2. MEVASPORT liga 2016

Adresa: Havlíčkova 62, 678 01 Blansko
Vedoucí ligy: Ivo Dobiášek
Telefon: +420 775 190 154
E-mail: dobik@seznam.cz

2. MEVASPORT liga – ligová tabulka 2016

PořadíKlubZápasyVýhryRemízyProhrySkóre proSkóre protiBody
1ARSENAL Lomnice221552812950
2TJ SOKOL Křetín221363633545
3AC Kozárov221147795637
4BC-ČERVÁNKY Rájec221129485735
5DKS KOPEČEK Rájec221039604633
6FK Rudná22949554531
7FC Šebetov229310585830
8AJETO Adamov229211547129
9FC DYNAMO Čížovky228212578426
10SOKOL Šebrov226610536724
11FC Žďárná225512557120
12St.B Jabloňany224216327614

2. MEVASPORT liga – seznam zápasů 2016

DatumUtkáníČasVýsledkyHřištěKolo
2016-03-26 16:00:0026.3.2016 St.B Jabloňany - BC-ČERVÁNKY Rájec 16:00:0016:002 - 5Jabloňany1
2016-03-26 16:00:0026.3.2016 AJETO Adamov - FC Žďárná 16:00:0016:003 - 2Adamov1
2016-03-26 16:00:0026.3.2016 AC Kozárov - FK Rudná 16:00:0016:005 - 2Kozárov1
2016-03-26 16:00:0026.3.2016 DKS KOPEČEK Rájec - SOKOL Šebrov 16:00:0016:003 - 0Rájec-Jestřebí1
2016-03-27 10:00:0027.3.2016 TJ SOKOL Křetín - FC DYNAMO Čížovky 10:00:0010:007 - 3Křetín1
2016-03-27 10:00:0027.3.2016 ARSENAL Lomnice - FC Šebetov 10:00:0010:003 - 3Lomnice1
2016-04-09 16:00:009.4.2016 BC-ČERVÁNKY Rájec - SOKOL Šebrov 16:00:0016:003 - 1Rájec-Jestřebí2
2016-04-09 16:00:009.4.2016 FK Rudná - TJ SOKOL Křetín 16:00:0016:002 - 2Rudná2
2016-04-09 16:00:009.4.2016 St.B Jabloňany - AJETO Adamov 16:00:0016:002 - 5Jabloňany2
2016-04-09 16:00:009.4.2016 FC Šebetov - AC Kozárov 16:00:0016:004 - 6Šebetov2
2016-04-09 16:00:009.4.2016 FC Žďárná - ARSENAL Lomnice 16:00:0016:002 - 3Žďárná2
2016-04-10 10:00:0010.4.2016 FC DYNAMO Čížovky - DKS KOPEČEK Rájec 10:00:0010:001 - 4Boskovice2
2016-04-23 16:00:0023.4.2016 AJETO Adamov - BC-ČERVÁNKY Rájec 16:00:0016:001 - 3Adamov3
2016-04-23 16:00:0023.4.2016 AC Kozárov - FC Žďárná 16:00:0016:003 - 3Kozárov3
2016-04-23 16:00:0023.4.2016 DKS KOPEČEK Rájec - FK Rudná 16:00:0016:002 - 0Rájec-Jestřebí3
2016-04-24 10:00:0024.4.2016 TJ SOKOL Křetín - FC Šebetov 10:00:0010:003 - 3Křetín3
2016-04-24 10:00:0024.4.2016 ARSENAL Lomnice - St.B Jabloňany 10:00:0010:004 - 2Lomnice3
2016-04-24 10:00:0024.4.2016 SOKOL Šebrov - FC DYNAMO Čížovky 10:00:0010:004 - 4Šebrov3
2016-04-30 16:00:0030.4.2016 BC-ČERVÁNKY Rájec - FC DYNAMO Čížovky 16:00:0016:002 - 4Rájec-Jestřebí4
2016-04-30 16:00:0030.4.2016 AJETO Adamov - ARSENAL Lomnice 16:00:0016:001 - 3Adamov4
2016-04-30 16:00:0030.4.2016 FC Šebetov - DKS KOPEČEK Rájec 16:00:0016:005 - 2Šebetov4
2016-04-30 16:00:0030.4.2016 FC Žďárná - TJ SOKOL Křetín 16:00:0016:001 - 1Žďárná4
2016-04-30 16:00:0030.4.2016 AC Kozárov - St.B Jabloňany 16:00:0016:0011 - 0Kozárov4
2016-04-30 16:00:0030.4.2016 FK Rudná - SOKOL Šebrov 16:00:0016:005 - 0Rudná4
2016-05-07 17:00:007.5.2016 AC Kozárov - AJETO Adamov 17:00:0017:006 - 1Kozárov5
2016-05-07 17:00:007.5.2016 DKS KOPEČEK Rájec - FC Žďárná 17:00:0017:008 - 0Rájec-Jestřebí5
2016-05-08 10:00:008.5.2016 TJ SOKOL Křetín - St.B Jabloňany 10:00:0010:002 - 2Křetín5
2016-05-08 10:00:008.5.2016 FC DYNAMO Čížovky - FK Rudná 10:00:0010:001 - 5Boskovice5
2016-05-08 10:00:008.5.2016 SOKOL Šebrov - FC Šebetov 10:00:0010:004 - 0Šebrov5
2016-05-08 10:00:008.5.2016 ARSENAL Lomnice - BC-ČERVÁNKY Rájec 10:00:0010:000 - 1Lomnice5
2016-05-14 17:00:0014.5.2016 BC-ČERVÁNKY Rájec - FK Rudná 17:00:0017:001 - 1Rájec-Jestřebí6
2016-05-14 17:00:0014.5.2016 FC Šebetov - FC DYNAMO Čížovky 17:00:0017:005 - 1Šebetov6
2016-05-14 17:00:0014.5.2016 FC Žďárná - SOKOL Šebrov 17:00:0017:002 - 2Žďárná6
2016-05-14 17:00:0014.5.2016 St.B Jabloňany - DKS KOPEČEK Rájec 17:00:0017:000 - 3Jabloňany6
2016-05-14 17:00:0014.5.2016 AJETO Adamov - TJ SOKOL Křetín 17:00:0017:001 - 3Adamov6
2016-05-15 10:00:0015.5.2016 ARSENAL Lomnice - AC Kozárov 10:00:0010:004 - 0Lomnice6
2016-05-21 17:00:0021.5.2016 FK Rudná - FC Šebetov 17:00:0017:001 - 5Rudná7
2016-05-21 17:00:0021.5.2016 AC Kozárov - BC-ČERVÁNKY Rájec 17:00:0017:007 - 1Kozárov7
2016-05-21 17:00:0021.5.2016 DKS KOPEČEK Rájec - AJETO Adamov 17:00:0017:006 - 2Rájec-Jestřebí7
2016-05-22 10:00:0022.5.2016 SOKOL Šebrov - St.B Jabloňany 10:00:0010:008 - 1Šebrov7
2016-05-22 10:00:0022.5.2016 TJ SOKOL Křetín - ARSENAL Lomnice 10:00:0010:001 - 2Křetín7
2016-05-22 10:00:0022.5.2016 FC DYNAMO Čížovky - FC Žďárná 10:00:0010:004 - 1Boskovice7
2016-06-04 17:00:004.6.2016 AC Kozárov - TJ SOKOL Křetín 17:00:0017:001 - 5Kozárov8
2016-06-04 17:00:004.6.2016 BC-ČERVÁNKY Rájec - FC Šebetov 17:00:0017:001 - 4Rájec-Jestřebí8
2016-06-04 17:00:004.6.2016 FC Žďárná - FK Rudná 17:00:0017:000 - 1Žďárná8
2016-06-04 17:00:004.6.2016 St.B Jabloňany - FC DYNAMO Čížovky 17:00:0017:003 - 2Jabloňany8
2016-06-04 17:00:004.6.2016 AJETO Adamov - SOKOL Šebrov 17:00:0017:001 - 1Adamov8
2016-06-05 10:00:005.6.2016 ARSENAL Lomnice - DKS KOPEČEK Rájec 10:00:0010:001 - 1Lomnice8
2016-06-11 17:00:0011.6.2016 FK Rudná - St.B Jabloňany 17:00:0017:001 - 0Rudná9
2016-06-11 17:00:0011.6.2016 DKS KOPEČEK Rájec - AC Kozárov 17:00:0017:001 - 1Rájec-Jestřebí9
2016-06-11 17:00:0011.6.2016 FC Šebetov - FC Žďárná 17:00:0017:001 - 1Šebetov9
2016-06-12 10:00:0012.6.2016 FC DYNAMO Čížovky - AJETO Adamov 10:00:0010:006 - 4Boskovice9
2016-06-12 10:00:0012.6.2016 TJ SOKOL Křetín - BC-ČERVÁNKY Rájec 10:00:0010:001 - 0Křetín9
2016-06-12 10:00:0012.6.2016 SOKOL Šebrov - ARSENAL Lomnice 10:00:0010:000 - 6Šebrov9
2016-06-18 17:00:0018.6.2016 BC-ČERVÁNKY Rájec - FC Žďárná 17:00:0017:009 - 3Rájec-Jestřebí10
2016-06-18 17:00:0018.6.2016 St.B Jabloňany - FC Šebetov 17:00:0017:001 - 3Jabloňany10
2016-06-18 17:00:0018.6.2016 AJETO Adamov - FK Rudná 17:00:0017:002 - 0Adamov10
2016-06-18 17:00:0018.6.2016 AC Kozárov - SOKOL Šebrov 17:00:0017:006 - 1Kozárov10
2016-06-19 10:00:0019.6.2016 TJ SOKOL Křetín - DKS KOPEČEK Rájec 10:00:0010:004 - 2Křetín10
2016-06-19 10:00:0019.6.2016 ARSENAL Lomnice - FC DYNAMO Čížovky 10:00:0010:008 - 1Lomnice10
2016-06-25 17:00:0025.6.2016 DKS KOPEČEK Rájec - BC-ČERVÁNKY Rájec 17:00:0017:000 - 1Rájec-Jestřebí11
2016-06-25 17:00:0025.6.2016 AJETO Adamov - FC Šebetov 17:00:0017:004 - 1Adamov11
2016-06-25 17:00:0025.6.2016 FK Rudná - ARSENAL Lomnice 17:00:0017:002 - 5Rudná11
2016-06-25 17:00:0025.6.2016 FC Žďárná - St.B Jabloňany 17:00:0017:003 - 4Žďárná11
2016-06-26 10:00:0026.6.2016 SOKOL Šebrov - TJ SOKOL Křetín 10:00:0010:003 - 5Šebrov11
2016-06-26 10:00:0026.6.2016 FC DYNAMO Čížovky - AC Kozárov 10:00:0010:003 - 1Boskovice11
2016-08-13 17:00:0013.8.2016 BC-ČERVÁNKY Rájec - St.B Jabloňany 17:00:0017:002 - 1Rájec-Jestřebí12
2016-08-13 17:00:0013.8.2016 FC Žďárná - AJETO Adamov 17:00:0017:003 - 4Žďárná12
2016-08-13 17:00:0013.8.2016 FK Rudná - AC Kozárov 17:00:0017:002 - 3Rudná12
2016-08-14 10:00:0014.8.2016 FC DYNAMO Čížovky - TJ SOKOL Křetín 10:00:0010:001 - 3Boskovice12
2016-08-14 10:00:0014.8.2016 FC Šebetov - ARSENAL Lomnice 10:00:0010:001 - 4Šebetov12
2016-08-14 10:00:0014.8.2016 SOKOL Šebrov - DKS KOPEČEK Rájec 10:00:0010:003 - 1Šebrov12
2016-08-20 17:00:0020.8.2016 AJETO Adamov - St.B Jabloňany 17:00:0017:005 - 0Adamov13
2016-08-20 17:00:0020.8.2016 DKS KOPEČEK Rájec - FC DYNAMO Čížovky 17:00:0017:006 - 2Rájec-Jestřebí13
2016-08-20 17:00:0020.8.2016 AC Kozárov - FC Šebetov 17:00:0017:004 - 0Kozárov13
2016-08-21 10:00:0021.8.2016 TJ SOKOL Křetín - FK Rudná 10:00:0010:002 - 2Křetín13
2016-08-21 10:00:0021.8.2016 ARSENAL Lomnice - FC Žďárná 10:00:0010:003 - 5Lomnice13
2016-08-21 10:00:0021.8.2016 SOKOL Šebrov - BC-ČERVÁNKY Rájec 10:00:0010:006 - 2Šebrov13
2016-08-27 17:00:0027.8.2016 BC-ČERVÁNKY Rájec - AJETO Adamov 17:00:0017:003 - 0Rájec-Jestřebí14
2016-08-27 17:00:0027.8.2016 FC Žďárná - AC Kozárov 17:00:0017:003 - 3Žďárná14
2016-08-27 17:00:0027.8.2016 St.B Jabloňany - ARSENAL Lomnice 17:00:0017:000 - 0Jabloňany14
2016-08-27 17:00:0027.8.2016 FC Šebetov - TJ SOKOL Křetín 17:00:0017:001 - 2Šebetov14
2016-08-27 17:00:0027.8.2016 FK Rudná - DKS KOPEČEK Rájec 17:00:0017:005 - 0Rudná14
2016-08-28 10:00:0028.8.2016 FC DYNAMO Čížovky - SOKOL Šebrov 10:00:0010:003 - 4Boskovice14
2016-09-03 17:00:003.9.2016 St.B Jabloňany - AC Kozárov 17:00:0017:003 - 4Jabloňany15
2016-09-03 17:00:003.9.2016 DKS KOPEČEK Rájec - FC Šebetov 17:00:0017:003 - 1Rájec-Jestřebí15
2016-09-04 10:00:004.9.2016 ARSENAL Lomnice - AJETO Adamov 10:00:0010:0014 - 0Lomnice15
2016-09-04 10:00:004.9.2016 TJ SOKOL Křetín - FC Žďárná 10:00:0010:005 - 0Křetín15
2016-09-04 10:00:004.9.2016 FC DYNAMO Čížovky - BC-ČERVÁNKY Rájec 10:00:0010:005 - 3Boskovice15
2016-09-04 10:00:004.9.2016 SOKOL Šebrov - FK Rudná 10:00:0010:001 - 4Šebrov15
2016-09-10 17:00:0010.9.2016 AJETO Adamov - AC Kozárov 17:00:0017:005 - 0Adamov16
2016-09-10 17:00:0010.9.2016 BC-ČERVÁNKY Rájec - ARSENAL Lomnice 17:00:0017:001 - 3Rájec-Jestřebí16
2016-09-10 17:00:0010.9.2016 St.B Jabloňany - TJ SOKOL Křetín 17:00:0017:000 - 1Jabloňany16
2016-09-10 17:00:0010.9.2016 FK Rudná - FC DYNAMO Čížovky 17:00:0017:005 - 0Rudná16
2016-09-10 17:00:0010.9.2016 FC Šebetov - SOKOL Šebrov 17:00:0017:005 - 2Šebetov16
2016-09-10 17:00:0010.9.2016 FC Žďárná - DKS KOPEČEK Rájec 17:00:0017:003 - 6Žďárná16
2016-09-17 17:00:0017.9.2016 AC Kozárov - ARSENAL Lomnice 17:00:0017:000 - 3Kozárov17
2016-09-17 17:00:0017.9.2016 FK Rudná - BC-ČERVÁNKY Rájec 17:00:0017:003 - 3Rudná17
2016-09-17 17:00:0017.9.2016 DKS KOPEČEK Rájec - St.B Jabloňany 17:00:0017:004 - 1Rájec-Jestřebí17
2016-09-18 10:00:0018.9.2016 FC DYNAMO Čížovky - FC Šebetov 10:00:0010:004 - 3Boskovice17
2016-09-18 10:00:0018.9.2016 SOKOL Šebrov - FC Žďárná 10:00:0010:003 - 1Šebrov17
2016-09-18 10:00:0018.9.2016 TJ SOKOL Křetín - AJETO Adamov 10:00:0010:005 - 2Křetín17
2016-09-24 17:00:0024.9.2016 FC Žďárná - FC DYNAMO Čížovky 17:00:0017:006 - 0Žďárná18
2016-09-24 17:00:0024.9.2016 BC-ČERVÁNKY Rájec - AC Kozárov 17:00:0017:001 - 7Rájec-Jestřebí18
2016-09-24 17:00:0024.9.2016 AJETO Adamov - DKS KOPEČEK Rájec 17:00:0017:003 - 1Adamov18
2016-09-24 17:00:0024.9.2016 St.B Jabloňany - SOKOL Šebrov 17:00:0017:002 - 1Jabloňany18
2016-09-24 17:00:0024.9.2016 FC Šebetov - FK Rudná 17:00:0017:004 - 03Šebetov18
2016-09-25 10:00:0025.9.2016 ARSENAL Lomnice - TJ SOKOL Křetín 10:00:0010:003 - 1Lomnice18
2016-10-01 16:00:001.10.2016 FC Šebetov - BC-ČERVÁNKY Rájec 16:00:0016:001 - 2Šebetov19
2016-10-01 16:00:001.10.2016 FK Rudná - FC Žďárná 16:00:0016:002 - 5Rudná19
2016-10-01 16:00:001.10.2016 DKS KOPEČEK Rájec - ARSENAL Lomnice 16:00:0016:003 - 3Rájec-Jestřebí19
2016-10-02 10:00:002.10.2016 FC DYNAMO Čížovky - St.B Jabloňany 10:00:0010:005 - 1Boskovice19
2016-10-02 10:00:002.10.2016 SOKOL Šebrov - AJETO Adamov 10:00:0010:003 - 3Šebrov19
2016-10-02 10:00:002.10.2016 TJ SOKOL Křetín - AC Kozárov 10:00:0010:004 - 1Křetín19
2016-10-08 16:00:008.10.2016 St.B Jabloňany - FK Rudná 16:00:0016:001 - 3Jabloňany20
2016-10-08 16:00:008.10.2016 FC Žďárná - FC Šebetov 16:00:0016:005 - 1Žďárná20
2016-10-08 16:00:008.10.2016 AC Kozárov - DKS KOPEČEK Rájec 16:00:0016:005 - 2Kozárov20
2016-10-08 16:00:008.10.2016 AJETO Adamov - FC DYNAMO Čížovky 16:00:0016:005 - 0Adamov20
2016-10-08 16:00:008.10.2016 BC-ČERVÁNKY Rájec - TJ SOKOL Křetín 16:00:0016:002 - 1Rájec-Jestřebí20
2016-10-09 10:00:009.10.2016 ARSENAL Lomnice - SOKOL Šebrov 10:00:0010:005 - 1Lomnice20
2016-10-15 16:00:0015.10.2016 FC Žďárná - BC-ČERVÁNKY Rájec 16:00:0016:005 - 0Žďárná21
2016-10-15 16:00:0015.10.2016 FC Šebetov - St.B Jabloňany 16:00:0016:003 - 1Šebetov21
2016-10-15 16:00:0015.10.2016 DKS KOPEČEK Rájec - TJ SOKOL Křetín 16:00:0016:001 - 3Rájec-Jestřebí21
2016-10-15 16:00:0015.10.2016 FK Rudná - AJETO Adamov 16:00:0016:005 - 1Rudná21
2016-10-16 10:00:0016.10.2016 FC DYNAMO Čížovky - ARSENAL Lomnice 10:00:0010:002 - 2Boskovice21
2016-10-16 10:00:0016.10.2016 SOKOL Šebrov - AC Kozárov 10:00:0010:003 - 3Šebrov21
2016-10-22 16:00:0022.10.2016 BC-ČERVÁNKY Rájec - DKS KOPEČEK Rájec 16:00:0016:002 - 1Rájec-Jestřebí22
2016-10-22 16:00:0022.10.2016 FC Šebetov - AJETO Adamov 16:00:0016:004 - 1Šebetov22
2016-10-22 16:00:0022.10.2016 St.B Jabloňany - FC Žďárná 16:00:0016:005 - 1Jabloňany22
2016-10-22 16:00:0022.10.2016 AC Kozárov - FC DYNAMO Čížovky 16:00:0016:002 - 5Kozárov22
2016-10-23 10:00:0023.10.2016 TJ SOKOL Křetín - SOKOL Šebrov 10:00:0010:002 - 2Křetín22
2016-10-23 10:00:0023.10.2016 ARSENAL Lomnice - FK Rudná 10:00:0010:002 - 1Lomnice22