22 16:00:0022.10.2016 FK Holešín/Kuničky - BAUSPEKTRUM Třebětín 16:00:0016:0012 - 3Holešín22
2016-10-22 16:00:0022.10.2016 FC Spešov - FC Rozsíčka 16:00:0016:002 - 3Spešov22
2016-10-22 16:00:0022.10.2016 TJ SOKOL Valchov A - FC ALUPO Dolní Lhota 16:00:0016:004 - 4TJ SOKOL Valchov A22
2016-10-22 16:00:0022.10.2016 HASIČI Malá Roudka - MK Velké Opatovice 16:00:0016:0010 - 1Malá Roudka22
2016-10-22 16:00:0022.10.2016 FC Rašov - FC ARTIS Bedřichov 16:00:0016:008 - 1Rašov22